Склад экзаменацыйных камісій




Дата канвертавання06.07.2016
Памер62.9 Kb.
Зацвярджаю

Дырэктар установы

_________________А.В.Мулярчык

“____”___________ 2016 г.



СКЛАД

экзаменацыйных камісій

ДУА” Навучальна-педагагічны комплекс Дзярэчынскі дзіцячы сад - сярэдняя школа” для прыёму экзаменаў за перыяд навучання і выхавання на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2015-2016 навучальным годзе


Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя




Прозвішча, імя, імя па бацьку

1 чэрвеня

XI

беларуская мова

старшыня

Мулярчык А.В.

дырэктар

руская мова і літаратура з дадатковай спецыяльнасцю “Гісторыя”

другая

члены камісіі:

Супрун Н.І.

намеснік дырэктара па ВР

руская мова і літаратура

першая

Сякевіч Н.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Петрукевіч Л.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

3 чэрвеня

XI

замежая мова (нямецкая)

старшыня

Мулярчык А.В.

дырэктар

руская мова і літаратура з дадатковай спецыяльнасцю “Гісторыя”

другая

члены камісіі:

Супрун Н.І.

намеснік дырэктара па ВР

руская мова і літаратура

першая

Траццяк М.К.

настаўнік

нямецкая мова

першая

Малахвей В.У.

настаўнік

нямецкая мова


вышэйшая

5 чэрвеня

XI

матэматыка

старшыня

Мулярчык А.В.

дырэктар

руская мова і літаратура з дадатковай спецыяльнасцю “Гісторыя”

другая

члены камісіі:

Коўш В.М.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Гарбацэвіч І.К.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Кароль Н.Ю.

намеснік дырэктара па ВР

матэматыка

першая

8 чэрвеня

XI

гісторыя Беларусі

старшыня

Мулярчык А.В.

дырэктар

руская мова і літаратура з дадатковай спецыяльнасцю “Гісторыя”

другая

члены камісіі:


Свістун І.І.

настаўнік

гісторыя з дадатковай спецыяльнасцю “культуралогія”

першая

Супрун Н.І.

намеснік дырэктара па ВР

руская мова і літаратура

першая

Белякала А.А.

настаўнік

геаграфія

першая

Зацвярджаю

Дырэктар установы

____________А.В.Мулярчык



“____”__________ _____2016 г.

СКЛАД

экзаменацыйных камісій

ДУА” Навучальна-педагагічны комплекс Дзярэчынскі дзіцячы сад - сярэдняя школа” для прыёму экзаменаў за перыяд навучання і выхавання на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2015-2016 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя




Прозвішча, імя, імя па бацьку

2 чэрвеня

IX

беларуская мова

старшыня

Супрун Н.І.

нам.дырэктара па ВР

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Петрукевіч Л.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Пачабыт Л.Ч.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

4 чэрвеня

IX

руская мова

старшыня

Супрун Н.І.

нам.дырэктара па ВР

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Сякевіч Н.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Пачабыт Л.Ч.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

7 чэрвеня

IX

матэматыка

старшыня

Кароль Н.Ю.

нам.дырэктара па ВР

матэматыка

першая

члены камісіі:

Гарбацэвіч І.К.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Коўш В.М.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка