Конкурс фотаздымкаў "Зімушка зіма" (5-8 кл.) Паход выхаднога дня (9 кл.)




Дата канвертавання04.04.2016
Памер67.18 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар дзяржаўнай установы

адукацыі “Гнезнаўскі навучальна –

педагагічны комплекс дзіцячы сад –

сярэдняя школа”

А.У.Лясота


ПЛАН

работы з вучнямі на зімовыя канікулы



Дата

Час правядзення

Мерапрыемства

Адказныя

29.12.2014

10.00 – 11.00

10.00 – 11.00

10.00 – 13.00

11.00 – 12.00

11.00 – 14.00


Акцыя “Дапамажы птушкам” (1-4 кл.)
Конкурс фотаздымкаў “Зімушка – зіма” (5-8 кл.)
Паход выхаднога дня (9 кл.)

Віртуальнае падарожжа “У гісторыю свят” (10 -11 кл.)


Аб’яднанне па інтарэсах “Музеезнаўства”


Данько Н.І.

Езёрэк М.А., Ляшэвіч А.Л.


Рудакоўская А.А.

Курганская Г.А., Баранава І.В.


Езёрэк М.А.


30.12.2014

10.00 – 12.00

10.00 – 11.00

11.00 – 12.00

11.00 – 13.00

15.10 – 17.10

17.10 – 19.10



Навагодні ранішнік

“Прыгоды ля Навагодняй ёлкі” (1-7 кл.)


Шашачны турнір (8 - 9 кл.)

Кіналекторый “Я выбіраю прафесію” (10 – 11 кл.)


Аб’яднанне па інтарэсах “Сузор’е”
Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя фалькларысты” (СДК)

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя краяведы” (СДК)





Дубай Т.П., Данько Н.І., Драбудзька Ю.В.
Рудакоўская А.А.

Баранава І.В.

Драбудзька Ю.В.

Станіслаўчык Г.І.

Станіслаўчык Г.І.


31.12.2014

09.00 – 14.00

10.00 – 11.00

10.00 – 11.00

11.00 – 12.00


11.00 – 12.00

12.00 – 13.00

15.30 – 17.00
17.10- 18.40


Работа спартыўнай залы

Конкурс малюнкаў “Узоры Дзядулі Мароза” (1-4 кл.)


Экскурсія ў сельскую бібліятэку (5-7 кл.)
Аб’яднанне па інтарэсах “Юны інфарматык” (3-4 кл).

Прагляд відэаролікаў “Асцярожна, СПАЙС!” (8 кл.)


Спартыўныя спаборніцтвы па баскетболу (9-11 кл.)
Секцыя “Футбол” (1 гр.)
Секцыя «Футбол” (2 гр.)



Балакшын С.А.

Зейкан Я.В.

Ляшэвіч А.Л.

Ляшэвіч А.Л.


Алендар Л.В.

Курганская Г.А.

Валюк Г.А.
Валюк Г.А.


05.01.2015

09.00 – 14.00

10.00 – 11.00


10.00 – 12.00

11.00 – 13.00

11.00 – 12.00

15.30 – 17.00
17.10 – 18.40
18.40 – 20.20



Работа спартыўнай залы

Конкурс малюнкаў “Беларускія паэты аб зімовай прыродзе” (1-4 кл.)


Экскурсія ў БСД аг. Гнезна (5-7 кл.)
Аб’яднанне па інтарэсах “Вышыўка”
Спартыўны марафон “Спорт – залог здароўя” ( 9- 11 кл.)
Секцыя “Футбол” (1 гр.)
Секцыя «Футбол” (2 гр.)
Секцыя “Футбол” (3 гр.)

Балакшын С.А.
Гойла Л.М.

Езёрэк М.А.

Алендар Л.В.

Рудакоўская А.А.

Валюк Г.А.
Валюк Г.А.
Валюк Г.А.


06.01.2015

09.00 – 14.00
10.00 – 11.00

10.00 – 11.00

11.00 – 13.00
11.00 – 12.00
15.10 – 17.10

17.10 – 19.10

16.40 – 18.10
18.20- 19.50



Работа спартыўнай залы
Пазнавальная гульня – гутарка “Да нас прыйшла Каляда” (1-4 кл.)
Інтэлектуальная гульня

“ Новы год прыйшоў да нас” (5-7 кл.)

КТС “Умелыя рукі” ( 8 – 9 кл.)

Пазнавальная гульня “Прававы калейдаскоп”

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя фалькларысты” (СДК)

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя краяведы” (СДК)


Секцыя “Футбол” (3 гр.)
Секцыя «Футбол” (4 гр.)


Балакшын С.А.
Данько Н.І.

Ляшэвіч А.Л.

Алендар Л.В.
Астроўская І.А.
Станіслаўчык Г.І.

Станіслаўчык Г.І.

Валюк Г.А.
Валюк Г.А.



08.01.2015

09.00 – 14.00
10.00 – 11.00

10.00 – 13.00

11.00 – 12.00

11.00 – 13.00


15.10 – 17.10

17.10 – 19.10


16.40 – 18.10
18.20- 19.50

Работа спартыўнай залы
Прагулка – назіранне “Зімовыя цуды” (1-4 кл.)
Паход выхаднога дня “Зімовы лес” (5 - 7 кл.)
Спаборніцтвы па армрэслінгу” ( 9 кл.)
Камп’ютарны турнір сярод вучняў 10-11 кл.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя фалькларысты” (СДК)

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя краяведы” (СДК)

Секцыя “Футбол” (3 гр.)


Секцыя «Футбол” (4 гр.)

Балакшын С.А.
Дубай Т.П.

Драбудзька Ю.В.

Рудакоўская А.А.

Курганская Г.А.


Станіслаўчык Г.І.

Станіслаўчык Г.І.


Валюк Г.А.
Валюк Г.А.

09.01.2015

09.00 – 14.00
10.00 – 11.00

09.00 – 13.00

10.00 – 12.00

12.00 – 14.00

15.30 – 17.00
17.10- 18.40
18.40 – 20.20


Работа спартыўнай залы
Конкурсна – гульнявая праграма “У гасцях у Зімы – чараўніцы” (1-4 кл.)
Экскурсія ў рэдакцыю газеты “Наш час” (9-11 кл.)
Аб’яднанне па інтарэсах “Мадэліраванне транспартнай тэхнікі”

Спаборніцтвы па піянерболу (5 – 7 кл.)


Секцыя “Футбол” (1 гр.)
Секцыя «Футбол” (2 гр.)
Секцыя “Футбол” (3 гр.)


Балакшын С.А.
Гойла Л.М.

Рудакоўская А.А., Баранава І.В.


Кушнярук А.П.

Балакшын С. А.

Валюк Г.А.
Валюк Г.А.
Валюк Г.А.


10.01.2015

09.00 – 14.00
10.00 – 11.00

09.00 – 11.00

09.00 – 11.00

11.00 – 12.00

12.00 – 14.00

15.10 – 17.10

17.10 – 19.10



Работа спартыўнай залы
Спартыўная гадзіна “Снег. Сняжкі. Снегавікі” (1-4 кл.)
Аб’яднанне па інтарэсах “Вышыўка”
Аб’яднанне па інтарэсах “Мадэліраванне транспатнай тэхнікі”

Аб’яднанне па інтарэсах “Тэхнічная графіка”


Аб’яднанне па інтарэсах “Спартыўнае арыентаванне”
Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя фалькларысты” (СДК)

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя краяведы” (СДК)




Балакшын С.А.
Зейкан Я.В.

Алендар Л.В.

Кушнярук А.П.

Кушнярук А.П.

Рудакоўская А.А.

Станіслаўчык Г.І.



Станіслаўчык Г.І.


Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце Т.А.Владычык


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка