Мірныя жыхары — ахвяры фашысцкага тэрору антонаўскі сельскі савет




Дата канвертавання23.03.2016
Памер289.42 Kb.
Мірныя жыхары — ахвяры фашысцкага тэрору
АНТОНАЎСКІ СЕЛЬСКІ САВЕТ

ВЁСКА БРАДЫ

АНЦІПЕНКА Антон Іванавіч, н. у 1892.

АЎСЕЯЎ Іппаліт Калістратавіч, н. у 1900.

ГАЎРЫЛЕНКА Аляксандр Ісакавіч, н. у 1927. МАРЧАНКА Віктар Пятровіч, н. у 1903.


ВЁСКА ВАЛОЖАНКА

КУХАРАЎ Мікалай Рыгоравіч, н. у 1925.

ЛЯПКОВА Вера Ягораўна, н. у 1927.
ВЁСКА ВЫСОКАЕ

ДРАЗДОЎ Фёдар Міхайлавіч, н. у 1888. ДЗЯМ'ЯНАЎ Сцяпан Барысавіч, н. у 1914.


ВЁСКА ГАЛАВЕНЧЫЦЫ

АРЦЁМЕНКА Марыя Андрэеўна, н. у 1912. Б

АГДАНАВА Аксіння, н. у 1912.

БАГДАНАВА Алена, н. у 1928.

БАГДАНАВА Валянціна Фёдараўна, н. у 1927.

БАЗЫЛЕЎ Іван Паўлавіч, н. у 1922.

БАЗЫЛЕЎ Міхаіл Кірылавіч, н. у 1922.

БАРСУКОВА С., н. у 1885.

БАЧКОЎ А. П., н. у 1922

БЕЛЯЕЎ Аляксандр Іванавіч, н. у 1943.

БЕЛЯЕЎ Іван, н. у 1920.

БУЛАЧКОЎ Іван Кузьміч, н. у 1910.

БУЛАЧКОЎ П. М., н. у 1904.

ГУБАНАВА П., н. у 1894.

ГУЛЯНКОЎ Г. Е„ н. у 1875.

ДАНІЛАЎ М. Е., н. у 1912.

ДАНІЛАЎ Максім Ігнатавіч, н. у 1902.

ДУПАНАЎ Мікалай Васільевіч, н. у 1923.

ДЗЯТЛАВА В. П., н. у 1920.

ДЗЯТЛАВА М. П., н. у 1892.

ІСАКАВА Пелагея Сцефанаўна, н. у 1900.

КАВАЛЁВА Ніна, н. у 1927.

КАЗАНСІКАВА Наста Сяргееўна, н. у 1927.

КАПУРАВА Вольга М., н. у 1924.

КРЭНДЗЕЛЕВА Л. М., н. у 1902.

КРОТАВА А., н. у 1904.

ЛАЗАРКОЎ Н. В„ н. у 1917.

ЛАТУШКІН Сямён Дзмітрыевіч, н. у 1910.

ЛАТУШКІНА Марфа, н. у 1914.

МАЗАЛЕЎ Мікалай М., н. у 1904.

МІХАЙЛАВА Хрысціна, н. у 1928.

ПУХОЎСКІ Станіслаў, н. у 1927.

СВІРЫДЗЕНКА Н. Д., н. у 1924.

ЦАРАНКОЎ Н. А., н. у 1920.

ЦІМАФЕЕЎ А. М., н. у 1912.

ЦІМАФЕЕЎ I. М., н. у 1928.

ЦІМАФЕЕЎ Сцефан М., н. у 1918.

ЦІМАФЕЕВА Марфа Федараўна, н. у 1912.

ЦУРБАНАВА А. А., н. у 1893.

ЧАРНЯКОЎ М. М., н. у 1935.

ЧАРНЯКОЎ М. М., н. у 1931.

ЧАРНЯКОЎ М. Ф., н. у 1890

ЧАРНЯКОЎ Ф. М., н. у 1927.

ЧАРНЯКОВА Ганна М., н. у 1924.

ШАКУРА Ліма Лісееўна, н. у 1927.

ШАКУРА Уліта Кірэеўна, н. у 1908.

ШАЎКУНОЎ I. П., н. у 1922.

ШАЎКУНОВА А. Н„ н. у 1889.

ШПАРТАЎ А. П., н у 1928.

ШПАРТАЎ А. П., н. у 1937.

ШПАРТАЎ В. П., н. у 1932.

ШПАРТАЎ К. П„ н. у 1931.

ШПАРТАЎ К. Т„ н. у 1922.

ШПАРТАЎ К. П„ н. у 1900.

ШПАРТАЎ Л. П„ н. у 1914.

ШПАРТАЎ М. П„ н. у 1910.

ШПАРТАЎ П. П„ н. у 1912.

ШПАРТАЎ Т. П„ н. у 1905.

ШПАРТАЎ Ф. П„ н. у 1874.

ШПАРТАВА А„ н. у 1912.


ВЁСКА ГАЛАЧЭВА

АСМАЛОЎСКІ ЮРЫЙ, н. у 1879.

ПІЛЕЦКІ Эрык Іванавіч, н. у 1926.
ВЁСКА ЗАГОРАНКА

МАХАНЕНКА Ульяна Іванаўна, н. у 1897.


ВЁСКА ЗАЛЕССЕ

БАНДАРКОЎ Іван Ігнатавіч, н. у 1925.

БАРАНАЎ Ісак Дзмітрыевіч, н. у 1882.

БАРАНАВА Таццяна, н. у 1884.

ІВАНЧЫКАЎ Іван Андрэевіч, н. у 1925

МАХНАРЫКАВА Ліда Сямёнаўна, н. у 1927.


ВЁСКА ЛАПЕНІ

ПРУСАКОЎ Антон Іванавіч, н. у 1911.


ВЁСКА ПЕТУХОЎКА

БАЖКОЎ Міхаіл Якімавіч, н. у 1927.

БАЖКОЎ Мікалай Якімавіч, н. у 1923.

БАЖКОЎ Якім Антонавіч, н. у 1884.

БАЖКОВА Васіліса Іванаўна, н. у 1884.

БАЖКОВА Ксенія Якімаўна, н. у 1912.

БАЖКОВА Праскоўя Якімаўна, н. у 1920.

БАЖКОВА Яўгенія Якімаўна, н. у 1925.

БАЖКОВА Сцефаніда Якімаўна, н. у 1910.

ГУНДАРАЎ Андрэй Вавілавіч, н. у 1918.

ЗАХАРЭНКА Фядот Фядотавіч, н. у 1903.

ЗУСЕВА Ксенія Філатаўна, н. у 1923.

КАЛІБЕРАВА Вольга Лукінічна, н. у 1919.

КОРШУНАЎ Стэфан Свірідавіч, н. у 1905.

КОРШУНАЎ Ціхан Свірідовіч, н. у 1912.

КОРШУНАВА Марша Васільеўна, н. у 1905.

К УЛАГІН Аляксей Агеевіч, н. у 1918.

ЛУЦЭІН Фядот Фядотавіч, н. у 1882.

РЯБЦАЎ Аўрам Давідовіч, н. у 1878.

ХАЧАНКОЎ Мікалай Філіпавіч, н. у 1923.

ШАБЛІЦКІ Іван Цімафеевіч, н. у 1882.

ШАБЛІЦКІ Міхаіл Іванавіч, н. у 1924.

ШАБЛІЦКАЯ Марыя Іванаўна, н. у 1910.
ВЁСКА СТАРАЯ БУДА

АКУЛЕНКА Сяргей Пятровіч, н. у 1876.

АРЦЁМАВА Уліта, н. у 1875.

АРЦЁМАВА Усціння, н. у 1874.

БАЛДОЎСКІ Ануфрьій Карнеевіч, н. у 1875.

БАРЫСЕНКА Афанасій Герасімавіч, н. у 1909.

ЕМЕЛЬЯНАВА Ганна Мінаўна, н. у 1886.

ІЛЬЮШКІН Міхаіл Фёдаравіч, н. у 1938.

ІЛЬЮШКІН Віктар Фёдаравіч, н. у 1940.

ПАНЦЕЛЕЕВА Наста Гаўрылаўна, н. у 1925.

ПРЫЗІДЗЕНТАВА Алена Аўрамаўна, н. у 1918.

ЦЯРЭШЧАНКА Фёдар Фёдаравіч, н. у 1939.

ЦЯРЭШЧАНКА Яфім Паўлавіч, н. у 1876.

ЧУБАРАЎ Васілій Міхайлавіч, н. у 1920.

ЯФІМЧЫКАВА Галіна Максімаўна, н. у 1937.

ЯФІМЧЫКАВА Ганна Васільеўна, н. у 1905.

ЯФІМЧЫКАВА Валянціна Макараўна, н. у 1933.

ЯФІМЧЫКАВА Люба Макараўна, н. у 1941.

ЯФІМЧЫКАВА Марыя Церахаўна, н. у 1940.

ЯФІМЧЫКАВА Надзея Церахаўна, н. у 1923.


ВЁСКА УСУШАК

БАСЯ Берта Абрамаўна, н. у 1893.

ГЕРАСІМАЎ Карл Мартынавіч, н. у 1917.

ЖАРЫКАЎ Антон Фёдаравіч, н. у 1912.

КАБАЧКОВА Марыя Аўрамаўна, н. у 1936.

КАБАЧКОВА Таня Аўрамаўна, н. у 1938.

КАЖЭЎНІКАЎ Васіль Юр'явіч, н. у 1921.

КАЖЭЎНIКАЎ Ігнат Максімавіч, н. у 1875.

КАЖЭЎНІКАЎ Мартын Свірыдавіч, н. у 1895.

КАЖЭЎНІКАЎ Пётр Федосавіч, н. у 1913.

КАЖЭЎНІКАЎ Ціт Сафронавіч, н. у 1876.

КАЖЭЎНІКАЎ Юрка Сазонавіч, н. у 1876.

КАЖЭЎНІКАЎ Ягор Яфімавіч, н. у 1920.

КАЖЭЎНІКАВА Аляксандра М„ н. у 1882.

КАЖЭЎНІКАВА Вольга Сямёнаўна ,н. у 1913.

КАЖЭЎНІКАВА Ганна Цітаўна, н. у 1914.

КАЖЭЎНІКАВА Лукір'я Іванаўна, н . у 1876.

КАЖЭЎНІКАВА Ніна Дзямідаўна, н. у 1937.

КАЗАКОЎ Канстанцін Іванавіч, н. у 1927.

КАЗАКОЎ Церах Філіпавіч, н. у 1876.

КСЯНДЗОЎ Анатолій Мікітавіч, н. у 1937.

КСЯНЗОВА Валянціна Віктараўна, н. у 1938.

КУЗНЯЦОЎ Павел Ціфанавіч, н. у 1887.

КУЗНЯЦОЎ Пётр Цімафеевіч, н. у 1911.

ЛЕМЯШКОЎ Максім Дзмітрыевіч, н. у 1938.

ЛЕМЯШКОВА Марыя Дзмітрыеўна, н. у 1937.

ЛЕМЯШКОВА Надзея Дзмітрыеўна, н. у 1938.

ЛОСЕЎ Іосіф Свірыдавіч, н. у 1895.

МАІСЕЕНКА Павел Сцефанавіч, н. у 1927.

МАРТЫНАЎ Шак Сяргеевіч, н у 1907.

МАРТЫНАВА Пелагея, н. у 1888.

МАРЧАНКА Аляксандр Матвеевіч, н. у 1927.

МАРЧАНКА Матвей Маркавіч, н. у 1879.

МАРЧАНКА Фядос Ар., н. у 1876.

МАРЧАНКА Ціт Ляўковіч, н. у 1896.

НЮШКОЎ Трафім, н. у 1895.

НЮШКОЎ Фёдар Ільіч, н. у 1906.

ПЫТАЛЕВА Палагея Філіпаўна, н. у 1913.

ТКАЧОЎ Гаўрыла Антонавіч, н. у 1893.

ТКАЧОЎ Карней Матвеевіч, н. у 1877.

ТКАЧОЎ Маісей Антонавіч, н. у 1882.

ХЛУСАЎ Павел Іванавіч, н. у 1885.

ХЛУСАВА Марыя, н. у 1924.

ШАКУРЫНА Палагея Іванаўна, н. у 1878.

ШМАЕЎ Сяргей Сяргеевіч, н. у 1875.

ШМАЕВА Вера Аўсееўна, н. у 1925.


ВЁСКА ШАПЯРЭВА

ДРАЗДОЎ Іосіф Яфімавіч, н. у 1910.

ЛАШКЕВІЧ Мікалай Андрэевіч, н. у 1924.

ТРУБАЧКІН Афанас Пятровіч, н. у 1880.

ЦЫГАНКОЎ Міхаіл Дзямідавіч, н. у 1924.

ЦЫГАНКОВА Зіна Дзянісаўна, н. у 1920.


БЛАГАВІЦКІ СЕЛЬСКІ САВЕТ

ВЁСКА АЎХІМКІ

АКУРАТАВА Марыя Андрэеўна, н. у 1891.

ДРУЗЕВА Варвара Рыгораўна, н. у 1920.

ВАРКІНА Сцякліда Ігнатаўна, н. у 1900.

ГУЗКОЎ Іван Пятровіч, н. у 1939.

ГУЗКОЎ Міхаіл Цітавіч, н. у 1934.

ГУЗКОЎ Пахом Ігнатавіч, н. у 1906.

ГУЗКОЎ Ціт Ігнатавіч, н. у 1888.

ГУЗКОВА Вера Сямёнаўна, н. у 1926.

ГУЗКОВА Ксенія Сямёнаўна, н. у 1900.

ГУЗКОВА Надзея Цітаўна, н. у 1926

ДРУЗЕВА Варвара Рыгораўна, н. у 1920.

ЗАХАРАЎ Архіп Максімавіч, н. у 1909.

ЗВОНАЎ Іван Міронавіч, н. у 1910.

МІХАЛЬКОЎ Мікалай Васільевіч, н. у 1924.

СКАЧКОЎ Міхаіл Андрэевіч, н. у 1910.

ХАМУЛЁЎ Арцем Нікіфаравіч, н. у 1891.

ХАМУЛЁЎ Васілій Маркавіч, н. у 1936.

ХАМУЛЁЎ Мікалай Арцёмавіч, н. у 1893.

ХАМУЛЁЎ Т. А., н. у 1900.

ХАМУЛЁВА Акуліна, н. у 1898.

ХАМУЛЁВА Варвара Арцемаўна, н. у 1927. Х

АМУЛЁВА Вера Маркаўна, н. у 1928.

ХАМУЛЁВА Ганна Маркаўна, н. у 1927.

ХАМУЛЁВА Кацярына Трыфанаўна, н. у 1903.

ХАМУЛЁВА Наталля Маркаўна, н. у 1923.


ВЁСКА ГАРАДЗЕЦ

БАГУРЫН Парфірый Яфімавіч, н. у 1904.

БЕЛАВУСАЎ Дзмітрый Ягоравіч, н. у 1904.

ГАКОЦІН Дзімітрый Трафімавіч, н. у 1932.

ГАРГАРЫНА Зінаіда Канстанцінаўна, н. у 1928.

ГАРГАРЫНА Марыя Пятроўна, н. у 1890.

КАМОЗІН Віктар Сідаравіч, н. у 1925.

НАВАСЕЛЬЦАВА Акуліна Андрэеўна, н. у 1890.

ЛЯВОНАВІЧ Якаў Мітрафанавіч, н. у 1917.

РЯБЦАЎ Савелій Афанасьевіч, н. у 1908.

СТРОГІН Іван Аўрамавіч, н. у 1923.

СЦЕФАНАВА Агаф'я Сяргееўна, н. у 1900.

ЧУПАЎ Антон Аляксандравіч, н. у 1874.
ВЁСКА КАМЯНКА

БОНДАРАВА Аляксандрэя Іванаўна, н. у 1889.

ЛАРЧАНКАВА Аксіння Сцефанаўна, н. у 1889.

ПІСАРАЎ Яўхім Андрэевіч, н. у 1906.

ПРУДНІКАЎ Павел Дзямідавіч, н. у 1923.

РЫЖКОЎ Андрэй Арцёмавіч, н. у 1895.

СІВАКОЎ Парфён Архіпавіч, н. у 1915.

СІВАКОЎ Цімафей Арцемавіч, н. у 1918.

СІВАКОВА Марыя Якаўлеўна, н. у 1929.

ЦЮХЦЯЕЎ Міхаіл Васільевіч, н. у 1902.


ВЁСКА НАДЗЕЖДА

АНІСІМАЎ Мікалай Мікітавіч, н. у 1928.

ВАСІЛЕНКА Мікалай Андрэевіч, н. у 1928.

ВАСІЛЕНКА Рыгор Раманавіч, н. у 1873.

СОПЕЛЕЎ Васілій Ільіч, н. у 1920.

КАМОЗІН Мікалай Аўдакімавіч, н. у 1924.

ХОМЧАНКА Феадосія Ларыёнаўна, н. у 1890.
ВЁСКА СУШЧЫ

БЕЛАВУСАЎ Аляксандр Якаўлевіч, н. у 1928.

БЕЛАВУСАВА Анастасія Лук'янаўна, н. у 1927.

БЕЛАВУСАВА Кацярына Якаўлеўна, н. у 1930.

РАМАНАВА Ганна Сяргееўна, н. у 1919.

СКОБЕЛЕЎ Дзмітрый Антонавіч, н. у 1920.

ТАЛКАЧОВА Люба Іосіфаўна, н. у 1927.
ВЁСКА ЦІМОХАЎКА

КАЗЛОВА Наталля Андрэеўна, н. у 1923.

ЦЮХЦЯЕЎ Яхрэм Васільевіч, н. у 1917.

ЧЫКАВА Яўгенія Мікалаеўна, н. у 1925.

ЯКАЎЛЕЎ Мікалай Канстанцінавіч, н. у 1923.
ВЁСКА ЧАРНАЎЦЫ

АСТАПАЎ Еўдакім Мітрафанавіч, н. у 1886.

АСТАПАЎ Мікалай Фёдаравіч, н. у 1884.

АСТАПАВА Марыя Мікалаеўна, н. у 1922.

ВАРАБ'ЁЎ Фёдар Міронавіч, н. у 1905.

ХУТКОЎ Васіль Канстанцінавіч, н. у 1927.

ХУТКОЎ Канстанцін Данілавіч, н. у 1896.
БЛАГАВІЦКІ СЕЛЬСКІ САВЕТ

АЗАРАЎ Прохар Цітавіч, н. у 1871.

АЗАРАВА Кацярына М., н. у 1876.

АЗАРАВА Люба Іванаўна, н. у 1941.

АНАНЬЕВА Алёна Іванаўна, н. у 1902.

АНДРЭЕЎ В. I., н. у 1809

АНДРЭЕЎ Г. Н., н. у 1942.

АНДРЭЕЎ Ф. А., н. у 1918.

АНІШЧАНКА Еўдакія Паўлаўна, н. у 1881.

АНУФРЫНКОЎ I. П., н. у 1942.

АНУФРЫНКОВА Ганна П„ н. у 1937.

АНУФРЫЕЎ Г. 3„ н. у 1861.

АРЛОЎ М. Ф„ н у 1943.

АРЛОВА X. I н. у 1873.

АЎТУМЯНКОЎ Яфім Сцяфанавіч, н. у 1911.

АЎТУХОЎ В. М„ н. у 1932.

АЎТУХОВА Аляксандра М„ н. у 1940.

БАБІЧАЎ В. П„ н. у 1881.

БАБІЧАЎ Яўціх Яўсеевіч, н. у 1890.

БАРЖАНКОЎ I. Е„ н. у 1864.

БАРЫСЕНКАВА Д. Ф„ н. у 1865.

БАТСКОЎ П. С„ н. у 1934.

БЕРАСНЕЎ Ф. К„ н. у 1930.

БОНДАРАЎ В. М„ н. у 1932.

БОНДАРАЎ С. Г„ н. у 1872.

БРЫНКОВА А. Т„ н. у 1940.

БУЯНКОЎ Е. І„ н. у 1872.

БЯДУЛІН Г. У„ н. у 1909.

БЯДУЛІН М. Г„ н. у 1880

БЯДУЛІН М. К„ н. у 1938.

БЯДУЛІН М. К„ н. у 1939.

БЯДУЛІН П. К„ н. у 1940.

ВАРОЗЛАВА К. І„ н. у 1943.

ВАСІЛЕНКА М. М„ н. у 1926.

ГАРОВАЯ А. М„ н. у 1916.

ГАРНІЗОНАЎ Мікалай Савельевіч, н. у 1894.

ГАЎРЫЛЕНКА П„ н. у 1870.

ГЛУХАВА М. М„ н. у 1941.

ДАВЫДЗЕНКАЎ Ігнат Іванавіч, н. у 1867.

ДАДЗЕНАЎ С. М„ н. у 1927.

ДАМАНІНА М. М„ н. у 1941.

ДАМАШЫН М. В„ н. у 1915.

ДУРАСАЎ I. У„ н. у 1912.

ДУРАСАЎ М. М„ н. у 1919.

ДЗІНДЗІЛЁЎ I. І„ н. у 1924.

ДЗЯГЦЯРОВА В„ н. у 1941.

ДЗЯГЦЯРОВА Л. А„ н. у 1924.

ДЗЯМІДАЎ П. А„ н. у 1890.

ЕРМЕНКОЎ Кірыл Мітрафанавіч, н. у 1928.

ЕЎДАКІМАВА Н.Е„ н. у 1929.

ЕЎДАКІМАВА М. Е, н. у 1898.

ЗАНКІН Улас Рыгоравіч, н. у 1864.

ЗАНКІН Якаў Міхайлавіч, н. у 1925.

ЗІНКІНА Дзіна Міхайлаўна, н. у 1934.

ЗУБАРАЎ Аляксей Цітавіч, н. у 1892.

ЗУБАРАЎ Сцяпан Цітавіч, н. у 1882.

ЗУБАРАВА Аляксандра А„ н. у 1894.

ЗУЕВА Т. Я„ н. у 1902.

ІВАНОВА П. Р„ н. у 1872.

КАВАЛЁЎ I. І„ н. у 1927.

КАВАЛЁЎ М. М„ н. у 1882.

КАВАЛЁВА Ганна, н. у 1871.

КАВАЛЁВА А. Ж„ н. у 1929.

КАВАЛЁВА К. К„ н. у 1929.

КАЗЫРЭНКА Мікалай Кірылавіч, н. у 1940.

КАЛЕСНІКАВА Е. Е. , н. у 1863.

КАНДЗЕРАВА Т. Т„ н. у 1869.

КАНДЗЕРАЎ П. I. , н. у 1918.

КАНДЗЯРКОВА А. Е„ н. у 1880.

КАНДРАЦЕНКА К. Я„ н. у 1872.

КАНДРАЦЕНКА Яўген Мікалаевіч, н. у 1875.

КАПІСЦІН Іван Афанасьевіч, н. у 1932.

КАШЧАКОЎ Пётр Іванавіч, н. у 1924.

КІРЭЕЎ В. М„ н. у 1939.

КІРЭЕЎ Л. М„ н. у 1936.

КІРЭЕЎ М. П„ н. у 1907.

КІРЭЕЎ П. М„ н. у 1941

КРАЎЦОЎ В. 3„ н. у 1930.

КРАЎЦОЎ М. Н„ н. у 1916.

КРАЎЦОЎ Ц. Ф„ н. у 1911.

КРАЎЦОВА Ганна Аляксандраўна, н. у 1936.

КУЗНЯЦОЎ В. І„ н. у 1899.

КУЗНЯЦОЎ Г. І„ н. у 1934.

КУЗНЯЦОЎ Г. Е„ н. у 1865.

КУЗНЯЦОЎ I. С„ н. у 1913.

КУЗНЯЦОЎ М. І„ н. у 1928.

КУЗНЯЦОЎ С. П„ н. у 1863.

КУЗНЯЦОЎ Ф. Е„ н. у 1866.

КУЗУБОЎСКІ I. М„ н. у 1941.

ЛАБАНАЎ Максім Абрамавіч, н. у 1915.

ЛАГУНОВА Х„ н. у 1897.

ЛАЗУНОЎ Пётр Венідзіктавіч, н. у 1924.

ЛАРЧАНКАЎ Васіль Рыгоравіч, н. у 1898.

ЛЕБКІНА Хадосся, н. у 1887.

ЛЕЎШУКОЎ М. А„ н. у 1913.

ЛІЗУНОЎ Аляксандр Аляксеевіч, н. у 1901.

ЛІЗУНОВА Сцепаніда Іванаўна, н. у 1884.

ЛІСІЧКІНА Вера Касьянаўна, н. у 1938.

ЛІСІЧКІНА Еўдакія Касьянаўна, н. у 1940.

МАЦІЕЎСКАЯ Л. Г„ н. у 1934.

МЕЛЬНІКАВА А„ н у 1908.

МЕЛЬНІКАВА Н. Ф„ н. у 1926.

МЕРКУМЕНКА С„ н. у 1928.

ПАШАНЬКІН Андрэй Савельевіч, н. у 1893.

ПІДРОНАЎ Яўген Паўлавіч, н. у 1941.

ПІШАНЬКІН Аркадзій Сяргеевіч, н. у 1925.

ПІШАНЬКІН Сяргей А, н. у 1884

ПУЧКОЎ С. Ф., н. у 1907.

ПЯТРОЎ Д. К., н. у 1932.

РАМАНАЎ Е. Ф., н. у 1930.

РАБАРАЎ I. К„ н. у 1936.

РЫБАКОЎ Т. К„ н. у 1896.

РЫБАКОВА А. П„ н. у 1870.

РЫБАЧКІН Мірон Ігнацьевіч, н. у 1867.

РЫЖКОВА Л. А„ н. у 1944

САДОЎНІКАЎ Васіль Пятровіч, н. у 1937.

САДОЎНІКАВА Ганна Пятроўна, н. у 1940.

САДОЎНІКАВА Кацярына Пятроўна, н. у 1937.

САЗОНАЎ I. А„ н. у 1930.

САЎКІН В. А„ н. у 1930.

САЎКІН Т. П„ н. у 1928.

СІЛЬКОЎ Ягор Карпавіч, н. у 1914.

СМАЛЯКОЎ П. Г„ н у 1892.

СТАРАВОЙТАВА I. У„ н. у 1935.

СУРЭМКІН А. Н„ н. у 1924.

СУРЭМКІН М. Ц„ н. у 1869.

СУВІЧЭЎСКІ Т. М„ н. у 1918.

СЕВЯРНЁЎ Д. М„ н. у 1897.

СЕВЯРНЁЎ М. В„ н. у 1927.

СЕВЯРНЁЎ С. М„ н. у 1918.

СЕВЯРНЁВА М. П„ н. у 1916.

ФЁДАРАЎ А. П„ н. у 1910.

ХІЖАНКОЎ В. М„ н. у 1927.

ЦІМАФЕЕНКА С. Н„ н. у 1928.

ЦІМАФЕЕНКАВА Ф. I, н. у 1920.

ЦЮСЯНКОЎ Фёдар Міхайлавіч, н. у 1925.

ЦЮСЯНКОЎ Емельян Я„ н. у 1989.

ЦЮСЯНКОВА Ефрасіння, н. у 1868.

ШАЎМЕРАВА А. Н„ н. у 1908.

ШКРЭДАЎ Е. М„ н. у 1874

ШКРЭДАВА А. П„ н. у 1942.

ШКРЭДАВА В. М„ н. у 1897.

ШКРЭДАВА К. П„ н. у 1867.

ШУХАВА У. М„ н. у 1934.

ШЧАРБАКОВА I. І„ н. у 1903.

ЯКІМАЎ А. Е„ н. у 1899.


ВАЎКАВІЦКІ СЕЛЬСКІ САВЕТ

ВЁСКА АЛЕКСАНДРОЎ
АРХІПАЎ Барыс Ільіч, н. у 1888.

БУЛАНАЎ Іван Васільевіч, н. у 1904.

БУЛАНАВА Акуліна Архіпаўна, н. у 1887.

БУЛАНАВА Ганна Мікітаўна, н. у 1929.

ГУДУНЦОЎ Дзмітрый Кузьміч, н. у 1874.

КЛІМЯНКОЎ Іван, н у 1916.

КРЫВІЦКІ Арсеній Сяргеевіч, н. у 1904.

КУЛЯШОЎ Антон Сысоевіч, н. у 1882.

ЛАДЫЖЫНА Ганна Андрэеўна, н. у 1924.

ЛЕМЯШКОЎ Уладзімір Сямёнавіч, н. у 1927.

ЛЕМЯШКОЎ Мікалай Сямёнавіч, н. у 1921.

САЛАДКОЎ Анатолій Яфрэмавіч, н. у 1927.

СКУНДЗІЦКІ Аляксандр, н. у 1924.

СТУПАКОЎ Савелій Трафімавіч, н. у 1904.

СЯМЁНАЎ Пётр Фёдаравіч, н. у 1918.

ЦЫРКУНОЎ Ігнат Лявонавіч, н. у 1919.


ВЁСКА АСТРАВЫ

АРХІПАЎ Мікалай Ф„ н. у 1930.

БУТРЫМАЎ Яфім І„ н. у 1894.

ВАЙЦЯНКОЎ Аляксандр Якаўлевіч, н. у 1894.

ВАЙЦЯНКОЎ Іван Якаўлевіч, н у 1944.

ВАЙЦЯНКОЎ Пётр Аляксандравіч, н. у 1926.

ВАЙЦЯНКОВА Алена Уладзіміраўна, н. у 1896.

ВАЙЦЯНКОВА Матрона Аляксандраўна, н. у 1918.

ВАЙЦЯНКОВА Надзея Якаўлеўна, н. у 1927.

ВЕЦІЦІЕЎ Сяргей Максімавіч, н. у 1910.

ГУТАУ Ісідор Іванавіч, н. у 1873.

ГУТАЎ Міхаіл М„ н. у 1921.

ДУДЧАНКА Міхаіл К„ н. у 1899.

ІВАНЮЦІН Канстанцін, н у 1908.

КАНСТАНЦІНАЎ Іван Яфімавіч, н. у 1929.

КРАСАКОЎ Мікалай В„ н. у 1925.

КУРАПАЦІН Емяльян П„ н. у 1887.

ЛАПАЕЎ Васіль Трафімавіч, н. у 1927.

ЛАПАЕЎ Валянцін Трафімавіч, н. у 1931.

ЛАПАЕЎ Радзіён А„ н. у 1887.

ЛАПАЕВА Анастасія Сямёнаўна, н. у 1900.

ЛАПАЕВА Ефрасіння Трафімаўна, н. у 1919.

ЛАПАЕВА Зінаіда Трафімаўна, н. у 1912.

ЛАПАЕВА Таццяна Іванаўна, н. у 1934.

НОСАЎ Васіль Афанасьевіч, н. у 1941.

НОСАЎ Міхаіл Афанасьевіч, н. у 1937.

НОСАЎ Ан. Афонавіч, н. у 1935.

НОСАВА Агафья Аляксееўна, н. у 1914.

НОСАВА Таццяна Мацвееўна, н. у 1886.

РАБЫЧЫН Анатолій, н. у 1929.

РАБЫЧЫНА Валянціна Нікіфараўна, н. у 1927.

РАБЫЧЫНА Вольга Георгіеўна, н. у 1924.

САМУЛІН Васілій Фёдаравіч, н. у 1927.

СТАРАСЦІН Мікалаў Якаўлевіч, н. у 1928.

ЧАРКЕСАЎ Васілій Сцяпанавіч, н. у 1937.

ЧАРКЕСАЎ Сцяпан Іванавіч, н. у 1909.

ЧАРКЕСАЎ Уладзімір Сцяпанавіч, н. у 1942.

ЧАРКЕСАВА Яўгенія Захараўна, н. у 1912.

ШУРАВА Пелагея М„ н. у 1886.

ЯКАЎЛЕВА Марыя В„ н. у 1925.

ЯКАЎЛЕВА Марыя 3„ н. у 1922.
ВЁСКА ДОЎГІ МОХ

АЎСЕЕЎ М. П„ н. у 1907.

АЎСЕЕВА Ганна Мікалаеўна, н. у 1888.

АФАНАСЕНКА А. М„ н. у 1871.

АФАНАСЕНКА Пётр, н. у 1924.

АФАНАСЕНКА Фёдар, н. у 1909

БАРАНАЎ В. С„ н. у 1929.

БАРАНАЎ М. А„ н. у 1916.

БАРАНАЎ Т. С„ н. у 1935

БАРЫСАЎ Васіль, н. у 1870.

БАРЫСАВА Ганна Васільеўна, н. у 1923.

БАХАНЬКОЎ Іван А„ н. у 1933.

БАХАНЬКОВА Еўдакія, н. у 1870

БЕКАЎ І„ н. у 1904.

ВАЛЧКОЎ К. А„ н. у 1890.

ВАЛЧКОВА П. С., н. у 1870.

ВОЙТАВА А. Е„ н. у 1920.

ГАЛУБЦОЎ У. Н„ н. у 1909.

ГАРАДНІКОЎ П. А„ н. у 1860.

ГВАЗДОЎ Б. М„ н. у 1895.

ГЕНАРАЎ Алесь Емельянавіч, н. у 1927.

ГЕНАРАЎ А. К„ н. у 1875.

ГЕНАРАЎ А. М„ н. у 1914.

ГУЗЯНКОЎ В. І„ н. у 1928.

ДАБРАМЫСЛАЎ Лук'ян, н. у 1870.

ДАБРАМЫСЛАВА Кацярына Л„ н. у 1870.

ДАБРАМЫСЛАВА Марыя І„ н. у 1938

ДАБРАМЫСЛАВА X. І„ н. у 1887.

ДАЗАРЫЕВА Н. Я„ н. у 1909.

ДАЗОРПАВА Д. І„ н. у 1883.

ДАНКОЎ Аўрам Атрохавіч, н. у 1907.

ДАНКОВА Кацярына Аўрамаўна, н. у 1943.

ДАНКОВА М. Т„ н. у 1926.

ДЗЕКАНСКІ Анатоль Дзянісавіч, н. у 1927.

ДЗЕКАНСКІ Канстанцін Ф„ н. у 1910.

ДЗЕКАНСКАЯ Вольга Д„ н. у 1919.

ДЗЕКАНСКАЯ Кацярына Канстанцінаўна, н. у 1943.

ДЗЕКАНСКАЯ Надзежда Лявонаўна, н. у 1912.

ДЗЕКАНСКАЯ Соф'я Пятроўна, н. у 1934.

ДЗЯМІДАЎ Г. А„ н. у 1930.

ДЗЯНІСАЎ I. С„ н. у 1927.

ДЗЯЧКОВА Ніна Міхайлаўна, н. у 1922.

ЕЛАЧКІН Васіль, н. у 1904.

ЕЛАЧКІН Уладзімір, н. у 1930.

ЕЛАЧКІН Л„ н. у 1964.

ЕЛАЧКІН Міхаіл, н. у 1931.

ЕЛАЧКІНА Грьтіна, н. у 1906.

КАВАЛЁЎ В. К„ н. у 1929.

КАВАЛЁЎ Мітрафан, н. у 1910.

КАВАЛЁВА А. М„ н. у 1890.

КАВАЛЁВА Марына Дзямідаўна, н. у 1870.

КАРНЕЕВА Вася М„ н. у 1871.

КАРЫШКІН Анатоль Іванавіч, н. у 1930.

КАРЫШКІНА Ева Іванаўна, н. у 1938.

КАРЫШКІНА Ніна Іванаўна, н. у 1925.

КАСМАЧОЎ В. І„ н. у 1934.

КАСМАЧОВА, н. у 1887.

КАСМАЧОВА А. О., н. у 1880.

КРАЎЦОВА А. І„ н. у 1890.

КРУЧКОВА Ганна, н. у 1860.

КУКСІН Віктар Пятровіч, н. у 1937.

КУКСІНА Валянціна Пятроўна, н. у 1940.

КУКСІНА Ганна Антонаўна, н. у 1870.

КУКСІНА Праскоўя Антонаўна, н. у 1910.

КУКСІНА Вера Панасаўна, н. у 1931.

КУКСІНА Алена Панасаўна, н. у 1900.

КУКСІНА Вольга Панасаўна, н. у 1934.

КУКСІНА Ганна, н. у 1870.

КУКСІНА Ганна Сяргееўна, н. у 1910.

КУКСІН Аляксандр Дзям'янавіч, н. у 1936.

КУКСІН Пётр Міхайлавіч, н. у 1933.

КУКСІНА Лукер'я, н. у 1900.

КУКСІНА Ніна Ільінічна, н. у 1928.

КУКСІНА Кацярына Ільінічна, н. у 1929.

КУКСІНА Ева Ільінічна, н. у 1931.

КУКСІН Васіль Ільіч, н. у 1933.

КУКСІН Федар Ільіч, н. у 1936.

КУШЛЕЕЎ М. І„ н. у 1929.

КУШЛЕЕВА Фядора Г„ н. у 1920.

МАМОНАЎ П. Т„ н. у 1929.

МАСЛАКОЎ М. Е„ н. у 1889.

МАСЛЯНКОЎ А. С„ н. у 1901.

МАСЛЯНКОЎ В. А„ н. у 1918.

МАХАНЬКОВА М. А„ н. у 1900.

МЕЛЬНІКАЎ В. А„ н. у 1933.

МЕЛЬНІКАЎ С. І„ н. у 1881.

МІХАЛЬКОЎ А. 3„ н. у 1939.

МОРДЗІКАЎ Я. А„ н. у 1900.

МОРДЗІКОВА М. І„ н. у 1914.

НОВІКАЎ I. Л„ н. у 1942.

НОВІКАВА Е. Ф„ н. у 1960

НЯМЦОЎ Калістрат Сідаравіч, н. у 1910.

НЯМЦОВА Кацярына Іванаўна, н. у 1880.

НЯМЦОВА Марыя Цімафееўна, н. у 1930.

ПАНЬТАНЬКОЎ Фрол П„ н. у 1900.

ПАНЬТАНЬКОЎ Эрык Сяргеевіч, н. у 1941.

ПАХОМАЎ М. І„ н. у 1929.

ПРУСАЎ Іван П„ н. у 1929.

ПРУСАЎ Ф. П„ н. у 1927.

ПЦІЧКІН Д. К„ н. у 1917.

САКАЛОВА М. Я„ н. у 1906.

САКАЛОВА С. С„ н. у 1925.

САХАНАЎ І. Г„ н. у 1915.

СЛІСАЎ А. С„ н. у 1904.

СЛІСАЎ Леанід Аляк., н. у 1931.

СЛІСАЎ Мітрафан Алякс., н. у 1929.

СЛІСАЎ Олек Аляксеевіч, н. у 1936.

СЛІСАВА Фядора Кузьмоўна, н. у 1929

ТАБУНОЎ Уладзімір Андрэевіч, н. у 1931.

ТАБУНОВА Кацярына Андрэеўна, н. у 1931.

ТАБУНОВА Кацярына Т„ н. у 1914.

ТКАЧОЎ Свірыд, н. у 1871.

ТКАЧОВА Ганна Свірыдаўна, н. у 1887.

ТКАЧОВА Марфа Свірыдаўна, н. у 1924.

ТКАЧОВА Яўгенія Архіпаўна, н. у 1912.

ТКАЧОЎ Валерый Пятровіч, н. у 1938.

ТКАЧОЎ Мікалай Пятровіч, н. у 1942.

ТКАЧОВА Еўдакія Пятроўна, н. у 1887.

ТКАЧОЎ Аляксандр Якаўлевіч, н. у 1924.

УЛАДЗІМІР Ціт Сапронавіч, н. у 1885.

УЛАДЗІМІРАВА Вольга Фёдараўна, н. у 1890.

УЛАДЗІМІРАВА Кацярына Цімафееўна, н. у 1920.

УЛАСАЎ Віктар М„ н. у 1937.

УЛАСАЎ К. Г„ н. у 1884.

УЛАСАЎ Міхаіл М„ н. у 1939.

УЛАСАЎ М. Г„ н. у 1893.

УЛАСАВА А. Г„ н. у 1912.

УЛАСАВА Алена М„ н. у 1940.

УЛАСАВА Вера М„ н. у 1935.

УЛАСАВА Вольга В„ н. у 1929.

УЛАСАВА Ірына Сцефанаўна, н. у 1901.

ФІЛІМОНАЎ Андрэй, н. у 1889.

ФІЛІМОНАЎ Д. Я„ н. у 1915.

ФІЛІМОНАЎ Міхаіл Андрэевіч, н. у 1930.

ФІЛІМОНАЎ С„ н. у 1907.

ХАЙЛОВА I. І„ н. у 1881.

ХАЛУПІН Вася Ігнатавіч, н. у 1910.

ХАЛУПІН I. Ігнатавіч, н. у 1914

ЦІТКОЎ Іван Раманавіч, н. у 1938.

ЦІТКОВА В. А., н. у 1928.

ЦІТКОВА Ева Раманаўна, н. у 1940.

ЧУРСІН I. I., н. у 1943.

ШАЎЦОВА Е. I., н у 1941.

ШАЎЦОЎ Фёдар Васільевіч, н. у 1924.

ШАЎЦОВА А. К., н. у 1903.

ШАЎЦОВА Ева Васільеўна, н. у 1938.

ШКУТАЎ Іван Аляк., н. у 1911.

ШКУТАЎ Б. П., н. у 1881

ШКУТАВА М., н. у 1851.

ШЛЯХТАВА Т„ н. у 1870.

ШПАКАЎ Раман, н. у 1884.

ШПАКАЎ Мікалай Раманавіч, н. у 1922.

ШПАКАЎ Васіль Раманавіч, н. у 1907.

ШПАКАВА Надзея Раманаўна, н. у 1925. Я

ФРЭМЕНКА С. Е„ н. у 1880
ВЁСКА СУТОКІ

ЗЛАЦІНА Даша, н. у 1924.

КАКОШЫН Фёдар Фёдаравіч, н. у 1894.
КАЛГАС «ПРАМЕНЬ»

ВЛАСАЎ Антон Арцёмавіч, н. у 1901.

ВЛАСАЎ Васіль Іванавіч, н. у 1900.

ВЛАСАЎ Іван Мікітавіч, н. у 1934

ВЛАСАЎ Мікіта Арцёмавіч, н. у 1900.

ГАЎРУСЕЎ Андрэй Фёдаравіч.

КАЗУЦІН Рыгор Пятровіч.

КЛАЧКОВА В. Д.

КЛАЧКОВА Ліза Яфімаўна, н. у 1924.

ЛАДЫЖЫН Якаў П„ н. у 1874.

ЛАДЫЖЫНА Клаўдзія Якаўлеўна, н. у 1915.

ЛАДЫЖЫНА Лідзія Кузьмінічна, н. у 1917.

СВІСТУНОЎ А. А„ н. у 1904.

СВІСТУНОЎ Якаў А.

ШКРЭБАЎ Рыгор Мікітавіч.

ШКРЭБАВА Ганна Васільеўна.


КАЛГАС “4-ы ЗАВЯРШАЮЧЫ”

БЕЛАВУСАЎ К. Н„ н. у 1892.

БЕЛАВУСАВА Ульяна Барысаўна, н. у 1914.

ЗЛАЦІНА Маня Маісееўна, н. у 1881.

ЗЛАЦІНА Соня Маісееўна, н. у 1929.

ЛАЗАРКОВА Варвара Сямёнаўна, н. у 1902.

ЛАЗАРКОВА Надзея Іванаўна, н. у 1938.

ШМАГЕЛАВА Марыя Сямёнаўна, н. у 1938.


ГАРБАВІЦКІ СЕЛЬСКІ САВЕТ

ВЁСКА АМХІНІЧЫ

АНТОНЕНКА Астап А„ н. у 1870.

БАРАНАЎ Пётр Акімавіч, н. у 1930

БАРАНАЎ Фядос Акімавіч, н. у 1928.

БАРАНОЎСКІ Аляксей Макаравіч, н. у 1892.

БАРАНОЎСКІ Ларыён Якаўлевіч, н. у 1880.

ВЕТРАЎ Іван Селіверставіч, н. у 1899.

ВЕТРАЎ Герасім Клімавіч, н. у 1905.

ВЕТРАЎ Міхаіл Селіверставіч, н. у 1874. В

ВЕТРАВА Еўдакія Мінаўна, н. у 1870.

ГАЛІНСКІ Амельян Іосіфавіч, н. у 1878.

ГАЛІТОР Ганна Трафімаўна, н. у 1922.

ГАЛІТОР Крысціна Карнееўна, н. у 1907.

ГАЛІТОР Франя Трафімаўна, н. у 1931

ЗАКРЭЎСКІ Іосіф Аляксандравіч, н. у 1896.

ЗАКРЭЎСКІ Мікалай Аляксандравіч, н. у 1888.

КАРОТКІН Гаўрыла Фёдаравіч, н. у 1909.

КАРОТКІН Сямён Іванавіч, н. у 1894.

КАРОТКІН Сямён Ільіч, н у 1928.

КОСЦЕРАЎ Аляксандр Якаўлевіч, н. у 1928.

МАКСІМАЎ Васіль Іванавіч, н. у 1912.

МАКСІМКАЎ Андрэй Л„ н. у 1910.

МАЛЬКОЎ Васіль, н. у 1900.

МАЛЬКОЎ Канстанцін Ягоравіч, н. у 1868.

МАШКОЎСКІ Аляксандр Лукіч, н. у 1909.

МЯНЯШАЎ Андрэй Т„ н. у 1920.

РЫЖАНКОЎ Іван Герасімавіч, н. у 1930.

СКАРБАГАТНЫЙ Аляксандр А„ н. у 1923.

СЯМЁНАЎ Карп Васільевіч, н. у 1874.

ЧЫГІР Уладзімір, н. у 1908.

ЯФІМЕНКА Рыгор, н. у 1927.

ЯФІМЕНКА Леанід Паўлавіч, н. у 1925.


ВЁСКА ГАРБАВІЧЫ

АБАКАНОВІЧ Яніна Міхайлаўна, н. у 1925.

АКІНЧЫЦ Рыгор Міхайлавіч, н. у 1884.

АНІСКІН Карп Яўсеевіч, н. у 1912.

АНІСКІН Мікалай Цітавіч, н. у 1920.

АЎДЗЕЕЎ Захар, н. у 1920.

КАБОДЗЬКА Васілій Міхеевіч, н. у 1918.

КАБОДЗЬКА Канстанцін Мікалаевіч, н. у 1912.

КАЗАКОЎ Аляксандр Сцефанавіч, н. у 1910.

КАЗАКОЎ Іван Філіпавіч, н. у 1906.

КАЗАКОВА Еўдакія Фядосаўна, н. у 1889.

КАЛЕСНІКАЎ Якаў Лазаравіч, н. у 1901

КАРАБЦОВА Ніна Аксёнаўна, н. у 1918

ЛАДЗІС Іван Іванавіч, н. у 1895.

НІКІЦІН Павел Якаўлевіч, н. у 1920.

ПАЗНЯКОВА Фенія Міхайлаўна, н. у 1919.

ПЕКАЛЬНАЯ Соф'я Пінсусаўна, н. у 1925

ПЕКАЛЬНЫ Есель Пінсусавіч, н. у 1927.

ПЛЯШКОЎ Сяргей Сідаравіч, н. у 1913.

УЦЕНЕЎ Фёдар Цімафеевіч, н. у 1902.


ВЁСКА КАДЗІНА

БУХАТНЕЎ Мікалай Пятровіч, н. у 1921.

КАРНЕЕЎ Арцём Алексеевіч, н. у 1910.

ЯКАЎЛЕЎ Пётр Фёдаравіч, н. у 1894.


ВЁСКА УТРА

ІВУЦЕНКА Зінаіда Сцефанаўна, н. у 1883.

СЕМЯНКОЎ Васіль Пятровіч, н. у 1929.
ВЁСКА ХАЦКАВІЧЫ

АЛЯХНОВІЧ Галена, н. у 1881.

АЛЯХНОВІЧ Марыя, н. у 1905.

АЛЯХНОВІЧ Уладзімір Мікалаевіч, н. у 1938.

АЛЯХНОВІЧ Яня Мікалаеўна, н. у 1934.

БАНЬКОВА Ганна, н. у 1921.

БАРЫСЕНКА н. у 1905.

БАШАРЫМАЎ Мікалай Філіпавіч, н. у 1934.

БАШАРЫМАЎ Сцяпан Філіпавіч, н. у 1930.

БАШАРЫМАВА Мар'я Аляксееўна, н. у 1899.

БАШАРЫМАВА Мар'я, н. у 1926.

БАШАРЫМАВА Салоха, н. у 1886.

БАШАРЫМАВА Сцепа Аляксееўна, н. у 1897.

ГАЎРЫЛЕНКА Аляксей, н. у 1900.

ГРУШЧЭЦКАЯ Ніна, н. у 1918.

ГОРСКАЯ, н. у 1881

ІВАНОЎСКІ Віктар Іванавіч, н. у 1925.

ІВАНОЎСКІ Яўген Уладзіміравіч, н. у 1923.

ІВАНОЎСКАЯ Нэля Уладзіміраўна, н. у 1921.

ІВАНОЎСКАЯ Рузаля, н. у 1907.

ПЕЦАРОЎ Аляксей, н. у 1900.

ПУХОЎСКІ Віктар Іосіфавіч, н. у 1937.

ПУХОЎСКІ Віктар Іванавіч, н. у 1937.

ПУХОЎСКІ Мікалай Іванавіч, н. у 1930.

ПУХОЎСКАЯ Зося, н. у 1909.

ПУХОЎСКАЯ Маня Іванаўна, н. у 1934.

СІПАЙЛА Франц Аляксандравіч, н. у 1884.

ТРОЦКІ Міхаіл Андрэевіч, н. у 1918.

ЦЫРКУНОЎ Лявон Васільевіч, н. у 1902.

ЮР'ЕВА Яўгенія Парфіраўна, н. у 1937.


ДУЖАЎСКІ СЕЛЬСКІ САВЕТ

ВЁСКА ВУЖЖАР

БОРМАТАВА Ганна Яфімаўна, н. у 1898.

МАРЫНЕНКА Марыя Афанасьеўна, н. у 1889.

МАРЫНЕНКА Марыя Філіпаўна, н. у 1819

МАРЫНЕНКА Міхаіл Філіпавіч, н. у 1884.
ВЁСКА КУЗЬМІНІЧЫ

АЛЯКСЕЕНКА Мікалай Яфімавіч, н. у 1925.

ВАСІЛЕЎСКІ Уладзімір Іванавіч, н. у 1926.
ВЁСКА РАМАН-ВІНО

БОРМАТАЎ Емельян Патапавіч, н. у 1876.

БОРМАТАЎ Цімафей Емельянавіч, н. у 1907.

БОРМАТАВА Еўдакія Сцяпанаўна, н. у 1909.

БОРМАТАВА Вольга Сяргееўна, н. у 1876.

ГУЛІДАЎ Ісідор Іосіфавіч, н. у 1909.

ГУЛІДАЎ Яфім Прохаравіч, н. у 1912.

СВІРЫДАЎ Іван Ягоравіч, н. у 1926.


ВЁСКА СКОКЛЕВА

ПЛАТОНАЎ Фёдар Іванавіч, н. у 1926.

ПЛАТОНАВА Ефрасіння Іванаўна, н. у 1924.

САВІЧАЎ Іван Андрэевіч, н. у 1924.

ФІЛІМОНАЎ Андрэй, н. у 1868.
ВЁСКА ЦЁПЛАЕ

ГУСЕЎ Рыгор Андрэевіч, н. у 1925.

ГУЦІКАЎ Іван Данілавіч, н. у 1906.

ЛЯПЕЕЎ Мікалай Іванавіч, н. у 1880.

ЧАРЦЯКОЎ Іван Іванавіч, н. у 1888.

ЧАРЦЯКОЎ Канстанцін Барысавіч, н. у 1905.

ЧАРЦЯКОЎ Мацвей Барысавіч, н. у 1905.

ЧУБУКОЎ Дзмітрый Сямёнавіч, н. у 1901.


КАЛГАС «ЗОРКА»

ПЛАТОНАЎ Іван Іванавіч, н. у 1900.


КАЛГАС імя БУДЗЁННАГА

АНІКЕЕЎ Іван Данілавіч, н. у 1896.

ВІЦЯНКОЎ Віктар, н. у 1927.

ГАРЭЛІКАЎ Фрол Яфрэмавіч, н. у 1891.

ГРАШЧАНКА Марта Васільеўна, н. у 1909.

ГУЛІДАЎ Марк Іванавіч, н. у 1900.

ГУЛІДАЎ Прохар, н. у 1875.

ДВУЖЫЛЬНАЯ Наста Пятроўна, н. у 1920.

ДВУЖЫЛЬНАЯ Ганна Пятроўна, н. у 1932.

ДВУЖЫЛЬНАЯ Кацярына, н. у 1896.

ДВУЖЫЛЬНАЯ Ефрасіння Ільінічна, н. у 1925.

ЗОЦІКАЎ Арцем Ануфрыевіч, н. у 1884

КАЗАКОЎ Аляксандр Іванавіч, н. у 1926.

КАЗЛОЎ Іван Цімафеевіч, н. у 1884.

КАЗЛОВА Наталля Іванаўна, н. у 1909.

КОНДЫЛЕЎ Юрый Сямёнавіч, н. у 1875.

ЛУК'ЯНАВА Мелання Патапаўна, н. у 1904.

ПЛАТОНАЎ Аляксандр Васільевіч, н. у 1910.

ЧУБУКОЎ Сяргей Андрэевіч, н. у 1860.

ЧУБУКОЎ Уллян Анісімавіч, н. у 1873.

ЧУБУКОВА Алёна Іванаўна, н. у 1870

ШЫНЯЛЁЎ Фёдар Галакціёнавіч, н. у 1929.


ЖАЛІЎСКІ СЕЛЬСКІ САВЕТ

БАРОСЦІН Кандрат Іванавіч, н. у 1898.

ГАЛУШКІНА Марыя, н. у 1916.

ГАЛУШКІНА Н. М„ н. у 1926.

ДРАЗДОЎ Іван Якаўлевіч, н. у 1885.

ДРАЗДОЎ Цімафей Самсонавіч, н. у 1910.

ДРАЗДОВА Зена Маркаўна, н. у 1884.

ДУНДЗІНА Каця, н. у 1865. Д

ДУНДЗІНА Пелагея, н. у 1885

ЕЎТУШЭНКА Васіль, н. у 1886.

ЗАЙЦАВА Марына, н. у 1886.

ІСЯЕНКА Лявон Ярафеевіч, н. у 1884.

КАЗНАЧЭЕВА Дора Ільеўна, н. у 1915.

КАМАРОЎ Іван Фёдаравіч, н. у 1942.

КАНДРАЦЕНКА Марыя, н у 1888.

КАРЫЕНКА Домна, н. у 1852.

КАЧАНКОВА Вера, н. у 1933.

КАЧАНКОВА Маўра, н. у 1876.

КАЧАНКОВА Надзея.

КІРПІЧЭНКА Лёнька, н. у «1933.

КОБЗАЎ Ляксей, н. у 1903.

КОБЗАВА Вера Аляксееўна, н. у 1940.

КОНЧАНКОЎ Міхаіл Мікалаевіч, н. у 1918.

КУРАЧЭНКА Кірэй Паўлавіч, н. у 1901.

МАКСІМЕНКА Васіль Мікалаевіч, н. у 1910.

МАКСІМЕНКА Елізавета, н. у 1870.

МАКСІМЕНКА Павел Мікітавіч, н. у 1874.

МАКСІМЕНКА Юрый Яфімавіч, н. у 1910.

МАКСІМЕНКА Яфім'я Мікітаўна, н. у 1869.

МІЛЮКОЎ Захар Навумавіч, н. у 1907.

МІЛЮКОВА А. М„ н. у 1860

МІЛЮКОВА Алена Маркаўна, н. у 1870.

МІЛЮКОВА Прося Паўлаўна, н. у 1887.

НІКІЦІН Ісак Рыгоравіч, н. у 1870.

НІКІЦІНА М. П„ н. у 1871.

НОВІКАЎ Мітрафан Іванавіч, н. у 1910.

НОВІКАЎ Савелій Іванавіч, н. у 1903.

НОВІКАЎ Пятрок Лукіч, н. у 1930.

ПАЦЕШАНКА Праскоўя, н. у 1857.

ПРАТАЕЎ Фёдар Ціханавіч, н. у 1927.

САЛОХІНА Аўдоцця, н. у 1876.

САЎЧКОЎ Ягор, н. у 1860.

САЎЧКОВА Валянціна, н. у 1941.

САЎЧКОВА Лукер'я, н. у 1880.

САЎЧКОВА Праскоўя, н. у 1876.

САШАНАЎ Фёдар, н. у 1860.

СВІСТУНОЎ Рыгор, н. у 1906.

СКРЫНЧАНКА Абрам Сав„ н. у 1905.

СКРЫНЧАНКА Анастасія, н. у 1931.

СКРЫНЧАНКА Павел, н. у 1903.

СМІРНОЎ М„ н. у 1927.

ТАДЫНКІНА Валянціна, н. у 1941.

УДОДАЎ Ігнат Емельянавіч, н. у 1861.

УДОДАЎ Сямён Дзмітрыевіч, н. у 1910.

УСАУ Анатолій Мітрафанавіч, н. у 1937.

УСАЎ Мітрафан Сафонавіч, н. у 1894.

УСАЎ Пётр Мітрафанавіч, н. у 1940.

УСАВА Лукер'я Сафонаўна, н. у 1897.

УСАВА Марына Мітрафанаўна, н. у 1927.

ШПАКАВА Анастасія, н. у 1894.

ШКІРМАНКОВА Пелагея Н„ н. у 1886.
ВЁСКА ВЯРБОЎКА

ДУБІКАВА Ульяна Малахаўна, н. у 1907.

ПРОХАРАЎ Васіль Сідаравіч, н. у 1926.
ВЁСКА ПУХНАВА

КЛІМЯНКОЎ Мікалай Афанасьевіч, н. у 1912.

КОБЕЛЕЎ Леанід Іванавіч, н. у 1936.

ЛАЗАРЭНКА Філіп Пятровіч, н. у 1900.


ПРУДКОЎСКІ СЕЛЬСКІ САВЕТ

ВЁСКА ГАЛАЧОЎКА

ДАВЫДЗЕНКА Яўціхій А„ н. у 1882.

МАНЫШАЎ Віктар Фёдаравіч, н. у 1920.
ВЁСКА ДРАНУХА

ГЕНЬКІН Бора, н. у 1940.

ГЕНЬКІН Есель, н. у 1899.

ГЕНЬКІН Іда, н. у 1934.

ГЕНЬКІН Келя, н. у 1890.

ГЕНЬКІН Меер, н. у 1889.

ГЕНЬКІН Міхаіл, н. у 1928.

ГЕНЬКІН Мэська, н у 1936.

ГЕНЬКІН Носька, н. у 1938.

ГЕНЬКІН Роза, н. у 1927.

ГЕНЬКІН Сіма, н. у 1941.

ГЕНЬКІН Эдля, н. у 1904.

ГЕНЬКІН Эся, н. у 1907.

ГОРМАН Абрам, н. у 1894.

ГОРМАН Барыс, н. у 1934.

ГОРМАН Барыс, н. у 1939.

ГОРМАН Іда, н. у 1927.

ГОРМАН Лейка, н. у 1893.

ГОРМАН Меер, н. у 1894.

ГОРМАН Фаня, н. у 1932.

ГОРМАН Хайка, н. у 1892.

ДАВЫДАЎ Бора, н. у 1930.

ДАВЫДАЎ Гірша, н. у 1864.

ДАВЫДАЎ Нахім, н. у 1864.

ДАВЫДАВА Жана, н. у 1862.

ДАВЫДАВА Жана, н. у 1899

ДАВЫДАВА Жэнка, н. у 1899.

ДАВЫДАВА Жэня, н. у 1929

ЗАБАЛОЦІН Залман, н. у 1870.

ЗАБАЛОЦІН Нахам, н. у 1914.

ЗАБАЛОЦІН Іван, н. у 1941.

ЗАБАЛОЦІНА Люба, н. у 1933.

ЗАБАЛОЦІНА Сіма, н. у 1937.

КОГАН Валерый, н. у 1941.

КОГАН Мэер, н. у 1894

КОГАН Мэська, н. у 1929.

КОГАН Нэся, н. у 1919.

КОГАН Роза, н. у 1924

КОГАН Рохля, н. у 1890.

СОМАР Іда, н. у 1930.

СОМАР Іда, н. у 1932.

СОМАР Марыя, н. у 1892.

СОМАР Файбус, н. у 1894.

СОМАРАЎ Бома, н. у 1936.

СОМАРАЎ Імуіла, н. у 1909.

СОМАРАЎ Лэйба, н. у 1864.

СОМАРАЎ Хаім, н. у 1933.

СОМАРАЎ Шчэрба, н. у 1862.

СОМАРАВА Марыя, н. у 1941.

СОМАРАВА Рабэ, н. у 1941.

СОМАРАВА Рохля, н. у 1931.

СОМАРАВА Сара, н. у 1909

ХРОМЧАНКА Дар'я, н. у 1919

ХРОМЧАНКА Ульяна, н. у 1904.

ХРОМЧАНКА Хоўра, н. у 1870.

ЦЕЛЯШЭЎСКІ Абрам, н. у 1904.

ЦЕЛЯШЭЎСКІ Арэн, н. у 1931.

ЦЕЛЯШЭЎСКІ Іда, н. у 1933.

ЦЕЛЯШЭЎСКІ Моська, н. у 1864.

ЦЕЛЯШЭЎСКІ Шчара, н. у 1909.


ВЁСКА ДРОКАЎКА

ДЗЮБАКОЎ Іосіф Архіпавіч, н. у 1908.

ДЗЮБАКОЎ Міхаіл Васільевіч, н. у 1926.

ДЗЮБАКОЎ Міхаіл Ігнатавіч, н. у 1904.

ДЗЮБАКОВА Кацярына Усцінаўна, н. у 1908.
ВЁСКА ЗЯЛЁНЫ ПРУДОК

АРЛОЎ Сяргей Фадзеевіч, н. у 1888.

АРЛОЎ Яфім Сяргеевіч, н. у 1936.

АРЛОВА Ганна Сяргееўна, н. у 1928.

АРЛОВА Люба Сяргееўна, н. у 1940.

АРЛОВА Раніна Ігнацьеўна, н. у 1916.

ВОЛКАВА Марыя Нікіфараўна, н. у 1931. Г

АРБАЦЮК Анатолій Дзмітрыевіч, н. у 1938.

ГАРБАЦЮК Ганна Палітаўна, н. у 1912.

ГАРБАЦЮК Якаў Дзмітрыевіч, н. у 1943.

ГОЛУБАВА Валянціна Якімаўна, н. у 1920.

ГОЛУБАВА Лукір'я Ар., н. у 1905.

ГОЛУБАЎ Захар Якімавіч, н. у 1936.

ЛІФАНАЎ Васіль Андрэевіч, н. у 1943.

ЛІФАНАВА Ірына Свірыдаўна, н. у 1912.

ЛІФАНАВА Наталля Ар., н. у 1923.

РАШЭТНІКАЎ Іван Іванавіч, н. у 1936.

РАШЭТНІКАВА Алла Іванаўна, н. у 1938.

РАШЭТНІКАВА Аксіння МаксімаЎна, н. у 1936.

РАШЭТНІКАВА Капіталіна Афанасьеўна, н. у 1888.

РАШЭТНІКАВА Кацярына Іванаўна, н. у 1936.

РАШЭТНІКАВА Марыя Іванаўна, н. у 1928.

РАШЭТНІКАВА Люба Філіпаўна, н. у 1936.

РАШЭТНІКАВА Фаціння Афанасьеўна, н. у 1905.

ТРУСАЎ Мікіта Іванавіч, н. у 1888.

ТРУСАВА Сцепаніда Іванаўна, н. у 1931.


ПУЦЬКАЎСКІ СЕЛЬСКІ САВЕТ

ВЁСКА АСІНАЎКА

КАБАНАЎ Л. I., н. у 1907.

ШАМБАЛАЎ А. К., н. у 1875.
ВЁСКА ГРАБАЛАВА

ЖУКАВА Ганна, н. у 1910.


ВЁСКА КРОТКІ

ІВАНОЎ Васілій Міхайлавіч, н. у 1899.

ІВАНОЎ Дзмітрый Аляксандравіч, н. у 1912.

ФЕДАРЦОЎ Аляксандр Фёдаравіч, н. у 1899.


ВЁСКА НЕЖКАЎКА

МЕНЖАКІНА Ганна, н. у 1890.


ВЁСКА ПРЫЛЕССЕ

АНДРЭЕНКА Аляксей Данілавіч, н. у 1918.

АНДРЭЕНКА Марцін Ануфрыевіч, н. у 1903.

БАНЬКОЎ Якаў Аксенавіч, н. у 1911.

БЕКАРЭВІЧ Іван Пятровіч, н. у 1903.

ГАТАЛЬСКАЯ Ніна Мікалаеўна, н. у 1918.

КАЗЛОЎ Яфім Васільевіч, н. у 1910.

КАРЛАЎ Ісак Васільевіч, н. у 1897.

ТАТАЛЬСКІ Мітрафан Пракопавіч, н. у 1913.
ВЁСКА ПУЦЬКІ

АСІПЕНКА Якаў Еўдакімавіч, н. у 1897.

ГРАНАХ Павел Нікіфаравіч, н. у 1900.
ЦЕМРАВІЦКІ СЕЛЬСКІ САВЕТ

ВЁСКА ВАСЬКАВІЧЫ

ГАНДЭЛЬШАК Ганна Якаўлеўна, н. у 1918.

ЖУКАЎ Павел Сямёнавіч, н. у 1891.

ЖУКАЎ Сямён Паўлавіч, н. у 1926.

КІРАНКОЎ Уладзімір Абрамавіч, н. у 1924.

КЛЮЧНІКАЎ Мікіта Якаўлевіч, н. у 1907.

НІКІЦІН Гаврыіл Кузьміч, н. у 1869.

ПАЛЯКОЎ Ягор Арцёмавіч, н. у 1876.

ПАРЧЭЎСКІ Васіль Малахавіч, н. у 1888.

ПАРЧЭЎСКІ Дзмітрый Малахавіч, н. у 1910.

ПАРЧЭЎСКАЯ Яўгенія Малахаўна, н. у 1918.

СЯМЁНАЎ Сямён Фёдаравіч, н. у 1910.

РАМАНАЎ Спірыдон Аўрамавіч, н. у 1889.
ВЁСКА ДРАЧКАВА

БЕДНАСЦІН Макар Афанасьевіч, н. у 1902.

ГВАЗДОЎ Ілля Архіпавіч, н. у 1926.

ГВАЗДОЎ Мікалай Архіпавіч, н. у 1924.

ДВАРЭЦКІ Васіль Андрэевіч, н. у 1927.

ДВАРЭЦКІ Сямён Малахавіч, н. у 1927.

КРАСНІЦКІ Іван Якаўлевіч, н. у 1905.

ЛАПАЕЎ Пётр Філіпавіч, н. у 1915.

ЛАПАЕЎ Цімафей Паўлавіч, н. у 1910.

ЛІСАЎ Дзмітрый Кандратавіч, н. у 1914.

ЛІСАЎ Нікіфар Кандратавіч, н. у 1911.

МЕЛЬНІКАЎ Міхаіл Фёдаравіч, н. у 1926.

ПЛАТОНАЎ Аляксей Афанасьевіч, н. у 1927.

ПЛАТОНАЎ Фёдар Паўлавіч, н. у 1928.


ВЁСКА ПАПОЎЦЫ

КІСЯЛЁЎ Іван Антонавіч, н. у 1909.


ВЁСКА ПРЫДАНЦЫ

АТРАШКЕВІЧ Мікалай Васільевіч, н. у 1928.

БАРДЗІЛОЎСКІ Браніслаў В., н. у 1928.

КАРМЫЗАЎ Дзмітрый Архіпавіч, н. у 1926.

КАРМЫЗАЎ Міхей Анісімавіч, н. у 1895.

КАРМЫЗАЎ Філіп Мікалаевіч, н. у 1917.

КАСТРЫЦА М. С., н. у 1903.
ВЁСКА РАГОЗІНКА

АФАНАСЕНКА Афанасій Міронавіч, н. у 1878.

БАРДЗІЛОЎСКІ Міхаіл Л., н. у 1906.

БАРДЗІЛОЎСКІ Франц, н. у 1863.

БЕЛЬЧЫНКА Антон Канстанцінавіч, н. у 1903.

БЕЛЬЧЫНКА Васіль Конанавіч, н. у 1927.

ГАЛЯКОЎ Мікалай Архіпавіч, н. у 1924.

ГАЛЯКОЎ Стэфан Архіпавіч, н. у 1928.

ДАМІНЕНКА Петр Пракопавіч, н. у 1911.

ДРАЗДОЎ Фёдар Філіпавіч, н. у 1898.

ЕМЕЛЬЯНІНКА Алена, н. у 1926

ЕМЕЛЬЯНІНКА Мікалай, н. у 1928.

ЕМЕЛЬЯНІНКА Уладзімір, н у 1926.

ЖЫРКЕВІЧ Васіль, н. у 1903.

КАРАЛЁЎ Мікалай Ягоравіч, н. у 1928.

КАРАЛЁЎ Сямён, н. у 1881.

КАРАЛЁВА Ганна Усцінаўна, н. у 1884

КРАСАЎЦАЎ Макар Васільевіч, н. у 1904.

КУЗНЯЦОЎ Васіль Л„ н. у 1903.

МЕХАНІКАЎ Захар Барысавіч, н. у 1903.

ПАЗНЯКОЎ Іван Сяргеевіч, н. у 1922.

ПАЗНЯКОЎ Іосіф Сяргеевіч, н. у 1918

ПАЗНЯКОЎ Фёдар Сяргеевіч, н. у 1928.

ПУЦЬКОЎ Карп Малахавіч, н. у 1926.

ПУЦЬКОЎ Малах Сяргеевіч, н. у 1895.

ПУЦЬКОЎ Панас Малахавіч, н. у 1923.

ПУЦЬКОВА Ніна Панцялееўна, н. у 1928.

РЫЖКОЎ Сяргей Ісакавіч, н. у 1926.

РЫЖКОЎ Фёдар Акімавіч, н. у 1928.

РЫЖЫКАЎ Мікалай Аляксандравіч, н. у 1904.

РАБЦАЎ Аляксандр Іванавіч, н. у 1919.

СТАРАВОЙТАЎ Барыс Фёдаравіч, н. у 1905

ЯКІМОВІЧ Іосіф Захаравіч, н. у 1906.
ВЁСКА ХАЛМЫ

КРЭНДЗЯНКОЎ Міхаіл Платонавіч, н. 1907.


ВЁСКА ХІЛЬКАВІЧЫ

КАРПЕЧАНКАЎ Міхаіл, н. у 1906.

КАШТАРАЎ Сяргей Іванавіч, н. у 1927.

КІРПІЧЭНКА Аўдоцця, н. у 1929.

ТКАЧОЎ Сяргей Пятровіч, н. у 1886.

ЧВІРОВА Агаф'я Іванаўна, н. у 1884.

ШЧЭМЯЛЁЎ Сяргей Ціханавіч, н. у 1927
ВЁСКА ХОНЬКАВІЧЫ

БАКУЛЬМАНАЎ Ігнат, н. у 1874.

ДЗЕГЦЯРОЎ Афанасій, н. у 1915.

МАРЧАНКА Васіль М., н. у 1920.

МЯДЗВЕДЗЕЎ Васіль Захаравіч, н. у 1924.

МЯДЗВЕДЗЕЎ Міхаіл Сідаравіч, н. у 1884.

МЯДЗВЕДЗЕВА Хадосся, н. у 1884

СТАРАВОЙТАЎ Міхаіл, н. у 1927.

ХАМЯНКОЎ Іван Дзмітрыевіч, н. у 1924.
ВЁСКА ЦЕМРАВІЧЫ

АКУЛЕНКА Барыс Сяргеевіч, н. у 1915.

АКУЛЕНКА Канстанцін Сяргеевіч, н. у 1927.

АКУЛЕНКА Сяргей Цітавіч, н. у 1886.

АНДРОСАЎ Андрэй М., н. у 1924.

АЎЧЫННІКАЎчСяргей Рыгоравіч, н. у 1929.

АЎЧЫННІКАЎ Юрка Дзмітрыевіч, н. у 1882.

АТРАШКЕВІЧ Іван Іванавіч, н. у 1916.

БЕЛЯНКОЎ Сідар Пятровіч, н. у 1918.

БУЛДЫГІН Андрэй, н. у 1906.

БУРБА Аляксандр, н. у 1870.

БУРБА Мікалай, н. у 1860.

ВАРВЕТКІН Павел Прохаравіч, н. у 1918.

ІЦАНКОЎ Мікалай Аўрамавіч, н. у 1914.

КАСЯНКОЎ Даніла, н. у 1913.

КУЗНЯЦОЎ Ляксей Андрэевіч, н. у 1925.

КУЗНЯЦОЎ Пётр Давыдавіч, н. у 1913.

КУКАШЭНКА Васіль Іванавіч, н. у 1913.

ЛІСІЧКІН Цімафей Якаўлевіч, н. у 1913.

МАКАРОВІЧ Андрэй Антонавіч, н. у 1905.

МАСІЕЎСКІ Аляксандр Аляксандравіч, н. у 1881.

МАСЛЕЎСКІ Казімір Карпавіч, н. у 1883.

МЕЛЕШКАЎ Купрэй Максімавіч, н. у 1915.

РАКІЦКІ Антон, н. у 1870.

СВІСТУНОЎ Андрэй Васільевіч, н. у 1924.

СВІСТУНОЎ Естаф Паўлавіч, н. у 1926.

СВІСТУНОЎ Фёдар Паўлавіч, н. у 1916.

СТАРАВОЙТАЎ Іван Анісімавіч, н. у 1888.

СТАРАВОЙТАЎ Фёдар Іванавіч, н. у 1926.

СУРАВЕНСКІ Кузьма Сямёнавіч, н. у 1880.

С УРАВЯЖКІН Трафім Сямёнавіч, н. у 1918.

УЛАСАЎ Якаў, н. у 1870.

ШАНТАРАЎ Дзмітрый Паўлавіч, н. у 1925.

ШАНТАРАЎ Мікіта Прохаравіч, н. у 1900.

ШАНТАРАЎ Рыгор Астапавіч, н. у 1906.

ШАНТАРАЎ Якаў, н. у 1870

ШВАБОВІЧ Іван Маркавіч, н. у 1924.

ШВАЙБОВІЧ Аляксандр Канстанцінавіч, н. у 1929.

ШОМТАРАЎ Прохар Купрыянавіч, н. у 1859.

ШОМТАРАЎ Сцяпан Яфімавіч, н. у 1926.



ШОМТАРАЎ Яфім Якаўлевіч, н. у 1926.

ЧУБУКОЎ Іван Мікалаевіч, н. у 1908.


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка