П р а г р а м а свята «Ганненскі кірмаш» 22 жніўня 2014 года райвыканкам 14-00 18-00 «роля сапегаў у гісторыі зэльвенскага краю», канферэнцыя. Вадасховішча «зальвянка» 13-00 16-00 «рыбаловы», конкурс




Дата канвертавання17.03.2016
Памер31.37 Kb.
П Р А Г Р А М А

свята «Ганненскі кірмаш»

22 жніўня 2014 года

РАЙВЫКАНКАМ

14-00 – 18-00 – «РОЛЯ САПЕГАЎ У ГІСТОРЫІ ЗЭЛЬВЕНСКАГА КРАЮ», канферэнцыя.



ВАДАСХОВІШЧА «ЗАЛЬВЯНКА»

13-00 – 16-00 – « РЫБАЛОВЫ», конкурс аматараў рыбнай лоўлі

16-00 – 19-00 – « ВАДАЛАЗ», конкурс прафесійнага майстэрства вадалазаў

19-00 – 20-30 – « ВОДНАЕ ШОУ»

20-30 – 22-00 – « МУЗЫЧНЫ ФАНТАН», канцэрт з удзелам зоркі беларускай эстрады

22-00 - 22-10 – « СВЯТОЧНАЯ ФЕЕРЫЯ», водна-лазернае шоу

22-10 – 24-00 – «ШЫРЭЙ КРУГ», танцавальная праграма

23 жніўня 2014 года



ПЛОШЧА. ЦЭНТРАЛЬНАЯ ПЛЯЦОЎКА

12-00 - 12-10 – «ВІВАТ, КІРМАШ», тэатралізаванае прадстаўленне

12-10 - 13-50 – выступленне творчага калектыву

13-50 - 14-00 – «КІРМАШОВЫЯ КОНКУРСЫ», падвядзенне вынікаў конкурсаў: на лепшае ўпрыгожванне балконаў; на лепшую работу дэкаратыўна-прыкладнога мастацтва; на самае цікавае фота; на лепшы сцэнарый свята, караваяў

14-00 – 14-40 – «ВІТАЕМ ГАСЦЕЙ», выступленне замежнага калектыву

14-40 – 14-50 - «КІРМАШОВЫЯ КОНКУРСЫ», падвядзенне вынікаў конкурсаў: лепшы падворак сельскагаспадарчых арганізацый і прадстаўнікоў сярэдняга і малога бізнэсу, раённай газеты «Праца»

14-50 – 16-00 – «ВЕСЯЛІСЯ, НАРОД», праграма з удзелам: народнага ансамбля «Калаж», народнага духавога аркестра. Майстар-клас па рэгіянальнаму танцу

ЦЭНТРАЛЬНЫ СКВЕР. РАМЕСНАЯ ПЛЯЦОЎКА

12-00 – 18-00 – «КІРМАШ РАМЁСТВАЎ», падворкі раённых Дамоў рамёстваў, народных майстроў, майстар-класы, конкурс караваяў

13-00 – «Чараўніца-ПРАЦАўніца», конкурс раённай газеты «Праца»

ВУЛІЦЫ САВЕЦКАЯ, АКАДЭМІКА ЖЭБРАКА, ПАРКАВАЯ. ГАНДЛЁВАЯ ПЛЯЦОЎКА

12-00 – 24-00 – «РЭЧЫ НА ЛЮБЫ ГУСТ», гандлёвыя рады, прыватны гандаль



ВУЛІЦА САВЕЦКАЯ (ДА РДК). ПЛЯЦОЎКА ПРАДПРЫМАЛЬНІЦКАЯ

12-00 – 21-00 – «ГАСЦІННА ЗАПРАШАЕМ», прэзентацыя аграсядзіб і пляцовак прадстаўнікоў сярэдняга і малога бізнэсу



ВУЛІЦА ПЕРАМОГІ. СЕЛЬСКАГАСПАДАРЧАЯ ПЛЯЦОЎКА.

12-00–21-00 – «КІРМАШОВЫ ПАДВОРАК», пляцоўкі сельскагаспадарчых вытворчых арганізацый

12-00 – 21-00 – «ЭХ, ПРАКАЧУ», падарожжа на брычках, павозках

14-00 – 16-30 – « ПАДКОВА», выстава ў гонар коней

15-00 – 16-00 – «ЗВІНЯЦЬ ЗВАНОЧКІ», конкурс на лепшую павозку.

ВУЛІЦА ПЕРАМОГІ (КАЛЯ БЕЛАРУСБАНКА). ДЗІЦЯЧАЯ ПЛЯЦОЎКА

12-00 - 21-00 – «ДЗІЦЯЧЫЯ ЗАБАВЫ», дзіцячыя атракцыёны («Горкі», «Батут» і інш.»)

16-00-18-00 – «КІРМАШОВЫ ДВОРЫК», гульнёва-забаўляльная праграма

ПАРКАВАЯ ЗОНА. ГУЛЬНЁВАЯ-ЗАБАЎЛЯЛЬНАЯ ПЛЯЦОЎКА

15-00 – 19-00 – «КІРМАШОВЫЯ ЗАБАВЫ», народныя атракцыёны «Прызавы слуп», «Пень і цвік», «Грунвальд», «Рыбалка» і інш.



МАСТАЦКА - МУЗЫЧНАЯ ПЛЯЦОЎКА

12-00 – 18-00 – «СКАРБОНКА ТАЛЕНТАЎ», выстава выяўленчага, фота, дэкаратыўна-прыкладнога мастацтва



ЛЕТНЯЯ ЭСТРАДА. ТВОРЧАЯ ПЛЯЦОЎКА

17-30 – 19-00 – «КІРМАШОВЫ ЦУД», конкурс на лепшы касцюм у стылі свята



ПЛОШЧА. ЦЭНТРАЛЬНАЯ ПЛЯЦОЎКА

19-00 – 19-10 – «КІРМАШОВЫЯ КОНКУРСЫ», падвядзенне вынікаў конкурса на лепшы касцюм

19-10 – 20-00 – «У КІРМАШОВЫМ СТЫЛІ», паказ тэатра мод

20-00 – 21-40 – «ВЕСЯЛІСЯ, НЕ ЖУРЫСЯ», праграма з удзелам творчых калектываў

21-40 – 22-00 – «БЫВАЙ, КІРМАШ», закрыццё свята, вогненнае шоу

22-00 – 24-00 – «КІРМАШОВЫ БАЛЬ», танцавальная праграма



РАЁННЫ ДОМ КУЛЬТУРЫ. ТАНЦАВАЛЬНАЯ ПЛЯЦОЎКА.

24-00 – 04-00 – пенна-лазарнае шоу (цана - 50 000 руб.)


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка