Наказ №516 Про підсумки ІV міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка




старонка1/5
Дата канвертавання30.04.2016
Памер0.71 Mb.
  1   2   3   4   5


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ


25.04. 2014 № 516

Про підсумки

ІV Міжнародного мовно-літературного


конкурсу учнівської та студентської

молоді імені Тараса Шевченка

Відповідно до Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 571, за результатами фінального етапу ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити списки переможців ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (далі – Конкурс) (додатки 1– 7).

2. Нагородити:

2.1. Переможців Конкурсу, зазначених у додатках 1-7 цього наказу, дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.

2.2. Переможців Конкурсу, які досягли найвищих результатів у змаганнях, цінними подарунками.

2.3. Вчителів та викладачів, які підготували переможців Конкурсу, подяками та цінними подарунками (додатки 8-11).

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.



Міністр С. М. Квіт


Додаток 1

до наказу Міністерства освіти і науки

25.04.2014 № 516

Список переможців

ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів
5 клас
ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ



Верба

Анна Олександрівна



Баштанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Баштанської районної ради Миколаївської області


Гусєйнова

Каміла Воліфівна



Миколаївська гімназія № 41 Миколаївської міської ради


Кисловська

Дар’я Максимівна



Харківська гімназія № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області


Коваль

Артур Дмитрович



Гвардійський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа I-III ступенів – гімназія» Автономної Республіки Крим


ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ





Буга

Яна Ігорівна




Іллічівська гімназія № 1 Одеської області

Діхтяр

Ельвіра Миколаївна



Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 104 Харківської міської ради Харківської області


Євдошак

Єва Олександрівна




Сторожинецький районний ліцей Чернівецької області

Ісаєва

Олена Миколаївна




Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25

Коваленко

Валерія Романівна



Харківський ліцей № 141 Харківської міської ради Харківської області


Левочко

Ольга В’ячеславівна



Жовнинський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Чорнобаївської районної ради Черкаської області


Мазур

Соломія-Анна Ігорівна



Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 46 м. Львова ім. В.Чорновола


Міняйло

Ксенія Романівна



Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Сумської області


Окішор

Юлія Сергіївна



Татарбунарський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Одеської області


Пекна

Маргарита Антонівна



Херсонська гімназія № 6 Херсонської міської ради



Сабірова

Ельвіра Русланівна



Макіївський ліцей №1 із ЗОШ ІІ ступеня № 61 Макіївської міської ради Донецької області


Скрипець

Дар’я Валентинівна




Ліцей № 15 м. Чернігова

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ





Барановська

Анна Миколаївна



Овруцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Житомирської області


Борисова

Тетяна Сергіївна



Августівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Одеської області


Бучек

Ольга Вікторівна



Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Червоноградської міської ради Львівської області


Василишин

Діана Романівна



Тлумацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тлумацької районної ради Івано-Франківської області


Гейнович

Елеонора Петрівна



Амвросіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Амвросіївської районної ради Донецької області


Гоян

Софія Любомирівна



Снятинська загальноосвітня школа - інтернат І-ІІІ ступенів Снятинської районної ради Івано-Франківської області


Дердюк

Марія Анатоліївна




Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Ізяслава Хмельницької області

Зеленівська

Олександра Олександрівна




Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чернівецької області

Калантаєнко

Наталія Юріївна




Конотопська гімназія Конотопської міської ради Сумської області

Літтіх

Маргарита Сергіївна



Рогатинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Рогатинської районної ради Івано-Франківської області


Марценюк

Андрій Володимирович



Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 смт. Теофіполь Хмельницької області



Ніколенко

Мілан Мирославович



Навчально-виховний комплекс «Долинська гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» Кіровоградської області



Новосад

Ольга Миколаївна



Навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія» смт. Стара Вижівка Старовижівського району Волинської області



Сисоєв

Микола Антонович




Гімназія № 8 з російською і українською мовами навчання Севастопольської міської Ради


Трегубенко

Маргарита Костянтинівна




Краснодонська міська гімназія Краснодонської міської ради Луганської області





Чабан

Анжеліка Олегівна



Іллінецький навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія № 2» Іллінецького району Вінницької області



Штепа

Анастасія Костянтинівна





Запорізька гімназія № 6 Запорізької міської ради Запорізької області

Щербан

Наталія Андріанівна





Реваківський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Чернівецької області

Яременко

Дарина Станіславівна



Степанецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Канівської районної ради Черкаської області

6 клас
ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ


Ватуля

Аліна Сергіївна



Навчально-виховний комплекс «Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – гімназія» Одеської області


Дорошенко

Анастасія Анатоліївна



Прилуцька гімназія № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради Чернігівської області


Майорова

Анастасія Андріївна



Миколаївський муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради


Паленко

Максим Сергійович




Навчально-виховний комплекс смт. Віньківці Хмельницької області

Сало

Ірина Вікторівна



Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаської міської ради Черкаської області


Чорна

Дар’я Іванівна



Херсонська спеціалізована школа I-III ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ




Завада

Марія Володимирівна



Пісочинський колегіум Харківської районної ради Харківської області





Кугушева

Наталя Петрівна



Донецька гімназія № 18 Донецької міської ради Донецької області





Кумейський

Ростислав Русланович



Херсонська багатопрофільна гімназія № 2 ім. Б. Лавреньова





Лисюк

Ростислав Сергійович



Великомихайлівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Одеської області





Масльох

Марія Михайлівна



Одеська загальноосвітня школа № 106 І-ІІІ ступенів





Рєзнікова

Анастасія Олексіївна



Комунальний заклад «Луганський НВК спеціалізована школа І ступеня - гімназія № 52»


Холошнецька

Маріанна Іванівна



Подорожненська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Львівської області





Чернова

Варвара Сергіївна



Харцизька спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І-ІІІ ступенів № 26 Харцизької міської ради Донецької області





Юдіна

Дарія Олександрівна



Комунальний заклад «Навчально-виховний заклад «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради Херсонської області






Ярош

Олексій Сергійович



Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25» Луцької міської ради Волинської області




  1   2   3   4   5


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка