Паведамленнне Віцебскай гарадской выбарчай камісіі аб выбарах дэпутатаў




Дата канвертавання30.04.2016
Памер95.41 Kb.
Паведамленнне

Віцебскай гарадской выбарчай камісіі аб выбарах дэпутатаў

Віцебскага гарадскога Савета дэпутатаў 27-га склікання

Усходняя выбарчая акруга № 1

Жаголкін Сяргей Іванавіч

- 20.02.1964г. нараджэння, прарэктар па гаспадарчай рабоце ўстановы адукацыі “Віцебскі дзяржаўны ордэна Дружбы народаў медыцынскі ўніверсітэт”, пражывае ў г.Віцебску, беспартыйны.

Гагарынская выбарчая акруга № 2

Лугавы Уладзімір Яўгеньевіч

- 18.11.1956г. нараджэння, галоўны ўрач установы аховы здароўя “Віцебскі абласны кардыялагічны дыспансер”, пражывае ў г.Віцебску, беспартыйны.

Заводская выбарчая акруга № 3

Багдановіч Вячаслаў Сяргеевіч

- 05.07.1954г. нараджэння, дырэктар філіяла “Аўтатранспартнае прадпрыемства №1” адкрытага акцыянернага таварыства “Віцебскаблаўтатранс”, пражывае ў г. Віцебску, беспартыйны.

Паўночная выбарчая акруга № 4

Арлова Алена Аляксандраўна

- 15.07.1972г. нараджэння, генеральны дырэктар Віцебскага гандлёва-вытворчага рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства “Фармацыя”, пражывае ў г.Віцебску, беспартыйная.

Баўманская выбарчая акруга № 5

Галанаў Віктар Анатольевіч

- 08.09.1978г. нараджэння, намеснік кіраўніка адміністрацыі Кастрычнiцкага раёна г.Вiцебска, пражывае ў г.Вiцебску, беспартыйны.

Хмяльніцкая выбарчая акруга № 6

Касабука Наталля Васільеўна

- 18.07.1956г. нараджэння, дырэктар абласнога дзяржаўнага ўнітарнага праектнага прадпрыемства “Інстытут Віцебскграмадзянпраект”, пражывае ў г.Віцебску, беспартыйная.

Смаленская выбарчая акруга № 7

Вараб’ёў Уладзімір Анатольевіч

- 04.04.1979г. нараджэння, начальнік аддзела па рабоце са зваротамі грамадзян і юрыдычных асоб Віцебскага гарадскога выканаўчага камітэта, пражывае ў г.Віцебску, беспартыйны.

Праўдзінская выбарчая акруга № 8

Лявонаў Леанід Піліпавіч

- 24.06.1950г. нараджэння, начальнік філіяла “Электрамантажнае ўпраўленне №7” адкрытага акцыянернага таварыства “Белэлектрамантаж”, пражывае ў г.Віцебску, беспартыйны.

Тэхналагічная выбарчая акруга № 9

Шут Аляксей Мікалаевіч

- 27.07.1960г. нараджэння, прарэктар па адмiнiстрацыйна-гаспадарчай рабоце ўстановы адукацыi “Вiцебскі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт”, пражывае ў г.Віцебску, беспартыйны.

Чапаеўская выбарчая акруга № 10

Алфяронак Ірына Віктараўна

- 26.12.1959г. нараджэння, дырэктар даччынага камунальнага ўнiтарнага сельскагаспадарчага цяплiчнага прадпрыемства “Зеленгас”, пражывае ў г.Віцебску, беспартыйная.

Стадыённая выбарчая акруга № 11

Горбік Мікалай Іванавіч

- 31.01.1967г. нараджэння, намеснiк дырэктара па рабоце са зваротамі грамадзян, iдэялагічнай i кадравай рабоце даччынага камунальнага рамонтнага ўнiтарнага прадпрыемства “Гардармост”, пражывае ў г.Вiцебску, беспартыйны.

Лазоўская выбарчая акруга № 12

Раджюнене Галіна Паўлаўна

- 24.05.1959г. нараджэння, дырэктар адкрытага акцыянернага таварыства “Вiцебскiя прадукты”, пражывае ў г.Вiцебску, беспартыйная.

Фрунзенская выбарчая акруга № 13

Пасавец Аляксандр Сцяпанавіч

- 09.06.1968г. нараджэння, кіраўнік даччынага камунальнага ўнiтарнага жыллёвага рамонтна-эксплуатацыйнага прадпрыемства “ЖРЭТ Кастрычнiцкага раёна”, пражывае ў г.Віцебску, беспартыйны.

Авіяцыйная выбарчая акруга № 14

Выхрысценка Сяргей Пятровіч

- 24.06.1960г. нараджэння, галоўны ўрач установы аховы здароўя “Вiцебская гарадская клiнiчная бальнiца хуткай медыцынскай дапамогi”, пражывае ў г.Вiцебску, беспартыйны.

Індустрыяльная выбарчая акруга № 15

Кудзель Ігар Іванавіч

- 16.08.1963г. нараджэння, дырэктар адкрытага акцыянернага таварыства “Аўтатранспартнае прадпрыемства №5 г.Віцебск”, пражывае ў г.Віцебску, беспартыйны.

Лучаская выбарчая акруга № 16

Баглай Таісія Іванаўна

- 13.08.1969г. нараджэння, першы намеснік кіраўніка адміністрацыі Першамайскага раёна г.Віцебска, пражывае ў г.Віцебску, беспартыйная.

Політэхнічная выбарчая акруга № 17

Шлома Уладзімір Аркадзьевіч

- 28.06.1958г. нараджэння, намеснiк старшынi Вiцебскага гарадскога выканаўчага камiтэта, пражывае ў г.Вiцебску, беспартыйны.

Чарняхоўская выбарчая акруга № 18

Кушараў Аляксандр Васільевіч

- 19.07.1958г. нараджэння, генеральны дырэктар унiтарнага камунальнага вытворчага прадпрыемства “Вiцебская гарадская жыллёва-камунальная гаспадарка”, пражывае ў г.Вiцебску, беспартыйны.

Чкалаўская выбарчая акруга № 19

Пузанава Галіна Томаўна

- 19.03.1958г. нараджэння, галоўны ўрач установы аховы здароўя “Вiцебская гарадская цэнтральная дзiцячая палiклiнiка”, пражывае ў г.Вiцебску, беспартыйная.

Будаўнічая выбарчая акруга № 20

Казак Дзмітрый Васільевіч

- 27.04.1975г. нараджэння, галоўны інжынер Віцебскага філіяла рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства сувязі “Белтэлекам”, пражывае ў г.Віцебску, беспартыйны.

Студэнцкая выбарчая акруга № 21

Бондал Ірына Васільеўна

- 15.05.1962г. нараджэння, прарэктар па выхаваўчай рабоце ўстановы адукацыі “Віцебскі дзяржаўны ўніверсітэт імя П.М.Машэрава”, пражывае ў г.Віцебску, беспартыйная.

Маскоўская выбарчая акруга № 22

Іваноў Віталій Марксавіч

- 28.10.1962г. нараджэння, кіраўнік даччынага камунальнага ўнітарнага жыллёвага рамонтна-эксплуатацыйнага прадпрыемства “ЖРЭТ Першамайскага раёна”, пражывае ў г.Віцебску, беспартыйны.

Дзвінская выбарчая акруга № 23

Шымчанка Алег Вячаслававіч

- 04.12.1967г. нараджэння, дырэктар адкрытага акцыянернага таварыства “Вiцебскi завод трактарных запасных частак”, пражывае ў г.Вiцебску, беспартыйны.

Школьная выбарчая акруга № 24

Салодкін Руслан Анатольевіч

- 01.04.1968г. нараджэння, начальнік пажарнага аварыйна-выратавальнага атрада “Віцязь” установы “Віцебскае абласное ўпраўленне МНС”, пражывае ў г.Віцебску, беспартыйны.

Паўднёвая выбарчая акруга № 25

Курганаў Ігар Барысавіч

- 29.11.1980г. нараджэння, дырэктар даччынага камунальнага вытворчага ўнітарнага прадпрыемства “Цэнтральная аварыйна-дыспетчарская служба г.Віцебска”, пражывае ў г.Віцебску, беспартыйны.

Першамайская выбарчая акруга № 26

Пруднікаў Аляксандр Аляксандравіч

- 25.07.1961г. нараджэння, намеснік начальніка ўпраўлення Следчага камітэта Рэспублікі Беларусь па Віцебскай вобласці, пражывае ў г.Віцебску, беспартыйны.

Сонечная выбарчая акруга № 27

Палякоў Дзмітрый Валер’евіч

- 01.09.1976г. нараджэння, галоўны інжынер унітарнага камунальнага транспартнага прадпрыемства “Віцебскае трамвайна-тралейбуснае ўпраўленне”, пражывае ў г.Віцебску, беспартыйны.

Інтэрнацыянальная выбарчая акруга № 28

Аўтухова Таццяна Анатольеўна

- 24.09.1965г. нараджэння, дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі “Сярэдняя школа №45 г.Віцебска”, пражывае ў г.Віцебску, беспартыйная.

Новая выбарчая акруга № 29

Каплеўскі Аляксандр Якаўлевіч

- 06.06.1967г. нараджэння, намеснiк дырэктара па агульных пытаннях фiлiяла “Вiцебская цеплаэлектрацэнтраль” Рэспублiканскага ўнiтарнага прадпрыемства электраэнергетыкi “Вiцебскэнерга”, пражывае ў г.Вiцебску, беспартыйны.

Маладзёжная выбарчая акруга № 30

Калеснік Ала Аляксееўна

- 23.01.1962г. нараджэння, дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі “Сярэдняя школа №40 г.Віцебска”, пражывае ў г.Віцебску, беспартыйная.

Камунальная выбарчая акруга № 31

Багінскі Алег Юр’евіч

- 24.11.1962г. нараджэння, галоўны ўрач установы аховы здароўя “Вiцебская гарадская клiнiчная стаматалагiчная палiклiнiка”, пражывае ў г.Вiцебску, беспартыйны.

Горкаўская выбарчая акруга № 32

Партны Міхаіл Пятровіч

- 07.11.1964г. нараджэння, начальнік упраўлення спорту і турызму Віцебскага абласнога выканаўчага камітэта, пражывае ў г.Віцебску, беспартыйны.

Стаханаўская выбарчая акруга № 33

Буяліч Іван Станіслававіч

- 21.09.1955г. нараджэння, дырэктар філіяла “Будаўнiча-мантажнае ўпраўленне №2” адкрытага акцыянернага таварыства “Белсельэлектрасеткабуд”, пражывае ў г.Вiцебску, беспартыйны.

Рэпінская выбарчая акруга № 34

Азярэц Ларыса Уладзіміраўна

- 18.05.1954г. нараджэння, дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі “Сярэдняя школа №14 г.Віцебска”, пражывае ў г.Віцебску, беспартыйная.

Кіраўская выбарчая акруга № 35

Пішчык Алена Уладзіміраўна

- 25.06.1964г. нараджэння, галоўны ўрач установы аховы здароўя “Вiцебская гарадская палiклiнiка №6”, пражывае ў г.Вiцебску, беспартыйная.

Ленінградская выбарчая акруга № 36

Бялевіч Уладзімір Іосіфавіч

- 24.06.1974г. нараджэння, кіраўнік даччынага камунальнага ўнітарнага жыллёвага рамонтна-эксплуатацыйнага прадпрыемства “ЖРЭТ Чыгуначнага раёна”, пражывае ў г.Віцебску, беспартыйны.

Ціраспальская выбарчая акруга № 37

Няфёдаў Аляксандр Леанідавіч

- 07.09.1972г. нараджэння, ваенны камiсар Вiцебскага аб´яднанага гарадскога ваеннага камiсарыята, пражывае ў г.Вiцебску, беспартыйны.

Лакаматыўная выбарчая акруга № 38

Лядэнка Сяргей Георгіевіч

- 27.11.1970г. нараджэння, начальнік пасажырскага аддзела транспартнага рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства “Віцебскае аддзяленне Беларускай чыгункі”, пражывае ў г.Віцебску, беспартыйны.

Перадавая выбарчая акруга № 39

Цітовіч Станіслаў Іосіфавіч

- 14.01.1969г. нараджэння, галоўны ўрач дзяржаўнай установы аховы здароўя “Вiцебская гарадская цэнтральная палiклiнiка”, пражывае ў г.Вiцебску, беспартыйны.

Рубаўская выбарчая акруга № 40

Бабак Іван Паўлавіч

- 28.06.1963г. нараджэння, генеральны дырэктар адкрытага акцыянернага таварыства “Даламiт”, пражывае ў г.п. Руба, беспартыйны.


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка