Maraton mladih glazbenika




Дата канвертавання30.04.2016
Памер36.45 Kb.
26.9.2015.
MARATON MLADIH GLAZBENIKA

u suradnji s Glazbenom školom Ivana Matetića Ronjgova, Rijeka

16:00 sati
1. A. Gaubert: Aria

K. Nielsen: Mala suita

K. Jenkins: Concerto grosso GUDAČKI ORKESTAR SŠ

dirigent: Mauro Šestan, prof.


2. F. Küchler: Concertino u stilu A. Vivaldija Matija Buger,violina

Siciliano (uz klavir: I. Bošnjak, prof.)

Allegro assai mentorica: Maja Veljak, prof.
3. F. Kuhlau: Sonatina op. 55 br. 1 u C-duru Greta Marku, klavir

I. st .Allegro mentorica: Sanja Kranželić, prof.

R. Schumann: Prva žalost, Radostan seljak
4. B. Calatuyud: Valcer u e-molu Arijana Osmani, gitara

mentor: Luka Toman, prof.


5. F. Burgmüller: Etida op.100 br.11, La pastorale Lilasukhi Rubčić, klavir

J. S. Bach: Menuet u g-molu mentorica: Sara Rapotec, prof.

D. Kabalevski: Scherzo
6. B. Romberg: Sonata u B-duru, I. st Ana Miculinić,violončelo

(uz klavir: I. Bošnjak, prof.)

mentor: Mauro Šestan, prof.
7. M. Clementi: Sonatina op.36 br.3 u C-duru, I. st. Tara Vidović, klavir

P. I. Čajkovski: Verglaš, Kamarinskaja mentorica: Sanja Kranželić, prof.


8. O. Rieding: Concertino u h-molu, op. 35 Jana Macan, violina

Allegro moderato (uz klavir: I. Bošnjak, prof.)

mentorica:Vedrana Veljačić, prof.


9. G. F. Händel: Sarabanda i 2 varijacije GUDAČKI ORKESTAR OŠ

(Suita HWV 437) dirigentica: Maja Veljak, prof.


10. Z. de Abreu: Tico-tico no Fuba Petra Zoretić, saksofon

Zelda Bašić, gitara

Domagoj Živković, udaraljke

mentori: G. Prša, prof.

S. Čolović, prof., A. Primorac, prof.
11. F. Chopin: Valcer u a-molu, op.posth. Mihaela Vukelić, klavir

L. van Beethoven: Sonata op. 49 br. 2 u g-molu mentor: Jasna K. Janković, prof.

II. st tempo di menueto

E. Grieg: Valcer u e-molu

12. O. Rieding: Air varie Nika Anić, violina

(uz klavir: I. Bošnjak, prof.)

mentor: Maja Veljak, prof.
13. F. Tarrega: Lagrima Mario Kusijanović, gitara

mentor: Dragan Mamuza, prof.


14. F. Chopin: Nocturno u cis-molu,op.posth. Artur Moraal, klavir

J. S. Bach: 12 malih preludija mentorica: Ana Dražul, prof.



Preludij br. 3 u c-molu
15. W. Squire: Tarantella Karlo Musinov, violončelo

(uz klavir: I. Bošnjak, prof.)

mentor: Mauro Šestan, prof.
16 .F. Schubert: Scherzo u B-duru Sara Schubert, klavir

mentor: Alemka P. Host, prof.

17. O. Rieding: Concertino u mađarskom stilu Borna Buger, violina

Andante sostenuto (uz klavir: I. Bošnjak, prof.)

Allegro moderato mentorica: Maja Veljak, prof.
18. M. Šlik: Kolo Klara Matković, violina

(uz klavir: I. Bošnjak, prof.)

mentorica: Maja Veljak, prof.
19. W. Stadler: Willow in the wind Vito Mužević,udaraljke

mentorica: Anita Primorac, prof.


20. W. Barnett: Kitten Kaboodle Saša Miljanović, udaraljke

Doris Knežević, klavir

mentorica: Anita Primorac, prof.


21. Arr. A. Primorac: Ples pahulja Vito Mužević, udaraljke

Damjan Šamanić, udaraljke

mentorica: Anita Primorac, prof.


22. G. Bizet/A. Primorac: Toreador Marš Katarina Nera Biondić, klavir

E. Satie/A. Primorac: Gymnopedie No. 1 Valentino Buić, rog

A. Piazzola/A. Primorac: Libertango Domagoj Živković, udaraljke

Vito Mužević, udaraljke

mentorica: Anita Primorac, prof.


23. A. Marković: Ave Maria DJEČJI ZBOR 3.i 4. r. OGŠ

G. Selnuezi: Agnus Dei uz klavir: Petra Kukavica

zborovođa: Davor Juretić, prof.

18:00 sati
1.Međimurje: Protuletje nam dohaja ZBOR OGŠ – područni odjel RAB

Podravina: Lepa tica jarebica zborovođa: Danijela Škarić, prof.

Zagorje: Šesteri su dohodili

Sejala sam lenek

Dalmacija: Marin nam je doša (uz mandolinski ansambl)
2. S. Mercadante: Capriccio br. 2 za flautu solo Nikola Vlah, flauta

mentorica: Ivana Zobundžija, prof.


3 .F. Chopin: Nocturno u c-molu Ivor Lakić, klavir

mentorica: Jelena B. Mijalić, prof.


4. S. Fumić: Nocturno Ivan Jurlina, gitara

mentorica: Slađana Čolović, prof.

5. R. Matz: Elegija Alida Cossetto, violončelo

(uz klavir: I. Bošnjak, prof.)

mentor: Mauro Šestan, prof.
6. F. Mendelssohn: Etida u f-molu Ivor Mudrinić, klavir

mentor: Albert Buždon, prof.


7. H. Renié: Uz potok Marta Ćiković, harfa

Mentor :Jasna Štiglić, prof.


8. B. Kunc: Tri prizora iz crtanog filma Marin Jurlina, klavir

Polka Paje Patka mentor: Alemka P. Host, prof.

9. H.Villa-Lobos: Preludij u e-molu Imran Duraj, gitara

mentor: Slađana Čolović, prof.


10. C. Debussy: Reverié Antonela Doko, klavir

F. Liszt: Etida op.1 br.4 mentorica: Nina Kovačić, prof.


11. M. Miletić: Monodia per viola solo Benjamin Klanjac,viola

Preludij mentorica: Nives V. Šimunić, prof.


12. F. Chopin: Poloneza op.26 br.1 u cis-molu Ana Marija Nuić, klavir

mentor: Mario Buljan, prof.


13. F. Tarrega: Capricho Arabe Filip Šimunović, gitara

mentorica: Slađana Čolović, prof.


14. F. Chopin: Valcer u e-molu,op. posth. Alvin Ćućić, klavir

mentorica: Jelena B. Mijalić, prof.


15. D. Pejačević: U lovu je mjesec na sunce Tea Ban, pjevanje

(uz klavir: I. Bošnjak, prof.)

mentorica: Ingrid Haller, prof.
16. V. Monti: Czardas, duo Alvin Ćućić, klavir

Rene Borić, mandolina

mentori: J. B. Mijalić, prof,

Nataša Balyk, prof.
17. F. Chopin: Etida u As-duru op. 25 br. 1 Karla Šain, klavir

F. Chopin: Etida u Ges-duru op. 10 br. 5 mentorica: Jadranka Jurić, prof.


18. E. Derbenko: Preludij i toccata Ivan Mužić, harmonika

mentor: Josip Blažanin, prof.


19. I. pl. Zajc: Moja lađa Emilia Rukavina, pjevanje

(uz klavir: I. Bošnjak, prof.)

mentorica: Ingrid Haller, prof.
20. F. Chopin: Etida u cis-molu op. 10 br. 4 Loren Dondadić, klavir

mentor: Dorian Hatta, prof.


21. Trad. (obrada F. Spiller): Golube pitomi DJEČJI ZBOR OGŠ 5. i 6. r.

Trad. (obrada F. Spiller): Tiha noći uz klavir: Daniel Šimek

zborovođa: Barbara Ćućić, prof.
19:30 sati

1. P. Gotovac: Ave Maria DJEVOJAČKI ZBOR SGŠ

S. Zlatić: Uspavanka dirigent: Davor Juretić, prof.

G. P. da Palestrina: Pie Jesu

2. C. Debussy: Valse romantique Petra Kukavica, klavir

mentorica: Jelena Barbarić Mijalić, prof.

3. H. Wieniawski: Legenda Matej Mijalić, violina

P. de Sarasate: Introdukcija i tarantela korepetitorica: Jelena Barbarić Mijalić, prof.

mentorica: Anamarija Martinčić, prof.
4. A. Hasselmans: La Source Veronika Ćiković, harfa

mentorica: Jasna Štiglić, prof.

5. F. Schubert: Impromptu u B-duru op. 142 br. 3 Doris Knežević, klavir

F. Chopin: Etida u c-molu op. 10 br. 12 mentorica: Jadranka Jurić, prof.

G. Gershwin: Three preludes mentor: Vladimir Babin, prof.

I. Allegro ben ritmato e deciso


6. D. Scarlatti: Sonata u h-molu, K 87 Daniel Šimek, harmonika

V. Vlasov: Gulag - Marš zatvorenika mentor: Josip Nemet, prof.

- Kriminalci
7. H. Puškarić: Moj korak u bezdan Nicole Vidak, klavir

S. Rachmanjinov: Muzički trenutak br. 4, e – mol mentor: Dorian Hatta, prof.

8. R. Calace: Danza Spagnola op. 105 Duo:

Natko Štiglić, gitara

mentorica: Slađana Čolović, prof.



Deni Klen, mandolina

mentorica: Nataša Balyk, prof.


9. I. pl. Zajc: Ostavljena Ena Lešić, pjevanje

uz klavir: Ivan Bošnjak, prof.

mentorica: Ingrid Haller, prof.
10. J. Massenet: Meditacija iz opere Thais Viktoriya Sklyarenko, violončelo

uz klavir: Ivan Bošnjak, prof.

mentor: Mauro Šestan, prof.
11. E. Morricone/A. Primorac: Morricone Medley Nika Kožar – sopran

Doris Knežević – klavir

Dora Karamatić – harmonika

Valentino Buić – rog

Viktoriya Sklyarenko – violončelo

Chiara Vratović – udaraljke

Anamarija Filipović – udaraljke

Domagoj Živković – udaraljke

Vito Mužević – udaraljke

Damjan Šamanić – udaraljke

mentorica: Anita Primorac,prof.


12. I. pl. Zajc: Što je drago dijete? Ena Lešić, pjevanje

duet Jelene i Eve iz opere Emilia Rukavina, pjevanje



N. Š. Zrinjski uz klavir: Ivan Bošnjak,prof.

mentorica: Ingrid Haller,prof.


13. D. Scarlatti: Sonata u F-duru, K 107 Ante Mamula, harmonika

mentor: Josip Nemet, prof.


14. A. Skrjabin: Tri komada op. 52 Una Nešković, klavir

Poeme mentorica: Ana Dražul, prof.

Engime

Poeme Languide

15. A. Barrios-Mangore: Un sueňo en la Floresta Natko Štiglić, gitara

mentorica: Slađana Čolović, prof.
16. D .Scarlatti: Sonata u d-molu K 1 Petra Bugarin, klavir

R. Schumann: Arabeska u C-duru op.18 mentorica: Jadranka Jurić, prof.

mentor: Dalibor Cikojević, prof.
17. I. M. Ronjgov: Lužmarine moj MJEŠOVIT ZBOR SGŠ

I .pl. Zajc: Ave Maria Lovro Mirth – solo

A. Marković: Uzdah se u Gospodina Tena Bevčar – solo

R. Ray: Lamb of God iz Gospel mise Petra Kukavica – klavir



Damjan Šamanić – udaraljke

dirigira: Doris Kovačić, prof.


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка