Расклад кансультацый для абітурыентаў




Дата канвертавання14.03.2016
Памер106.35 Kb.
РАСКЛАД

КАНСУЛЬТАЦЫЙ ДЛЯ АБІТУРЫЕНТАЎ

ФАРТЭПІЯНА


Дата

Назва кансультацыі




Аўдыторыя

Час

11.07

Спец. інструмент

Камісія

102 (1к.)

14:00 - 18:00










204 (1к.)

12:00 - 16:00










325 (1к.)

09:00 - 13:00









201 (1к.)

12:00 - 16:00

12.07

Спец. інструмент

Камісія

325 (1к.)

09:00 - 13:00










201 (1к.)

11:00 - 15:00










102 (1к.)

14:00 - 18:00










204 (1к.)

11:00 - 15:00
















13.07

Спец. інструмент

Камісія

325 (1к.)

11:00 - 15:00










201 (1 к.)

11:00 - 15:00










102 (1к.)

14:00 - 18:00










204 (1к.)

11:00 - 15:00


16.07

Сальфеджыа і гармонія

Камісія

104 (1к.)

18:00

КАМПАЗІЦЫЯ


Дата

Назва кансультацыі




Аўдыторыя

Час

11.07

Спецыяльнасць

Камісія

220 (1к.)

10:00 - 14:00
















12.07

Спецыяльнасць

Камісія

220 (1к.)

11:00 - 14:00
















13.07

Спецыяльнасць


Камісія

220 (1к.)

10:00 - 14:00

13.07.

Фартэпіяна


Камісія

225 (1к.)

14:00

15.07

Сальфедыо і гармонія

Камісія

324 (1к.)

18:00

МУЗЫКАЗНАЎСТВА


Дата

Назва кансультацыі




Аўдыторыя

Час

13.07

Сальфеджыа, гармонія

Камісія

101 (1к.)

17:00
















18.07

Фартэпіяна

Камісія

225 (1к.)

17:00
















19.07

Музычная літаратура

Камісія

225 (1к.)

17:00


СКРЫПКА

Дата

Назва кансультацыі




Аўдыторыя

Час

11.07

Спец. інструмент

Камісія

306 (2к.)

10:00 - 16:00
















12.07

Спец. інструмент

Камісія

306 (2к.)

11:30 - 16:00
















13.07

Спец. інструмент


Камісія

306 (2к)

10:00 - 15:00

15.07

Сальфеджыа і гармонія

Камісія

101 (1к.)

18:00



АЛЬТ, ВІЯЛАНЧЭЛЬ, КАНТРАБАС

Дата

Назва кансультацыі




Аўдыторыя

Час

11.07

Віяланчэль

Камісія

401 (2к.)

14:00 - 17:00




Кантрабас

Камісія

312 (2к.)

14:00 - 16:00


12.07

Віяланчэль

Кантрабас



Камісія

Камісія


401 (2к.)

312 (2к)


14:00 - 17:00

14:00 - 16:00






Альт

Камiciя

307 (2к)

14:00 - 18:00
















13.07

Віяланчэль

Альт


Кантрабас

Камісія

Камісія


Камісія

401 (2к.)

307 (2к)


312 (2к)

13:00 - 15:30

14:00 - 15:30



13:30 - 15:30
















15.07

Сальфеджыа і гармонія

Камісія

104 (1к.)

18:00



МЕДНЫЯ ДУХАВЫЯ І ЎДАРНЫЯ ІНСТРУМЕНТЫ


Дата

Назва кансультацыі




Аўдыторыя

Час

11.07

Труба

Камісія

301 (2к.)

11:00 - 13:00




Валторна

Камісія

414 (2к.)

11:00 - 13:00




Трамбон, барытон, туба

Камісія

413 (2к.)

11:00 - 13:00




Ударныя інструменты

Камісія

113 (2к.)

11:00 - 13:00
















12.07

Валторна

Камісія

414 (2к.)

11:30 - 13:30




Трамбон, барытон, туба

Камісія

413 (2к.)

11:30 - 13:30




Ударныя інструменты

Камісія

113 (2к.)

11:30 - 13:30
















13.07

Труба

Камісія

301 (2к.)

11:00 - 13:00




Валторна

Камісія

414 (2к.)

11:00 - 13:00




Трамбон, барытон, туба

Камісія

413 (2к.)

11:00 - 13:00




Ударныя інструменты

Камісія

113 (2к.)

11:00 - 13:00
















15.07

Сальфеджыа і гармонія

Камісія

401 (1к.)

17:00



ДРАЎЛЯНЫЯ ДУХАВЫЯ ІНСТРУМЕНТЫ


Дата

Назва кансультацыі




Аўдыторыя

Час

11.07

Габой, флейта

Камісія

403 (2к.)

10:00 - 13:00




Кларнет саксафон

Камісія

404 (2к.)

10:00 - 13:00




Фагот, кларнет

Камісія

409 (2к.)

10:00 - 13:00


12.07

Габой, флейта

Камісія

403 (2к.)

11:30 - 14:30




Кларнет саксафон

Камісія

404 (2к.)

11:30 - 14:30




Фагот, кларнет


Камісія

409 (2к.)

11:30 - 14:30

13.07

Габой, флейта

Камісія

403 (2к.)

10:00 - 13:00




Кларнет саксафон

Камісія

404 (2к.)

10:00 - 13:00




Фагот, кларнет


Камісія

409 (2к.)

10:00 - 13:00

15.07

Сальфеджыа і гармонія

Камісія

402 (1к.)

17:00


БАЯН – АКАРДЭОН

Дата

Назва кансультацыі




Аўдыторыя

Час

11.07

Спец. інструмент

Камісія

209 (2к.)

10:00 - 13:00







Камісія

211 (2к.)

10:00 - 13:00







Камісія

217 (2к.)

10:00 - 13:00
















12.07

Спец. інструмент

Камісія

209 (2к.)

11:30 - 14:30







Камісія

211 (2к.)

11:30 - 14:30







Камісія

217 (2к.)

11:30 - 14:30
















13.07

Спец. інструмент

Камісія

209 (2к.)

10:00 - 13:00







Камісія

211 (2к.)

10:00 - 13:00







Камісія

217 (2к.)

10:00 - 13:00
















16.07

Сальфеджыа і гармонія

Камісія

225 (1к.)

18:00



СТРУННЫЯ НАРОДНЫЯ ШЧЫПКОВА-ЎДАРНЫЯ ІНСТРУМЕНТЫ


Дата

Назва кансультацыі




Аўдыторыя

Час

11.07

12.07


Цымбалы

Домра
Цымбалы



Камісія

Камісія
Камісія



218 (2к.)

104 (2к.)


218 (2к.)

10:00 - 13:00

10:00 - 13:00


11.30 - 13.30




Балалайка

Камісія

103 (2к.)

11:30 - 14:30




Домра

Камісія

104 (2к.)

11:30 - 14:30




Гітара

Камісія

216 (2к.)

11.30 - 14.30
















13.07

Цымбалы

Камісія

218 (2к.)

10:00 - 13:00




Балалайка

Камісія

103 (2к.)

10:00 - 13:00




Домра

Камісія

104 (2к.)

10:00 - 13:00




Гітара

Камісія

216 (2к.)

10:00 - 13:00
















15.07

Сальфеджыа і гармонія

Камісія

225(1к.)

17:00


ХАРАВОЕ ДЫРЫЖЫРАВАННЕ

Дата

Назва кансультацыі




Аўдыторыя

Час

11.07

Спецыяльнасць

Камісія

304 (1к.), 404 (1к.)


10:00 - 16:00

12.07

Спецыяльнасць



Камісія

304 (1к.), 404 (1к.)

10:00 - 16:00

12.07

Фартэпіяна


Камісія

304 (1к.)

16:00 - 18:00

13.07

Спецыяльнасць

Камісія

304 (1к.), 404 (1к.)


10:00 - 15:30

13.07

Фартэпіяна


Камісія

306 (1к.)

12:00 - 15:00

16.07

Сальфеджыа, гармонія

Камісія

302 (1к.)

18:00


СПЕВЫ


Дата

Назва кансультацыі




Аўдыторыя

Час

11.07

Спецыяльнасць

Камісія

213 (1к.),

Концертный зал



10:00 - 14:30
















12.07

Спецыяльнасць

Камісія

213 (1к.)

Концертный зал



11:00 - 14:30
















13.07

Спецыяльнасць

Камісія

213 (1к.)

Концертный зал



10:00 - 15:00
















18.07

Сальфеджыа

Камісія

402 (1к.)

18:00







База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка