Конкурсах: дыплом ІІІ ступені ў конкурсе "Энэргамарафон-2012" у намінацыі "Мастацкі плакат"




Дата канвертавання13.05.2016
Памер36.07 Kb.
Дасягненні школы ў 2011/2012 навучальным годзе

 Дасягненні на  абласных конкурсах:

      дыплом ІІІ ступені  ў конкурсе “Энэргамарафон-2012” у намінацыі “Мастацкі плакат” , кіраўнік Міхайлава В.І.;

      дыплом ІІ ступені ў алімпіядзе па журналістыцы, кіраўнік Бабіч Т.С.;

      дыплом ІІ ступені ў фотаконкурсе “Дапаможам зімуючым птушкам”, кіраўнік Кусойць А.І.

      дыплом І ступені аўтару сачынення  “Вадзіцелю-парушальніку ПДР” у рамках акцыі “Прашу цябе вадзіцель” , кіраўнік Сідарэвіч Ч.В.;

      грамата за  калектыўную  работу  “Крыніцы-нябесныя вочы зямлі” , кіраўнік Бабіч Т.С.;

      грамата за  праект летняга адпачынку “Прырода+Здароўе”,

кіраўнік Куцько Я.І.

Дасягненні на раённых конкурсах:

      дыплом ІІІ ступені творчаму калектыву ў конкурсе відэаролікаў "Жыві ярка і здарова!” кіраўнік Салдаценкава І.С.;

      дыплом ІІІ ступені ў раённай спартыўнай гульні “Зарніца”, кіраўнік Мароз Р.Ч.;

      дыплом ІІІ ступені ў раённай віктарыне “Усенародная барацьба ў гады Вялікай Айчыннай вайны 1941-1945 г.”, кіраўнік Чабатароў Я.У.;

      дыплом ІІІ ступені камандзе  “Вікторыя” у раённым этапе завочнага конкурсу “Што? Дзе? Калі?”, кіраўнік Мароз Р.Ч.;

      дыплом ІІІ ступені ў гульні КВЗ, кіраўнік Уласік Г.У.;

      дыплом ІІІ ступені рэспубліканскай прадметнай  алімпіады па беларуская мове,  кіраўнік Салдаценкава І.С.;

      дыплом ІІ ступені ў  фотаконкурсе “Поры года”, кіраўнік Салдаценкава І.С.;

      дыплом ІІ ступені ў конкурсе “Лепшая школьная газета-2012”, кіраўнік Кусойць А.І.;

      дыплом ІІ ступені ў конкурсе “Выратавальнікі вачамі дзяцей”, кіраўнік Сідарэвіч Ч.В.;

      дыплом ІІ ступені па абагульненню вопыту работы школы і дзіцячага садка па пытанню пераемнасці ў навучанні і выхаванні, кіраўнік Саўко Л.У.;

      дыплом ІІ ступені краязнаўчаму праекту па рабоце музея, кіраўнік Мароз Р.Ч.;

      дыплом І ступені ў конкурсе “Маладыя таленты Гродзеншчыны”, кіраўнік Ляховіч І.В.;

      дыплом І ступені ў аглядзе драматычных калектываў на нямецкай мове, кіраўнікі: Анімуцкая Л.І., Уласік Г.У.;

      дыплом І ступені рэспубліканскай  прадметнай алімпіады  па нямецкай  мове, кіраўнік Анімуцкая Л.І.;

      дыплом І ступені зборнай школы па валейболу, кіраўнік Яновіч В.К.

 

Дасягненні школы ў 2011/2012 навучальным годзе

 Дасягненні на  абласных конкурсах:

      дыплом ІІІ ступені  ў конкурсе “Энэргамарафон-2012” у намінацыі “Мастацкі плакат” , кіраўнік Міхайлава В.І.;

      дыплом ІІ ступені ў алімпіядзе па журналістыцы, кіраўнік Бабіч Т.С.;

      дыплом ІІ ступені ў фотаконкурсе “Дапаможам зімуючым птушкам”, кіраўнік Кусойць А.І.

      дыплом І ступені аўтару сачынення  “Вадзіцелю-парушальніку ПДР” у рамках акцыі “Прашу цябе вадзіцель” , кіраўнік Сідарэвіч Ч.В.;

      грамата за  калектыўную  работу  “Крыніцы-нябесныя вочы зямлі” , кіраўнік Бабіч Т.С.;

      грамата за  праект летняга адпачынку “Прырода+Здароўе”,

кіраўнік Куцько Я.І.

Дасягненні на раённых конкурсах:

      дыплом ІІІ ступені творчаму калектыву ў конкурсе відэаролікаў "Жыві ярка і здарова!” кіраўнік Салдаценкава І.С.;

      дыплом ІІІ ступені ў раённай спартыўнай гульні “Зарніца”, кіраўнік Мароз Р.Ч.;

      дыплом ІІІ ступені ў раённай віктарыне “Усенародная барацьба ў гады Вялікай Айчыннай вайны 1941-1945 г.”, кіраўнік Чабатароў Я.У.;

      дыплом ІІІ ступені камандзе  “Вікторыя” у раённым этапе завочнага конкурсу “Што? Дзе? Калі?”, кіраўнік Мароз Р.Ч.;

      дыплом ІІІ ступені ў гульні КВЗ, кіраўнік Уласік Г.У.;

      дыплом ІІІ ступені рэспубліканскай прадметнай  алімпіады па беларуская мове,  кіраўнік Салдаценкава І.С.;

      дыплом ІІ ступені ў  фотаконкурсе “Поры года”, кіраўнік Салдаценкава І.С.;

      дыплом ІІ ступені ў конкурсе “Лепшая школьная газета-2012”, кіраўнік Кусойць А.І.;

      дыплом ІІ ступені ў конкурсе “Выратавальнікі вачамі дзяцей”, кіраўнік Сідарэвіч Ч.В.;

      дыплом ІІ ступені па абагульненню вопыту работы школы і дзіцячага садка па пытанню пераемнасці ў навучанні і выхаванні, кіраўнік Саўко Л.У.;

      дыплом ІІ ступені краязнаўчаму праекту па рабоце музея, кіраўнік Мароз Р.Ч.;

      дыплом І ступені ў конкурсе “Маладыя таленты Гродзеншчыны”, кіраўнік Ляховіч І.В.;

      дыплом І ступені ў аглядзе драматычных калектываў на нямецкай мове, кіраўнікі: Анімуцкая Л.І., Уласік Г.У.;

      дыплом І ступені рэспубліканскай  прадметнай алімпіады  па нямецкай  мове, кіраўнік Анімуцкая Л.І.;

      дыплом І ступені зборнай школы па валейболу, кіраўнік Яновіч В.К.



 


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка