Книга України Бернська конвенція cites європейський червоний список




Дата канвертавання15.04.2016
Памер221.22 Kb.
Перелік видів флори, що охороняється, в регіоні (станом на 01.01.2007 року)


Назва виду (звичайна і наукова)

Червона книга України

Бернська конвенція

CITES

Європейський червоний список

1

2

3

4

5

Анемонник нарцисоцвітий – Anemonastrum narcissiflorum (L.) Holub var. laxa Ulbr. (= A. laxa Juz.) – 3

Арніка гірська – Arnica montana L. – 3

Астрация велика – Astrantia major L. – 3

Баранець звичайний – Huperzia selago (L.) Bernh. ex Schrank et C.Mart. – 3

Белладонна звичайна – Atropa bella-donna L. – 3

Береза низька – Betula humilis Schrank – 2

Береза темна – Betula obscura A.Kotula – 4

Билинець комарниковий (довгорогий) – Gymnadenia conopsea (L.) R.Br. – 3

Білоцвіт весняний – Leucojum vernum L. – 2

Бровник однобульбовий – Herminium monorchis (L.) R.Br. – 0

Булатка великоквіткова – Cephalanthera damasonium (Mill.) Druce – 3

Булатка довголиста – Cephalanthera longifolia (L.) Fritsch – 3

Булатка червона – Cephalanthera rubra (L.) Rich. – 3

Бузок угорський – Syringa josikaea J.Jacq. ex Reichenb. – 3

Відкасник осотовидний –Carlina cirsioides Klok. – 3

Відкасник татарниколистий – Carlina onopordifolia Bess. ex Szaf., Kulcz. et Pawł. – 1

Вовчі ягоди пахучі –Daphne cneorum L. – 2

Водяний горіх плаваючий – Trapa natans L. – 0

Волошка карпатська – Centaurea carpatica (Porc.) Porc. – 4

Гніздівка звичайна – Neottia nidus-avis (L.) Rich. – 4

Гронянка багатороздільна – Botrychium multifidum (S.G.Gmel.) Rupr. – 4

Гронянка півмісяцева – Botrychium lunaria (L.) Sw. – 4

Гронянка ромашколиста – Botrychium matricariifolium A.Br. ex Koch – 3

Гудайєра повзуча – Goodyera repens (L.) R.Br. – 3

Діфазіаструм сплюснутий –Diphasiastrum complanatum (L.) Holub – 4

Дудник болотний –Angelica palustris (Boiss.) Hoffm. – 4

Еритроній собачий зуб –Erythronium dens-canis L. – 1

Жировик Лезеля –Liparis loeselii (L.) Rich. – 1

Зіновать біла – Chamaecytisus albus (Hacq.) Rothm. – 3

Зіновать Блоцького –Chamaecytisus blockianus (Pawł.) Klásková – 1

Змієголовник австрійський –Dracocephalum austriacum L. – 3

Змієголовник Рюйша –Dracocephalum ruyschiana L. – 3

Зозулинець блощичний –Orchis coriophora L. – 2

Зозулинець обпалений –Orchis ustulata L. – 2

Зозулинець пурпуровий –Orchis purpurea Huds. – 1

Зозулинець рідкоквітковий –Orchis laxiflora Lam. – 2

Зозулинець салеповий –Orchis morio L. – 3

Зозулинець чоловічий –Orchis mascula (L.) L. – 2

Зозулинець шоломоносний –Orchis militaris L. – 3

Зозулині сльози серцелисті – Listera cordata (L.) R.Br. – 0

Зозулині сльози яйцевидні – Listera ovata (L.) R.Br. – 3

Зозулині черевички справжні – Cypripedium calceolus L. – 3

Клокичка периста – Staphylea pinnata L. – 3

Ковила пірчаста – Stipa pennata L. – 1

Коральковець тричінадрізаний – Corallorhiza trifida Chatel. – 3

Коручка болотна – Epipactis palustris (L.) Crantz – 2

Коручка пурпурова – Epipactis purpurata Smith – 3

Коручка темно-червона – Epipactis atrorubens (Hoffm. ex Bernh.) Bess. – 3

Коручка чемерниковидна –Epipactis helleborine (L.) Crantz – 4

Лікоподієлла заплавна –Lycopodiella inundata (L.) Holub – 3

Лілія лісова – Lilium martagon L. – 3

Ліннея північна –Linnaea borealis L. – 1

Ложечниця польська – Cochlearia polonica E.Froehl. – 1

Ломикамінь болотний – Saxifraga hirculus L. – 2

Лунарія оживаюча – Lunaria rediviva L. – 3

Льонолисник безприквітковий – Thesium ebracteatum Hayne – 3

Любка дволиста – Platanthera bifolia (L.) Rich. – 3

Любка зеленоквіткова – Platanthera chlorantha (Cust.) Reichenb. – 3

Луроніум плаваючий – Luronium natans (L.) Rafin. – 0

Малаксис однолистий – Malaxis monophyllos (L.) Sw. – 3

Меч-трава болотна – Cladium mariscus (L.) Pohl – 1

Молочай волинський – Euphorbia volhynica Bess. ex Racib. –3

Надбородник безлистий – Epipogium aphyllum Sw. – 1 Неотіанта каптурувата – Neottianthe cucullata (L.) Schlechter – 2

Осока богемська – Carex bohemica Schreb. – 3

Осока Буксбаума – Carex buxbaumii Wahlenb. – 1

Осока Девелла –Carex davalliana Smith – 2

Осока затінкова –Carex umbrosa Host – 4

Пальчатокорінник бузиновий –Dactylorhiza sambucina (L.) Soó – 3


Пальчатокорінник м’ясочервоний –Dactylorhiza incarnata (L.) Soó – 4


Пальчатокорінник плямистий –Dactylorhiza maculata (L.) Soó – 3

Пальчатокорінник травневий –Dactylorhiza majalis (Reichenb.) P.F.Hunt et Summerhayes – 4

Пальчатокорінник Траунштейнера –Dactylorhiza traunsteineri (Saut.) Soó – 1

Пальчатокорінник Фукса –Dactylorhiza fuchsii (Druce) Soó – 4

Підсніжник білосніжний –Galanthus nivalis L. – 2

Пізньоцвіт осінній –Colchicum autumnale L. – 4

Плавун щитолистий –Nymphoides peltata (S.G.Gmel.) O.Kuntze – 3

Плаун річний –Lycopodium annotinum L. – 3

Попелівка Бессера –Tephroseris besseriana (Minder.) Czer. – 3

Росичка англійська – Drosera anglica Huds. – 2

Рябчик шаховий –Fritillaria meleagris L. – 2

Сальвінія плаваюча –Salvinia natans (L.) All. – 2

Сашник іржавий –Schoenus ferrugineus L. – 1

Сверція багаторічна –Swertia perennis L. – 1

Ситник бульбистий –Juncus bulbosus L. – 0

Ситник тупопелюстковий –Juncus subnodulosus Schrank – 3

Скополія карніолійська –Scopolia carniolica Jacq. – 3

Скрученик приємний –Spiranthes amoena (Bieb.) Spreng. – 1

Скрученик спіральний –Spiranthes spiralis (L.) Chevall. – 2

Сон великий –Pulsatilla grandis Wend. –1

Сон відхилений –Pulsatilla patens(L.) Mill. – 2

Сон чорніючий –Pulsatilla nigricans Störck – 3

Тирлич весняний – Gentiana verna L. – 0

Тис негній-дерево – Taxus baccata L. – 2

Товстянка двоколірна – Pinguicula bicolor Wołoszcz. – 2

Товстянка звичайна – Pinguicula vulgaris L. – 2

Тофільдія чашечкова – Tofieldia calyculata (L.) Wahlenb. – 4

Траунштейнера куляста – Traunsteinera globosa (L.) Reichenb. – 3

Фіалка біла –Viola alba Bess. – 4

Хамарбія болотна –Hammarbya paludosa (L.) O.Kuntze – 1

Цибуля ведмежа –Allium ursinum L. – 3

Цибуля пряма –Allium strictum Schrad. – 0

Шафран Гейфеля –Crocus heuffelianus Herb. – 1

Шейхцерія болотна –Scheuchzeria palustris L. – 2

Шолудивник королівський –Pedicularis sceptrum-carolinum L. – 2

Щитолисник звичайний –Hydrocotyle vulgaris L. – 3

Язичник буковинський –Ligularia bucovinensis Nakai – 1

Язичок зелений –Coeloglossum viride (L.) C.Hartm. – 2

Аденофора лілієлиста – Adenophora lilifolia (L.) A.DC. – 3

Азинеума сірувата – Asyneuma canescens (Waldst. et Kit.) Griseb. et Schenk – 3

Аконіт волотистий – Aconitum paniculatum Lam. – 3

Аконіт Дегена – Aconitum degenii Gáyer – 4

Аконіт строкатий – Aconitum variegatum L. – 3

Альдрованда пухирчаста – Aldrovanda vesiculosa L. – 3

Аморія Бонанна – Amoria bonannii (C.Presl) Roskov – 4

Андромеда багатолиста – Andromeda polifolia L. – 3

Армерія звичайна – Armeria vulgaris Willd. – 3

Арум альпійський – Arum alpinum Schott et Kotschy – 3

Арум Бессера – Arum besserianum Schott – 3

Аспленій зелений – Asplenium viride Huds. – 3

Астрагал датський – Astragalus danicus Retz– 3

Багатоніжка проміжна – Polypodium interjectum Shivas – 3

Багаторядник Брауна – Polystichum braunii (Spenn.) Fée – 3

Багно звичайне – Ledum palustre L. – 2

Безщитник розставленолистий – Athyrium distentifolium Tausch ex Opiz – 0

Блехнум колосистий – Blechnum spicant (L.) Roth – 3

Борідник паростковий – Jovibarba sobolifera (Sims) Opiz – 4

Бородач звичайний – Botriochloa ischaemum (L.) Keng – 3


Будяк сизий – Carduus glaucinus Holub – 1


Бурачок пустельний – Alyssum desertorum Stapf – 4

В’язіль увінчаний – Coronilla coronata L. – 3

Верба лапландська – Salix lapponum L. – 2

Верба мирзинолиста (чорніюча) – Salix myrsinifolia Salisb. – 3

Верба сілезька – Salix silesiaca Willd. – 3

Верба чорнична – Salix myrtilloides L. – 1

Вербозілля гайове – Lysimachia nemorum L. – 3

Вечорниці лісові – Hesperis sylvestris Crantz – 3

Вишня кущова (степова) – Cerasus fruticosa Pall. – 3

Вівсюнець знебарвлений – Helictotrichon praeustum (Reichenb.) Tzvel. – 3

Вівсюнець пустельний – Helictotrichon desertorum (Less.) Nevski – 1

Вівсюнець Шелла – Helictotrichon schellianum (Hack.) Kitag. – 3


Відкасник безстебловий – Carlina acaulis L. – 3

Вовчок білий – Orobanche alba Steph. – 3

Вовчок блідоквітковий – Orobanche pallidiflora Wimm. et Grab. – 3

Вовчок високий – Orobanche elatior Sutt. – 3

Вовчок гірчаковий – Orobanche picridis F.Schultz – 3

Вовчок ельзаський – Orobanche alsatica Kirschl. – 3

Вовчок жовтий – Orobanche lutea Baumg. – 4

Вовчок малий – Orobanche minor Smith – 3

Вовчок самосиловий – Orobanche teucrii Holandre – 3

Вовчок синюватий – Orobanche coerulescens Steph. – 4

Вовчок стрункий – Orobanche gracilis Smith – 3

Водяний жовтець щитовидний – Batrachium peltatum (Schrank) Bercht. et J.Presl – 4

Водяний різак алоевидний – Stratiotes aloides L. – 4

Волошка Доміна – Centaurea dominii (Dostál) Dubobik – 4

Волошка м’яка – Centaurea mollis Waldst. et Kit. – 4

Волошка стиснута – Centaurea stricta Waldst. et Kit. – 3

Вужачка звичайна – Ophioglossum vulgatum L. – 3

Гвоздика несправжньопізня – Dianthus pseudoserotinus Błocki – 3

Гвоздика перетинчаста – Dianthus membranaceus Borb. – 3

Гвоздика пишна – Dianthus superbus L. – 3

Гвоздика піскова – Dianthus arenarius L. – 2

Голокучник Робертів – Gymnocarpium robertianum (Hoffm.) Newm. – 3

Горицвіт весняний – Adonis vernalis L. – 2

Горлянка пірамідальна – Ajuga pyramidalis L. – 3

Горошок горохоподібний – Vicia pisiformis L. – 4

Гронянка віргінська – Botrychium virginianum (L.) Sw. – 3

Грушанка зеленоцвіта – Pyrola chlorantha Sw. – 4

Грушанка середня – Pyrola media Sw. – 4

Грястиця іспанська – Dactylis hispanica Roth – 3

Дельфіній клиновидний – Delphinium cuneatum Stev. ex DC. – 4

Дерен справжній – Cornus mas L. – 1 у природних ценозах

Дзвоники ялицеві –Campanula abietina Griseb. et Schenk. – 4

Дрік германський – Genista germanica L. – 3

Дуб скельний – Quercus petraea L. ex Liebl. – 3

Жабриця гірська – Seseli libanotis (L.) Koch – 3

Живокіст дрібночашечковий – Symphytum microcalyx S.G.Gmel. – 4

Живокіст серцевидний – Symphytum cordatum Waldst. et. Kit. ex Willd. – 3

Жовтець Запаловича – Ranunculus zapałowiczii

Pacz. – 3

Жовтозілля болотне – Senecio paludosus L. – 2

Жовтозілля тіньове – Senecio umbrosus Waldst. et Kit. – 3

Жовтозілля Швецова – Senecio schvetzovii Korsh. – 3

Залізняк бульбистий – Phlomis tuberosa L. – 3

Заполонь гладка – Phelipanche laevis (L.) Holub – 3

Заполонь пурпурова – Phelipanche purpurea (Jacq.) Soják – 3


Заяча капуста карпатська – Hylotelephium carpaticum (G.Reuss) Soják – 3

Заяча капуста Рупрехта – Hylotelephium ruprechtii (Jalas) Tzvel. – 4


Звіробій сланкий – Hypericum humifusum L. – 3

Звіробій стрункий – Hypericum elegans Steph. – 3

Зірочки чохлуваті – Gagea spathacea (Hayne) Salisb. – 4

Зірочник товстолистий – Stellaria crassifolia Ehrh. – 4

Каулінія мала – Caulinia minor (All.) Coss. et Germ. – 4

Кизильник чорноплідний – Cotoneaster melanocarpus Fisch. ex Blytt – 3

Козлятник лікарський – Galega officinalis L. – 4

Комиш укорінливий – Scirpus radicans Schkuhr – 4

Конюшина блідо-жовта – Trifolium ochroleucon Huds. – 3

Косарики черепитчасті – Gladiolus imbricatus L. – 2

Костриця макутринська – Festuca macutrensis Zapał. – 4

Костриця несправжньодалматська – Festuca pseudodalmatica Krajina – 4

Костриця піщанолюбива – Festuca psammophila (Hack. ex Čelak.) Fritsch – 3

Костриця поліська – Festuca polesica Zapał. – 3Костриця Регеля – Festuca regeliana Pavl. – 4Костриця різнолиста – Festuca heterophylla Lam. – 2

Костриця шорстколиста – Festuca trachyphylla (Hack.) Krajina – 3

Кропива київська – Urtica kioviensis Rogow. – 4

Крупка дібровна – Draba nemorosa L. – 4

Кукіль звичайний – Agrostema gitago L. – 1

Кульбаба польська – Taraxacum polonicum Matecka et Soest – 4

Куничник мінливий – Calamagrostis varia (Schrad.) Host – 3

Купальниця висока – Trollius altissimus Crantz – 4

Купальниця європейська – Trollius europaeus L. – 3


Купина коротковолосиста – Polygonatum hirtum (Bosc. ex Poir.) Pursh – 3


Кушир підводний – Ceratophyllum submersum L. – 4

Ласкавець довголистий – Bupleurum longifolium L. – 4

Латаття біле – Nymphaea alba L. – 2

Латаття сніжно-біле – Nymphaea candida J.Pres – 2

Леєрсія рисовидна – Leersia oryzoides (L.) Sw. – 3

Леопольдія чубкувата – Leopoldia comosa (L.) Parl. – 3

Лепеха звичайна – Acorus calamus L. – 4

Лепешняк відхилений – Glyceria declinata Bréb. – 4

Лещиця висока – Gypsophila altissima L – 3

Лещиця волотиста – Gypsophila paniculata L. – 3

Липа широколиста – Tilia platyphyllos Scop. – 3

Лисохвіст тростиновий – Alopecurus arundinaceus Poir. – 4

Листовик сколопендровий – Phyllitis scolopendrium (L.) Newm. – 2

Ломикамінь зернистий – Saxifraga granulata L. – 3

Ломикамінь трипальчастий – Saxifraga tridactylites L. – 4

Ломиніс виноградолистий – Clematis vitalba L. – 4

Ломиніс цілолистий – Clematis integrifolia L. – 0

Лопух дібровний – Arctium nemorosum Lej. – 3

Люпинник п’ятилистковий – Lupinaster pentaphyllus Moench – 0

Льон багаторічний – Linum perenne L. – 3

Льонолисник альпійський – Thesium alpinum L. – 0

Льонолисник льонолистий – Thesium linophyllon L. – 4

Малий комонник зігнутий – Succisella inflexa (Kluk) G.Beck –3

Медунка вузьколиста – Pulmonaria angustifolia L. – 4

Медунка м’яка – Pulmonaria mollis Wulf. ex Hornem. – 3

Миршавиця польова – Aphanes arvensis L. – 4

Мучниця звичайна – Arctostaphylos uva-ursi (L.) Spreng. – 2

Настурція лікарська – Nasturtium officinale R.Br. – 4

Незабудка альпійська – Myosotis alpestris F.W.Schmidt – 3

Нечуйвітрик оранжево-червоний – Pilosella aurantiaca (L.) Schultz et Sch.Bip. – 3

Ожика лісова – Luzula sylvatica (Huds.) Gaudin – 2

Ожина Бертрама – Rubus bertramii G.Braun – 4

Ожина Веста – Rubus vestii Focke – 4

Ожина незграбна – Rubus rudis Weihe et Nees – 4

Ожина пригріта – Rubus apricus Wimm. – 4

Ожина Шлейхера – Rubus schleicheri Weihe ex Tratt. – 4

Оман блошиний – Inula coniza DC. – 3

Омег банатський – Oenanthe banatica Heuff. – 4

Омела австрійська – Viscum austriacum Wiesb. – 4

Ореоптерис краєсім’яний – Oreopteris limbosperma (All.) Holub – 3

Орлики звичайні – Aquilegia vulgaris L. – 3

Осока Бігелова – Carex bigelowii Torr. ex Schwein. – 3

Осока вузьколиста – Carex stenophylla Wahlenb. – 2

Осока двудомна – Carex dioica L. – 1

Осока звисла – Carex pendula Huds. – 3

Осока кореневищна – Carex rhizina Blytt ex Lindbl. – 2

Осока лапкоподібна – Carex pediformis C.A.Mey. – 3

Осока лапчаста – Carex ornithopoda Willd. – 4

Осока остюкова – Carex atherodes Spreng. – 3

Осока поникла – Carex demissa Hornem. – 4

Осока приземкувата – Carex supina Willd. ex Wahlenb. – 4

Осока притуплена – Carex obtusata Liljebl. – 1

Осока ситничковидна – Carex juncella (Fries) Th.Fries – 4

Осока тонкокореневищна – Carex chordorrhiza Ehrh. – 2

Осока торфова – Carex heleonastes Ehrh. – 2

Осока Хоста – Carex hostiana DC. – 3

Осока щетиниста – Carex strigosa Huds. – 1

Осока ячменевидна – Carex hordeistichos Vill. – 4

Осот клейкий –Circium erisithales (Jacq.) Scop. – 3

Осот паннонський – Cirsium pannonicum (L. fil.) Link – 3

Очиток шестирядний – Sedum sexangulare L. – 4

Первоцвіт безстебловий – Primula acaulis (L.) L. – 3

Переліска яйцевидна – Mercurialis ovata Sternb. et Hoppe – 3

Переломник видовжений – Androsace elongata L. – 4

Перлівка одноквіткова– Melica uniflora Retz. – 2

Перлівка трансільванська – Melica transsilvanica Schur – 3

Перстач англійський – Potentilla anglica Laicharding – 4

Перстач білий – Potentilla alba L. – 3

Перстач дрібненький – Potentilla x pusilla Host. – 3

Півники сибірські – Iris sibirica L. – 3

Півники угорські – Iris hungarica Waldst. et Kit. – 3

Підмаренник круглолистий – Galium rotundifolium L. – 0

Підмаренник мареновидний – Galium rubioides L. – 3

Підмаренник польський – Galium x polonicum Błocki – 1

Плавушник болотний – Hottonia palustris L. – 2

Плаун булавовидний (звичайний) – Lycopodium clavatum L. – 3

Плеуросперм австрійський – Pleurospermum austriacum (L.) Hoffm. – 3

Попелівка чубата – Tephroseris papposa (Reichenb.) Schur – 3


Поросинець голий – Hypochoeris glabra L. – 3

Приворотень балтійський – Alchemilla baltica Sam. ex Juz. – 4

Приворотень Валаса – Alchemilla walasii Pawł. – 4

Приворотень голостебельний – Alchemilla glabricaulis Lindb. fil. – 4

Приворотень жовто-зелений – Alchemilla xanthochlora Rothm. – 4

Приворотень сизуватий – Alchemilla glaucescens Wallr. – 4

Пухирник малий – Utricularia minor L. – 2

Пухирник південний – Utricularia australis R.Br. – 2

Пухирник середній – Utricularia intermedia Hayne – 2

Пухирник судетський – Cystopteris sudetica A.Br. et Milde – 2

Пухівка струнка – Eriophorum gracile Koch – 2

Рдесник довгий – Potamogeton praelongus Wulf. – 4

Рдесник маленький – Potamogeton pusillus L. – 4

Рдесник Фріса – Potamogeton fresii Rupr. – 4

Ринхоспора біла – Rhynchospora alba (L.) Vahl – 2

Росичка круглолиста – Drosera rotundifolia L. – 2

Ряска горбата – Lemna gibba L. – 4

Рястка зонтична – Ornithogalum umbellatum L. – 4

Серадела дрібненька – Ornithopus perpusillus L. – 3

Серпій різнолистий – Serratula lycopifolia (Vill.) A.Kerner – 2

Синюха голуба – Polemonium caeruleum L. – 3

Синяк руський – Echium russicum J.F.Gmel. – 3

Ситник розчепірений – Juncus squarrosus L. – 3

Ситняг карніолійський – Eleocharis carniolica Koch – 2

Ситняг п’ятиквітковий – Eleocharis quinqueflora(F.X.Hartm.) O.Schwarz – 4

Скабіоза голубина – Scabiosa columbaria L. – 3

Скереда м’яковолосиста – Crepis mollis (Jacq.) Aschers. – 3

Скереда обкусана – Crepis praemorsa (L.) Tausch – 3

Скорзонера австрійська – Scorzonera austriaca Willd. – 1

Скорзонера іспанська – Scorzonera hispanica L. – 1

Скорзонера низька – Scorzonera humilis L. – 2

Скорзонера пурпурова – Scorzonera purpurea L. – 3

Смовдь кминолиста – Peucedanum carvifolia Vill. – 4

Солонець європейський – Salicornia europaea L. –4

Солонечник льонолистий – Galatella linosyris (L.) Reichenb. fil. – 3

Стелюшок солончаковий – Spergularia salina J. et C.Presl – 4

Стоколос прямий – Bromopsis erecta (Huds.) Fourr. – 4

Страусове перо звичайне – Matteuccia struthiopteris (L.) Tod. – 3

Стрептоп листообгортний – Streptopus amplexifolius (L.) DC. – 3

Суріпиця пряма – Barbarea stricta Andrz. – 3

Сухоребрик стиснутий – Sisymbrium strictissimum L. – 3

Теліптерис болотяний – Thelypteris palustris Schott – 3

Тетрагонолобус морський – Tetragonolobus maritimus (L.) Roth – 0

Тимелея звичайна – Thymelaea passerina (L.) Coss. et Germ. – 4

Тирличник війчастий – Gentianopsis ciliata (L.) Ma – 4

Тирличничок жовтуватий – Gentianella lutescens (Velen.) Holub – 3

Тисдалія голостебла – Teesdalia nudicaulis (L.) R.Br. – 4

Тризубець морський – Triglochin maritimum L. – 3

Тринія багатостеблова – Trinia multicaulis (Poir.) Schischk. – 3

Трищетинник сибірський – Trisetum sibiricum Rupr. – 4

Фегоптерис з’єднуючий – Phegopteris connectilis (Michx.) Watt – 3

Ферульник лісовий – Ferulago sylvatica (Bess.) Reichenb. – 3

Фіалка гірська – Viola montana L. – 3

Фіалка персиколиста – Viola persicifolia Schreb. – 3

Фіалка різнолиста – Viola epipsila Ledeb. – 1

Хвощ великий – Equisetum telmateia Ehrh. – 3

Хвощ зимуючий – Equisetum hyemale L. – 3

Хвощ рябий – Equisetum variegatum Scheich. ex Web. et Mohr – 4

Цанікелія болотна – Zannichellia palustris L. – 4

Чебрець чергововолосистий – Thymus alternans Klok. –4

Чемериця чорна – Veratrum nigrum L. – 3 Чина гладенька – Lathyrus laevigatus (Waldst. et Kit.) Gren. – 3

Чина гороховидна – Lathyrus pisiformis L. – 3

Чина паннонська – Lathyrus pannonicus (Jacq.) Garcke – 3

Чистець альпійський – Stachys alpina L. – 4

Шавлія поникла – Salvia nutans L. – 1

Шипшина бедренцелиста – Rosa pimpinellifolia L. – 3

Шипшина Вілібальда – Rosa wilibaldii Chrshan. – 4

Шипшина гальська – Rosa gallica L. – 3

Шипшина повисла – Rosa pendulina L. – 3

Шипшина сиза – Rosa glauca Pourret – 3

Шипшина сіро-блакитна – Rosa caesia Smith – 4

Шолудивник Кауфмана – Pedicularis kaufmannii Pinzg. – 3

Шолудивник лісовий – Pedicularis sylvatica L. – 3

Щитник гребенястий – Dryopteris cristata (L.) A.Gray – 2

Щитник розпростертий – Dryopteris expansa (C.Presl) Fraser-Jenkins et Jermy – 4

Юринея вапнякова – Jurinea calcarea Klok. – 3




Анемонник нарцисоцвітий – Anemonastrum narcissiflorum (L.) Holub var. laxa Ulbr. (= A. laxa Juz.) – 3

Арніка гірська – Arnica montana L. – 3

Астрация велика – Astrantia major L. – 3

Баранець звичайний – Huperzia selago (L.) Bernh. ex Schrank et C.Mart. – 3

Белладонна звичайна – Atropa bella-donna L. – 3

Береза низька – Betula humilis Schrank – 2

Береза темна – Betula obscura A.Kotula – 4

Билинець комарниковий (довгорогий) – Gymnadenia conopsea (L.) R.Br. – 3

Білоцвіт весняний – Leucojum vernum L. – 2

Бровник однобульбовий – Herminium monorchis (L.) R.Br. – 0

Булатка великоквіткова – Cephalanthera damasonium (Mill.) Druce – 3

Булатка довголиста – Cephalanthera longifolia (L.) Fritsch – 3

Бузок угорський – Syringa josikaea J.Jacq. ex Reichenb. – 3

Відкасник осотовидний – Carlina cirsioides Klok. – 3



Відкасник татарниколистий Carlina onopordifolia Bess. ex Szaf., Kulcz. et Pawł.

Відкасник татарниколистий – Carlina onopordifolia Bess. ex Szaf., Kulcz. et Pawł. Водяний горіх плаваючий – Trapa natans L. – 0

Гніздівка звичайна – Neottia nidus-avis (L.) Rich. – 4

Гронянка півмісяцева – Botrychium lunaria (L.) Sw. – 4

Гудайєра повзуча – Goodyera repens (L.) R.Br. – 3

Діфазіаструм сплюснутий – Diphasiastrum complanatum (L.) Holub – 4

Дудник болотний – Angelica palustris (Boiss.) Hoffm. – 4

Еритроній собачий зуб – Erythronium dens-canis L. – 1

Жировик Лезеля –Liparis loeselii (L.) Rich. – 1

Зіновать Блоцького –Chamaecytisus blockianus (Pawł.) Klásková – 1

Зіновать Блоцького – Chamaecytisus blockianus (Pawł.) Klásková – 1

Змієголовник австрійський –Dracocephalum austriacum L. – 3

Змієголовник Рюйша –Dracocephalum ruyschiana L. – 3

Зозулинець блощичний –Orchis coriophora L. – 2

Зозулинець обпалений –Orchis ustulata L. – 2

Зозулинець пурпуровий –Orchis purpurea Huds. – 1

Зозулинець рідкоквітковий –Orchis laxiflora

Зозулинець салеповий –Orchis morio L. – 3

Зозулинець чоловічий –Orchis mascula (L.) L. – 2

Зозулинець шоломоносний –Orchis militaris L. – 3

Зозулині сльози серцелисті –Listera cordata (L.) R.Br. – 0

Зозулині сльози яйцевидні –Listera ovata (L.) R.Br. – 3

Зозулині черевички справжні –Cypripedium calceolus L. – 3

Клокичка периста – Staphylea pinnata L. – 3

Ковила пірчаста – Stipa pennata L. – 1

Коральковець тричінадрізаний – Corallorhiza trifida Chatel. – 3

Коручка болотна – Epipactis palustris (L.) Crantz – 2

Коручка пурпурова – Epipactis purpurata Smith – 3

Коручка темно-червона – Epipactis atrorubens (Hoffm. ex Bernh.) Bess. – 3

Коручка чемерниковидна – Epipactis helleborine (L.) Crantz – 4

Лікоподієлла заплавна – Lycopodiella

undata (L.) Holub – 3

Лілія лісова – Lilium martagon L. – 3

Ліннея північна – Linnaea borealis L. – 1

Ложечниця польська – Cochlearia polonica E.Froehl. – 1

Ломикамінь болотний – Saxifraga hirculus L. – 2

Лунарія оживаюча – Lunaria rediviva L. – 3

Льонолисник безприквітковий – ***, Thesium ebracteatum Hayne – 3

Любка дволиста –Platanthera bifolia (L.) Rich. – 3

Любка зеленоквіткова –Platanthera chlorantha (Cust.) Reichenb. – 3

Луроніум плаваючий –Luronium natans (L.) Rafin. – 0

Малаксис однолистий –Malaxis monophyllos (L.) Sw. – 3

Меч-трава болотна –Cladium mariscus (L.) Pohl – 1

Молочай волинський –Euphorbia volhynica Bess. ex Racib. –3

Надбородник безлистий –Epipogium aphyllum Sw. – 1

Неотіанта каптурувата –Neottianthe cucullata (L.) Schlechter – 2

Осока богемська –Carex bohemica Schreb. – 3

Осока Буксбаума –Carex buxbaumii Wahlenb. – 1

Осока Девелла –Carex davalliana Smith – 2

Осока затінкова –Carex umbrosa Host – 4

Пальчатокорінник бузиновий –Dactylorhiza sambucina (L.) Soó – 3


Пальчатокорінник м’ясочервоний –Dactylorhiza incarnata (L.) Soó – 4


Пальчатокорінник плямистий –Dactylorhiza maculata (L.) Soó – 3

Пальчатокорінник травневий –Dactylorhiza majalis (Reichenb.) P.F.Hunt et Summerhayes – 4

Пальчатокорінник Траунштейнера –Dactylorhiza traunsteineri (Saut.) Soó – 1

Пальчатокорінник Фукса –Dactylorhiza fuchsii (Druce) Soó – 4

Підсніжник білосніжний –Galanthus nivalis L. – 2

Пізньоцвіт осінній –Colchicum autumnale L. – 4

Плавун щитолистий –Nymphoides peltata (S.G.Gmel.) O.Kuntze – 3

Плаун річний –Lycopodium annotinum L. – 3

Попелівка Бессера –Tephroseris besseriana (Minder.) Czer. – 3

Рябчик шаховий –Fritillaria meleagris L. – 2

Сальвінія плаваюча –Salvinia natans (L.) All. – 2

Сашник іржавий –Schoenus ferrugineus L. – 1

Сверція багаторічна –Swertia perennis L. – 1

Ситник бульбистий –Juncus bulbosus L. – 0

Ситник тупопелюстковий –Juncus subnodulosus Schrank – 3

Скополія карніолійська –Scopolia carniolica Jacq. – 3

Скрученик приємний –Spiranthes amoena (Bieb.) Spreng. – 1

Скрученик спіральний –Spiranthes spiralis (L.) Chevall. – 2

Сон великий –Pulsatilla grandis Wend. –1

Сон відхилений –Pulsatilla patens (L.) Mill. – 2

Сон чорніючий –Pulsatilla nigricans Störck – 3

Тирлич весняний –Gentiana verna L. – 0

Тис негній-дерево –Taxus baccata L. – 2

Товстянка двоколірна – Pinguicula bicolor Wołoszcz. – 2

Тофільдія чашечкова – Tofieldia calyculata (L.) Wahlenb. – 4

Траунштейнера куляста – Traunsteinera globosa (L.) Reichenb. – 3

Фіалка біла – Viola alba Bess. – 4

Хамарбія болотна – Hammarbya paludosa (L.) O.Kuntze – 1

Цибуля ведмежа – Allium ursinum L. – 3

Цибуля пряма –Allium strictum Schrad. – 0

Шафран Гейфеля –Crocus heuffelianus Herb. – 1

Шейхцерія болотна –Scheuchzeria palustris L. – 2

Шолудивник королівський –Pedicularis sceptrum-carolinum L. – 2

Щитолисник звичайний –Hydrocotyle vulgaris L. – 3

Язичник буковинський –Ligularia bucovinensis Nakai – 1

Язичок зелений –Coeloglossum viride (L.) C.Hartm. – 2

Дзвоники ялицеві –Campanula abietina Griseb. et Schenk. – 4


Бузок угорський – Syringa josikaea J.Jacq. ex Reichenb. – 3 Відкасник татарниколистий Carlina onopordifolia Bess. ex Szaf., Kulcz. et Pawł.

Водяний горіх плаваючий –Trapa natans L. – 0

Гронянка багатороздільна – Botrychium multifidum (S.G.Gmel.) Rupr. – 4

Гронянка ромашколиста – Botrychium matricariifolium A.Br. ex Koch – 3

Дудник болотний – Angelica palustris (Boiss.) Hoffm. – 4

Жировик Лезеля – Liparis loeselii (L.) Rich. – 1

Змієголовник австрійський – Dracocephalum austriacum L. – 3

Змієголовник Рюйша – Dracocephalum ruyschiana L. – 3

Зозулині черевички справжні – Cypripedium calceolus L. – 3

Ложечниця польська – Cochlearia polonica E.Froehl. – 1

Ломикамінь болотний – Saxifraga hirculus L. – 2

Луроніум плаваючий – Luronium natans (L.) Rafin. – 0

Сальвінія плаваюча – Salvinia natans (L.) All. – 2

Сон великий – Pulsatilla grandis Wend. –1

Сон відхилений – Pulsatilla patens (L.) Mill. – 2

Дзвоника ялицеві – Campanula abietina Griseb. et Schenk. – 4




Бузок угорський – Syringa josikaea J.Jacq. ex Reichenb. – 3

Відкасник татарниколистий – Carlina onopordifolia Bess. ex Szaf., Kulcz. et Pawł.

Зіновать Блоцького –Chamaecytisus blockianus (Pawł.) Klásková – 1

Ложечниця польська –Cochlearia polonica E.Froehl. – 1




Відкасник осотовидний – Carlina cirsioides Klok. – 3

Зіновать Блоцького – Chamaecytisus blockianus (Pawł.) Klásková – 1

Ложечниця польська – Cochlearia polonica E.Froehl. – 1

Товстянка двоколірна – Pinguicula bicolor Wołoszcz. – 2




Усього 367

108

17

4

4


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка