Журы вочны адборачны тур




Дата канвертавання01.05.2016
Памер21.29 Kb.
ЖУРЫ

Вочны адборачны тур


  1. Кругова Вера Барысаўна – суддзя Вярхоўнага Суда Рэспублікі Беларусь

  2. Семяніхін Міхаіл Аляксандравіч – Старэйшы памочнік Генеральнага пракурора Рэспублікі Беларусь

  3. Кулічкова Ганна Сяргееўна – адвакат спецыялізаванай юрыдычнай кансультацыі № 1

  4. Кіенка Алег Барысавіч – суддзя Вышэйшага Гаспадарчага Суда Рэспублікі Беларусь

  5. Мадудзін Мікалай Дзмітрыевіч – суддзя Вышэйшага Гаспадарчага Суда Рэспублікі Беларусь

  6. Міхель Канстанцін Мікалаевіч – кіруючы партнёр ААТ “Уласава, Міхель і партнёры”

  7. Палавінка Максім Сяргеевіч – намеснік Галоўнага рэдактара часопіса “Юрыст”

  8. Сысуеў Цімур Валер’евіч – партнёр ААТ “Бізнэскансалт”

  9. Рашчупкін Андрэй Валянцінавіч – намеснік Генеральнага дырэктара замежнага прадпрыемства “Кока-Кола Беврыджыз Беларусь”

  10. Ігнатоўская Таццяна Вітальеўна – партнёр юрыдычнай фірмы “Сцепаноўскі, Папакуль і партнёры”

  11. Ходас Дзмітрый Пятровіч – дырэктар прадстаўніцтва ААТ “МТС” у Рэспубліцы Беларусь

ЖУРЫ

Фінальны тур індывідуальнага заліка


  1. Міхель Канстанцін Мікалаевіч – кіруючы партнёр ААТ “Уласава, Міхель і Партнёры”

  2. Ігнатоўская Таццяна Вітальеўна – партнёр ААТ “Сцепаноўскі, Папакуль і партнёры”

  3. Рашчупкін Андрэй Валянцінавіч – намеснік Генеральнага дырэктара Замежнага прадпрыемства “Кока-Кола Беврыджыз Беларусь”

  4. Палавінка Максім Сяргеевіч – намеснік Галоўнага рэдактара часопіса “Юрыст”

  5. Кулічкова Ганна Сяргееўна – адвакат спецыялізаванай юрыдычнай кансультацыі № 1

  6. Кругава Вера Барысаўна – суддзя Вярхоўнага Суда Рэспублікі Беларусь

  7. Семяніхін Міхаіл Аляксандравіч – старэйшы памочнік Генеральнага пракурора Рэспублікі Беларусь

  8. Міхнюк Аксана Мікалаеўна – суддзя Вышэйшага Гаспадарчага Суда Рэспублікі Беларусь

  9. Сарнаўская Наталля Мікалаеўна – суддзя Вышэйшага Гаспадарчага Суда Рэспублікі Беларусь

  10. Чатверыкова Яўгенія Юр’еўна – намеснік дырэктара ТАА “Юрыдычныя тэхналогіі”

ЖУРЫ

Фінальны тур каманднага заліка


  1. Калінковіч Валерый Леанідавіч – намеснік Старшыні Вярхоўнага Суда Рэспублікі Беларусь

  2. Чарэй Алена Барысаўна– адвакат спецыялізаванай юрыдычнай кансультацыі № 1

  3. Герменчук Мікалай Іванавіч – суддзя судзебнай калегіі па крымінальных справах Вярхоўнага Суда Рэспублікі Беларусь

  4. Дабрадзей Анатолій Іванавіч – суддзя судзебнай калегіі па крымінальных справах Мінскага абласнога суда

  5. Сафараў Эльдар Самедавіч – кіраўнік аддзела дзяржаўнага абвінавачвання і касацыйнага судаводства упраўлення па наглядзе за законнасцю судовых пастаноў па крымінальных справах Генеральная пракуратуры Рэспублікі Беларусь


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка