Наказ №11-10 Про підсумки Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»




старонка1/4
Дата канвертавання30.04.2016
Памер1.21 Mb.
  1   2   3   4
л



МИНИСТЕРСТВО ОБРАЗОВАНИЯ И НАУКИ, МОЛОДЕЖИ И СПОРТА УКРАИНЫ
УКРАИНСКИЙ ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ЦЕНТР ВНЕШКОЛЬНОГО ОБРАЗОВАНИЯ

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

MINISTRY OF EDUCATION AND SCIENCE, YOUTH AND SPORTS OF UKRAINE
UKRAINIAN STATE CENTRE

OF EXTRA-SCHOLASTIC EDUCATION


НАКАЗ
м. Київ

26 листопада 2012 р. № 11-10


Про підсумки Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2012 рік (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.01.2012 № 74), у листопаді 2012 року підведені підсумки Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

На виставку-конкурс надійшло 1788 робіт із 24 областей України, міст Києва та Севастополя. Тернопільська область участь у виставці не прийняла. Були представлені роботи з 44 позашкільних навчальних закладів з таких видів мистецтва:

1. Декоративно-ужиткове:

- художнє різьблення по дереву;

- гончарство та художня кераміка;

- художнє плетіння, ткацтво;

- в’язання спицями, гачком;

- витинання;

- художня вишивка;

- народна лялька;

- м’яка іграшка;

- писанкарство;

- вироби з тіста;

- вироби з шкіри;

- декоративний розпис, народний живопис;

- бісероплетіння;

- паперова пластика та оригамі;

- вироби з соломки;

- ізонитка;

- лозоплетіння;

- вироби з природних матеріалів;

- інші техніки виконання.
2. Образотворче:

- графіка;

- живопис;

- батик.
Найбільшу кількість призових місць отримали колективи позашкільних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл Донецької (76), Дніпропетровської (76), Запорізької (75) областей.

Необхідно відзначити дуже високий рівень поданих на конкурс робіт.

За підсумками Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та на підставі рішення журі,


Н А К А З У Ю:
1. Н А Г О Р О Д И Т И:
1.1. Дипломом І ступеня Українського державного центру позашкільної освіти:
- Аблязову Зарему, вихованку Красногвардійського районного центру дитячої та юнацької творчості АР Крим, за роботу «Сумка для корана», керівник Усеінова Л.М.;

- Аверіну Ольгу, вихованку гуртка «Умка» КЗ «Успінська гімназія № 2 Лутугинського району» Луганської області, за роботу «Сорочка», керівник Кам’янченко Н.В.;

- Аврамову Ганну, вихованку Будинку дітей та юнацтва Кіровського району м. Донецька, за роботу «Кольє «Сахара», керівник Левчук Т.П.;

- Ангелову Софію, вихованку зразкового колективу гуртка «Кераміка» станції юних техніків Тернівського району м.Кривого Рогу Дніпропетровської області, за роботу «Музики», керівник Литвинчук О.М.;

- Андроник Марію, вихованку гуртка «Майстерня юних дизайнерів» Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості Чернівецької області, за роботу «Яблуневий світанок», керівник Андроник В.Л.;

- Антошенко Софію, вихованку Палацу дитячої та юнацької творчості «Юність» м. Тореза Донецької області, за роботу «Ажурна сукня та шляпа», керівник Бровкіна С.В.;

- Апанасенко Анастасію, Бездетко Яну, вихованок гуртка «Веселка» Лутугинського професійного ліцею Луганської області, за роботу «Єдина родина», керівник Акіменко О.А.;

- Архіпцова Антона, вихованця студії «Колібрі» Миколаївської ЗОШ №51 Миколаївської міської ради, за роботу «Нічне полювання», керівник Євдокимова І.В.;

- Бабаскіну Ірину, вихованку Докучаєвського Будинку дитячої та юнацької творчості Донецької області, за роботу «Сукня «Дівоча ніжність», керівник Пижова Н.А.;

- Бабенко Карину, вихованку гуртка «Світ комп’ютерів» КЗ «Позашкільний навчальний заклад Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Луганської області, за роботу «Дівчинка», керівник Маслова Т.І.;

- Баланцеву Аіну, вихованку зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Берегиня» Центру технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району м.Києва, за роботу «Букет півоній», керівник Дєгтярьова Г.А.;

- Барановського Вадима, вихованця гуртка «Художня вишивка» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Борочиче Горохівського району Волинської області, за роботу «Рушники», керівник Барановська В.В.;

- Бєліка Валерія, вихованця гуртка «Художня обробка деревини» Жовтневого Центру позашкільної роботи Миколаївської області, за роботу «Козак Мамай», керівник Караваєв С.П.;

- Березюк Євгенію, вихованку народної студії «Юний художник» Центру творчості дітей і молоді м. Житомира, за роботу «Оранжевий кіт», керівник Сарата Т.І.;

- Білик Тетяну, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» Бердичівського центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова Житомирської області, за роботу «Господар сільського двору», керівник Мельник Т.М.;

- Білобжицьку Софію, вихованку гуртка «Сувенір» Черкаського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Чаювання», керівник Литвяк К.П.;

- Блізнюк Олександру, слухачку Кримської малої академії мистецтв та народних промислів м.Сімферополя, за роботу «Натюрморт», керівник Дулаєва Л.А.;

- Богуславську Аліну, Валуйську Яну, Андріяш Світлану, вихованок гуртка «Декор» Луганського вищого професійного училища інформаційних технологій, за роботу «Жилет «Лелеки», керівник Балабуха Л.А.;

- Божу Катерину, Дудку Аліну, вихованок гуртка «Виготовлення сувенірів» Ніжинської станції юних техніків Чернігівської області, за роботу «Дід Хома», керівник Пятачук О.С.;

- Болгака Миколу, вихованця гуртка «Різьба по дереву» Отинійської художньо-ремісничої школи Коломийської районної ради Івано-Франківської області, за роботу «Сова», керівник Христан М.І.;

- Болдирєву Анастасію, вихованку гуртка «Умілі руки» Херсонського центру позашкільної роботи, за роботу «Вулик», керівник Данілушкіна Л.О.;

- Бондаренко Альону, вихованку студії образотворчого мистецтва «Жар-птиця» ПДЮТ м.Харкова, за роботу «Яйце-райце», керівник Кононенко О.Ю.;

- Бубало Вікторію, вихованку зразкової школи писанкарства «Дивосвіт» Центру дитячої та юнацької творчості м.Василькова Київської області, за роботу «Орнаментів трипільських вічна таїна в душі віконце тихо заглядає!», керівник Турукіна Л.В.;

- Буковецьку Тетяну, Симчеру Анастасію, вихованок гуртка «Рукоділля» Іршавської районної станції юних техніків Закарпатської області, за роботу «Закохана в сонечко», керівник Ажипа Н.Й.;

- Бутєву Олександру, вихованку гуртка «Чарівний клубок» районного Центру дитячої творчості м.Приморська Запорізької області, за роботу «Ангели», керівник Патенко В.І.;

- Вакарь Наталію, вихованку зразкового художнього колективу «Малюнок та живопис» Центру творчості дітей та юнацтва Жовтневого району м. Луганська, за роботу «Чорнобривців насіяла мати», керівник Стеблій В.С.;

- Валовського Володимира, вихованця Коломийського будинку дитячої та юнацької творчості Коломийської міської ради Івано-Франківської області, за роботу «Віночок», керівник Юзюк І.О.;

- Ванівську Ірину, вихованку гуртка народної ляльки Львівського ЦНТТУМ, за роботу «Галичаночки», керівник Рига Л.Д.;

- Васильченко Олену, вихованку студії образотворчого мистецтва та дизайну Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району м.Києва, за роботу «Повернення солдата», керівник Ізаак Л.І.;

- Ващініну Анастасію, вихованку Палацу дитячої та юнацької творчості «Юність» м. Тореза Донецької області, за роботу «Ажурна сукня», керівник Бровкіна С.В.;

- Вдовиченко Ганну, вихованку Будинку дітей та юнацтва Кіровського району м. Донецька, за роботу «Доріжка святкова», керівник Шапаренко Н.С.;

- Велічко Катерину, вихованку арт-студії «Мистецькі зустрічі» комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради» Волинської області, за роботу «Свята ніч», керівник Янчук О.А.;

- Вербицьку Світлану, вихованку зразкового художнього колективу гуртка «Рукоділля» міського Палацу дитячо-юнацької творчості «Горицвіт» м.Кривого Рогу Дніпропетровської області, за роботу «Жіночі прикраси», керівник Чернишова

О.І.;


- Верпатову Катерину, вихованку зразкового художнього колективу гуртка «Макраме» Дитячо-юнацького центру Дарницького району м.Києва, за роботу «Люблю Україну», керівник Джуріна Г.П.;

- Вертюх Маргариту, вихованку гуртка «Природа, майстерність та фантазія» Козелецького БТДЮ Чернігівської області, за роботу «Гостинна бджілка», керівник Дідовець С.В.;

- Вільхову Олену, вихованку гуртка «Бісер чарівний» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району м.Києва, за роботу «Бісерні прикраси», керівник Мальцева Т.М.;

- Виговську Аліну, вихованку гуртка «Бісероплетіння» Золотоніського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Черкаської області, за роботу «Українська лялька - розмаїття цвіт, нехай процвітає український рід», керівник Воропай В.І.;

- Виноградову Мирославу, вихованку Палацу дитячої та юнацької творчості м. Горлівки Донецької області, за роботу «Радужні сни», керівник Колоколова В.В.;


- Вовченко Ганну, вихованку гуртка «Сніжинка» Центру дитячої та юнацької творчості Ленінського району м. Запоріжжя, за роботу «Вишиванка жіноча», керівник Войтенко Л.Т.;
- Войтовську Альону, вихованку зразкової образотворчої студії «Палітра» Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка» Київської області, за роботу «Великодній натюрморт», керівник Бурлій Л.Г.;

- Воліченко Тетяну, вихованку гуртка «Аріадна» Центру дитячої та юнацької творчості Дзержинського району м.Кривого Рогу Дніпропетровської області, за роботу «З Сорочинського ярмарку», керівник Єфімова О.В.;

- Воронову Вікторію, вихованку гуртка «Бісер чарівний» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району м.Києва, за роботу «Природа у бісері», керівник Мальцева Т.М.;

- Воронюк Ольгу, вихованку студії «Руські узори» Кримської малої академії мистецтв та народних промислів м.Сімферополя, за роботу «Берегиня», керівник Сорокіна Л.Ф.;

- Гапонова Святослава, вихованця гуртка «Сувенірна скарбничка» Станції юних техніків м.Горлівки Донецької області, за роботу «Шалена білка», керівник Пранник М.М.;

- Глістюченко Вікторію, вихованку гуртка «Плетіння мережива на коклюшках» Будинку творчості дітей та юнацтва Снігурівського району Миколаївської області, за роботу «Рушник «Хліб – сіль вашій родині», керівник Бей Т.М.;

- Гнатюк Анастасію, вихованку народної студії «Юний художник» Центру творчості дітей і молоді м. Житомира, за роботу «Соняшники», керівник Сарата Т.І.;

- Головач Аліну, вихованку гуртка «Кераміка» Галицької малої академії народних ремесел Галицької районної ради Івано-Франківської області, за роботу «Чумак на возі», керівник Перекліта П.Д.;

- Гоменюк Діану, вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості м.Бровари Київської області, за роботу «Голос давнього Трипілля»;

- Гопчак Ірину, вихованку гуртка «Барвиста стрічка» Обертинського будинку дитячої та юнацької творчості Тлумацької районної ради Івано-Франківської області, за роботу «Оленятко», керівник Жилякова Т.В.;

- Горбатюк Катерину, вихованку гуртка «Юні майстрині» Каховського районного центру дитячої творчості Херсонської області, за роботу «Кольє «На бурштинових хвилях», керівник Колодич О.О.;

- Гордія Ігоря, вихованця гуртка «Різьба по дереву» Старокосівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Косівської районної ради Івано-Франківської області, за роботу «Шкатулка», керівник Вудвуд В.Г.;

- Горілу Анастасію, вихованку гуртка «Фантазія плюс» Остерського будинку творчості дітей та юнацтва Козелецького району Чернігівської області, за роботу «Весняні мотиви», керівник Ковченко С.П.;

- Горшкова Дениса, вихованця гуртка «Художнє конструювання» Станції юних техніків м.Южноукраїнська Миколаївської області, за роботу «Ласунчик», керівник Горшкова Л.А.;

- Грищенко Анастасію, вихованку гуртка «Веселі клаптики» Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Приїжджайте частіше додому…», керівник Даниленко Л.В.;


- Даниленко Олександру, вихованку зразкової студії декоративних квітів «Троянда» ЦДЮТ Шевченківського району м. Запоріжжя, за роботу «Жоржиновий вальс», керівник Солдатова І.М.;
- Дегтяренко Анастасію, вихованку гуртка «Вишивка» КПНЗ «ЦПР № 1» Бабушкінського району м. Дніпропетровська, за роботу «Доріжка «Волинські візерунки»», керівник Макаренко С.П.;

- Демчук Іванну, вихованку гуртка «Гончарик» Радивилівського районного будинку школяра Рівненської області, за роботу «Є в світі зваби немалі…”, керівник Андриїшин О.Г.;

- Дзюрмана Артура, вихованця гуртка килимарства Львівського ОЦНТТУМ (на базі Глинянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Золочівського району), за роботу «Килим-гобелен «Замок», керівник Крушельницька М.Г.;

- Дибач Олександру, вихованку гуртка «Вітражний розпис» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Рівненської області, за роботу “Великодня композиція”, керівник Соловей І.В.;

- Дубас Вероніку, слухачку Кримської малої академії мистецтв та народних промислів м.Сімферополя, за роботу «Гербери», керівник Дулаєва Л.А.;

- Дубас Вероніку, слухачку Кримської малої академії мистецтв та народних промислів м.Сімферополя, за роботу «Квіти та птахи», керівник Дулаєва Л.А.;

- Дуднік Аліну, вихованку народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Соняшник» комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості», за роботу «Світ в якому я живу», керівник Зантарія І.М.;

- Дузенко Галину, слухачку Кримської малої академії мистецтв та народних промислів м.Сімферополя, за роботу «Різдво», керівник Серветнік А.А.;

- Дундука Олександра, вихованця гуртка ПТМ міжшкільного центру трудового навчання та технічної творчості м.Нікополя Дніпропетровської області, за роботу «Тварини та птахи палеозойської ери», керівник Продан Г.Л.;

- Дутко Олександру, Остапко Тетяну, вихованок гуртка «Креативне рукоділля» Городенківського центру дитячої та юнацької творчості Івано-Франківської області, за роботу «Завітайте на гостину до Орисі і Марини», керівник Супрун В.І.;

- Жигалюк Марину, вихованку гуртка «Вишивка» Центру дитячої творчості Первомайського району Миколаївської області, за роботу «Рушник», керівник Пономаренко В.О.;

- Житніцьку Аліну, вихованку гуртка «Рукоділля» Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді м.Переяслав-Хмельницького Київської області, за роботу «Летіть, летіть, ластівочки, заплітайте віночки!», керівник Лимаренко Н.М.;

- Журавко Олену, вихованку народного художнього колективу студії образотворчих мистецтв «Журавочка» міського Палацу дитячо-юнацької творчості «Горицвіт» Жовтневого району м. Кривого Рогу Дніпропетровської області, за роботу «Два барани», керівник Кощавська О.Ф.;

- Завертану Дарину, вихованку гуртка «Вишивка» Центру дитячої творчості Первомайського району Миколаївської області, за роботу «Рушник», керівник Пономаренко В.О.;

- Задорожну Настю, вихованку студії «Берегиня» Тальнівського районного Будинку дітей та юнацтва Черкаської області, за роботу «Квітуче моє село», керівник Маляренко Н.В.;

- Захарову Анастасію, вихованку гуртка «Декоративний розпис» ЦУК Міського палацу дітей та юнацтва м. Дніпропетровська, за роботу «Таріль «Червоні квіти», керівник Переясловець Л.В.;

- Зінченка Ярослава, вихованця гуртка «Дивосвіт» КЗ «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді», за роботу «Комірець «Український», керівник Зінченко Л.Г.;

- Зубрецьку Діану, ученицю 6 класу Н.Бистрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хустського району Закарпатської області, за роботу «Доріжка», керівник Тегза Г.С.;

- Іванова Дмитра, вихованця гуртка «Моя професія» КЗ «Матвіївська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів» Запорізької області, за роботу «Кінь», керівник Левченко Є.І.;

- Іванюк Галину, вихованку гуртка Різьба по дереву» Бабинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Косівської районної ради Івано-Франківської області, за роботу «Шкатулка-куферок», керівник Андріюк П.В.;

- Івахову Вероніку, керівника гуртка «Соломоплетіння» Овруцької зразкової Малої академії народних мистецтв та ремесел Житомирської області, за роботу «Жар-птиці», керівник Климович М.І.;

- Ільченко Анастасію, вихованку гуртка «Декоративно-прикладного мистецтво» Севастопольського Палацу дитячої та юнацької творчості, за роботу «Дерево життя», керівник Бєлоусова Н.В.;

- Іщук Ганну, вихованку народної студії «Юний художник» Центру творчості дітей і молоді м. Житомира, за роботу «Жовта птаха», керівник Сарата Т.І.;

- Кабанюк Катерину, вихованку гуртка «Ми малюємо світ» Волочиського районного Будинку дитячої юнацької творчості Хмельницької області, за роботу «Жар-птиця», керівник Єрменчук – Гручман Г.М.;

- Капітулу Андрія, вихованця зразкового художнього колективу студії різьблення по дереву «Візерунок» Турійського Будинку дитячої творчості Волинської області, за роботу «Шукай, Акорд!», керівник Сичик В.Є.;

- Караваєву Анастасію, вихованку Миколаївської спеціалізованої школи мистецтв і прикладних ремесел експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської ради, за роботу «Мої улюбленці», керівник Єрьоміна К.І.;

- Катюту Ірину, вихованку гуртка «Плетіння мережива на коклюшках» Будинку творчості дітей та юнацтва Снігурівського району Миколаївської області, за роботу «Метелики», керівник Бей Т.М.;

- Качкарду Вікторію, вихованку гуртка «Акварель» Куликівського центру позашкільної освіти Чернігівської області, за роботу «Перший сніг», керівник Дзюба Н.М.;

- Кекуха Олександра, Мірошниченка Юрія, вихованців гуртка «Різьба по дереву» Ічнянської районної станції юних техніків Чернігівської області, за роботу «Булава», керівник Заєць М.В.;

- Керусова Дмитра, вихованця гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» Будинку творчості дітей та юнацтва Снігурівського району Миколаївської області, за роботу «Дощовий день», керівник Тугамбаєва Н.С.;

- Кінер Альону, вихованку гуртка «Природа і фантазія» Будинку творчості дітей та юнацтва м.Чернівців, за роботу «Комплект тканих торбинок», керівник Воронюк Г.Ш.;

- Кириленко Наталію, вихованку гуртка «Паперопластика» Канівського районного Будинку школярів та юнацтва Черкаської області, за роботу «Царівна-лебідь», керівник Кириленко Л.В.;

- Кирсанову Галину, вихованку гуртка «Паперова пластика» Станції юних техніків м.Балти Одеської області, за роботу «Черепаха», керівник Волотова С.В.;

- Кирсенко Ангеліну, вихованку гуртка рукоділля «Світ захоплень» Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району м.Києва, за роботу «Дюймовочка», керівник Ігнатенко Л.П.;

- Кліменко Лілію, вихованку МПДЮ Ленінського району м. Дніпропетровська, за роботу «Дерево життя», керівник Іванюк І.Я.;

- Клімкіну Марію, вихованку зразкового художнього колективу студії «Бісерне рукоділля» Палацу дитячої та юнацької творчості м.Кривого Рогу Дніпропетровської області, за роботу «Колекція українських бісерних прикрас «Берегиня», керівник Демченко В.В.;

- Кобика Миколу, вихованця народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Соняшник» комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості», за роботу «Каруселі…сіли, полетіли», керівник Зантарія І.М.;

- Коваленко Анастасію, вихованку Донецького обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, за роботу «Джемпер», керівник Бочарова С.О.;

- Коваленко Анастасію, Бузько Тетяну, Уніченко Тетяну, вихованок гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Дитячого центру позашкільної роботи Корабельного району м.Миколаєва, керівник Маркова Т.В.;

- Ковальську Марію, вихованку гуртка бісерного рукоділля «Скриня» Великомостівського БДЮТ Сокальського району Львівської області, за роботу «Вишита сорочка «Карпатські мотиви», керівники Ковальовська О.О., Ковальська Н.О.;

- Козаченка Максима, вихованця гуртка «Столяри - конструктори» Кам’янської станції юних техніків Черкаської області, за роботу «На лісовій галявині», керівник Козаченко О.Ф.;

- Козинець Катерину, вихованку гуртка «Юні майстрині» Каховського районного центру дитячої творчості Херсонської області, за роботу «Комплект прикрас «Троянда», керівник Колодич О.О.;

- колектив вихованців Ніжнегорського районного навчально-виховного комплексу школа-ліцей № 1 АР Крим, за роботу «Пряничний дім», керівник Сорока Ж.В.;

- колектив вихованців гуртка соломоплетіння «Житечко» Теплицької станції юних техніків Вінницької області, за роботу «Оберіг», керівник Лещенко І.І.;

- колектив вихованців студії художнього дизайну «Берегиня» Ківерцівського центру дитячої та юнацької творчості Волинської області, за роботу «Стежками Мавки музика бринить», керівник Лукашук О.М.;

- колектив вихованців гуртка «Народне пластичне мистецтво» Центру дитячої творчості м. Тернівки Дніпропетровської області, за роботу «Українська хата та біля хати», керівник Счастнєва Н.Г.;

- колектив вихованців гуртка «Юний керамік» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Вікно «Знаки-символи», керівник Левляс Т.В.;

- колектив вихованців гуртка «Кісточка» Енергодарського навчально-виховного комплексу №5 Запорізької області, за роботу «Чарівна квітка», керівник Верещагіна В.М.;

- колектив вихованців гуртка «Декор», «Бісеринка» Комунального закладу «Розівський районний будинок дитячої творчості» Запорізької області, за роботу «Ельфи казкової країни», керівник Болотцева І.В.;

- колектив вихованців гуртка «Квілінг» Василівської спецшколи-інтернату Запорізької області, за роботу «Яблуневий цвіт», керівник Листопад Н.М.;

- колектив вихованців гуртка «Робота з соломкою» Галицької малої академії народних ремесел Галицької районної ради Івано-Франківської області, за роботу «Покрова», керівник Бойко Н.В.;

- колектив вихованців гуртка машинної вишивки «Рушничок» Львівського ОЦНТТУМ (на базі ЗСШ №4 м.Червонограда), за роботу «Різдво», керівник Уляницька Ю.Г.;

- колектив вихованців гуртка «Техніка в’язання спицями» Казанківського Будинку дитячої та юнацької творчості Миколаївської області, за роботу «Сімейка страусів», керівник Король О.А.;

- колектив вихованців гуртка «Писанка» Дунаєвецького Будинку творчості школярів Хмельницької області, за роботу «Великодня пара», керівник Войткова В.В.;

- колектив вихованців гуртка «Народні ремесла» Немичинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хмельницького району, за роботу «Дерево життя», керівник Літвінюк С.В.;

- колектив вихованців гуртка «Декоративний розпис» Ніжинської станції юних техніків Чернігівської області, за роботу «Скриня», керівник Старостенко С.В.;

- Колошву Сніжану, вихованку гуртка «Чарівна вишивка» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Вільхівки Горохівського району Волинської області, за роботу «Рушник «І хлібом, і цвітом», керівник Гронович Т.В.;

- Кондрух Наталію, вихованку гуртка «Чарівний клубок» Буринського будинку дитячої та юнацької творчості Сумської області, за роботу «Вівця, верблюжа, цвіркун», керівник Кондрух М.М.;

- Кононенко Камілу, вихованку гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» Центру дитячої творчості м. Вознесенська Миколаївської області, за роботу «Березень», керівник Петрова В.М.;

- Корнійчук Наталю, вихованку Жемчужинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ніжнегорського району АР Крим, за роботу «Дерево життя», керівник Смольська Л.М.;

- Корнило Оксану, Глушко Юлію, вихованок гуртка «Декор» Луганського ВПУ інформаційних технологій, за роботу «Троянда», керівник Балабуха Л.А.;

- Коростильову Анастасію, вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості Кіровського району м.Донецька, за роботу «Лови пас», керівник Лактіонова Л.В.;

- Корякіну Ангеліну, вихованку студії «Чарівниця» Запорізької станції юних техніків, за роботу «Калина – символ України», керівник Осіна О.М.;

- Косареву Ірину, вихованку гуртка «Гончарство» СЮТ № 1 м.Харкова, за роботу «Великдень», керівник Ткаченко І.Ю.;

- Костел Барбару, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Берегівського міського Будинку школяра Закарпатської області, за роботу «Матусин стілець», керівник Вереш А.П.;

- Костел Едіну, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Берегівського міського Будинку школяра Закарпатської області, за роботу «Нічний птах», керівник Вереш А.П.;

- Коханого Степана, вихованця гуртка «Солоне тісто» Миколаївської ЗОШ № 25, за роботу «Чудо риба», керівник Степенова Л.В.;

- Кравчук Олену, вихованку гуртка «Юні майстрині» Каховського районного центру дитячої творчості Херсонської області, за роботу «Кольє «Лісова галявина», керівник Колодич О.О.;

- Кравчук Соню, вихованку гуртка «М’яка іграшка» Центру технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району м.Києва, за роботу «Проводи козака», керівник Фрейберчук І.М.;

- Криворчука Віктора, вихованця Севастопольської загальноосвітньої середньої школи № 38, за роботу «Ракушка», керівник Луковець С.А.;

- Кроковну Валерію, вихованку Ічнянської районної станції юних техніків Чернігівської області, за роботу «Індійський слон», керівник Білащенко А.В.;

- Кудру Оксану, Лизогуб Світлану, вихованок гуртка «Соломоплетіння» Городнянської станції юних техніків Чернігівської області, за роботу «Символ року 2012», керівник Кожем’яченко Л.Д.;

- Кузнєцову Анастасію, вихованку студії художньої кераміки «Ромірія» Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Рибальські байки», керівник Кришталь І.А.;

- Кузьменко Анастасію, вихованку Центру дитячої та юнацької творчості м. Костянтинівки Донецької області, за роботу «Набір «Кремова фантазія», керівник Кіясь Л.В.;

- Кулік Ангеліну, вихованку гуртка «Писанкарство» Овідіопольської районної станції юних техніків Одеської області, за роботу «Дерево життя», керівник Кривошап І.І.;

- Кулік Олену, вихованку Ялтинського міського центру дитячої та юнацької творчості АР Крим, за роботу «Осінь», керівник Бережнова О.Я.;

- Кульчицьку Оксану, вихованку творчої майстерні декоративно-прикладного мистецтва «Креативне рукоділля» Прилуцького центру творчості дітей та юнацтва Чернігівської області, за роботу «Великдень»;

- Кундас Марію, вихованку гуртка «Лабораторія Іграшки» Костопільського будинку школярів та юнацтва Рівненської області, за роботу «Тітонька-Душа», керівник Бабак В.М.;

- Лабурця Андрія, вихованця студії художнього дереворізьблення Центру народних ремесел для дітей та юнацтва м.Чернігова, за роботу «Скриня», керівник Каменецький А.Г.;

- Ладну Олександру, вихованку Палацу дитячої та юнацької творчості «Юність» м. Тореза Донецької області, за роботу «Ажурна блуза», керівник Бровкіна С.В.;

- Лазарчука Владислава, вихованця гуртка «Юний дизайнер» Хотинського будинку дітей та учнівської молоді Чернівецької області, за роботу «Співаючі коти», керівник Єфименко А.А.;

- Лакізюк Ольгу, вихованку гуртка «Художник-майстер» Бердичівського центру позашкільної освіти ім.О.Разумкова Житомирської області, за роботу «Господарочка», керівник Соломонюк А.Л.;

- Лантратову Тетяну, вихованку гуртка «Художня вишивка» Луганського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Карта України», керівник Кравцова О.А.;

- Лахно Валерію, вихованку зразкового художнього колективу гуртка «Макраме» Дитячо-юнацького центру Дарницького району м.Києва, за роботу «Сова», керівник Джуріна Г.П.;

- Левківську Ольгу, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Володимирецького будинку школярів та юнацтва Рівненської області, за роботу „Скринька з секретом”, керівник Мороз М.В.;

- Левченко Анастасію, вихованку студії образотворчого мистецтва та дизайну Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району м.Києва, за роботу «Інтерпретація портрета скіфського царя зі скіфської монети», керівник Ізаак Л.І.;

- Летюку Вікторію, вихованку гуртка «Грація» КПНЗ «Лутугинський будинок дитячої та юнацької творчості» Луганської області, за роботу «Я донька твоя, Україно!», керівник Рубель Н.А.;

- Лісову Анну, Хоменко Каріну, Надьон Олену, вихованок гуртка «Школа м’якої іграшки» Центру дитячої та юнацької творчості Смілянського району Черкаської області, за роботу «Друзі вірні ми і щирі, в злагоді живем і мирі», керівник Саєнко А.П.;

- Літвін Марію, вихованку гуртка «Декоративне плетіння та в’язання одягу» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» м.Києва, за роботу «Туніка», керівник Мазко Т.А.;

- Ліщенюк Оксану, вихованку гуртка фітодизайну «Оберіг» Петрівського районного центру дитячої та юнацької творчості Кіровоградської області, за роботу «Лялька оберіг», керівник Дрєєва Л.А.;

- Лисенко Аліну, вихованку гуртка «Бісероплетіння» ЦДЮТ Солонянського району Дніпропетровської області, за роботу «Краватка синя з квітами», керівник Черненко А.Л.;

- Лисоченка Миколу, вихованця гуртка «Умілі руки» комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 Луцької міської ради» Волинської області, за роботу «Шкатулки», керівник Мостенець А.В.;

- Лишенко Вероніку, вихованку студії художньої кераміки «Птах» Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Тепло рідної хати», керівник Гармаш Д.Ю.;

- Лозинську Єлизавету, вихованку гуртка «Оригамі» Станції юних техніків Довгинцівського району м.Кривого Рогу Дніпропетровської області, за роботу «Циркове слоненя», керівник Хисна І.Ю.;

- Локтеву Анастасію, вихованку Палацу дитячої та юнацької творчості «Юність» м. Тореза Донецької області, за роботу «Туніка», керівник Бровкіна С.В.;

- Лунякіну Валерію, вихованку Донецького обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, за роботу «Кофта з сумкою», керівник Бочарова С.О.;

- Луценко Алу, слухачку Кримської малої академії мистецтв та народних промислів м.Сімферополя, за роботу «Пані Львівяночка», керівник Серветнік А.А.;

- Ляховського Василя, вихованця гуртка килимарства Львівського ОЦНТТУМ (на базі Глинянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Золочівського району), за роботу «Килим-гобелен «Чапля», керівник Крушельницька М.Г.;

- Маковійчук Тетяну, вихованку гуртка «Оригамі» Вижницького будинку дітей та юнацтва Чернівецької області, за роботу «Зимонька-зима», керівник Реус Г.П.;

- Максименко Катерину, вихованку гуртка художньої вишивки Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Народні мотиви», керівник Заровська Л.І.;

- Маленко Вікторію, вихованку гуртка «Народне ткацтво та вишивка» Станції юних техніків м.Василькова Київської області, за роботу «Тюльпани», керівник Банник М.Р.;

- Манжос Ксенію, вихованку зразкового художнього колективу «Бісерне мистецтво» КПНЗ «Центр творчості дітей та юнацтва» Жовтневого району м. Луганська, за роботу «Вічне кохання», керівник Пономаренко Г.М.;

- Манько Ганну, вихованку майстерні декоративного розпису Фастівської школи народної майстерності Київської області, за роботу «Життєдайна крапля», керівник Місюра В.О.;

- Мартинєнко Аліну, вихованку Василівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 Запорізької області, за роботу «Улюбленець», керівник Ушкова О.Ю.;

- Мартишко Анастасію, вихованку гуртка «М’яка іграшка» Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді м.Переяслав-Хмельницького Київської області, за роботу «На відстані печалі дві постаті мовчали», керівник Сахно О.А.;

- Марутян Ірину, вихованку Докучаєвського Будинку дитячої та юнацької творчості Донецької області, за роботу «Сукня «Весна», керівник Пижова Н.А.;

- Матвіюк Ангеліну, вихованку гуртка «Бісерування» Локачинського Будинку школяра Волинської області, за роботу «Колекція герданів», керівник Шпирка Н.В.;

- Матлашевську Анастасію, вихованку гуртка «Юні майстрині» Каховського районного центру дитячої творчості Херсонської області, за роботу «Комплект прикрас «Райські яблучка в осінньому саду», керівник Колодич О.О.;

- Мацкуляк Катерину, вихованку гуртка «Умілі руки» міського Палацу дітей та юнацтва м.Чернівців, за роботу «Богородиця», керівник Тимчук О.В.;

- Мацолу Дар’ю, вихованку Будинку дітей та юнацтва Кіровського району м. Донецька, за роботу «Кольє «Урочисте», керівник Левчук Т.П.;

- Машурова Вадима, вихованця зразкового художнього колективу гуртка м’якої іграшки «Казка» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» м.Києва, за роботу «Болонка», керівник Вороніна Л.Д.;

- Мєєрова Бориса, слухача Кримської малої академії мистецтв та народних промислів м.Сімферополя, за роботу «Музей Бекетова. Алушта», керівник Долгіх О.В.;

- Мельничука Дмитра, вихованця гуртка «Гончарство» Локачинського Будинку школяра Волинської області, за роботу «Гончарні вироби», керівник Поляков М.С.;

- Мілінчук Юлію, вихованку гуртка «Художня обробка паперу» Локачинського Будинку школяра Волинської області, за роботу «Яєчко різьблене, барвисте, величний символ нашого життя», керівник Мелесик Ю.М.;

- Міргородського Едуарда, вихованця Палацу дитячої та юнацької творчості м. Макіївки Донецької області, за роботу «Колесо», керівник Кутузова О.І.;

- Миронюка Володимира, вихованця гуртка «Зотчий» Державного професійно-технічного навчального закладу «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» Вінницької області, за роботу «Скринька для прикрас», керівник Дідук Ю.І.;

- Михайленко Надію, вихованку гуртка «Юні майстрині» Каховського районного центру дитячої творчості Херсонської області, за роботу «Комплект прикрас «Зимова казка», керівник Колодич О.О.;

- Мороза Микиту, вихованця гуртка «Художня кераміка» МАН «Шукач» м.Сімферополя, за роботу «Народний посуд», керівник Зьомко С.В.;

- Мостову Олену, вихованку гуртка «Природа і фантазія» Дзержинської міської станції юних техніків Донецької області, за роботу «Британець», керівник Старовойтова Н.А.;

- Мріщук Ірину, вихованку студії образотворчого мистецтва та дизайну Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району м.Києва, за роботу «У парку», керівник Ізаак Л.І.;

- Муратову Мавіле, слухачку Кримської малої академії мистецтв та народних промислів м.Сімферополя, за роботу «Баранчик», керівник Уварова М.Д.;

- Нагірну Мар’яну, вихованку гуртка «Бісерне розмаїття» Підмихайлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Рогатинської районної ради Івано-Франківської області, за роботу «Набір прикрас», керівник Мигович О.Б.;

- Нагорного Владислава, вихованця зразкового художнього колективу студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Писанка» Комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості», за роботу «Бджілка», керівник Стороженко Т.О.;

- Наконечного Юрія, вихованця гуртка «Художня обробка деревини» Коропського центру дитячої творчості Чернігівської області, за роботу «Годинник «Собор», керівник Папка В.Г.;

- Нарожняк Марію, вихованку гуртка «Макраме» Калуського центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Калуської міської ради Івано-Франківської області, за роботу «Сумка», керівник Васильєва С.М.;

- Неділько Марію, вихованку гуртка «Народне ткацтво та вишивка» Станції юних техніків м.Василькова Київської області, за роботу «Маки», керівник Банник М.Р.;

- Некраху Ігоря, вихованця дизайн-студії «Палітра» ПДЮТ м.Харкова, за роботу «Осінній натюрморт», керівник Рідна О.М.;

- Нескоромну Світлану, вихованку гуртка «Барвінок» Оріхівського районного Будинку дитячої творчості Запорізької області, за роботу «Кінь», керівник Приходько В.І.;

- Ніколюк Анастасію, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Центру технічної творчості «Юність» Солом’янського району м.Києва, за роботу «Букет», керівник Тарєлко В.В.;

- Новицьку Марію, вихованку Центру дитячої та юнацької творчості м. Костянтинівки Донецької області, за роботу «Плаття «Нічний зорепад», керівник Кіясь Л.В.;

- Оверчук Анастасію, вихованку гуртка «Фантазія» Севастопольського Палацу дитячої та юнацької творчості, за роботу «Котяра», керівник Пухова В.М.;

- Огневу Інну, вихованку гуртка «Чарівна тканина» Будинку творчості дітей та юнацтва Ленінського району м. Миколаєва, за роботу «Пісня вночі», керівник Цимбал М.А.;

- Околовську Любов, вихованку Центру дитячої та юнацької творчості м. Костянтинівки Донецької області, за роботу «Кофтинка «Чарівна казка», керівник Кіясь Л.В.;

- Олійник Яну, вихованку гуртка дизайну Золочівської станції юних техніків Львівської області, за роботу «Писанкове диво», керівник Олійник Н.В.;

- Оржихівську Ольгу, вихованку гуртка «М’яка іграшка» Житомирського центру творчості дітей і молоді, за роботу «Колобок», керівник Примак Т.С.;

- Осінську Наталію, вихованку гуртка «Кераміка» Кам’янської станції юних техніків Черкаської області, за роботу «Серветка «Весна», керівник Несененко Н.І.;

- Остапову Алісу, вихованку гуртка «Народні промисли» Станції юних техніків м.Горлівки Донецької області, за роботу «Такса», керівник Шинданович М.О.;

- Остапову Вікторію, вихованку Старобешевського Будинку дитячої та юнацької творчості Донецької області, за роботу «Квіткова композиція», керівник Михайлова Л.В.;

- Пак Наталію, вихованку гуртка «Флористичні барви» Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, за роботу «Павук-оберіг», керівник Огнєвая С.В.;

- Панченко Альону, вихованку гуртка «Сувенір» Хортицького центру естетичного виховання м.Запоріжжя, за роботу «Дракончики», керівник Кобріна О.П.;

- Папко Аліну, вихованку гуртка «Бісероплетіння» КПНЗ «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», за роботу «Лялька Одарка», керівник Пантус Н.Ф.;

- Педан Ганну, слухачку Кримської малої академії мистецтв та народних промислів м.Сімферополя, за роботу «Тернопільчанка», керівник Серветнік А.А.;

- Передерко Дарину, вихованку гуртка «Народні ремесла» Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 Черкаської області, за роботу «І чужому научайтесь й свого не цурайтесь», керівник Клімашевський М.В.;

- Пінчук Вікторію, вихованку зразкового художнього колективу «Колосок» Ізюмського БДЮТ Харківської області, за роботу «Весняний віночок», керівник Воловик Г.І.;

- Пижова Антона, вихованця гуртка «Природа і фантазія» Херсонського центру позашкільної роботи, за роботу «Моя Україна», керівник Пижова Н.Ю.;

- Плачінду Андрія, Торлак Софію, Стратан Карину, вихованців гуртка «Паперопластика» Тарутинського районного центру дитячої та юнацької творчості Одеської області, за роботи «Рандеву», «Чайний сервіз», керівник Саріогло М.М.;

- Плохуту Богдана, вихованця гуртка «Аплікація» Золотоніського районного центру технічної творчості та підприємництва учнів Черкаської області, за роботу «Вітрильник», керівник Дарій Г.С.;

- Погорєлову Амалію, вихованку гуртка «Планета дітей» Палацу творчості учнів м. Миколаєва, за роботу «Моя мама», керівник Андрєєва Л.Л.;

- Познихиренко Юлію, вихованку студії «Соломія» Центру позашкільної роботи Святошинського району м.Києва, за роботу «Жар-птиця», керівник Білай М.В.;

- Поливоду Софію, вихованку народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Соняшник» Комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості», за роботу «Перемога», керівник Зантарія І.М.;

- Полторацьку Ольгу, вихованку гуртка «Тістопластика» Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва, за роботу «Чернігівська весна», керівник Седляр Ю.В.;

- Потеєву Наталію, вихованку народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Соняшник» Комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості», за роботу «Недільний ранок», керівник Зантарія Р.Ю.;

- Привалову Олену, вихованку гуртка «Чарівна глина» Червонопартизанського центру дитячої та юнацької творчості Луганської області, за роботу «Бузкова хвиля», керівник Костенко С.В.;

- Проніну Антоніну, вихованку гуртка рукоділля «Світ захоплень» Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району м.Києва, за роботу «Скіфська богиня. Агримпаса», керівник Ігнатенко Л.П.;

- Прошкіну Дарію, вихованку народного художнього колективу студії образотворчих мистецтв «Журавочка» Палацу дітей та юнацтва «Горицвіт» м. Кривого Рогу Дніпропетровської області, за роботу «Вершник на барані», керівник Кощанська О.Ф.;

- Пруцакову Оксану, вихованку гуртка «Сувенір» Каланчацького дитячо-юнацького центру Херсонської області, за роботу «Україна – моя Батьківщина», керівник Склярова С.В.;

- Пчелінцеву Олену, вихованку гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Миколаївської станції юних техніків, за роботу «Моя мрія», керівник Цвікалевич С.В.;

- Радько Валентину, вихованку гуртка «Народна іграшка» Блажівської ЗОШ Рокитнівського району Рівненської області, за роботу “Полісяночка”, керівник Степанча І.В.;

- Ращенка Євгена, вихованця гуртка «Петриківський розпис» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району м.Києва, за роботи «Червоні маки», «Кіт у вікні», керівник Корнієнко А.В.;

- Репіну Анастасію, вихованку ЦДЮТ «Сонях» Саксаганського району м. Кривого Рогу Дніпропетровської області, за роботу «Присвячено Н.В. Гоголю», керівник Сєднєва С.А.;

- Рибалка Миколу, Щеглова Артура, Кроху Назара, вихованців гуртка «Художня обробка деревини» Центру дитячої творчості м. Вознесенська Миколаївської області, за роботу «Чарівний літачок», керівник Грищенко А.О.;

- Риптика Віталія, вихованця гуртка «Різьба по дереву» Вербовецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Косівської районної ради Івано-Франківської області, за роботу «Орнаментальна таріль», керівник Федірко І.Я.;

- Рогожан Ангеліну, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» Рахівського районного центру науково-технічної творчості Закарпатської області, за роботу «Танець пінгвінів», керівник Копилюк М.М.;

- Рожка Олега, вихованця гуртка “Художня різьба по дереву” Дунаєвецької загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Хмельницької області, за роботу «Шкатулка», керівник Шимко М.І.;

- Руденко Єлизавету, вихованку гуртка рукоділля «Світ захоплень» Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району м.Києва, за роботу «Райська птиця», керівник Ігнатенко Л.П.;

- Руденко Ельвіру, вихованку народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Соняшник» Комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості», за роботу «Моє щастя», керівник Зантарія І.М.;

- Сапогову Катерину, вихованку Мар’їнського районного центру дитячої та юнацької творчості Донецької області, за роботу «Жилет з капюшоном», керівник Субач О.М.;

- Сачковську Олену, вихованку гуртка народної ляльки ЦДЮТ смт. Івано-Франкове Яворівського району Львівської області, за роботу «Чарівна Яворівчанка», керівник Маруняк О.О.;

- Свінцицьку Валентину, вихованку гуртка «М’яка іграшка» Побузького ЦДЮТ Кіровоградської області, за роботу «Бджілка», керівник Третякова О.Є.;

- Семенову Валерію, вихованку гуртка «Мистецтво рідного краю» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Кіт Мурлика», керівник Бандурська С.В.;

- Серікова Семена, вихованця гуртка «Арт-група» Луганського професійного ліцею технологій та дизайну взуття, за роботу «Прикраси жіночі «Калинів цвіт», керівник Григорова О.В.;

- Сіваєву Олександру, вихованку гуртка «Чарівний хрестик» Херсонського центру позашкільної роботи, за роботу «Маки в глечику», керівник Калашникова Л.О.;

- Сімашко Аліну, вихованку гуртка «Витинанка» БДЮТ Залізничного району м.Львова, за роботу «Ніч перед Різдвом», керівник Кочергін Ю.О.;

- Сінька Дмитра, вихованця Добропільського центру дитячої та юнацької творчості Донецької області, за роботу «Млин», керівник Кімеріна А.М.;

- Сиденко Василину, вихованку гуртка «Народні промисли» Станції юних техніків м.Горлівки Донецької області, за роботу «Зимове прибирання», керівник Шинданович М.О.;

- Сидоренко Арину, вихованку Палацу дитячої творчості м. Тореза Донецької області, за роботу «Родина на Великдень», керівник Дегтярьова О.М.;

- Скороход Карину, вихованку Палацу дитячої та юнацької творчості «Юність» м. Тореза Донецької області, за роботу «Ажурна сукня», керівник Бровкіна С.В.;

- Сліпець Софію, вихованку гуртка «Майстерня юної леді» Центру технічної творчості «Юність» Солом’янського району м.Києва, за роботу «Весняний паводок», керівник Фролова Т.Г.;

- Слободян Вікторію, вихованку гуртка «Рукоділля» Коломийського будинку дитячої та юнацької творчості Кололмийської районної ради Івано-Франківської області, за роботу «Мишка», керівник Боднаренко О.І.;

- Ставцеву Єлизавету, вихованку гуртка «Сувенір» центру дитячої та юнацької творчості м.Алушти АР Крим, за роботу «Десятиручка», керівник Ставцева Т.Б.;

- Стець Анну, вихованку гуртка «Декоративний розпис» ЦУК Міського палацу дітей та юнацтва м. Дніпропетровська, за роботу «Таріль «Старовинна дивина», керівник Переясловець Л.В.;

- Стоєву Ірину, вихованку гуртка «Технічний дизайн» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді, за роботу “Кругосвітня подорож”, керівник Приймачек Т.О.;

- Стойловську Анастасію, вихованку гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» станції юних техніків м.Рені Одеської області, за роботу «Квітковий калейдоскоп», керівник Фоменко Л.І.;

- Стоянову Катерину, вихованку гуртка «Очумелые ручки» гімназії № 4 м.Одеси, за роботу «Зачаровані дельфіни», керівник Ковальчук Н.О.;

- Строкачука Романа, вихованця Будинку дитячої та юнацької творчості Будьоннівського району м. Донецька, за роботу «Стіл та стілець», керівник Бережна І.В.;

- Сукача Валерія, вихованця гуртка «Художнє плетіння з лози» Старовижівського Будинку школяра Волинської області, за роботу «Млин», керівник Михалюк М.М.;

- Таболу Дмитра, Філліповича Юрія, вихованців гуртка «Лозоплетіння» Городнянської станції юних техніків Чернігівської області, за роботу «Лисиця і журавель», керівник Кожем’яченко Л.Д.;

- Таборовську Олександру, вихованку гуртка «М’яка іграшка» Навчально-виховного комплексу «Домінанта» Дніпровського району м.Києва, за роботу «Мавпенятко», керівник Вороніна Л.Д.;

- Танцуру Катерину, вихованку Будинку дитячої творчості м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області, за роботу «Дерево кохання», керівник Литовченко А.В.;

- Таран Юлію, вихованку гуртка «Барви Поділля» Державного навчального закладу «Центр професійно-технічної освіти № 1 м.Вінниці», за роботу «Ефект метелика», керівник Навотна Н.В.;

- Терековського Вадима, Лагоду Анастасію, вихованців Запорізького ліцею №34, за роботу «Ласкаво просимо на ЄВРО-2012», керівник Межерицька О.П.;

- Тітарчука Михайла, вихованця народного гуртка «Різьблення по дереву» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Мені 13-й минало», керівник Андрійчук О.С.;

- Тіханкову Марію, вихованку Донецького обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, за роботу «Светр з косами», керівник Бочарова С.О.;

- Третяк Юлію, вихованку гуртка «Прикладні мистецтва» Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва, за роботу «Жива – богиня весни», керівник Патук Ю.В.;

- Тупчій Інну, вихованку зразкової образотворчої студії «Палітра» Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка» Київської області, за роботу «Літо», керівник Бурлій Л.Г.;

- Туряницю Дарину, вихованку Войнилівського центру дитячої та юнацької творчості Калуської районної ради Івано-Франківської області, за роботу «Дарунки осені», керівник Пулькас Н.В.;

- Усатюк Ірину, Усатюк Женю, вихованок гуртка «Чарівна ниточка» Лисянського Будинку дитячої та юнацької творчості Черкаської області, за роботу «Зимонька-зима», керівник Мазана Т.В.;

- Федоренко Катерину, вихованку зразкового художнього колективу «Бісерне мистецтво» КПНЗ «Центр творчості дітей та юнацтва» Жовтневого району м. Луганська, за роботу «Гердан», керівник Пономаренко Г.М.;

- Ференц Юлію, вихованку гуртка «Технічний дизайн» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді, за роботу “ Мудра сова ”, керівник Приймачек Т.О.;

- Філатову Марину, вихованку народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Соняшник» Комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості», за роботу «Дерево життя», керівник Зантарія І.М.;

- Фільченкову Ярославу, вихованку народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Соняшник» комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості», за роботу «Весняні квіти», керівник Зантарія Р.Ю.;

- Форися Іллю, Радіонова Дмитра, вихованців гуртка «Кераміка» Миколаївської станції юних техніків, за роботу «Гончар», керівник Пономаренко В.О.;

- Форощук Катерину, вихованку гуртка «Рукодільниця» Голопристанської гімназії Херсонської області, за роботу «Ми дзвіночки лісові», керівник Глухманюк Т.В.;

- Харченко Єлизавету, вихованку гуртка «Петриківський розпис» Верхньодніпровського Палацу дитячої та юнацької творчості Дніпропетровської області, за роботу «Зимовий вечір», керівник Ткач І.Ю.;

- Хвесик Юлію, вихованку гуртка «Чарівна майстерня» Любешівського Будинку дитячої та юнацької творчості Волинської області, за роботу «Декоративні вироби», керівник Гречко Г.Л.;

- Хлівну Альону, вихованку народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Соняшник» Комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості», за роботу «Соняхи», керівник Зантарія І.М.;

- Хлуднєву Аліну, вихованку гуртка «Чарівниця» Ровеньківського професійного ліцею Луганської області, за роботу «Святкова сукня», керівник Сафонцева Т.М.;

- Хмелика Сергія, вихованця гуртка «Раціоналізатори і винахідники» КЗ «Позашкільний навчальний заклад Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Луганської області, за роботу «Вази», керівник Осіпов І.В.;

- Хоменка Сергія, вихованця гуртка «Королівство мистецтв» ЦДЮТ № 7 м.Харкова, за роботу «Харків майбутнього», керівник Кучмій А.Ю.;

- Цинюрчіну Анастасію, вихованку гуртка декоративно-ужиткової творчості Новоселовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Раздольненського району АР Крим, за роботу «Букет», керівник Шпарьова Є.Н.;

- Цьоку Камілу, вихованку Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хустського району Закарпатської області, за роботу «Сумочка вечірня», керівник Цьока Л.Ю.;

- Чайковську Анастасію, вихованку гуртка «Чарівні візерунки» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району м.Києва, за роботу «Бісерна флористика», керівник Ігнатуша Г.А.;

- Черненко Діану, вихованку Центру позашкільної роботи м. Краматорська Донецької області, за роботу «Стежки до Храму», керівник Черненко В.А.;

- Черниш Катерину, вихованку гуртка «М’яка іграшка» Навчально-виховного комплексу «Домінанта» Дніпровського району м.Києва, за роботу «Дракончик», керівник Вороніна Л.Д.;

- Чорноус Вероніку, вихованку гуртка «Палітра» Баранівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. О.Сябрук Житомирської області, за роботу «Ой, куди їдеш, Явтуше», керівник Богун О.М.;

- Чумака Михайла, вихованця гуртка «Гарт» ЦДЮТ № 1 м.Харкова, за роботу «Колядники», керівник Пузанок В.І.;

- Шарандінову Юлію, вихованку зразкового художнього колективу «Бісерне мистецтво» КПНЗ «Центр творчості дітей та юнацтва» Жовтневого району м. Луганська, за роботу «Чарівні троянди», керівник Пономаренко Г.М.;

- Шарандінову Юлію, вихованку зразкового художнього колективу «Бісерне мистецтво» КПНЗ «Центр творчості дітей та юнацтва» Жовтневого району м. Луганська, за роботу «Рушник «Полтавський», керівник Пономаренко Г.М.;

- Шатова Микиту, вихованця гуртка «Художня кераміка» МАН «Шукач» м.Сімферополя, за роботу «Народні мотиви», керівник Зьомко С.В.;

- Шевелеву Ілону, вихованку Будинку дітей та юнацтва м.Українська Донецької області, за роботу «Сирна луна», керівник Немченко А.О.;

- Шибирин Катерину, вихованку гуртка художньої вишивки Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Набір серветок», керівник Заровська Л.І.;

- Шиндановича Миколу, вихованця гуртка «Сувенірна скарбничка» Станції юних техніків м.Горлівки Донецької області, за роботу «Фігурки драконів», керівник Пранник М.М.;

- Шинкевич Валерію, Авраменко Олену, Дунаєвського Дениса, вихованців гуртка «Випалювання по тканині» Дитячо-підліткового клубу «Чорноморець» м.Одеси, за роботу «Казкові мотиви», керівник Купрієвіч І.К.;

- Шклярук Альону, вихованку гуртка «Павутинка» Державного навчального закладу «Центр професійно-технічної освіти № 1 м.Вінниці», за роботу «В’язана серветка», керівник Поліщук Т.А.;

- Шкондеюка Петра, вихованця гуртка «Різьба по дереву» Брустурівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Косівської районної ради Івано-Франківської області, за роботу «Козацька булава», керівник Габорак В.В.;

- Шовколяс Ганну, вихованку гуртка «Веселка» КЗ «Малобілозерська естетична гімназія інтернат «Дивосвіт» Запорізької області, за роботу «Теплі деньки», керівник Вовченко О.П.;

- Шостак Валерію, вихованку гуртка «Народна вишивка» ЦУК Міського палацу дітей та юнацтва м. Дніпропетровська, за роботу ««Дівочі мрії», керівник Зайченко О.В.;

- Штому Наталію, вихованку гуртка «Природа, майстерність та фантазія» Козелецького БТДЮ Чернігівської області, за роботу «Соняшники», керівник Дідовець С.В.;

- Щербіну Лізу, вихованку гуртка «Декоративне плетіння та в’язання одягу» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» м.Києва, за роботу «Дракоша», керівник Мазко Т.А.;

- Щірову Ганну, вихованку Будинку дітей та юнацтва Кіровського району м. Донецька, за роботу «Шаль», керівник Доренська Г.М;

- Южанінову Ірен, вихованку гуртка «Веселий олівець» Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаєва, за роботу «Літній сон у садочку», керівник Кисельова К.Б.;

- Юртин Дар’ю, вихованку гуртка «Петриківський розпис» Верхньодніпровського Палацу дитячої та юнацької творчості Дніпропетровської області, за роботу «Курочка ряба», керівник Ткач І.Ю.;

- Ющука Андрія, вихованця гуртка «Різьбяр» Луцького ВПУ будівництва та архітектури Волинської області, за роботу «Скринька декоративна», керівник Гілітуха А.П.;

- Ядрич Анастасію, вихованку гуртка образотворчого мистецтва «Барви» об'єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання м. Кременчука Полтавської області, за роботу «Різдвяні дзвоники», керівник Каратаєва Т.М.;

- Якубік Ганну, вихованку Тельманівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Донецької області, за роботу «Плаття «Народні мотиви», керівник Соколова О.Ф.;

- Янченко Евеліну, вихованку Донецького обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, за роботу «Комплект», керівник Янченко А.В.;

- Яралову Лоліту, вихованку дизайн-студії «Креатив» Центру творчості дітей та юнацтва Жовтневого району м. Луганська, за роботу «Без соняшника та калини нема України», керівник Шатілов В.В.;

- Ярошенко Марту, вихованку студії образотворчого мистецтва та дизайну Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району м.Києва, за роботу «Скіфська доба. Левова перемога», керівник Ізаак Л.І.;

- Ярулову Анастасію, слухачку Кримської малої академії мистецтв та народних промислів м.Сімферополя, за роботу «Благовіщення», керівник Беспрозвана О.М.;

- Ясінського Петра, вихованця гуртка «Різьба по дереву» Отинійської художньо-ремісничої школи Коломийської районної ради Івано-Франківської області, за роботу «Вовк на полюванні», керівник Христан М.І.;

- Яцишин Інну, вихованку студії декоративно-прикладного мистецтва «Перлина» Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Покров Пресвятої Богородиці», керівник Сізьоміна К.М.;

- Яшник Катерину, Діденко Людмилу, вихованок гуртка «Вишиванка» Центру дитячої та юнацької творчості Смілянського району Черкаської області, за роботу «Ікона з рушником - божником», керівник Венцлавович Г.І.;

- Ященко Тетяну, вихованку Василівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1 Запорізької області, за роботу «Кінь», керівник Шевченко Н.П.

1.2. Дипломом ІІ ступеня Українського державного центру позашкільної освіти:


- Авраменко Яну, вихованку гуртка «Диво» КЗ «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді», за роботу Хатинка у горах», керівник Дубровська К.О.;

- Аксамитного Дмитра, вихованця гуртка «Сюжетна пластика» Чернівецького РБДТ Вінницької області, за роботу «Ганьба», керівник Лук’яненко С.Д.;

- Андріїв Євгенію, вихованку Калуського центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Калуської міської ради Івано-Франківської області, за роботу «Ангелик», керівник Сорохтей Т.В.;

- Андроник Наталію, вихованку гуртка «Вишивка бісером» Новоселицького будинку дитячої творчості Чернівецької області, за роботу «Тюльпани», керівник Олійник Г.А.;

- Андріїв Євгенію, вихованку гуртка «Бісероплетіння» Калуського центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Калуської міської ради Івано-Франківської області, за роботу «Ангел», керівник Сорохтей Т.В.;

- Антоненко Ірину, вихованку гуртка «Вузликове плетіння» Долинського центру дитячої та юнацької творчості Кіровоградської області, за роботу «Дерево життя», керівник Гетьманець Д.М.;

- Антощенко Єлизавету, вихованку гуртка «Фентезі» Херсонського центру позашкільної роботи, за роботу «Букет квітів», керівник Дівущак Т.В.;

- Арнаут Анжелу, вихованку гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Станції юних техніків м.Рені Одеської області, за роботу «Серветка біла», керівник Бєженару О.І.;

- Бабіча Євгена, вихованця Добропільського центру дитячої та юнацької творчості Донецької області, за роботу «Казковий світ», керівник Кімеріна А.М.;

- Бабич Дарину, вихованку гуртка «Бісероплетіння» Центру творчості дітей та юнацтва м. Павлограда Дніпропетровської області, за роботу «Гердан», керівник Дем’яненко Л.П.;

- Балаховцеву Ірину, вихованку гуртка “Писанкарство” Шепетівського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області, за роботу «Великодні барви», керівник Тимощук О.В.;

- Баль Маргариту, вихованку гуртка «Художня кераміка» Палацу дитячої та юнацької творчості м.Севастополя, за роботу «Вечеря», керівник Джепко О.В.;

- Бєлали Марію, вихованку Орлівської ЗОШ Ренійського району Одеської області, за роботу «Серветка», керівник Ікім М.В.;

- Бердиша Богдана, вихованця гуртка «Художня обробка деревини» Центру позашкільної освіти «Зміна» м.Кривого Рогу Дніпропетровської області, за роботу «Українські мотиви», керівник Сащиков В.А.;

- Березюк Ірину, вихованку гуртка «Декоративний розпис» Голованівського Будинку дитячої та юнацької творчості Кіровоградської області, за роботу «Вересневі самоцвіти», керівник Попова Н.Ю.;

- Білого Богдана, вихованця об’єднання «Повір у себе» Вінницького ПДЮ, за роботу «Папуга», керівник Малєєва Л.М.;

- Бишевську Вікторію, вихованку гуртка «Вишивка» КПНЗ «ЦПР № 1» Бабушкінського району м. Дніпропетровська, за роботу «Хусточка «Буковина»», керівник Макаренко С.П.;

- Богатікову Катерину, слухачку Кримської малої академії мистецтв та народних промислів м.Сімферополя, за роботу «Вербна неділя», керівник Татарнікова М.Д.;

- Богдан Дар’ю, вихованку творчої майстерні декоративно-прикладного мистецтва «Чарівниця» Прилуцького центру творчості дітей та юнацтва Чернігівської області, за роботу «Серветки», керівник Тимченко І.В.;

- Бойко Аліну, вихованку гуртка «Витинанка» Партизанської СЗШ Дніпропетровської області, за роботу «Рушник «Мамина пісня»», керівник Авдєєнко Н.О.;

- Бойко Галину, вихованку гуртка «Природа і фантазія» Комунального позашкільного навчального закладу «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт», за роботу «Снігова королева», керівник Грінкевич З.Ю.;

- Бойко Ганну, вихованку гуртка «Умілі руки» Новоєгорьєвської ЗОШ Баштанської районної ради Миколаївської області, за роботу «Лялька-Берегіня родинного добробуту», керівник Левіна С.П.;

- Бойка Олександра, вихованця гуртка «Художня кераміка» Станції юних техніків м.Севастополя, за роботу «Радість», керівник Сорокін Д.В.;

- Байкову Євгенію, вихованку МПДЮ Ленінського району м.Дніпропетровська, за роботу «Гердан», керівник Артюхова Л.О.;

- Бойкову Марію, вихованку студії «Дизайн» міського Палацу дітей та юнацтва м. Дніпропетровська, за роботу «Декоративний натюрморт», керівник Василенко О.Г.;

- Бондаренка Данила, вихованця гуртка «Народні умільці» Дзержинської міської станції юних техніків Донецької області, за роботу «Кінь білогривий», керівник Литовченко В.Г.;

- Бордюжу Ольгу, вихованку гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Міської станції юних техніків м.Миколаєва, за роботу «На луках паслася отара овець», керівник Гурська І.М.;

- Бочкор Крістіну, Пінтє Меліссу, учениць 10 класу Неветленфолівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Виноградівського району Закарпатської області, за роботу «Берегиня», керівник Йокоб Ч.І.;

- Бродзь Анастасію, вихованку гуртка «Оригамі» Вінницького ПДЮ, за роботу «Польові квіти», керівник Остапенко Г.В.;

- Брюханова Віктора, вихованця гуртка «ДУМ» Нечаянської ЗОШ Миколаївського району Миколаївської області, за роботу «Дракон», керівник Брюханова Л.І.;

- Будько Тетяну, вихованку гуртка «Ізонитка» Орвяницької ЗОШ Дубровицького району Рівненської області, за роботу «Соняшники», керівник Буткевич О.І.;

- Буйлук Ольгу, вихованку гуртка «Казкова скульптура» Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва, за роботу «Під Покровом», керівник Буйлук Л.М.;

- Буйненко Олександру, вихованку гуртка «Оберіг» ЦДДЮ Орджонікідзевського району м.Запоріжжя, за роботу «Сумний песик», керівник Степаненко Г.В.;

- Булгак Анастасію, вихованку гуртка «Ниткові візерунки» КПНЗ «БДТ» ДМР Індустріального району м. Дніпропетровська, за роботу «Серветка», керівник Кармазіна Н.Й.;

- Бурілка Олександра, вихованця гуртка «Художнє випилювання» Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Декоративна ваза», керівник Алексеєнко В.Т.;

- Буторіна Романа, вихованця гуртка «Дизайн композицій» Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді м.Переяслав-Хмельницького Київської області, за роботу «Щасливі молодята», керівник Буторіна Т.М.;

- Васюк Анжеліку, вихованку гуртка «Умілі руки» Білогірського Будинку творчості школярів Хмельницької області, за роботу «Наша святиня», керівник Васюк Р.Д.;

- Ващенко Діану, вихованку студії образотворчого мистецтва «Мауглі» міського Будинку учителя м.Миколаєва, за роботу «Світ навколо мене», керівник Лещенко В.О.;

- Великого Артема, вихованця гуртка «Образотворче мистецтво» ЦДЮТ № 3 м.Харкова, за роботу «Кігтики точимо – пташенят спіймати хочемо!», керівник Трубнікова О.Ю.;

- Величко Олену, вихованку гуртка «Ниткові візерунки» КПНЗ «БДТ» ДМР Індустріального району м. Дніпропетровська, за роботу «Комплект для немовля», керівник Кармазіна Н.Й.;

- Верещагіну Карину, вихованку гуртка «Кісточка» Енергодарського навчально-виховного комплексу №5 Запорізької області, за роботу «Маків цвіт», керівник Верещагіна В.М.;

- Весельську Василину, вихованку гуртка декоративно-прикладного мистецтва Новоград-Волинського професійного ліцею Житомирської області, за роботу «Спокій родини під зоряним небом», керівник Кизяк Л.В.;

- Вільхову Катерину, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» ЦДЮТ № 3 м.Харкова, за роботу «Птиця щастя», керівник Трубнікова О.Ю.;

- Власюк Яну, вихованку зразкового художнього колективу «Народні ремесла» комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11-колегіум Луцької міської ради» Волинської області, за роботу «Окраса рідного краю», керівник Калинчук К.В.;

- Волинську Валерію, Квітку Надію, Лебідь Віру, вихованок гуртка «Сяйво писанкове» КЗ «Запорізький Січовий колегіум-інтернат» Запорізької обласної ради, за роботу писанкова зірка «Солярні знаки», керівник Яценко О.О.;

- Волкову Тетяну, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Центру технічної творчості «Юність» Солом’янського району м.Києва, за роботу «Весна», керівник Тарєлко В.В.;

- Волощук Маріанну, вихованку гуртка «Пластиліновий живопис» Будинку дитячої творчості Веселинівського району Миколаївської області, за роботу «Прокидалася весна», керівник Майстренко Н.В.;

- Гаврилка Андрія, вихованця гуртка «Юні токарі» Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Хатинка з годинником», керівник Ткачук О.Л.;

- Гайовича Назара, учня 2 класу Буштинської гімназії-інтернату Тячівського району Закарпатської області, за роботу «Кінь легіонера», керівник Фіцай О.В.;

- Галачову Юлію, вихованку зразкового художнього колективу гуртка «Рукоділля» міського Палацу дитячо-юнацької творчості «Горицвіт» м.Кривого Рогу Дніпропетровської області, за роботу «Кутові гердани», керівник Чернишова

О.І.;

- Галушку Оксану, вихованку зразкового художнього колективу декоративно-ужиткового мистецтва «Юний художник» Чорнобаївського районного центру дитячої та юнацької творчості Черкаської області, за роботу «Хто минуле забуває, той майбутнього не має», керівник Стеблина О.П.;



- Гаф’як Христину, вихованку гуртка «Вироби зі шкіри» Долинського будинку дитячої та юнацької творчості Долинської районної ради Івано-Франківської області, за роботу «Старий Львів», керівник Зобнів Т.М.;

- Гелету Ернеста, Гелету Еміля, вихованців гуртка «Мозаїка» Комунального позашкільного навчального закладу «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Самоцвіт», за роботу «Сільський будиночок», керівник Новікова Н.І.;

- Герасимик Марію, вихованку зразкового художнього колективу «Народні ремесла» Комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11-колегіум Луцької міської ради» Волинської області, за роботу «Посмішка Мавки», керівник Калинчук К.В.;

- Герегу Михайла, вихованця гуртка «Різьба по дереву» Отинійської художньо-ремісничої школи Коломийської районної ради Івано-Франківської області, за роботу «Райські птахи», керівник Христан М.І.;

- Глебу Оксану, вихованку гуртка «Юний скульптор» Іршавського районного Будинку дитячої творчості Закарпатської області, за роботу «Вівчар на полонині», керівник Щока Л.П.;

- Глебова Арнольда, вихованця гуртка «Художня обробка деревини» КЗ «Позашкільний навчальний заклад Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Луганської області, за роботу «Двокольорова ваза», керівник Рясний Д.В.;

- Глобець Яну, вихованку гуртка «М’яка іграшка» Навчально-виховного комплексу «Домінанта» Дніпровського району м.Києва, за роботу «Коник-стрибунець», керівник Вороніна Л.Д.;

- Глотову Катерину, вихованку гуртка «Аплікація соломкою» Новомиргородського центру дитячої та юнацької творчості Кіровоградської області, за роботу «Лялька «Щедрий урожай», керівник Руденко Т.М.;

- Глушко Валерію, вихованку гуртка декоративно-ужиткової творчості Навчально-виховного комплексу № 1 м.Шахтарська Донецької області, за роботу «Ганусині оченята», керівник Лапенко Г.М.;

- Годованець Марію, вихованку гуртка «Народна вишивка та рукоділля» Долинського будинку дитячої та юнацької творчості Долинської районної ради Івано-Франківської області, за роботу «Польові квіти», керівник Лилик О.П.;

- Голдзіцьку Ольгу, вихованку гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Вінницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Маки», керівник Голдзіцька Т.Ф.;

- Головчак Христину, вихованку гуртка «Народознавство» Калуського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської області, за роботу «Квіти сонця», керівник Савчин М.В.;

- Голубєву Анжеліку, вихованку Донецького обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, за роботу «Літо», керівник Романова Г.В.;

- Гонтарь Альону, вихованку гуртка «Умілі руки» Херсонського центру позашкільної роботи, за роботу «Пави у трояндах», керівник Данілушкіна Л.О.;

- Горинь Галину, вихованку гуртка «Вишивка бісером» Рожнятівського будинку дитячої та юнацької творчості Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області, за роботу «Хатина в лісі», керівник Транжиліна О.М.;

- Горохоль Богдану, вихованку зразкової студії декоративно-ужиткового мистецтва «Бджілка» Ківерцівського центру дитячої та юнацької творчості Волинської області, за роботу «Декоративні композиції», керівник Горохоль М.Л.;

- Грановську Валерію, вихованку гуртка «Кераміка» Побузького центру дитячої та юнацької творчості Голованівського району Кіровоградської області, за роботу «Гуцулки», керівник Бархатова К.К.;

- Грачову Дарину, вихованку Арт-студії «Колаж» Комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості», за роботу «Як у нас на Україні…», керівник Гончаренко І.В.;

- Грегорчук Анастасію, вихованку зразкового художнього колективу «Юний дизайнер» Чернівецького обласного ЦЕВ «Юність Буковини», за роботу «Народження Христа», керівник Руснак А.Л.;

- Гулякіну Владу, вихованку гуртка ПТМ міжшкільного центру трудового навчання та технічної творчості м.Нікополя Дніпропетровської області, за роботу «Годинник», керівник Вергілес Л.Г.;

- Гуменюка Івана, вихованця гуртка «Лозоплетіння» КЗ «Алчевський центр дитячої та юнацької творчості» Луганської області, за роботу «У пташиному гніздечку», керівник Зайцев І.М.;

  1   2   3   4


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка