Расклад заняткаў лабараторна-экзаменацыйнай сессіі для навучэнцаў групы пзк 31-12




Дата канвертавання27.03.2016
Памер65.23 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар УА ГДПК


_______________А.А.Ганчароў

«____»_______________2013 г.



РАСКЛАД

заняткаў лабараторна-экзаменацыйнай сессіі для навучэнцаў групы ПЗК 31-12

Аддзялення эканомікі і завочнага навучання

на 2012-2013 навучальны год




Дата, дзень тыдня

Нумар пары

Час правядзення

Назва дысцыпліны

Выкладчык

Аўд.

18.05.2013

субота


3

4


12.00-13.35

13.45-15.20



Адміністр. права

Асновы эканомікі

Асновы эканомікі


Шчэрба І.Ф.

Каўшовік А.А.

Каўшовік А.А.





20.05.2013

панядзелак



2

3

4



10.15-11.50

12.20-13.55

14.05-15.40


Адміністр. права

Дзелавая дакументацыя

Судаўладкаванне


Шчэрба І.Ф.

Панцялеенка М.У.

Шчэрба І.Ф.





21.05.2013

аўторак


1
2

3


08.30-10.05
10.15-11.50

12.20-13.55



Зам.мова (праф.лекс.)
Дзелавая дакументацыя

Дзелавая дакументацыя



Вайняловіч Н.М./

Песцерняк Т.П.

Панцялеенка М.У.

Панцялеенка М.У.






22.05.2013

серада


3

4

5



6

12.20.-13.55

14.05-15.40

16.00-17.35

17.45-19.20



Дзелавая дакументацыя

Адміністр. права

Судаўладкаванне

Асновы эканомікі



Панцялеенка М.У.

Шчэрба І.Ф.

Шчэрба І.Ф.

Каўшовік А.А.






23.05.2013

чацвер


2

3


10.15-11.50

12.20-13.55



Адміністр. права

Судаўладкаванне



Шчэрба І.Ф.

Шчэрба І.Ф.






24.05.2013

пятніца


2

3

4



10.15-11.50

12.20-13.55

14.05-15.40


Дзелавая дакументацыя АКР

Адміністр. права

Інфармацыйныя тэхналогіі


Панцялеенка М.У.

Шчэрба І.Ф.

Коўза А.Л.





25.05.2013

субота


3

4


12.00-13.35

13.45-15.20



Адміністр. права

Судаўладкаванне



Шчэрба І.Ф.

Шчэрба І.Ф.






27.05.2013

панядзелак






14.00

Экзамен

па дысцыпліне

Судаўладкаванне”



Шчэрба І.Ф.




28.05.2013

аўторак


4

5

6



14.05-15.40

16.00-17.35

17.45-19.20


Інфармацыйныя тэхналогіі

Інфармацыйныя тэхналогіі

Асновы эканомікі


Коўза А.Л.

Коўза А.Л.

Каўшовік А.А.





29.05.2013

серада


2
3

4


10.15-11.50
12.20-13.55

14.05-15.40



Зам.мова (праф.лекс.)
Адміністр. права

Інфармацыйныя тэхналогіі



Вайняловіч Н.М./

Песцерняк Т.П.

Шчэрба І.Ф.

Коўза А.Л.






30.05.2013

чацвер


5
6

15.30-17.05
17.15-18.50

Зам.мова (праф.лекс.)
Асновы эканомікі АКР

Вайняловіч Н.М./

Песцерняк Т.П.

Каўшовік А.А.





31.05.2013

пятніца


3

4

5



12.20-13.35

14.05-15.40

16.00-17.35


Адміністр. права

Інфармацыйныя тэхналогіі Інфармацыйныя тэхналогіі



Шчэрба І.Ф.

Коўза А.Л.

Коўза А.Л.





01.06.2013

субота


1

2


08.30-10.05

10.15-11.50



Інфармац. тэхналогіі АКР

Адміністр. права



Коўза А.Л.

Шчэрба І.Ф.






03.06.2013

панядзелак



3

4

5




12.20-13.35

14.05-15.40

16.00-17.35


Прац. права (уст.канс.)

АНАіЭ


Зам.мова (праф.лекс.)


Цімошка А.М.

Судас Т.М.

Вайняловіч Н.М./

Песцерняк Т.П.






04.06.2013

аўторак


2

3
4
5




10.05-11.50

12.20-13.35


14.05-15.40
16.00-17.35


АНАіЭ

Зам.мова (праф.лекс.)


Зам.мова (праф.лекс.)
Экалагічн.права (уст.канс.)/

Грамадз.права (уст.канс.)

Судас Т.М.

Вайняловіч Н.М./

Песцерняк Т.П.

Вайняловіч Н.М./

Песцерняк Т.П.

Бахановіч Л.М.





05.06.2013

серада


1

2
3


4


08.30-10.05

10.15-11.50


12.20-13.35

14.05-15.40




Адміністр. права

Зам.мова (праф.лекс.)


АНАіЭ

Зам.мова (праф.лекс.) АКР




Шчэрба І.Ф.

Вайняловіч Н.М./

Песцерняк Т.П.

Судас Т.М.

Вайняловіч Н.М./

Песцерняк Т.П.






06.06.2013

чацвер


2

3

4



10.15-11.50

12.20-13.55

15.00-16.35


Адміністр. права

АНАіЭ


АНАіЭ АКР

Шчэрба І.Ф.

Судас Т.М.

Судас Т.М.





07.06.2013

пятніца





14.00

Экзамен

па дысцыпліне

Адміністрацыйнае права”



Шчэрба І.Ф.




Нам. дырэктара па ВР М.У.Панцялеенка


Заг. аддзяленнем А.Ф.Гусянкова


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка