Расклад гадзін факультатываў у 1 – 11’ класах дуа “Мялешкавіцкая сш мазырскага раёна” на 2009/2010 навучальны год




Дата канвертавання12.07.2016
Памер116 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар школы

В.М.Коўшар

2009г.
Расклад гадзін факультатываў у 1 – 11’ класах



ДУА “Мялешкавіцкая СШ Мазырскага раёна”

на 2009/2010 навучальны год

п/п


Назва факультатыва

Клас

Д

З

Е



Н

Ь


Час

правядзення



Месца правя-дзення

Настаўнік


1

Развіццё творчых здольнасцей

1

П

А

Н

Я

Д

З

Е

Л

А

К


11:30-12:05

1.4

Калесная Н.А.

2

АБЖ

2

12:15-13:00

2.4

Цалецкая А.А.

3

АБЖ

4

12:15-13:00

1.3

Заяц А.П.

4

Арфаграфія

7

13:15-14:00

2.7

Ткачэнка Н.М.

5

ГКП

7

14:20-15:05

1.10

Ганчар Г.С.

6

АБЖ

8

14:20-15:05

2.3

Грамовіч Н.Ф.

7

ГКП

8

15:20-16:05

1.10

Ганчар Г.С.

8

Палітыка беларусізацыі ў 1920-я гады

9

13:15-14:00

2.6

Герцык І.А.

9

Рыторыка

10

14:20-15:05

1.7

Пухоўская Н.М.

10

Майстэрства пераказу

11’

15:20-16:05

2.3

Грамовіч Н.Ф.




1

Мая Айчына

1

А

Ў

Т

О

Р

А

К


12:25-13:00

1.4

Калесная Н.А.

2

Асновы моўнай культуры

2

12:15-13:05

2.4

Цалецкая А.А.

3

ЗЛЖ

4

12:15-13:05

1.3

Заяц А.П.

4

АБЖ

5

13:15-14:00

2.6

Цандзер А.Р.

5

ЗЛЖ

6

13:15-14:00

1.7

Пухоўская Н.М.

6

Слова ў тэксце

7

14:20-15:05

2.6

Цандзер А.Р.

7

Матэматыка ў рашэнні фізічных задач

8

14:20-15:05

1.5

Аўраменка В.М.

8

АВП

9

15:20-16:05

1.7

Пухоўская Н.М.




1

Асновы моўнай культуры

1

С

Е

Р

А

Д

А

12:25-13:00

1.4

Калесная Н.А.

2

Азбука Берагошы

2

12:15-13:05

2.4

Цалецкая А.А.

3

Чым працуе мастак?

4

13:15-14:00

1.3

Заяц А.П.

4

Слова ў тэксце

5

13:15-14:00

2.3

Грамовіч Н.Ф.

5

ГКП

5

14:20-15:05

1.10

Ганчар Г.С.

6

Матэматыка пасля ўрокаў

7

15:20-16:05

2.1

Дамасевіч А.В.

7

Слова ў тэксце

7

15:20-16:05

2.6

Цандзер А.Р.

8

Арфаграфія

8

15:20-16:05

2.7

Ткачэнка Н.М.

9

Вывучэнне арфаграфіі на аснове міжузроўневых сувязей

9

14:20-15:05

2.7

Ткачэнка Н.М.

10

Асновы перакладу

10

14:20-15:05

2.5

Сузько А.У.

11

Ядзерны распад і ядзерная энергетыка

11’

15:20-16:05

1.5

Аўраменка В.М.




1

Мая Айчына

2

Ч

А

Ц

В

Е

Р


12:45-13:30

2.4

Цалецкая А.А.

2

ГКП

4

12:45-13:30

1.3

Заяц А.П.

3

Матэматыка пасля ўрокаў

5

13:45-14:30

2.1

Дамасевіч А.В.

4

ЗЛЖ

5

14:50-15:35

1.5

Пухоўская Н.М.

5

Арфаграфія

6

13:45-14:30

2.7

Ткачэнка Н.М.

6

АБЖ

7

13:45-14:30

2.3

Грамовіч Н.Ф.

7

Слова ў тэксце

8

14:50-15:35

2.3

Грамовіч Н.Ф.

8

Фізіялогія чалавека

9

13:45-14:30

1.6

Калесная Н.У.

9

Тэорыя ў практыцы рашэння алгебраічных нестандартных задач

9

14:50-15:35

2.1

Дамасевіч А.В.




1

Спадчына

1

П

Я

Т

Н

І

Ц

А



11:30-12:05

1.4

Калесная Н.А.

2

АБЖ

3

11:40-12:25

1.2

Рачкова Ж.С.

3

Грамацейка

4

12:45-13:30

1.3

Заяц А.П.

4

Вучымся пісаць пераказы

5

12:45-13:30

1.5

Пухоўская Н.М.

5

АБЖ

6

13:45-14:30

1.5

Пухоўская Н.М.

6

ГКП

6

14:50-15:35

1.10

Ганчар Г.С.

7

Дзікая прырода

8

13:45-14:30

1.6

Калесная Н.У.

8

Цяжкія пытанні сінтаксісу

9

13:45-14:30

2.6

Цандзер А.Р.

9

АБЖ

9

14:50-15:35

1.5

Пухоўская Н.М.

10

Выніковае паўта- рэнне школьнага курса матэмат.

10

13:45-14:30

2.1

Дамасевіч А.В.

11

Беларуская літа- ратура ў пач.ХХс

10

14:50-15:35

2.6

Цандзер А.Р.

12

Сістэма тыповых тэставыхзадан-няў і задач па матэматыцы

11’

14:50-15:35

2.2

Бавялкова-Глухава А.І.

Намеснік дырэктара па

вучэбна-выхаваўчай рабоце І.А.Герцык

УЗГОДНЕНА

Старшыня прафкама

Г.С.Ганчар



2009г

Пратакол №___


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка