Расклад факультатываў на II паўгоддзе 2010-2011 нав г




Дата канвертавання07.05.2016
Памер75.3 Kb.

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар школы

____________ С.І.Каваленак




Расклад факультатываў

на II паўгоддзе 2010-2011 нав.г.


Назва факультатыва

Клас

Час правядзення

Настаўнік

ПАНЯДЗЕЛАК

Здаровы лад жыцця

1

12.40 – 13.15

Лукша М.А.

Рытміка і танец

1

12.40 – 13.15

Афанасенка М.В.

Айвазоўская В.Ч.



Здаровы лад жыцця

2

12.40 – 13.25

Гарлуковіч Л.З.

Асновы моўнай культуры

4

13.40 – 14.25

Фалевіч Н.А.

Тэхн. праца (Прапілавальная разьба і выпальванне па драўніне)

5

13.40 – 14.25

Шымановіч У.Ф.

Тэхн. праца (Тэхналогія разьбы па драўніне)

6

14.35 – 15.20

Шымановіч У.Ф.

Матэматыка ( Алгебра вучыць разважаць)

8

13.40 – 14.25

Разумнік В.Л.

Біялогія (Фізіялагічныя і гігіенічныя аспекты здароўя чалавека)

9

14.35 – 15.20

Юхневіч Л.С.

Тэхн. праца (Тэхналогія разьбы па драўніне)

9

15.25 – 16.20

Шымановіч У.Ф.

АУТОРАК

Творчыя майстэрні

1

12.40 – 13.15

Лукша М.А.

Рытміка і танец

2

12.40 – 13.25

Афанасенка М.В.

Айвазоўская В.Ч.



Мая Айчына

4

13.40 – 14.25

Фалевіч Н.А.

Польская мова

5

14.35 – 15.20

Завадская Т.Ч.

Матэматыка (Алгебра вучыць разважаць)

7

14.35 – 15.20

Каваленак С.І.

Тэхн. праца (Тэхналогія разьбы па драўніне)

7

14.35 – 15.20

Шымановіч У.Ф.

Тэхн. праца (Тэхналогія разьбы па драўніне)

8

15.25 – 16.20

Шымановіч У.Ф.

Фізіка ( Простыя рашэнні цяжкіх задач)

9

15.25 – 16.20

Субач Э.С.

Фізіка ( Рашэнне творчых задач)

10

14.35 – 15.20

Субач Э.С.

СЕРАДА

Асновы моўнай культуры

1

12.40 – 13.15

Лукша М.А.

Мая Айчына

3

12.40 – 13.25

Януль І.С.

Матэматыка (Сцяжынкамі матэматыкі)

5

13.40 – 14.25

Разумнік В.Л.

Інфарматыка ( Займальная інфарматыка)

6

13.40 – 14.25

Дудзінская А.М.

Вучымся жыць ў згодзе і спакоі

6

14.30 – 15.15

Блажыеўская Т.А.

Мая Ашмяншчына

7

14.35 – 15.20

Захарэўская Н.Ч.

Інфарматыка (Асновы Flash – анімацыі)

8

15.30 – 16.15

Дудзінская А.М.

Вучымся жыць у згодзе і спакоі

8

16.20 – 17.05

Блажыеўская Т.А.

Чалавек у свеце сямейных адносін

9

15.30 – 16.15

Блажыеўская Т.А.

Інфарматыка (Асновы вектарнай графікі Corel Draw )

9

16.20 – 17.05

Дудзінская А.М.

Матэматыка ( Алгебра вучыць разважаць)

10

15.20 – 16.05

Разумнік В.Л.













ЧАЦВЕР

Асновы моўнай культуры

2

12.40 – 13.25

Гарлуковіч Л.З.

Здаровы лад жыцця

3

12.40 – 13.25

Януль І.С.

Рытміка і танец

3

12.40 – 13.25

Афанасенка М.В.

Айвазоўская В.Ч.



Азбука Берагошы

4

13.30 – 14.15

Фалевіч Н.А.

Абслуг. праца (Творчая майстэрня)

5

15.15 – 16.00

Фалевіч Н.А.

Польская мова

6

14.35 – 15.20

Завадская Т.Ч.

Абслуг. праца ( Абрэзкавая тэхніка)

7

16.05 – 16.55

Фалевіч Н.А.

Біялогія ( Займальны свет жывел)

8

14.35 – 15.20

Юхневіч Л.С.

Асновы выбара прафесіі

9

14.35 – 15.20

Фалевіч Н.А.

Хімія (Працягваем адкрываць тайны чалавека )

9

15.25 – 16.20

Юхневіч Л.С.

Культура здаровага ладу жыцця

10

14.35 – 15.20

Блажыеўская Т.А.

Матэматыка ( Школьная геаметрыя: шматграннасць ідэй і метадаў)

11

14.35 – 15.20

Шукеловіч С.І.

ПЯТНІЦА

Гісторыя ( Вялікая Айчынная вайна )


11

13.40 – 14.25

Захарэўская Н.Ч.

Хімія (Дзіўны свет неарганічнай хіміі)

10

13.40 – 14.25

Юхневіч Л.С.

СУБОТА

Урок футбола

5

09.00 – 09.45

Лукашэвіч А.Л.

Урок футбола

6

09.50 – 10.35

Лукашэвіч А.Л.

Урок футбола

7

10.40 – 11.25

Лукашэвіч А.Л.

Урок футбола

8

11.30 – 12.15

Лукашэвіч А.Л.

Урок футбола

9

12.20 – 13.25

Лукашэвіч А.Л.



База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка