Про проведення тренувальних зборів учасників ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2012-2013 навчальному році




Дата канвертавання30.04.2016
Памер159.26 Kb.

Україна

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту

ДЕПАРТАМЕНТ освіти і науки


Вінницької обласної державної адміністрації
Н А К А З
01.03.2013 м. Вінниця № 115
Про проведення тренувальних зборів учасників ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2012-2013 навчальному році
Відповідно до «Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади з спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 року №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 року за №1318/20056, «Правил проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, І, ІІ етапу олімпіад зі спеціальних дисциплін, конкурсів фахової майстерності», затверджених наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 05.01.2012 року №5 на виконання вимог наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2012-2013 навчальному році» від 14.08.2012 року №916, наказів управління освіти і науки облдержадміністрації «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2012-2013 навчальному році» від 25.12.2012 року №680, наказів про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад,
НАКАЗУЮ:


  1. Вінницькому обласному інституту післядипломної освіти педагогічних працівників (Дровозюк С.І.):

    1. Організувати проведення тренувальних зборів учасників ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів відповідно до списків учнів-учасників затверджених, рішеннями спільних засідань оргкомітетів та журі ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, що додаються.

    2. Видатки на проведення зборів здійснити у відповідності з кошторисами за кошти обласного бюджету.

  2. Затвердити кошториси витрат на проведення тренувальних зборів учнів-переможців ІІІ етапу для участі в ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, що додаються.

  3. Керівникам органів управління освітою райдержадміністрацій та міських рад:

    1. Забезпечити явку учасників тренувальних зборів та супроводжуючих осіб згідно списків.

    2. Оплату відряджень супроводжуючим особам здійснити за рахунок закладів, у яких вони працюють.

4. Відділу економіки, фінансування, бухгалтерського обліку та звітності управління професійної освіти, інноватики та науки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації (Кувшинова Т.С.) профінансувати проведення тренувальних зборів учасників ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у відповідності з кошторисами.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на першого заступника директора Департаменту Чорну О.А.



Директор Департаменту І. ІВАСЮК
ПОГОДЖЕНО
Перший заступник директора Департаменту

освіти і науки О. Чорна


Заступник начальника управління,

начальник відділу економіки, фінансування,

бухгалтерського обліку та звітності Т. Кувшинова
Начальник відділу загальної середньої

та дошкільної освіти О. Дорош


Юрист А. Стахова
Ознайомлені:

Ректор ВОІПОПП С. Дровозюк



Додаток до наказу директора Департаменту освіти і науки від 01.03.2013 року №115
Список учнів-учасників тренувальних зборів для підготовки до участі

у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2012-2013 навчального року


Економіка

1.

Конарська Ольга Олегівна

учениця 9 класу Вінницького технічного ліцею

2.

Сімоненко Дмитро Васильович

учень 10 класу Вінницького технічного ліцею

3.

Лисюк Вадим Андрійович

учень 11 класу Вінницького технічного ліцею

Англійська мова

1.

Бернацька Анна Анатоліївна

учениця 9 класу НВК: СЗШ І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов - гуманітарна гімназія №1 імені М.І.Пирогова Вінницької міської ради

2.

Шлапак Ліна Олександрівна

учениця 9 класу НВК: СЗШ І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов - гуманітарна гімназія №1 імені М.І.Пирогова Вінницької міської ради

3.

Кочержинський Дмитро Володимирович

учень 10 класу НВК: СЗШ І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов - гуманітарна гімназія №1 імені М.І.Пирогова Вінницької міської ради

4.

Кудінова Олена Сергіївна

учениця 10 класу НВК: СЗШ І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов - гуманітарна гімназія №1 імені М.І.Пирогова Вінницької міської ради

5.

Берко Оксана Юріївна

учениця 11 класу НВК: СЗШ І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов - гуманітарна гімназія №1 імені М.І.Пирогова Вінницької міської ради

6.

Бугай Діана Володимирівна

учениця 11 класу НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №23 Вінницької міської ради

Педагогіка і психологія

1.

Дрогобецька Ірина Олександрівна

учениця 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. №1 с.Городківка Крижопільського р-ну

Французька мова

1.

Корнійчук Уляна Сергіївна

учениця 9 класу НВК: СЗШ І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов - гуманітарна гімназія №1 імені М.І.Пирогова Вінницької міської ради

2.

Юзвюк Катерина Сергіївна

учениця 9 класу НВК: СЗШ І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов - гуманітарна гімназія №1 імені М.І.Пирогова Вінницької міської ради

3.

Маснюк Роман Олександрович

учень 11 класу П’ятківської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району

Німецька мова

1.

Гисєва Аліна Анатоліївна

учениця 9 класу НВК: ЗШ І-ІІ ст. - ліцей №7 Вінницької міської ради

2.

Войтенко Олександр Іванович

учень 9 класу НВК: СЗШ І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов - гуманітарна гімназія №1 імені М.І.Пирогова Вінницької міської ради

3.

Щербатюк Артем Володимирович

учень 10 класу НВК: ЗШ І-ІІ ст. - ліцей №7 Вінницької міської ради

4.

Сухоруков Валентин Сергійович

учень 11 класу НВК: ЗШ І-ІІ ст. - ліцей №7 Вінницької міської ради

Географія

1.

Холодова Євгенія Ігорівна

учениця 8 класу НВК: ЗШ І-ІІ ст. - ліцей №7 Вінницької міської ради

2.

Кушнір Владислав Ігорович

учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м.Бара

3.

Коваль Богдан Сергійович

учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Вінницької міської ради

4.

Коба Юлія Олегівна

учениця 10 класу НВК: ЗШ І-ІІ ст. - ліцей №7 Вінницької міської ради

5.

Костюк Богдан Валерійович

учень 10 класу Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія №2» Іллінецької районної ради

6.

Білик Владислав Олегович

учень 10 класу НВК: ЗШ І-ІІ ст. - ліцей №7 Вінницької міської ради

7.

Сапожнік Богдан Геннадійович

учень 11 класу Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст. Вінницького району

Математика

1.

Ярмола Єгор Геннадійович

учень 8 класу ФМГ №17 Вінницької міської ради

2.

Кожевников Роман Ігорович

учень 8 класу ФМГ №17 Вінницької міської ради

3.

Зуєв Антон Миколайович

учень 9 класу ФМГ №17 Вінницької міської ради

4.

Корчевна Вікторія Олегівна

учениця 9 класу Вінницького технічного ліцею

5.

Кочубинський Артур Ігоревич

учень 10 класу Вінницького технічного ліцею

6.

Стецюк Владислав Олегович

учень 11 класу ФМГ №17 Вінницької міської ради

7.

Чайка Богдан Русланович

учень 11 класу Вінницького технічного ліцею

Інформаційні технології

1.

Опольський Ярослав Віталійович

учень 10 класу Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища

2.

Драгомирик Денис Юрійович

учень 11 класу ЗШ І-ІІІ ст. №33 Вінницької міської ради

  1. Російська мова і література

1.

Гнатенко Марія Василівна

учениця 8 класу СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт.Крижополя

2.

Геркалюк Катерина Максимівна

учениця 9 класу ЗШ І-ІІІ ст. №4 Вінницької міської ради

3.

Велічко Вікторія Олександрівна

учениця 10 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - гімназії

4.

Никитюк Олена Олексіївна

учениця 11 класу ЗШ І-ІІІ ст. №4 імені Д.І.Менделєєва Вінницької міської ради

Екологія

1.

Швець Тетяна Сергіївна

учениця 11 класу НВК: СЗШІ-ІІІ ст. - гімназія №4 м.Могилева-Подільського

2.

Галух Тетяна Олегівна

учениця 10 класу НВК: СЗШІ-ІІІ ст. - гімназія №4 м.Могилева-Подільського

Біологія

1.

Янкова Наталія Миколаївна

учениця 8 класу СЗШ І-ІІІ ст. №1 м.Хмільника

2.

Вітомська Анна Олександрівна

учениця 9 класу СЗШ І-ІІІ ст. №1 м.Хмільника

3.

Кохан Богдан Ігорович

учень 10 класу НВК: СЗШ І-ІІІ ступенів - ліцей м.Гайсина

4.

Мамчур Богдан В’ячеславович

учень 11 класу Погребищенської СЗШ І-ІІІ ст. №2

Правознавство

1.

Лебедєв Павло Володимирович

учень 9 класу НВК: ЗШ І-ІІ ступенів - ліцей №7 Вінницької міської ради

2.

Алгаш Валентина Вікторівна

учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м.Ямполя

3.

Посвятенко Володимир Романович

учень 10 класу НВК: СЗШ І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов - гуманітарна гімназія №1 імені М.І.Пирогова Вінницької міської ради

4.

Олексюк Аліна Олександрівна

учениця 10 класу НВК: ЗШ І-ІІ ступенів - ліцей №7 Вінницької міської ради

5.

Олійник Маргарита Андріївна

учениця 10 класу НВК: ЗШ І-ІІ ступенів - ліцей №7 Вінницької міської ради

6.

Дядькович Анатолій Олександрович

учень 10 класу НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів - гімназія №6 Вінницької міської ради

7.

Колтунова Анастасія Валентинівна

учениця 11 класу НВК: ЗШ І-ІІ ступенів - ліцей №7 Вінницької міської ради

Історія

1.

Івасюк Ольга Ігорівна

учениця 8-го класу НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 імені Т.Г.Шевченка Вінницької міської ради

2.

Балюк Богдан Сергійович

учень 9 класу НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів - гімназія №2 Вінницької міської ради

3.

Дубровський Микола Володимирович

учень 10 класу НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей міста Жмеринки

4.

Веселовський Богдан Андрійович

учень 11 класу НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів - гімназія №6 Вінницької міської ради

5.

Басюк Яна Олегівна

учениця 11 класу ЗШ І-ІІІ ст.№1 м.Хмільника

Українська мова і літератури

1.

Стасюк Анна Володимирівна

учениця 8 класу НВК: ЗШ І-ІІ ст. - ліцей №7 Вінницької міської ради

2.

Дудник Інна Русланівна

учениця 9 класу Сосонської СЗШ І-ІІІ ст. Вінницького району

3.

Виходцева Ангеліна Олексіївна

учениця 10 класу Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1

4.

Цегельник Ростислава Ігорівна

учениця 11 класу НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія м.Гайсина

Фізика

1.

Кісіль Антон Олександрович

учень 8 класу ЗШ І-ІІІ №34 Вінницької міської ради

2.

Плакидюк Влад Олегович

учень 8 класу ФМГ №17 Вінницької міської ради

3.

Пурло Сергій Сергійович

учень 9 класу ФМГ №17 Вінницької міської ради

4.

Штокал Сергій Сергійович

учень 9 класу НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. - гімназія

5.

Бондарчук Віталій Юрійович

учень 9 класу Вінницького технічного ліцею

6.

Бондар Єгор Володимирович

учень 10 класу ФМГ №17 Вінницької міської ради

7.

Швайко Денис Русланович

учень 10 класу ФМГ №17 Вінницької міської ради

8.

Бондаренко Владислав Олександрович

учень 10 класу ФМГ №17 Вінницької міської ради

9.

Сакевич Руслан Дмитрович

учень 10 класу ФМГ №17 Вінницької міської ради

10.

Кюльян Ігор Геннадійович

учень 10 класу НВК: СЗШ І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов - гуманітарна гімназія №1 імені М.І.Пирогова Вінницької міської ради

11.

Стецюк Владислав Олегович

учень 11 класу ФМГ №17 Вінницької міської ради

12.

Шкурак Іван Миколайович

учень 11 класу ФМГ №17 Вінницької міської ради

Астрономія

1.

Мусійчук Олена Юріївна

учениця 10 класу ФМГ №17 Вінницької міської ради

2.

Салій Віталій Олександрович

учень 10 класу НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. - гімназія

3.

Сенченко Олеся Олегівна

учениця 10 класу ЗШ І-ІІІ ст. №8 Вінницької міської ради

4.

Богданов Дмитро Володимирович

учень 11 класу НВК: ЗШ I-III ст. - гуманітарно-естетичного колежу №29 Вінницької міської ради

5.

Мельничук Олександр Іванович

учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Кропивна Хмільницького району

Інформатика

1.

Сахнюк Антон Юрійович

учень 8 класу ФМГ №17 Вінницької міської ради

2.

Сакевич Руслан Дмитрович

учень 10 класу ФМГ №17 Вінницької міської ради

3.

Ганжа Владислав Валерійович

учень 11 класу Вінницького технічного ліцею

4.

Чариков Сергій Володимирович

учень 11 класу Вінницького технічного ліцею

5.

Добровольський Олександр Юрійович

учень 11 класу ФМГ №17 Вінницької міської ради

6.

Ляшук Олександр Сергійович

учень 11 класу ФМГ №17 Вінницької міської ради

7.

Калінін Максим Сергійович

учень 11 класу ФМГ №17 Вінницької міської ради

Хімія

1.

Степанюк Артур Ігорович

учень 8 класу ЗШ І-ІІІ ст. №4 м.Козятина

2.

Андрієко Андрій Андрійович

учень 8 класу НВК: СЗШ І-ІІІ ст інтернат - гімназія м.Гайсина

3.

Лавренюк Владислав Володимирович

учень 8 класу НВК: СЗШ І-ІІІ ст інтернат - гімназія м.Гайсина

4.

Мосендз Анастасія Олександрівна

учениця 9 класу ЗШ №35 Вінницької міської ради

5.

Чехівський Андрій Миколайович

учень 9 класу ЗШ І-ІІІ ст. с.Сальниця Хмільницького району

6.

Притуляк Станіслав Сергійович

учень 10 класу ФМГ №17 Вінницької міської ради

7.

Ляшук Олександр Сергійович

учень 11 класу ФМГ №17 Вінницької міської ради

Трудове навчання

1.

Басистюк Вікторія Миколаївна

учениця 11 класу Сокільської СЗШ І-ІІІ ст. Чернівецького району

2.

Верхолюк Вікторія Миколаївна

учениця 11 класу Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району

Фізична культура і спорт

1.

Кравчук Іван Вікторович

учень 11 класу НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія м.Гайсина

2.

Чорномаз Вікторія В’ячеславівна

учениця 11 класу НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія м.Гайсина


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка