Склад оргкомітету ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови І літератури




старонка1/7
Дата канвертавання30.04.2016
Памер0.58 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7
Додаток 3 до спільного наказу Департаменту освіти і науки

від ___________2014 р. №____

та Львівського національного університету імені Івана Франка

від ________________ 2014 р. №____



Склад оргкомітету ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови і літератури



Асіїв

Любослава Василівна



-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Львівського національного університету імені Івана Франка, голова оргкомітету



Крайня

Марія Іванівна



-

викладач кафедри гуманітарної освіти Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», заступник голови оргкомітету



Стецик

Ірина Петрівна



-

лаборант кафедри гуманітарної освіти Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», секретар оргкомітету



Мельник

Любов Ярославівна



-

головний спеціаліст відділу дошкільної та загальної середньої освіти департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації



Застріжна

Мирослава Іванівна



-

учитель української мови та літератури Підбірцівської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ст. Пустомитівського району





Карапінка Ірина Володимирівна

-

учитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу імені Василя Симоненка Франківського району м. Львова



Климець

Богдана Михайлівна



-

учитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу імені Василя Симоненка Франківського району м. Львова



Соловій Зіновія Йосифівна

-

учитель української мови та літератури Нежухівської ЗОШ Стрийського р-ну



Турко

Галина Богданівна



-

учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 9

м. Червонограда





Фаранович

Світлана Романівна



-

учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1

м. Дрогобича





Чміль

Наталія Михайлівна



-

учитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу «Гроно» Залізничного району м. Львова


Склад журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови



Будний Василь Володимирович

-

кандидат філологічних наук, доцент, заступник декана філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, голова журі



Салига

Тарас Юрійович



-

доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української літератури Львівського національного університету імені Івана Франка, заступник голови журі



Михальська

Оксана


Михайлівна

-

учитель української мови та літератури школи-ліцею «Оріяна» Сихівського району м. Львова, секретар



Антоняк Соломія Іванівна

-

вчитель української мови та літератури

загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 97 Шевченківського району м. Львова





Бойко

Олександра Михайлівна



-

учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи № 8 м. Самбора



Бородіна

Ганна Романівна



-

учитель української мови та літератури Яворівської гімназії імені Осипа Маковея



Браташ

Олеся Іванівна



-

учитель української мови та літератури Добротвірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Кам’янка-Бузького району



Брезвин

Світлана Григорівна



-

учитель української мови та літератури Судововишнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Мостиського району



Булачек Алла Павлівна

-

учитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу імені Василя Симоненка Франківського району м. Львова



Галаник Оксана Іванівна

-

учитель української мови та літератури спеціалізованої загальноосвітньої школи № 8 Личаківського району м. Львова



Герин

Любов Василівна



-

учитель української мови та літератури Подорожненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Стрийського району



Глібчук

Наталія Мирославівна



-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Львівського національного університету імені Івана Франка



Данилюк Наталія Антонівна




учитель української мови та літератури Поморянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Золочівського району





Демчук Леся Романівна

-

учитель української мови та літератури Бродівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2



Добосевич

Уляна Богданівна



-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Львівського національного університету імені Івана Франка



Доскоч

Марія Іванівна



-

учитель української мови та літератури Судововишнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Мостиського району



Дунаєва Олена Мусіївна

-

учитель української мови та літератури

гімназії «Престиж» Шевченківського району

м. Львова




Еліяшевська Наталія Несторівна

-

учитель української мови та літератури Cтрийської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ст. № 2





Ковалик

Наталія Юріївна



-

учитель української мови та літератури Золочівського економічного ліцею



Ковалишин Богдана Іванівна

-

учитель української мови та літератури Львівської класичної гімназії Франківського району м. Львова



Коваль Світлана Петрівна

-

учитель української мови та літератури НВК «Буська ЗОШ І ст.-гімназія ім. Є. Петрушевича»



Кордюк

Лідія Іванівна



-

учитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу «школа І ст. – гімназія імені Митрополита А.Шептицького» м. Стрия



Копач Оксана Яромирівна

-

учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи № 62 Галицького району м. Львова



Кочан

Ірина Миколаївна



-

доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри українського прикладного мовознавства Львівського національного університету імені Івана Франка.



Кравчишин

Зеновія Василівна



-

учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 10 м.Самбора



Крук

Галина Григорівна



-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури Львівського національного університету імені Івана Франка



Левицька

Світлана Петрівна



-

учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 60 Залізничного району м. Львова



Легка

Орися Станіславівна



-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури імені академіка М.Возняка Львівського національного університету імені Івана Франка



Луців

Наталія Ільківна



-

учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №69 Сихівського району м. Львова



Луферчик Роксоляна Мелетіївна

-

учитель української мови та літератури школи-ліцею «Оріяна» Сихівського району м. Львова



Микитюк

Володимир Ількович



-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури Львівського національного університету імені Івана Франка



Науменко

Ірина Володимирівна



-

учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.-гімназії м. Перемишляни



Олейко

Богдана Іванівна



-

асистент кафедри української фольклористики імені Ф. Колесси Львівського національного університету імені Івана Франка



Пастух

Тарас Володимирович



-

доктор філологічних наук, доцент кафедри української літератури Львівського національного університету імені Івана Франка



Пелих

Оксана Богданівна



-

учитель української мови та літератури Поторицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сокальського району



Романюк Євген Володимирович

-

учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 22 Шевченківського району м. Львова



Сокіл

Богдан Миколайович



-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри українського прикладного мовознавства Львівського національного університету імені Івана Франка



Сорока Ярослава Миколаївна

-

учитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу «Гроно» Залізничного району м. Львова



Стефак

Оксана Петрівна



-

учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 18 Залізничного району м. Львова.



Романюк Євген Володимирович

-

учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 22 Шевченківського району м. Львова



Рязанова Олеся Дмитрівна




вчитель української мови та літератури

НВК «СЗШ № 2-гімназія» м. Трускавця





Труш

Олена Миколаївна



-

кандидат філологічних наук, асистент кафедри української мови Львівського національного університету імені Івана Франка



Уманська

Любов Любомирівна



-

учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 5 м.Сокаля



Федина

Галина Йосипівна



-

учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. смт. Великий Любінь Городоцького району



Яремчук

Ірина Володимирівна



-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури Львівського національного університету імені Івана Франка


Склад оргкомітету ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з англійської мови

  1. Сулим

Володимир Трохимович

-

декан факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка, голова оргкомітету

2. Левицька Христина Богданівна

-

методист кабінету євроінтеграційних аспектів освіти Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», заступник голови оргкомітету

3. Матис

Світлана Юріївна



-

методист інформаційно-методичного центру освіти м. Львова

4. Кручок

Ірина Мирославівна



-

учитель англійської мови загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 91 Шевченківського району м. Львова

5. Немировська

Оксана Юріївна



-

учитель англійської мови загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 93 Сихівського району м. Львова

6. Патер

Натаія Михайлівна



-

учитель англійської мови загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 93 Сихівського району м. Львова

7. Яремкевич

Роксолана Олегівна



-

учитель англійської мови загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 91 Шевченківського району м. Львова


Склад журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з англійської мови

1. Білинський

Михайло Емільович



-

кандидат філологічних наук, завідувач кафедри англійської філології факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка, голова журі

2. Федоровська

Христина Адамівна



-

учитель англійської мови загальноосвітньої школи № 24 Личаківського району м. Львова

  1. Бернар

Глорія Богданівна

-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

4. Гавронська-Суслова

Іванна Богданівна



-

асистент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

5. Гринкевич

Тетяна Романівна



-

учитель англійської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 8 м. Самбора

6. Гураль

Оксана Юріївна



-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

7. Дацько

Юлія Михайлівна






кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

8. Дейчаківська

Олександра Володимирівна



-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

9. Ділай

Ірина Петрівна



-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

10. Дячук

Наталія Орестівна



-

асистент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

11. Іліщук

Леся Володимирівна



-

учитель англійської мови Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату

12. Касянчук

Наталія Олексіївна



-

учитель англійської мови класичної гімназії Франківського району м. Львова

13.Кінаш

Леся Ярославівна



-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

14. Колпакова

Галина Юріївна



-

асистент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

15. Кузик

Оксана Андріївна



-

асистент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

16. Курпіль

Ольга Степанівна



-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

17. Ладницька

Олеся Львівна



-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

18. Лемещук

Лариса Вікторівна



-

асистент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

19. Лиса

Галина Леонідівна



-

учитель англійської мови школи-ліцею «Оріяна» Сихівського району м. Львова

20. Лук’яненко

Світлана Федорівна



-

асистент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

21. Михасів

Тетяна Стефанівна



-

асистент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

22. Нера

Наталія Ярославівна



-

асистент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

23. Полюга

Оксана Богданівна



-

асистент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

24.Потятиник Уляна

Олексіївна






кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

25. Рядська

Розанна Іванівна



-

асистент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

26. Сабат

Наталія Олексіївна



-

асистент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

27.Самотея

Антоніна Валеріївна



-

асистент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

28.Сембратович

Марія Вікторівна



-

учитель англійської мови загальноосвітньої школи № 81 Шевченківського району м. Львова

29.Сімчук

Ірина Володимирівна




-

асистент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

30.Сподарик

Оксана Миколаївна



-

асистент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

31. Стеблій

Оксана Петрівна



-

учитель англійської мови Бродівської гімназії імені Івана Труша

32. Сухорольська

Стефанія Михайлівна



-


кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

33. Татаровська

Олеся Василівна



-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

34. Теницька

Ірина Володимирівна



-

учитель англійської мови навчально-виховного комплексу «Миртюківський СЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Стрийського району

35. Федина

Марія Романівна



-

асистент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

36. Федоренко

Ольга Ігорівна



-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

37.Черкас Наталія Володимирівна

-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

38. Шаповалова

Ірина Валентинівна



-

асистент кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка


Склад оргкомітету ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з німецької мови




Сулим

Володимир

Трохимович


-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри німецької філології, декан факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка, голова оргкомітету

2.

Савчук

Ірина Григорівна



-

методист кабінету євроінтеграційних аспектів освіти Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», заступник голови оргкомітету

3.

Савула Марина Вікторівна

-

учитель німецької мови спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи № 2 м. Дрогобича, секретар оргкомітету

4.

Головацька

Зеновія Зеновіївна



-

заступник директора з іноземних мов спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи № 28 Галицького району м. Львова


Склад журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з німецької мови

1.

Максимчук

Богдан Васильович



-

кандидат філологічних наук, професор, завідувач кафедри німецької філології Львівського національного університету імені Івана Франка, голова журі



Маркович

Любов Михайлівна



-

методист методичного кабінету відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації, заступник голови журі



Андрейків

Любов Володимирівна



-

учитель німецької мови Нежухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Стрийського району



Безпалько

Ірина Михайлівна






учитель німецької мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 м. Броди



Бек

Міхаель





асистент кафедри німецької філології Львівського національного університету імені Івана Франка



Біда

Оксана Євгенівна



-

учитель німецької мови Соколівської загальноосвітньої школи ІІІ ст. Буського району



Білас

Наталія Михайлівна



-

учитель німецької мови загальноосвітньої школи І-ІІІст. № 2-гімназія м. Трускавця



Богомазова

Анна Ярославівна






учитель німецької мови навчально-виховного комплексу імені Василя Симоненка Франківського району м. Львова



Бораковський Любомир Адамович

-

асистент кафедри міжкультурної комунікації і перекладу Львівського національного університету імені Івана Франка



Буйницька

Тетяна Олексіївна



-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри німецької філології Львівського національного університету імені Івана Франка



Бутковська

Ольга Миколаївна



-

учитель німецької мови загальноосвітньої школи № 2 м. Городка



Веннінгер Андреас

-

директор Австрійського бюро з науки, освіти та культури (за згодою)



Віталіш

Любов Петрівна



-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри німецької філології Львівського національного університету імені Івана Франка



Ворончак

Лілія Богданівна



-

асистент кафедри німецької філології Львівського національного університету імені Івана Франка



Василюк

Світлана Осипівна



-

учитель німецької мови загальноосвітньої школи І-ІІІст. з поглибленим вивченням німецької мови № 2 м. Дрогобича



Демчунь

Леся Андріївна



-

учитель німецької мови загальноосвітньої школи № 3 м. Радехова



Димчевська

Наталія Василівна



-

асистент кафедри німецької філології Львівського національного університету імені Івана Франка



Захаров

Юрій Миколайович



-

асистент кафедри німецької філології Львівського національного університету імені Івана Франка



Качалуп

Олена Володимирівна



-

учитель німецької мови Торгановицького навчально- виховного комплексу Старосамбірського району



Климаш

Ольга Алімівна



-

заступник директора з іноземних мов Львівської української приватної гімназії



Котовскі

Галина Федорівна



-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри німецької філології Львівського національного університету імені Івана Франка



Ляшенко

Тетяна Степанівна



-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри міжкультурної комунікації і перекладу Львівського національного університету імені Івана Франка



Максимець

Романа Омелянівна



-

учитель німецької мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 62 Галицького району м.Львова



Марич

Уляна Вікторівна



-

методист з німецької мови навчально-методичного центру освіти м. Львова



Микитчин

Уляна Іванівна



-

методист з німецької мови методичного кабінету відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації



Міщенко

Олександра Ігорівна



-

учитель німецької мови Рава-Руської гімназії Жовківського району



Наремба

Любов Василівна



-

учитель німецької мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 98 Сихівського району м.Львова



Петерс

Ніна Олександрівна



-

учитель німецької мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 28 Галицького району м.Львова



Петращук

Наталія Євгенівна



-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри німецької філології Львівського національного університету імені Івана Франка



Пилипчук

Мирослава Зеновіївна



-

учитель німецької мови Ясенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Золочівського району



Плечій

Галина Іванівна



-

учитель німецької мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 99 Шевченківського району м. Львова



Припін

Роман Степанович



-

учитель німецької мови Червоненської загальноосвітньої школи І-ІІІст. Золочівського району



Фещук

Наталія Євгенівна



-

асистент кафедри німецької філології Львівського національного університету імені Івана Франка



Фоґель

Тобіас


-

асистент кафедри німецької філології Львівського національного університету імені Івана Франка



Шаряк

Оксана Миколаївна



-

асистент кафедри німецької філології Львівського національного університету імені Івана Франка



Яремко

Маряна Володимирівна



-

асистент кафедри німецької філології Львівського національного університету імені Івана Франка


Склад оргкомітету ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з французької мови




Сулим Володимир Трохимович

-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри німецької філології, декан факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка, голова оргкомітету



Палій Євген Володимирович

-

методист кабінету євроінтеграційних аспектів освіти Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», заступник голови оргкомітету



Гураль Христина Петрівна

-

методист кабінету євроінтеграційних аспектів освіти Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», секретар



Совяк

Богдана Максимівна



-

учитель французької мови навчально-виховного комплексу «школа І ст.-гімназія» Личаківського району м. Львова


Склад журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з французької мови

  1. Помірко

Роман Семенович


-

доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри французької філології Львівського національного університету імені Івана Франка, голова журі

  1. Мандзак

Іван Антонович

-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри французької філології Львівського національного університету імені Івана Франка, заступник голови журі

  1. Вачинич

Любов Ільківна

-

асистент кафедри французької філології Львівського національного університету імені Івана Франка

  1. Гарайда

Ганна Іваніввна

-

учитель французької мови Великолюбінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Городоцького району

5. Гнатів Аскольд Володимирович

-

учитель французької мови спеціалізованої школи І-ІІІст.№69 Сихівського району м. Львова

6. Горячук Олена Віталіївна

-

асистент кафедри французької філології Львівського національного університету імені Івана Франка

7. Дмитрасевич Наталія Ігорівна

-

асистент кафедри французької філології Львівського національного університету імені Івана Франка

8. Зелена Юлія Володимирівна

-

асистент кафедри французької філології Львівського національного університету імені Івана Франка

9. Кабов Аркадій Вікторович




асистент кафедри французької філології Львівського національного університету імені Івана Франка

10. Кравець Світлана Казимирівна

-

учитель французької мови навчально-виховного комплексу «школа І ст.- гімназія імені Митрополита А. Шептицького» м.Стрия

11.Кудрик Алла Петрівна

-

учитель французької мови спеціалізованої школи І-ІІІст. № 8 м. Червонограда

12.Кулик

Галина Ярославівна



-

учитель французької мови навчально-виховного комплексу «Лідер» м. Новий Розділ

13.Лапичак

Ольга Йосипівна



-

асистент кафедри французької філології Львівського національного університету імені Івана Франка

14.Левонова

Світлана Романівна



-

учитель французької мови спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 37 Личаківського району м. Львова

15. Лема Ірина Володимирівна

-

заступник директора спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 37 Личаківського району м. Львова

16.Лукасевич

Христина Ігорівна



-

учитель французької мови спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 69 Сихівського району м. Львова

17.Миколаєвич-Джуман Наталія Богданівна

-

асистент кафедри французької філології Львівського національного університету імені Івана Франка

18.Петрів Ірина Богданівна




учитель французької мови спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 37 Личаківського району м.Львова

19.Писаревська Олена Володимирівна

-

асистент кафедри французької філології Львівського національного університету імені Івана Франка

20.Рим’як Ірина

Євгенівна



-

асистент кафедри французької філології Львівського національного університету імені Івана Франка

21.Стельникович

Ольга Йосипівна



-

учитель французької мови школи № 31 Франківського району м. Львова

22.Стецько Ярина Тарасівна

-

доцент кафедри французької філології Львівського національного університету імені Івана Франка

23.Фроляк Мирослава Петрівна

-

доцент кафедри французької філології Львівського національного університету імені Івана Франка

24.Чапля

Ольга Степанівна



-

кандидат філологічних наук, доцент кафедри французької філології Львівського національного університету імені Івана Франка

25.Шиманська Еліна Богданівна

-

учитель французької мови навчально-виховного комплексу «Лідер» м. Новий Розділ

26.Ярошко Наталія Сергіївна

-

асистент кафедри французької філології Львівського національного університету імені Івана Франка

Склад оргкомітету ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

1. Шуст

Роман Мар’янович



-

кандидат історичних наук, доцент, декан історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, голова оргкомітету

2. Івануса

Галина Павлівна



-

старший викладач кафедри гуманітарної освіти Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», заступник голови оргкомітету

3. Багрій

Ірина Василівна



-

учитель історії Оброшинської загальноосвітньої

школи І-ІІІ ст. Пустомитівського району



4. Васьків

Назар Андрійович



-

кандидат історичних наук, доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн Львівського національного університету імені Івана Франка

5. Гарасимчук

Марія Євгенівна



-

аспірант кафедри давньої історії України та архівознавства Львівського національного університету імені Івана Франка

6. Генега

Роман Ярославович



-

кандидат історичних наук, доцент кафедри історичного краєзнавства Львівського національного університету імені Івана Франка

7. Дзюба

Світлана Володимирівна



-

учитель історії загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №70 Личаківського району м. Львова

8. Дрозда

Руслана Степанівна



-

учитель історії загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 м. Пустомити

9. Дума

Ірина Йосипівна






учитель історії загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 Франківського району м. Львова

10. Дудяк

Олег Анатолійович



-

кандидат історичних наук, доцент кафедри давньої історії України та архівознавства Львівського національного університету імені Івана Франка

11. Калиняк

Лев Дмитрович



-

кандидат історичних наук, доцент кафедри історичного краєзнавства Львівського національного університету імені Івана Франка

12. Костишин

Володимир Ярославович



-

старший лаборант кафедри давньої історії України та архівознавства Львівського національного університету імені Івана Франка

13. Лехнюк

Вікторія Миколаївна



-

учитель історії загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №62 Галицького району м. Львова

14.Лучко

Оксана Валентинівна



-

учитель історії загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №69 Сихівського району м. Львова

15. Мелемук

Ольга Ярославівна



-

учитель історії загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №62 Галицького району м. Львова

16. Мрака

Ігор Богданович



-

кандидат історичних наук, доцент кафедри історичного краєзнавства Львівського національного університету імені Івана Франка

17. Сахно

Оксана Адамівна



-

учитель історії школи-ліцею “Оріяна” Сихівського району м. Львова

18.Сипко

Богдана Володимирівна



-

кандидат історичних наук, асистент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн Львівського національного університету імені Івана Франка

19.Солонинка

Людмила Андріївна



-

учитель історії навчально-виховного комплексу імені В.Симоненка Франківського району м.Львова

20. Шпик

Ігор Євгенович



-

кандидат історичних наук, доцент кафедри історії країн Центральної та Східної Європи Львівського національного університету імені Івана Франка

21.Якубечко

Оксана Костянтинівна



-

учитель історії загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №46 Франківського району м. Львова

22.Яремко

Марта Володимирівна




-

кандидат історичних наук, асистент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн Львівського національного університету імені Івана Франка


Склад журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

1. Баран

Зоя Анатоліївна



-

кандидат історичних наук, доцент кафедри нової і новітньої історії зарубіжних країн Львівського національного університету імені Івана Франка, голова журі

2. Кметь

Володимир Богданович



-

учитель історії Бродівської гімназії імені Івана Труша, заступник голови журі

3.Басюк

Оксана Ярославівна



-

учитель історії Щирецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 Пустомитівського району

4. Ваврищук

Тетяна Анатоліївна



-

учитель історії загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 37 Личакіського району м. Львова

5.Войценко

Олена Анатоліївна



-

учитель історії Червоноградської гімназії

6.Галабут

Ігор Іванович



-

учитель історії загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 55 Франківського району м. Львова

7. Гущик

Марія Петрівна



-

учитель історії Сокальської гімназії

8. Кметь

Василь Федорович



-

кандидат історичних наук, доцент кафедри давньої історії України та архівознавства Львівського національного університету імені Івана Франка

9. Ковталюк

Алла Василівна



-

головний спеціаліст відділу освіти Самбірської райдержадміністрації

10. Максимів

Раїса Степанівна



-

учитель історії Дублянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 Жовківського району

11. Нестерук

Наталія Романівна



-

учитель історії спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3 м. Сокаля

12. Полещук

Тамара Сергіївна



-

кандидат історичних наук, доцент кафедри країн Центральної та Східної Європи Львівського національного університету імені Івана Франка

13. Сіромський

Руслан Богданович



-

кандидат історичних наук, доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн Львівського національного університету імені Івана Франка

14. Тарнавський

Роман Богданович



-

аспірант кафедри етнології Львівського національного університету імені Івана Франка

15. Фещин

Оксана Володимирівна



-

учитель історії Рудківської гімназії Самбірського району

16. Целуйко

Олександр Петрович



-

кандидат історичних наук, доцент кафедри давньої історії України та архівознавства Львівського національного університету імені Івана Франка

17. Цюра

Наталія Андріївна



-

учитель історії загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 8 м. Стрия
  1   2   3   4   5   6   7


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка