Прэзідыум бераставіцкага раëннага савета дэпутатаў




Дата канвертавання30.03.2016
Памер79.69 Kb.


ПРЭЗІДЫУМ БЕРАСТАВІЦКАГА РАËННАГА САВЕТА ДЭПУТАТАЎ

БЕРАСТАВІЦКІ РАËННЫ ВЫКАНАЎЧЫ КАМІТЭТ

Рашэнне
3 верасня 2012 г. № 118/400

г.п. В.Бераставiца


Аб узнагароджаннi Ганаровай граматай, Граматай і Падзячным пісьмом Бераставiцкага раëннага Савета дэпутатаў i Бераставiцкага раëннага выканаўчага камiтэта
Прэзiдыум Бераставiцкага раëннага Савета дэпутатаў i Бераставiцкi раëнны выканаўчы камiтэт РАШЫЛI:

  1. Узнагародзiць:

    1. Ганаровай граматай Бераставiцкага раëннага Савета дэпутатаў i Бераставiцкага раëннага выканаўчага камiтэта Дубіцкага Віталія Уладзіміравіча, саветніка мытнай службы III рангу, галоўнага інспектара аддзела мытнага афармлення і кантролю № 3 мытнага паста “Бераставіца” Гродзенскай рэгіянальнай мытні, за бездакорную шматгадовую службу ў мытных органах, узорнае выкананне службовых абавязкаў і ў сувязі з прафесійным святам – Днём мытніка;

    2. Граматай Бераставiцкага раëннага Савета дэпутатаў i Бераставiцкага раëннага выканаўчага камiтэта:

Гірэнь Тэрэсу Іванаўну, аператара дыспетчарскай руху і пагрузачна-разгрузачных работ Бераставіцкага філіяла Гродзенскага абласнога спажывецкага таварыства, за шматгадовую плённую працу ў сістэме спажывецкай кааперацыі Бераставіцкага раёна і ў сувязі з 55-годдзем з дня нараджэння;

Кажэцкую Марыну Станіславаўну, інспектара мытнай службы II рангу, старшага інспектара аддзела мытнага афармлення і кантролю № 4 мытнага паста “Бераставіца” Гродзенскай рэгіянальнай мытні, за бездакорную шматгадовую службу ў мытных органах, узорнае выкананне службовых абавязкаў і ў сувязі з прафесійным святам – Днём мытніка;

Ражынскага Дзмітрыя Вацлававіча, вальшчыка лесу Бераставіцкага лясніцтва дзяржаўнай лесагаспадарчай установы “Выўкавыскі лясгас”, за шматгадовую плённую працу i ў сувязi з прафесiйным святам – Днём работнікаў лесу;

Ананка Людмiлу Пятроўну, сакратара ўчастковай выбарчай камiсii Савецкага ўчастка для галасавання № 3 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Анохiну Алену Мiкалаеўну, старшыню ўчастковай выбарчай камiсii Масалянскага ўчастка для галасавання № 7 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Бацян Зою Аляксееўну, сакратара ўчастковай выбарчай камiсii Малабераставiцкага ўчастка для галасавання № 11 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Булыбенка Людмiлу Дзмітрыеўну, старшыню ўчастковай выбарчай камiсii Старадварэцкага ўчастка для галасавання № 13 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Вайцюк Ірыну Іосіфаўну, сакратара ўчастковай выбарчай камiсii Масалянскага ўчастка для галасавання № 7 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Васiльеву Ірыну Алегаўну, сакратара ўчастковай выбарчай камiсii Ленiнскага ўчастка для галасавання № 1 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Грыба Пятра Іосiфавiча, старшыню ўчастковай выбарчай камiсii Пагранiчнага ўчастка для галасавання № 4 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Дзешка Валянцiну Баляславаўну, сакратара ўчастковай выбарчай камiсii Паплаўскага ўчастка для галасавання № 8 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Жвалеўскую Алену Іванаўну, сакратара ўчастковай выбарчай камiсii Канюхоўскага ўчастка для галасавання № 9 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Іванову Святлану Уладзіміраўну, сакратара ўчастковай выбарчай камiсii Алекшыцкага ўчастка для галасавання № 6 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Каламеец Алену Віктараўну, старшыню ўчастковай выбарчай камiсii Паплаўскага ўчастка для галасавання № 8 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Канецкую Раісу Мікалаеўну, сакратара акруговай выбарчай камісіі Мастоўскай выбарчай акругі № 56 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання,

Капылец Валянціну Іванаўну, старшыню ўчастковай выбарчай камiсii Пархiмаўскага ўчастка для галасавання № 12 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Кергет Іну Лявонцьеўну, сакратара ўчастковай выбарчай камiсii Пагранiчнага ўчастка для галасавання № 4 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Кісель Алену Віктараўну, сакратара ўчастковай выбарчай камiсii Школьнага ўчастка для галасавання № 2 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Кудзелю Нiну Уладзiмiраўну, старшыню ўчастковай выбарчай камiсii Кватарскага ўчастка для галасавання № 5 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Лазарчык Марыю Мікалаеўну, сакратара ўчастковай выбарчай камiсii ўчастка для галасавання № 15 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Леусiк Алену Уладзiмiраўну, сакратара ўчастковай выбарчай камiсii Эйсмантаўскага ўчастка для галасавання № 14 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Ляховiча Вiталiя Іванавiча, старшыню ўчастковай выбарчай камiсii Савецкага ўчастка для галасавання № 3 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Марчык Тамару Мiкалаеўну, сакратара ўчастковай выбарчай камiсii Кватарскага ўчастка для галасавання № 5 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Мышко Уладзiмiра Уладзiмiравiча, старшыню ўчастковай выбарчай камiсii Ленiнскага ўчастка для галасавання № 1 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Огар Жану Тадэвушаўну, старшыню ўчастковай выбарчай камiсii Алекшыцкага ўчастка для галасавання № 6 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Панкевіча Паўла Мікалаевіча, старшыню ўчастковай выбарчай камiсii Макаравецкага ўчастка для галасавання № 10 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Патрубач Людмiлу Уладзiмiраўну, старшыню ўчастковай выбарчай камiсii ўчастка для галасавання № 15 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Раманік Анастасію Мікалаеўну, начальніка аддзела ідэалагічнай работы Бераставіцкага раённага выканаўчага камітэта,

Сакалоўскую Зою Вiктараўну, сакратара ўчастковай выбарчай камiсii Старадварэцкага ўчастка для галасавання № 13 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Сегеня Аляксандра Канстанцінавіча, старшыню ўчастковай выбарчай камiсii Школьнага ўчастка для галасавання № 2 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Семянюк Зою Мікалаеўну, начальніка аддзела арганізацыйна-кадравай работы Бераставіцкага раённага выканаўчага камітэта,

Сямёнава Васiлiя Яўстратавiча, старшыню ўчастковай выбарчай камiсii Малабераставiцкага ўчастка для галасавання № 11 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Сяўко Галiну Паўлаўну, сакратара ўчастковай выбарчай камiсii Пархiмаўскага ўчастка для галасавання № 12 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Чыкуна Сяргея Ягоравіча, старшыню акруговай выбарчай камісіі Мастоўскай выбарчай акругі № 56 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання,

Швец Алу Адольфаўну, старшыню ўчастковай выбарчай камiсii Канюхоўскага ўчастка для галасавання № 9 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Янкойця Уладзiмiра Вiктаравiча, старшыню ўчастковай выбарчай камiсii Эйсмантаўскага ўчастка для галасавання № 14 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

Ярмалоўскую Раісу Віктараўну, сакратара ўчастковай выбарчай камiсii Макаравецкага ўчастка для галасавання № 10 па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання Мастоўскай выбарчай акругі № 56,

за актыўную грамадскую дзейнасць;



    1. Падзячным пісьмом Бераставiцкага раëннага Савета дэпутатаў i Бераставiцкага раëннага выканаўчага камiтэта Качука Генадзія Мечыслававіча, інспектара мытнай службы I рангу, галоўнага інспектара аддзела мытнага афармлення і кантролю № 2 мытнага паста “Бераставіца” Гродзенскай рэгіянальнай мытні, за бездакорную шматгадовую службу ў мытных органах, узорнае выкананне службовых абавязкаў і ў сувязі з прафесійным святам – Днём мытніка.

2. Бераставіцкаму раённаму выканаўчаму камітэту за кошт сродкаў раённага бюджэту, прадугледжаных на гэтыя мэты ў каштарысе расходаў Бераставіцкага раённага выканаўчага камітэта на 2012 год, выплаціць грашовыя сродкі для матэрыяльнай зацікаўленасці ўзнагароджаных.

3. Вызваліць ад аплаты падаходнага падатку з фізічных асоб:

Гірэнь Тэрэсу Іванаўну, аператара дыспетчарскай руху і пагрузачна-разгрузачных работ Бераставіцкага філіяла Гродзенскага абласнога спажывецкага таварыства,

Дубіцкага Віталія Уладзіміравіча, саветніка мытнай службы III рангу, галоўнага інспектара аддзела мытнага афармлення і кантролю № 3 мытнага паста “Бераставіца” Гродзенскай рэгіянальнай мытні,

Кажэцкую Марыну Станіславаўну, інспектара мытнай службы II рангу, старшага інспектара аддзела мытнага афармлення і кантролю № 4 мытнага паста “Бераставіца” Гродзенскай рэгіянальнай мытні,

Качука Генадзія Мечыслававіча, інспектара мытнай службы I рангу, галоўнага інспектара аддзела мытнага афармлення і кантролю № 2 мытнага паста “Бераставіца” Гродзенскай рэгіянальнай мытні,

Ражынскага Дзмітрыя Вацлававіча, вальшчыка лесу Бераставіцкага лясніцтва дзяржаўнай лесагаспадарчай установы “Выўкавыскі лясгас”,

на падставе падпункта 1.19 пункта 1 артыкула 163 Падатковага кодэкса Рэспублікі Беларусь (Нацыянальны рэестр прававых актаў Рэспублікі Беларусь, 2010 г., № 4, 2/1623).




Старшыня Бераставiцкага раëннага Савета дэпутатаў

Старшыня Бераставiцкага раëннага выканаўчага камiтэта

М.В.Пісарык

А.С.Кулісевіч




База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка