Слонімскі раённы выканаўчы камітэт




старонка2/8
Дата канвертавання14.03.2016
Памер0.78 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – актавая зала дзяржаўнай установы адукацыі “Слонімскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі” па вуліцы Першамайская, 10,тэлефон 2-51-16.
Участковая камісія

Чырвонаармейскага ўчастка для галасавання №6



у колькасці 19 чалавек у наступным саставе:




Бурвіна Алена Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Гусак Марына Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Данілевіч Юрый Міхайлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Жарыкава Ірына Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Жэлезнякова Валянціна Паўлаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Іванова Марына Аляксандраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Іванова Ніна Сцяпанаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Іванюшын Уладзімір Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Каліноўская Яніна Фёдараўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Клімовіч Людміла Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Кодзік Марына Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Лакцюшына Алена Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;



Навасад Алена Аляксееўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Назаранка Іна Дзянісаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Сакалоўская Людміла Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Усс Марына Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Хобатава Таццяна Дзмітрыеўна, вылучана Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Якаўчык Алена Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Яраш Тамара Дзмітрыеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа №5 г.Слоніма” па вуліцы Чырвонаармейская, 46, тэлефон 2-35-18.
Участковая камісія

Чарняхоўскага ўчастка для галасавання №7



у колькасці 19 чалавек у наступным саставе:




Адамчык Мікалай Аляксандравіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Астапенка Галіна Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Вазанаў Валерый Віктаравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Вялічка Юлія Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Казакевіч Таццяна Міхайлаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Каленка Таццяна Канстанцінаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Новаш Вольга Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Пілецкая Наталля Васільеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Пучко Вольга Сцяпанаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Пяцько Таццяна Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Рагозік Зоя Іванаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Рампала Таццяна Аркадзьеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Свідуновіч Дзмітрый Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Стульнева Вольга Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Сцепанец Людміла Аляксееўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Тумас Уладзімір Пятровіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Юроўскі Віталій Мар’янавіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Якубчык Марына Васільеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Ярашэвіч Людміла Аляксееўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – памяшканне ўчастка №3 камунальнага ўнітарнага прадпрыемства “Слонімскае жыллёвае рамонтна-эксплуатацыйнае аб’яднанне” па вуліцы Чырвонаармейская, 83а, тэлефон 4-28-32.

Участковая камісія

Шасэйнага ўчастка для галасавання №8

у колькасці 19 чалавек у наступным саставе:







Ашмян Віктар Вацлававіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Барысік Галіна Уладзіміраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;



Беразняцкая Ірына Іванаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Валкалоўскі Аляксандр Сцяпанавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Галенка Ігар Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Глебка Жанна Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Еўтушэнка Людміла Іванаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Еўтушэнка Міхаіл Піліпавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Ігнацік Ніна Паўлаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Казека Ала Георгіеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Ліхалап Віктар Аркадзьевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Нічыпарук Наталля Адамаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Руткоўская Кацярына Янаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Сушко Алена Уладзіміраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Умецкая Ірэна Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Шуміліна Ларыса Генадзьеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Шэлемава Ганна Яўгеньеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Якіменка Алена Пятроўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Якіменка Ксенія Уладзіміраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа №10 г.Слоніма” па вуліцы Брэсцкая, 59, тэлефон 5-95-61.

Участковая камісія

Новага ўчастка для галасавання №9

у колькасці 15 чалавек у наступным саставе:




1.

Вішэўская Тамара Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

2.


Дуброўка Людміла Сяргееўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

3.

Замулава Ала Пятроўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;

4.

Клябанава Ірына Міхайлаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

5.

Кучура Барыс Васільевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

6.

Маменка Раіса Самуілаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;

7.

Паўлючэнка Жанна Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

8.

Свідуновіч Наталля Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

9.

Світа Наталля Міхайлаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;

10.

Смаглей Тамара Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

11.

Тырля Раіса Аляксандраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;

12.

Шуневіч Наталля Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

13.

Шундрык Наталля Ігараўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;

14.

Шухно Святлана Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;

15.

Янушэвіч Ганна Васільеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа №3 г.Слоніма” па вуліцы Брэсцкая, 59/1, тэлефон 5-49-73.

Участковая камісія

Брэсцкага ўчастка для галасавання №10

у колькасці 17 чалавек у наступным саставе:






Бачарава Людміла Антонаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Баярэвіч Вольга Аляксееўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Бурсевіч Сяргей Аляксандравіч, вылучаны Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Варановіч Эма Уладзіміраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Герасімчык Жанна Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;



Ерамейчык Марына Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Ільін Уладзімір Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Кіслая Ганна Віктараўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Міхальчэня Іван Часлававіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Міхальчэня Наталля Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Нікалаева Таццяна Канстанцінаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Пазняк Валерый Мікалаевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Сіняк Ірына Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Сташэнін Таіса Паўлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Чарнуха Ірына Аркадзьеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Шарапаў Мікалай Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;




Юнга Таццяна Вячаславаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа №8 г.Слоніма” па вуліцы Брэсцкая, 101/1, тэлефон 5-15-59.
Участковая камісія

Сонечнага ўчастка для галасавання №11



у колькасці 19 чалавек у наступным саставе:




Адаська Раіса Аляксандраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Емяльянчык Раіса Васільеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Кароль Юрый Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Лазарава Наталля Канстанцінаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Лявонава Ірына Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Навіцкая Вольга Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Новік Анатолій Іванавіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Палхоўская Таццяна Аляксандраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Панімасава Валянціна Уладзіміраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;



Савіцкі Пётр Ігнацьевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Сайгак Ірына Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Цыпурка Васілій Аляксеевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Шмат Мікалай Фёдаравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;




Шырокава Святлана Леанідаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Юрчак Уладзімір Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Юрша Святлана Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Ягаўдзік Ірына Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Ягорава Іна Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Якімец Валянціна Уладзіславаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – актавая зала даччынага прадпрыемства “Слонімскі маторарамонтны завод” Гродзенскага ўнітарнага прадпрыемства “Аблсельгастэхніка” па вуліцы Брэсцкая, 48, тэлефон 5-99-10.
1   2   3   4   5   6   7   8


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка