Мерапрыемства Месца правядзення




Дата канвертавання22.06.2016
Памер46.91 Kb.

Дата

Мерапрыемства

Месца правядзення

Час правядзення

Адказны

01.06.2016-21.06.2016

Работа прышкольнага аздараўленчага лагера “Светлячок!

Установа адукацыі

08:30-16:00

Салдаценкава І.С.

01.06.2016

Святочная праграма да Дня абароны дзяцей “Дзень добры, лета!”

Летні амфітэатр г.Астравец

11:00-13:00

Янкелайть В.Ю., Талуть С.Я.

03.06.2016

Акцыя “Разумныя канікулы”

Актавая зала

11:00-12:00

Янкелайть В.Ю., Талуть С.Я

06.06.2016

Конкурсна-забаўляльная праграма “Музычная паездка”

Актавая зала

11:00-12:00

Расамацкая І.І.

07.06.2016

Адзіны дзень чырвонага крыжа “За бяспечныя і адказныя паводзіны”

Актавая зала

11:00-12:00

Змітровіч А.І., Грымбоўская Л.С.

10.06.2016

2016 год- Год культуры. Літаратурная гадзіна “Мая таленавітая Беларусь”

Актавая зала

11:00-12:00

Грымбоўская Л.С., Расамацкая І.І.

15.06.2016

Вернісаж “Адгадай казку”

Актавая зала

11:00-12:00

Бяляўская І.С., Варановіч С.В.

15.06.2016

Экскурсія ў аграсядзібу в. Слабодка

Малі-Слабодка

10:00-13:00

Кажаноўская Л.М., Салдаценкава І.С.

16.06.2016

Экскурсія ў Мірскі замак

Малі-Мір

9:00-19:00

Салдаценкава І.С.

18.06.2016

Сустрэча з беларускімі пісьменнікамі

Актавая зала

11:00-12:00

Салдаценкава І.С.

21.06.2016

Дыскатэка “Музычны калейдаскоп”

Мальскі дом культуры

13:00-15:00

Варановіч С.В.

03.07.2016

Свята да Дня Незалежнасці Рэспублікі Беларусь

г.Астравец

09:00-11:00

Класныя кіраўнікі

08.07.2016

Майстар-клас “ У рытме танца”

Актавая зала

11:00-12:00

Фалькевіч С.А.

15.07.2016

Забаўляльная праграма “Загадкі залатой рыбкі”

Актавая зала

11:00-12:00

Салдаценкава І.С.

22.07.2016

Эстафеты “Спартыўны кактэйль”

Спартыўная пляцоўка

11:00-12:00

Кажаноўская Л.М.

29.07.2016

Інтэрактыўная гульня “Ты нарадзіўся ў Беларусі”

Актавая зала

11:00-12:00

Вайткевіч В.Э.

05.08.2016

Гульня “поле-цудаў”

Актавая зала

11:00-12:00

Маркун З.А.

12.08.2016

КВЗ “Казачны калейдаскоп”

Актавая зала

11:00-12:00

Грымбоўская Л.С.

19.08.2016

Вясёлая спартакіяда

Спартыўная пляцоўка

11:00-12:00

Кажаноўская Л.М.

29.08.2016

Краязнаўчая экскурсія “Да сустрэчы!”

Мальскае водасховішча

10:00-15:00

Класныя кіраўнікі

01.06.2016-31.08.2016

Наведванне аб’яднання па інтарэсах “Вяселая палітра”

Кабінет 119

Серада 11:00-12:00

Расамацкая І.І., Вайткевіч В.Э., Кажаноўская Л.М.

01.06.2016-31.08.2016

Работа спартыўнай пляцоўкі

Установа адукацыі

18:00-21:00

Па графіку


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка