Конкурсная праграма "Маладыя таленты школы" Струг І. Л. Яскевіч Т. А. 28. 09




Дата канвертавання13.06.2016
Памер47.19 Kb.
3.2.Мерапрыемствы па арганізацыйна – змястоўным напаўненні шостага дня тыдня

Дата


Мерапрыемствы

Адказныя

I чвэрць

7.09

Гульнявая праграма “Адпачываем разам”

Яскевіч Т.А., Струг І.Л.

14.09

Дзень здароўя.

Турлай.Н.М., Русак Д.П.

21.09

Конкурсная праграма “Маладыя таленты школы”


Струг І.Л.

Яскевіч Т.А.



28.09

Інтэлектуальны калейдаскоп “Хачу ўсё ведаць”

Яскевіч Т.А., Струг І.Л.

5.10.

Інтэлектуальная гульня “Хто хоча атрымаць прыз?”

Яскевіч Т.А., Канановіч В.В.

12.10

Дзень здароўя.


Турлай Н.М., Русак Д.П.

19.10

Экалагічная віктарына “За здароўем да раслін”

Струг І.Л., Яскевіч Т.А.,

26.10

Дзень нараджэння пад знакам Задыака. КТС

Яскевіч Т.А., Струг І.Л.

II чвэрць

9.11.

Дзень здароўя.

Турлай Н.М., Русак Д.П.

16.11

Гульнявая праграма “Давайце пазнаёмімся”

Яскевіч Т.А., Струг І.Л.

23.11.

Тэматычны вечар “ВІЧ – інфекцыя - глабальная праблема чалавецтва”

Яскевіч Т.А., Канановіч В.В.

30.11.

Конкурсная праграма “Міс школы”

Яскевіч Т.А., Струг І.Л.

7.12.

Круглы стол “Зберажэш каплю – захаваеш водныя рэсурсы”

Яскевіч Т.А., Канановіч В.В.

14.12.

Дзень здароўя.

Турлай Н.М., Русак Д.П.

21.12.

Тэатралізаванае прадстаўленне “Калядкі – добрыя святкі”

Яскевіч Т.А., Струг І.Л.

III чвэрць

11.01.

Дзень здароўя.

Русак Д.П., Турлай Н.М.

18.01.

Гульнявая праграма “Агеньчык”

Яскевіч Т.А., Канановіч В.В., Струг І.Л.

25.01

Конкурсна-забаўляльная прагама “Супермэн школы”

Яскевіч Т.А., Струг І.Л.

01.02.

Конкурс патрыятычнай песні і вершаў.

Струг І.Л., Яскевіч Т.А.

08.02.

Дзень здароўя.

Турнір у гонар цудоўнай любові.



Русак Д.П., Турлай Н.М.

Яскевіч Т.А., Струг І.Л.



15.02.

Конкурсная праграма да дня святога Валянціна “Рыцарскі турнір”

Канановіч В.В., Струг І.Л.

22.02.

Турнір знатакоў музыкі “Адгадай мелодыю”

Струг І.Л.

01.03.

Конкурсная праграма “Брава, дзяўчынкі!”

Струг І.Л., Яскевіч Т.А.,

08.03.

Дзень здароўя.

Русак Д.П., Турлай Н.М.

15.03.

Вусны часопіс “І кожнай прафесіі слава і гонар!”

Канановіч В.В., Яскевіч Т.А.,

22.03

Пазнавальная гульня “Экалагічная вясёлка”

Яскевіч Т.А., Струг І.Л.

IV чвэрць

05.04.

Забаўляльная праграма “1 красавіка – дзень усіх смяшынак”

Яскевіч Т.А., Струг І.Л.

12.04.

Дзень здароўя.

Турлай Н.М., Русак Д.П.

19.04

Віктарына-гульня да Міжнароднага дня Зямлі “Паклон табе, Зямля”

Яскевіч Т.А., Канановіч В.В.

26.04.

Літаратурна-пазнавальная гадзіна “Бяда мае назву - Чарнобыль”

Яскевіч Т.А., Канановіч В.В.

03.05

Літаратурны рэквіем “Дзеці вайны”

Яскевіч Т.А., Струг І.Л.

10.05.

Дзень здароўя.


Русак Д.П., Турлай Н.М.

17.05.

Конкурсная праграма “Мая сям’я”

Яскевіч Т.А., Струг І.Л.

24.05.

Конкурсная праграма “Паласатая зебра ПДР”


Яскевіч Т.А., Канановіч В.В.


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка