Праграма свята «Ганненскі кірмаш»




Дата канвертавання29.03.2016
Памер32.17 Kb.
ПРАГРАМА

свята «Ганненскі кірмаш»
22 жніўня 2014 года

РАЙВЫКАНКАМ

11-00–17-00 – «РОЛЯ САПЕГАЎ У ГІСТОРЫІ ЗЭЛЬВЕНСКАГА КРАЮ», канферэнцыя

ВАДАСХОВІШЧА “ЗАЛЬВЯНКА”

10-00–16-00 – “РЫБАЛОВЫ” – першы этап – конкурс аматараў рыбнай лоўлі

16-00–18-00 – другі этап – конкурс па прыгатаванні юшкі

16-00–18-00 – “ВОДНЫЯ ЗАБАВЫ”, спартыўна-забаўляльная праграма

18-00–18-20 – “КІРМАШ ВІТАЕ ГАСЦЕЙ”, адкрыццё свята

18-20–18-40 – падвядзенне вынікаў конкурсаў

19-00–19-50 – “ВОДНАЕ ШОУ”, выступленне спартыўнага клуба “Пиранья”, г. Мінск

20-00–22-20 – “МУЗЫЧНЫ ФАНТАН”, эстрадны канцэрт з удзелам Сашы Нэма, г. Мінск

22-20–22-30 – “СВЯТОЧНАЯ ФЕЕРЫЯ”, феерверк

22-30–01-00 – “ВЕСЯЛІСЯ, НАРОД!”, пляжная дыскатэка
23 жніўня 2014 года
ПЛОШЧА

ЦЭНТРАЛЬНАЯ ПЛЯЦОЎКА

12-00–12-15 – «ВІВАТ, КІРМАШ!», тэатралізаванае прадстаўленне

12-20–13-35 – выступленне Беларускага Дзяржаўнага харэаграфічнага ансамбля «Харошкі», г. Мінск

13-35–13-50 – «КІРМАШОВЫЯ КОНКУРСЫ», падвядзенне вынікаў конкурсаў: упрыгожванне балконаў, дэкаратыўна-прыкладное мастацтва, фота і відэасюжэт пра кірмаш, сцэнарый свята, караваяў, касцюміраваны калектыў, падворак сельскагаспадарчых агранізацый і прадстаўнікоў сярэдняга і малога бізнесу, раённай газеты “Праца”

14-00–15-30 –“АС1ЛАК” выступленне рэкардсмена Кнігі рэкордаў Гінэсу В. Харанэкі, г. Мінск, спаборніцтвы па сілавым экстрыме.

ЦЭНТРАЛЬНЫ СКВЕР



РАМЕСНАЯ ПЛЯЦОЎКА

12-00–18-00 – «КІРМАШ РАМЁСТВАЎ», падворкі раённых дамоў рамёстваў, народных майстроў, майстар-класы, конкурс караваяў


ВУЛІЦЫ САВЕЦКАЯ, АКАДЭМІКА ЖЭБРАКА, ПАРКАВАЯ ГАНДЛЁВАЯ ПЛЯЦОЎКА

12-00–24-00 – «РЭЧЫ НА ЛЮБЫ ГУСТ”, гандлёвыя рады, прыватны гандаль


ВУЛІЦА САВЕЦКАЯ (ДА РДК)

ПЛЯЦОЎКА ПРАДПРЫМАЛЬНІЦКАЯ

12-00–21-00 – «ГАСЦІННА ЗАПРАШАЕМ!», прэзентацыя аграсядзіб і пляцовак прадстаўнікоў сярэдняга і малога бізнесу


ВУЛІЦА ПЕРАМОГІ

СЕЛЬСКАГАСПАДАРЧАЯ ПЛЯЦОЎКА

12-00–21-00 – «КІРМАШОВЫЯ СУСТРЭЧЫ», падворкі сельскагаспадарчых арганізацый

12-00–21-00 – «ЭХ, ПРАКАЧУ!», падарожжа на брычках, павозках

12-00–16-30 – “ПАДКОВА”, выстава ў гонар коней

15-00–16-00 – “ЗВІНЯЦЬ ЗВОНЧЫКІ”, конкурс на лепшую павозку
ВУЛІЦА ПЕРАМОГІ (КАЛЯ БЕЛАРУСБАНКА)

ДЗІЦЯЧАЯ ПЛЯЦОЎКА

12-00–21-00 – «ДЗІЦЯЧЫЯ ЗАБАВЫ», атракцыёны («Горкі», «Батут» і інш.)

14-00–15-00, 16-00-17-00 – «К1РМАШОВЫ ДВОРЫК», гульнёвыя праграмы для дзяцей і дарослых

ПАРКАВАЯ ЗОНА



ГУЛЬНЁВА-ЗАБАЎЛЯЛЬНАЯ ПЛЯЦОЎКА

14-00–16-00 – «КІРМАШОВЫЯ АТРАКЦЫЁНЫ», народныя атракцыёны «Чыгуны», «Пень і цвік», «Грунвальд», «Рыбалка» і інш.

КАЛЯ КУЛЬТУРНА-ЗАБАЎЛЯЛЬНАГА ЦЭНТРА “ФЕЕРЫЯ”

МАСТАЦКАЯ ПЛЯЦОЎКА

12-00–18-00 – “СКАРБОНКА ТАЛЕНТАЎ”, выстава выяўленчага, дэкаратыўна-прыкладнога і фотамастацтва

ЛЕТНЯЯ ЭСТРАДА

ТВОРЧАЯ ПЛЯЦОЎКА

16-30–18-00 – «КІРМАШОВЫ ЦУД», конкурс на лепшы касцюм у стылі свята. Госці кірмашу– народны хор “Вербніца”, г.п. Пружаны


ПЛОШЧА

ЦЭНТРАЛЬНАЯ ПЛЯЦОЎКА

18-00–20-20 – “ВЕСЯЛІСЯ, НЕ ЖУРЫСЯ!”, праграма з удзелам:

18-00–19-00 – народнага ансамбля “Калаж”, майстар-клас па рэгіяналь-ным танцы, ДШМ, г.п. Зэльва

19-00–20-20 – музычны тэатр “Рада”, г. Гродна

20-20–20-40 – “МОДНЫ КІРМАШ”, выступленне тэатра моды “Этуаль”, г. Слонім, падвядзенне вынікау конкурсу “Стылізаваны касцюм”

20-40–22-00 – “КІРМАШОВЫ ПАДАРУНАК”, эстрадны канцэрт з удзелам Гюнэш, г. Мінск

22-00–22-30 – “БЫВАЙ, КІРМАШ!”, закрыццё свята, вогневае шоу (тэатр “Берсерк”, г.Мінск)

22-30–24-00 – «КІРМАШОВЫ БАЛЬ», танцавальная праграма


РАЁННЫ ДОМ КУЛЬТУРЫ

ТАНЦАВАЛЬНАЯ ПЛЯЦОЎКА

24-00–04-00 – пена-лазарнае шоу (цана – 50 000 руб.)



Арганізатары свята маюць за сабой права ўносіць змяненні ў праграму свята «Ганненскі кірмаш»


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка