Назва вну, факультэт Назва каманды




Дата канвертавання01.05.2016
Памер76.19 Kb.



Назва ВНУ, факультэт

Назва каманды

Прозвішча, імя, імя па бацьку ўдзельніка

1

Акадэмія кіравання пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь, факультэт кіравання

Vector

1) Якаўлева Таццяна Віктараўна (Капітан)

2) Шымановіч Мар’яна Валер’еўна (Асноўны састаў)

3) Салміна Крысціна Пятроўна (Асноўны састаў)

4) Яскевіч Алена Аляксандраўна (Асноўны састаў)

5) Бабешка Анастасія Уладзіміраўна (Асноўны састаў)

6) Краўчук Аліна Аляксандраўна (Запасны састаў)

7) Мацюшэнка Яўген Віктаравіч (Запасны састаў)


2

Акадэмія Міністэрства ўнутранных спраў Рэспублікі Беларусь, факультэт міліцыі, следча-экспертны факультэт, крымінальна-выканаўчы факультэт

Без розніцы

1) Млынарчык Ларыса Уладзіміраўна (Капітан)

2) Уласовіч Антон Мікалаевіч (Асноўны састаў)

3) Лукашова Крысціна Уладзіміраўна (Асноўны састаў)

4) Трахімовіч Яўген Валяр’янавіч (Асноўны састаў)

5) Дзяшук Аляксей Сяргеевіч (Асноўны састаў)

6) Мазанік Анастасія Уладзіміраўна (Запасны састаў)



3

Акадэмія Міністэрства ўнутранных спраў Рэспублікі Беларусь, факультэт міліцыі, следча-экспертны факультэт, крымінальна-выканаўчы факультэт

Великолепная пятерка

1) Волкаў Сяргей Уладзіміравіч (Капітан)

2) Быкоўская Анастасія Валер’еўна (Асноўны састаў)

3) Галіцкая Ніка Мікалаеўна (Асноўны састаў)

4) Казачонак Артур Пятровіч (Асноўны састаў)

5) Палюховіч Генадзь Аляксандравіч (Асноўны састаў)

6) Ерох Павел Федаравіч (Запасны састаў)

7) Шчаковіч Ілля Пятровіч (Запасны састаў)


4

Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія, факультэт бізнэса і права

Aura academica

1) Кочына Юлія Валер’еўна (Капітан)

2) Буцэнка Максім Мікалаевіч (Асноўны састаў)

3) Яскевіч Таццяна Сяргееўна (Асноўны састаў)

4) Малейчык Кацярына Аляксандраўна (Асноўны састаў)

5) Аруцюнян Карына Гарэгінаўна (Асноўны састаў)

6) Кажамяка Наталля Валер’еўна (Запасны састаў)



5

Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія, факультэт бізнэса і права

Кодэкс гонару

1) Кучэрын Міхаіл Алегавіч (Капітан)

2) Панфілаў Антон Васільевіч (Асноўны састаў)

3) Рагашоў Аляксей Данілавіч (Асноўны састаў)

4) Бабкова Алена Сяргееўна (Асноўны састаў)

5) Кунцэвіч Тяццяна Віктараўна (Асноўны састаў)

6) Аруцюнян Крэсціна Гарэгінаўна (Запасны састаў)



6

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, юрыдычны факультэт

Just Cause

1) Лапцеў Кірыл Сяргеевіч (Капітан)

2) Каралёва Надзея Валянцінаўна (Асноўны састаў)

3) Арцюхевіч Аляксандр Аляксандравіч (Асноўны састаў)

4) Парахневіч Уладзімір

Сяргеевіч (Асноўны састаў)

5) Казлова Анастасія Артураўна (Асноўны састаў)

6) Хадасевіч Ігнат Ігаравіч (Запасны састаў)

7) Хадановіч Надзея Сяргееўна (Запасны састаў)



7

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, юрыдычны факультэт

Прававы аспект

1) Гасан Леанід Ігоревіч (Капітан)

2) Падліпскі Дзмітрый Віктаравіч (Асноўны састаў)

3) Нікалаева Ганна Уладзіміраўна (Асноўны састаў)

4) Пракапенка Юлія Уладзіміраўна (Асноўны састаў)

5) Талочка Андрэй Міхайлавіч (Асноўны састаў)

6) Ананіч Аляксей Міронавіч (Запасны састаў)

7) Пахучая Вольга Сяргееўна (Запасны састаў)


8

Беларускі дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт, факультэт права

Personae Gratae

1) Варанецкая Паліна Уладзіміраўна (Капітан)

2) Хоміч Аляксандр Сяргеевіч (Асноўны састаў)

3) Краснік Кацярына Мікалаеўна (Асноўны састаў)

4) Парасочка Яўген Уладзіміравіч (Асноўны састаў)

5) Сінцоў Яўген Васільевіч (Асноўны састаў)

6) Пятроўская Юлія Сяргееўна (Запасны састаў)

7) Жукавец Уладзімір Алегавіч (Запасны састаў)


9

«БІП – Інстытут правазнаўства”, юрыдычны факультэт

Bona sens

1) Махнач Уладзімір Анатольевіч (Капітан)

2) Балжэнка Вольга Вячаславаўна (Асноўны састаў)

3) Лазараў Аляксандр Юр’евіч (Асноўны састаў)

4) Стасілевіч Ганна Анатольеўна (Асноўны састаў)

5) Стружко Аляксандр Васільевіч (Асноўны састаў)

6) Шамма Сяргей Юр’евіч (Запасны састаў)

7) Пастухова Дар’я Міхайлаўна (Запасны састаў)


10

Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт імя А.С. Пушкіна, юрыдычны факультэт

Polites

1) Пахолка Сяргей Васільевіч (Капітан)

2) Данілюк Алена Васільеўна (Асноўны састаў)

3) Ланчук Вольга Мікалаеўна (Асноўны састаў)

4) Радыванюк Лілія Сяргееўна (Асноўны састаў)

5) Трушко Ганна Васільеўна (Асноўны састаў)

6) Грыцук Вольга Уладзіміраўна (Запасны састаў)

7) Фарафонава Анастасія Валер’еўна (Запасны састаў)


11

Гомельскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Францыска Скарыны,

юрыдычны факультэт



Lynces Justae

1) Суржэнка Мікалай Уладзіміравіч (Капітан)

2) Макеева Юлія Мікалаеўна (Асноўны састаў)

3) Лапіцкі Дзяніс Юр’евіч (Асноўны састаў)

4) Шышыкін Аляксей Аляксандравіч (Асноўны састаў)

5) Ядчанка Павел Аляксеевіч (Асноўны састаў)

6) Ніцыеўская Алена Сяргееўна (Запасны састаў)

7) Маставенка Алена Анатольеўна (Запасны састаў)


12

Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Я. Купалы, юрыдычны факультэт

Купалаўцы

1) Валюкевіч Іаланта Рамальдаўна (Капітан)

2) Шыла Вольга Міхайлаўна (Асноўны састаў)

3) Шабуневіч Вольга Антонаўна (Асноўны састаў)

4) Гарковіч Антон Аляксеевіч (Асноўны састаў)

5) Панас Кацярына Віктараўна (Асноўны састаў)

6) Пракопчык Вераніка Пятроўна (Запасны састаў)

7) Буйніцкая Юлія Уладзіміраўна (Запасны састаў)


13

Магілёўскі дзяржаўны ўніверсітэт імя А.А. Куляшова, факультэт эканомікі і права

Temis

1) Маісеенка Ганна Леанідаўна (Капітан)

2) Працэнка Дзяніс Уладзіміравіч (Асноўны састаў)

3) Кулік Руслан Фёдаравіч (Асноўны састаў)

4) Каранеўская Аляксандра Сяргееўна (Асноўны састаў)

5) Кропачава Святлана Андрэеўна (Асноўны састаў)

6) Гладкая Іна Мікалаеўна (Запасны састаў)

7) Хамянкова Святлана Васільеўна (Запасны састаў)


14

“Міжнародны ўніверсітэт “ МІПСА”, факультэт эканомікі і права, Гомельскі філіял

Ad astra

1) Ярмаш Павел Віктаравіч (Капітан)

2) Манченка Марія Іванаўна (Асноўны састаў)

3) Глушанок Анастасія Васільеўна (Асноўны састаў)

4) Прус Кацярына Аляксандраўна (Асноўны састаў)

5) Сакалоў Павел Уладзіміравіч (Асноўны састаў)

6) Малашенка Наталья Яўгеньеўна (Запасны састаў)

7) Слюсар Аляксандр Анатольевіч (Запасны састаў)


15

Мінскі інстытут кіравання, факультэт камунікацыі і права

Прававы легіён

1) Нелюб Наталля Віктараўна (Капітан)

2) Някрасява Дар’я Сяргееўна (Асноўны састаў)

3) Кузмянкова Наталля Міхайлаўна (Асноўны састаў)

4) Гарбуноў Яўген Сяргеевіч (Асноўны састаў)

5) Кісель Андрэй Аляксандравіч (Асноўны састаў)

6) Цыбіна Вераніка Дзмітрыеўна (Запасны састаў)

7) Федарынчык Юлія Аляксандраўна (Запасны састаў)


16

Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт, юрыдычны факультэт

Вердыкт

1) Савіцкая Крысціна Дзмітрыеўна (Капітан)

2) Прымакова Вольга Міхайлаўна (Асноўны састаў)

3) Драздова Алеся Юр’еўна (Асноўны састаў)

4) Валеўка Андрэй Віктаравіч (Асноўны састаў)

5) Лаўданскі Максім Віктаравіч (Асноўны састаў)

6) Касценка Варвара Аляксандраўна (Запасны састаў)

7) Васіленка Дзяніс Генадзевіч (Запасны састаў)


17

Прыватны інстытут кіравання і прадпрымальніцтва, юрыдычны факультэт

Per aspera ad astra

1) Кудзін Аляксей Міхайлавіч (Капітан)

2) Тафенцаў Яўген Аляксандравіч (Асноўны састаў)

3) Лешчанка Юлія Алегаўна (Асноўны састаў)

4) Лабусава Аксана Дзмітрыеўна (Асноўны састаў)

5) Мешыч Ганна Уладзіміраўна (Асноўны састаў)

1) Веялка Алена Анатольеўна (Запасны састаў)

2) Бадылевіч Алена Яугеньеўна (Запасны састаў)


18

Юрыдычны каледж БДУ

Smart ideas

1) Багдаеў Міхаіл Юр’евіч (Капітан)

2) Гейна Аляксандр Дзмітрыевіч (Асноўны састаў)

3) Грунтоў Святаслаў Алегавіч (Запасны састаў)

4) Ілюковіч Глеб Сяргеевіч (Запасны састаў)

5) Парфір’ева Анастасія Міхайлаўна (Асноўны састаў)

6) Пархомчык Ірына Уладзіміраўна (Асноўны састаў)



7) Рубіна Таццяна Аляксандраўна (Асноўны састаў)


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка