Рэгіянальных ліній эканом-класу па ст. Бабруйск дзейнічае з 10 студзеня 2015 г




Дата канвертавання15.03.2016
Памер293.55 Kb.
РАСКЛАД РУХУ ЦЯГНІКОУ

рэгіянальных ліній эканом-класу

ПА СТ.БАБРУЙСК

Дзейнічае з 10 студзеня 2015 г.



цягніка

Маршрут руху

Прыб.

Ст-ка

Адпр.

Прыб. на станцыю

Асіповічы

Приб. на канечную станцыю

Дні курсіравання

На Мінск (Асіповічы)

6913


Бабруйск – Мінск


-

-

6.04

6.57

10.03

штодзенна

Без прыпынку па п.п Чыгуначны.

6915

Жлобін – Мінск (І.К.)


7.22

2

7.24

8.18

10.41

штодзенна

Без прыпынкау па п.п Вярхі,Блужа,Вяленскі,Тэхнікум,Н.Сяло,Раунаполле,Чыгуначны.

6921


Жлобін – Мінск (І.К.)


11.40

2

11.42

12.35

15.05

штодзенна

6931

Жлобін-Мінск

15.47

20

16.07

17.00

19.35

штодзенна

6937


Жлобін- Мінск


18.47

2

18.49

19.42

22.21

штодзенна

Без прыпынкау па п.п Вярхі,Вяндзеж,Н.Сяло,Чыгуначны.

6505


Бабруйск-Асіповічы


-

-

20.48


22.03

22.03


пятн,суб, нядз.

6943

Бабруйск-Асіповічы

-

-

22.23

23.16

23.16

штодзенна

На Жлобін (Бабруйск)

6440

Рабкор-Жлобін

5.21

4

5.25

-

7.02

штодзенна

6904

Мінск - Жлобін

7.16

2

7.18

отпр.6.20

8.34

штодзенна

Ад Мінску да Асіповіч рухаецца з прыпынкамі толькі па п.п Лошыца, ст. Рудзенск,Пухавічы, Талька, Верайцы, п.п. Савецкі, Юбілейны

6908

Мінск (І.К.)- Жлобін

9.36

2

9.38

Отпр. 8.40

11.05

штодзенна

6734

Асіповічы-Жлобін

14.17

2

14.19

Отпр. 13.21

15.36

штодзенна

6502

Асіповічы-Бабруйск

15.49

-

-

Отпр. 14.45

15.49

Пятн., суб.,нядз.

6444

Рабкор- Жлобін


15.59

5

16.04

-

17.40

штодзенна

6924

Мінск(І.К.) - Жлобін

19.20

3

19.23

Отпр. 18.13

21.09

штодзенна

6504

Рабкор-Бабруйск

20.00

-

-

-

20.00

Пятн.,нядз.

6930

Мінск - Бабруйск


21.59

-

-

Отпр. 21.02

21.59

штодзенна

Без прыпынкау па п.п. Вярхі

На Рабкор

6441

Жлобін- Рабкор


10.19

16

10.35

-

12.24

штодзенна

6503

Бабруйск-Рабкор

-

-

16.09

-

17.58

Пятн., нядз.

6445

Жлобін- Рабкор


19.51

1

19.52

-

21.53

штодзенна





РАСКЛАД РУХУ ПАСАЖІРСКІХ ЦЯГНІКОУ ПА СТ. БАБРУЙСК

Дзейнічае з 10 студзеня 2015 г.

,

цягніка

Маршрут руху

Прыб.

Ст-ка

Адпр.

Прыб. на канечную станцыю

Дні курсіравання

на ГОМЕЛЬ

86

Мінск-Кіеу

00.47

3

00.50

7.51

Штодзенна

622

Мінск-Калінкавічы-Гомель

1.52

4

1.56

8.12

Штодзенна

640

Баранавічы-Калінкавічы

2.39

2

2.41

5.55

22,24,26,28,30/12

2,4,6,8,10,12,16,18,

24/01

330

Баранавічы-Жытомір

2.39

2

2.41

11.34

Па няцотных

384

Баранавічы-Харкау

3.03

5

3.08

17.47

Па няцотных

БПВ

Гродна-Гомель

3.03

5

3.08

5.53

Па няцотных

632

Гродна-Баранавічы-Гомель

3.03

5

3.08

5.53

Па цотных

68

Брэст-Саратау

3.43

4

3.47

10.47

Па суботах

744

Мінск-Бабруйск

5.52

-

-

5.52

Штодзенна

616

Мінск-Гомель

8.38

3

8.41

11.18

Штодзенна

100

Мінск- Запарожжа

9.56

3

9.59

4.28

Па няцотных

698

Мінск-Гомель

9.56

3

9.59

12.23

Па цотных суботах і нядзелях

676

Мінск-Гомель

12.21

3

12.24

16.48

17,21,25,29/12

446

Мінск-Мінер.воды

12.35

2

12.37

9.05

4,8,12,16,20,24,28,31

390

Мінск-Анапа

12.35

2

12.37

11.10

2,6,10,14,18,22,26,30

302

Мінск-Адлер

12.35

2

12.37

12.32

15,19,23,27/12,

с 01/01 – па няцотн

94

Мінск-Адэса

16.07

5

16.12

11.11

Ауторак, пятніца

648

Мінск-Гомель

17.42

3

17.45

20.14

Штодзенна

614

Салігорск-Магілеу

18.07

3

18.10

21.23

з 10/01 штодзенна

Беспер.вагоны

Салігорск-Масква

18.07

3

18.10

6.57

з 10/01 штодзенна

Беспер.вагоны

Салігорск- Санкт-Пецярбург

18.07

3

18.10

12.25

з 10/01 па цотных

746

Мінск-Бабруйск

18.33

-

-

18.33

Штодзенна

670

Мінск-Калінкавічы-Гомель

19.11

3

19.14

23.53

Штодзенна

742

Мінск-Жлобін

20.16

3

20.19

21.00

Штодзенна

672

Мінск - Гомель

21.26

4

21.30

00.16

Пн., аут, сер.,чацв.,пятн.

да 14/01


РАСКЛАД РУХУ ПАСАЖЫРСКІХ ЦЯГНІКОУ ПА СТ. БАБРУЙСК

Дзейнічае з 10 студзеня 2015 г.




цягніка


Маршрут руху

Прыб.

Ст-ка

Адпр.

Прыб. на канечную станцыю

Дні курсіравання

на МіНСК

639

Калінкавічы-Баранавічы

2.03

4

2.07


7.43

23,25,27,29,31/12;

3,5,7,9,11,1

3,17,19,25,27,31/01


329

Жытомір-Баранавічы

2.03

4

2.07

7.43

Па цотных

67

Саратау-Брэст

2.20

4

2.24

9.10

Па ауторках


621

Гомель-Калінкавічы-Мінск

3.09

4

3.13

5.38

штодзенна

85

Кіеу-Мінск

6.32

3

6.35

8.25

штодзенна

741

Жлобін-Мінск

7.02

3

7.05

8.34

штодзенна

743

Бабруйск-Мінск

-

-

7.13

8.44

штодзенна

647

Гомель-Мінск

9.04

3

9.07

11.09

штодзенна

613

Магілеу-Салігорск

9.14

4

9.18

12.42

з 10/01 штодзенна

Беспер.вагоны

Масква-Салігорск

9.14

4

9.18

12.42

з 10/01 штодзенна

Беспер.вагоны

Санкт-Пецярбург-Салігорск

9.14

4

9.18

12.42

з 10/01 па цотных

669

Гомель-Калінкавічы-Мінск

9.29

2

9.31

11.51

штодзенна

93

Адэса-Мінск

11.25

3

11.28

13.30

Чацверг,нядзеля

675

Гомель - Мінск

15.26

3

15.29

17.59

21,25,29/12,

02/01

389

Анапа- Мінск

15.26

3

15.29

17.59

(3),4,6,10,14,18,22,26,30

445

Мінер.Воды-Мінск

15.26

3

15.29

17.59

(1),2,8,12,16,20,24,28

301

Адлер-Мінск

15.26

3

15.29

17.59

19,23,27,31/12,

з 05/01 –па няцотн.

383

Харкау - Баранавічы

16.49

3

16.52

21.17

Па цотных

631

Гомель - Гродна

19.45

3

19.48

5.29

штодзенна

745

Бабруйск-Мінск

-

-

20.08

21.40

штодзенна

615

Гомель-Мінск

20.54

3

20.57

23.07

штодзенна

697

Гомель-Мінск

21.50

3

21.53

23.56

Па цотным суботам і нядзелям

99

Запарожжа-Мінск

21.50

3

21.53

23.56


па няцотных



РАСКЛАД РУХУ ЦЯГНІКОУ

рэгіянальных ліній эканом-класу

ПА А.П.КICЯЛЕВIЧЫ

Дзейнічае з 10 студзеня 2015 г.




цягніка
поезда

Маршрут руху

Прыб.

Ст-ка

Адпр.

Прыб. на канечную станцыю

Дні курсіравання

6913


Бабруйск – Мiнск


6:08

1

6:09

10.03

Штодзенна

Без прыпынку па п.п Чыгуначны

6915

Жлобiн – Мінск (I.К.)


7:28

1

7:29

10.41

Штодзенна

Без прыпынкау па п.п Вярхі,Блужа,Вяленскі,Тэхнікум,Н.Сяло,Раунаполле,Чыгуначны

6921


Жлобiн – Мінск (I.К.)


11:46

1

11:47

15.05

Штодзенна

6931

Жлобiн- Мiнск


16:11

1

16:12

19.35

Штодзенна

6937

Жлобiн- Мiнск


18:53

1

18:54

22.21

Штодзенна

Без прыпынкау па п.п Вярхі,Вяндзеж,Н.Сяло,Чыгуначны

6505

Бабруйск – Асiповiчы

20:53

1

20:54

22:03

Пятн,суб, нядз.

6943

Бабруйск – Асiповiчы

22:27

1

22:28

23:16

Штодзенна










6904

Мiнск – Жлобiн


7:10

1

7:11

8:34

Штодзенна

Ад Мінску да Асіповіч рухаецца з прыпынкамі толькі па п.п Лошыца, ст. Рудзенск,Пухавічы, Талька, Верайцы, п.п. Савецкі, Юбілейны

6908

Мінск (И.К.) – Жлобiн


9:30

1

9:31

11:05


Штодзенна

6734


Асiповiчы – Жлобін


14:11

1

14:12

15:36

Штодзенна

6502

Асіповічы-Бабруйск

15:43

2

15:45

15:49

Пятн,суб, нядз.

6924

Мінск (И.К.).- Жлобін


19:14

1

19:15

21:09

Штодзенна

6930

Мінск пас.- Бабруйск


21:53

1

21:54

21:59

Штодзенна

Без прыпынкау па п.п. Вярхі


РАСКЛАД РУХУ ЦЯГНІКОУ

рэгіянальных ліній эканом-класу

ПА СТ.БЯРЭЗІНА

Дзейнічае з 10 студзеня 2015 г.




цягніка



Маршрут руху

Прыб.

Ст-ка

Адпр.

Прыб. На канечную станцыю

Дні курсіравання




На Мінск (Асіповічы)

6915

Жлобін-Мінск (І.К.)

7.15

1

7.16

10.41

Штодзенна

Без прыпынкау па п.п Вярхі,Блужа,Вяленскі,Тэхнікум,Н.Сяло,Раунаполле,Чыгуначны.

6921

Жлобін-Мінск (І.К.)

11.33

1

11.34

15.05

Штодзенна

6931

Жлобін-Мінск

15.37

3

15.41

19.35

Штодзенна

6937

Жлобін-Мінск

18.41

1

18.42

22.21

Штодзенна

Без прыпынкау па п.п Вярхі,Вяндзнж,Н.Сяло,Чыгуначны.




На Жлобін

6440

Рабкор-Жлобін

5.32

2

5.34

7.02

Штодзенна

6904

Мінск пас.- Жлобін

7.24

1

7.25

8.34

Штодзенна

Ад Мінску да Асіповіч рухаецца з прыпынкамі толькі па п.п Лошыца, ст. Рудзенск,Пухавічы, Талька, Верайцы, п.п. Савецкі, Юбілейны.

6908

Мінск (І.К.)- Жлобін

9.44

1

9.45

11.05

Штодзенна

6734

Асіповічы - Жлобін

14:25

2

14:27

15:36

Штодзенна

6444

Рабкор-Жлобін

16.11

1

16.12

17.40

Штодзенна

6924

Мінск(І.К.) - Жлобін

19.30

2

19.32

21.09

Штодзенна




На Рабкор

6441

Жлобін-Рабкор

10.12

1

10.13

12.24

Штодзенна

6445

Жлобін-Рабкор

19.51

1

19.52

21.53

Штодзенна






База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка