Іўеўскі цэнтр культуры і вольнага часу




Дата канвертавання06.05.2016
Памер344.55 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар ДУК “Іўеўскі цэнтр

культуры і вольнага часу”

С.А.Ракець

Графік

работы клубных фарміраванняў аддзелаў і сектароў культурна-масавай і асветніцкай работы дзяржаўнай установы культуы”Іўеўскі цэнтр культуры і вольнага часу” на верасень-снежань 2015 года




п\п


Назва установы

Клубнае

фарміраванне



Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

Субота

Нядзеля

1

ДУК “Іўеўскі цэнтр культуры і вольнага часу”

1. Народ

ны хор


(Паўлоўская В.В.)







17.30-19.00

памяшк. народн. тэатра






17.30-19.00

памяшк.


народн.тэатра













2. Народ

ны ансамбль народнай музыкі “Чабарок”

(Журко Л.П.)








11.30-13.00

школа мастацтваў






11.30-13.00

школа мастацтваў















3. Народ

ны драматычны тэатр

(Завадскі М.П.)











17.30-19.00

памяшк. народн. тэатра









17.30-19.00

памяшк. народн.тэатра










4. Хор ветэранаў вайны і працы

(Аўдзевіч В.С.)









15.00-16.30

памяшк.


народн. тэатра








13.00-14.30

памяшк.


народн. тэатра







5. Клуб

маладой сям’і “Family Club”

(Гуртавая І.Г.)



















12.00-13.30

глядз.зала









6. Фальк лоны ансамбль “Вечарніца” (Паўлоўская В.В.)










12.00-13.30

памяшк.


народн.тэатра




12.00-13.30

памяшк.


народн. тэатра










7. Клуб маладых спецыялістаў “Змена” (Чарняўская В.Ю.)



















17.30-19.00

танц.


зала







8. Гурток эстраднага спявання

(Аўдзевіч В.С.)















17.30-19.00

глядз.


зала




17.00-18.30

глядз.зала










9.Дзіцячы тэатральны гурток “Каляровыя маскі”

(Гуртавая І.Г.)









16.00-17.30

глядз.


зала




16.00 -17.30

глядз.


зала













10. Дзіця чы вакальны гурток “Музыкальная капель”

(Аўдзевіч В.С.)












15.00-16.30

глядз.


зала




15.00-16.30

памяшк. народн. тэатра












11. Дзіця чы вакальны гурток

“До-ми-солька”

(Паўлоўская В.В.)











16.00-17.30

каб. спец-аў №1









12.00-13.30

каб. спец-аў №1









12. Дзіця чы аматарскі тэатральны калектыў “Спадарожнік”

(Завадскі М.П.)









16.00-17.30

памяшк.


народн.тэатра

16.00-17.30

памяшк.


народн.тэатра
















13. Дзіця чы гульнёвы клуб “Game Power”

(Сай Н.Ю.)





















12.30-14.00

камп’ютарны клас









14.Гурток навучання камп’ютэрнай грамаце

“Смайлик”

(Мамай А. Ю.)








16.00-17.30

камп’ютарны клас









12.30-14.00

камп’ютарны клас












15. Інтэл

ектуальны

клуб

“Мудрая


сова”

(Цыбулька В.В.)





















16.00-17.30

глядз.зала








16. Клуб

вогненага

піратэхніч

нага шоў


“Прамітэй”

(Іваноў


А.А.)










17.30-19.00

танц. зала






17.30-19.00

танц. зала



17.30-19.00

танц. зала









17. Клуб

гульні


“Весёлый

балаганчик”

(Сай Н.Ю.)














14.00-15.30

танц. зала















18 Фотаг

урток


(Каранюк

В.М.)









17.30-19.00

камп’ютарны клас






17.30-19.00

камп’ютарны клас















19. Клуб

“ “Восеньскі

ўзрост”

(Кукель Я.Р.)





















17.00-18.30

памяшк. народ. тэатра









20. Тэатр гульні“Зялёны

фургон”


(Мудрык

Н.У.)


17.30-19.00

памяшк.народн. тэатра



17.30-19.00

памяшк. народн тэатра
























21. Тэатр гульні “Аніматар”

(Лугіна С.М.)



17.30-19.00

танц. зала



17.30-19.00

танц. зала



















п\п


Назва аддзела і сектара ДУК “Іўеўскі цэнтр культуры і вольнага часу”

Клубнае

фарміраванне



Серада

Чацвер

Пятніца

Субота

Нядзеля

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.


Аддзел культурна-масавай і асветніцкай работы аг.Юрацішкі

1.Народны ансамбль народнай песні “Юрацішкаўскі кірмаш” (Карташэвіч Т.М.)

17.00-18.30 глядз.

зала





17.00-18.30 глядз.

зала














2. Сямейны клуб “Святліца” (Гурына А.В.)










12.00-13.30 кабінет спецыя- лістаў









3. Тэатр гульні “Цыганскі кірмаш”

(Гурына А.В)






17.30-19.00

кабінет спец-аў






17.30-19.00

кабінет спец-аў












4. Дзіцячы танцавальны калектыў “Рытм” (Дабраловіч Я.С.)

16.30 -18.00 танц. зала

16.30 -18.00

танц.


зала

16.30 -

18.00


танц.

зала


16.30 – 18.00

танц.


зала

16.30 -18.00

танц.


зала







5.Дзіцячы гурток сольнага спявання

(Карташэвич Т.М.)












16.00-17.30 танц. зала

10.00-11.30 танц. зала







6.Дзіцячы патрыятычны клуб “Патрыёт”

(Гурына А.В.)














12.00-

13.30кабспец-аў



3.

Аддзел культурна-масавай і асветніцкай работы в.Бакшты

1. Вакальны ансамбль (Шэмет Н.А.)

15.00-16.30

кабінет спец-аў



15.00-16.30

гл.зала

















2. Фальклорны ансамбль

“Крынічка” (Шэмет Н.А.)



16.30-18.00 гл.зала




15.00-16.30 гл.зала













3. Дзіцячы гурток сольнага спявання

(Шэмет Н.А.)









16.30-18.00 танц. зала

12.00-13.30 танц. зала










4. Дзіцячы тэатральны

калектыў “Непаседы” (Варанюк С.А.)






15.00-16.30 каб. спец-аў




15.00-16.30 танц. зала










5. Дзіцячы гурток па пашыву мяккай цацкі “Дамавічок” (Варанюк С.А.)

15.30-17.00 кабінет спец-аў




15.00-16.30 кабінет спец-аў













6. Дзіцячы танцавальны калектыў “Таўкачыкі” (Варанюк С.А.)




16.30-18.00

танц. зала









16.00-17.30 танцав. зала







7. Дзіцячы гурток

па саломапляценню “Каласок”

(Буцько В.К.)







15.00 -19.00 каб. гуртк. работы

15.00 -18.00 каб. гуртк. работы







8. Дзіцячы гурток па лазапляценню

(Буцько В.К.)



15.00 -18.00

каб. гуртк. работы



15.00 -18.00

каб. гуртк. работы



15.00 -18.00

каб. гуртк. работы



10.00

14.00


каб.

гуртк. работы




10.00

14.00


каб.

гуртк. работы










9. Дзіцячы фальклорны калектыў “Васількі”

(Шемет Н.А.)






16.30-18.00 глядз.

зала





10.30-12.00 глядз.

зала





4.

Аддзел культурна-масавай і асветніцкай работы аг.Лаздуны

1.Народны ансамбль народнай песні "Спадчына"

(Хадарцэвіч Ж.Ф.)












17.30-19.00

глядз.


зала

17.00-18.30

пакой.


адпач.







2. Дзіцячы гурток сольнага спявання

(Рыбачонак Т.І.)






15.30-17.00 кабінет спец-аў

15.30-17.00 кабінет спец-аў












3. Тэатральны калекты

(Хадарцэвіч Ж.Ф.)



17.00-18.30 кабінет.

спец-аў







12.30-14.00

глядз.


зала










4. Дзіцячы танцавальны гурток

“Каласочкі” (Хадарцэвіч Ж.Ф.)






17.00-18.30 танц.

зала



17.00-18.30 танц.

зала















5. Дзіцячы вакальны ансамбль Крынічка"

(Рыбачонак Т.І.)



15.30-17.00 пакой.

адпач.











15.00-16.30

пакой адпачн.









6. Дзiцячае аб’яднанне аматараў гульні “Вяселка”

(Шурпiцкая В.М.)















12.00-

13.30


танц.

зала








7. Жаночы клуб “Алеся”

(Хадарцэвіч Ж.Ф.)















13.00-14.00

каб.спец.









8. Гурток гульні ў тэніс

(Шурпіцкая О.М.)












15.00-16.30 танц.

зала


10.00-11.30 танц.

зала


5.

Аддзел культурна-масавай і асветніцкай работы аг.Геранёны

1. Народны ансамбль народнай песні “Даўніна” (Баршчэўская Н.І.)

10.30-12.00 сцэна



10.30-12.00 сцэна













2. Ансамбль народнай музыкi “Вечарынка”

(Дайлiдка В.I.)






19.00-

20.30


глядз.

зала


19.00-

20.30


глядз.

зала












3. Дзіцячы тэатр лялек “Казка” (Грынюк У. Л.)




17.30-19.00

сцэна


17.30-19.00

сцэна












4. Дзіцячы гурток сольнага спявання “Мроя”

(Гаштольд І.З.)





16.00-17.30

сцэна


16.00-17.30

сцэна













5. Дарослы лялечны калектыў

(Грынюк В.Л.)



19.00-

20.30


глядз.

зала









19.00-

20.30


глядз.

зала


6.

Сектар культурна-масавай і асветніцкай работы аг.Дайліды

1.Дзіцячы гурток сатыры і гумару

(Нехвядовіч В.І.)






16.00-17.30

сцэна






15.00-16.30 сцэна







2. Гурток “Настольны тэніс”

(Рынгель Г.Ф.)



17.00-18.30

каб. для тэніса











16.30-18.00 каб. для тэніса







3. Дзiцячы гурток сатыры і гумару (Нехвядовіч В.І.)




16.00-17.30 сцэна








16.00-17.30 кабінет

спец-аў








4. Дзіцячы гурток “Аплікацыя саломкай” (Рынгель Т.В.)







16.00-17.30 кабін.

гуртк. работы






15.00-16.30 кабін.

гуртк. работы









5. Дзіцячы гурток па саломапляценню

“Саламяная казка”

(Рынгель Т.В.)


15.30-17.00 кабін.

гуртк. работы












10.00-11.30

кабін.


гуртк. работы

7.

Сектар

культурна-масавай і асветніцкай работы аг.Лелюкі



1.Гурток сольнага спявання

(Чакавая Н.А.)




17.30-19.00

глядз.


зала




16.00-17.30 глядз.

зала














2. Дзіцячы гурток выяўленчага мастацтва

(Цімашэнка І.Ф.)





16.00-

17.30


каб.

гурт.


работы




10.30-12.00

каб. гуртк.

работы











3. Дзіцячае аб’яднанне аматараў народных гульняў і забаў “Пацешкі” (Чакавая Н.А.)













12.00-13.30 глядз. зала







4. Дзіцячы тэатральны калектыў “Несцерка” (Цімашэнка І.Ф.)

16.00-17.30 глядз. зала







12.00-13.30 глядз.

зала





8.

Аддзел культурна-масавай і асветніцкай работы аг.Ліпнішкі

1. Фальклорны ансамбль “Весялуха” (Гарбачэўская А.А.)

16.00-17.30 глядз. зала










11.30-13.00 глядз.

зала








2. Вакальны ансамбль “Мелодыя” (Гарбачэўская Г.А.)







16.00-17.30 сцэна


11.00-12.30 сцэна










3. Вакальны ансамбль “Варажэя”

(Палтарак М. І.)












16.00-

17.30


сцэна

16.00-

17.30


сцена







4. Дзіцячы танцавальны калектыў “Аквамарын” (Грыбоўская А.А.)

16.00-17.30 сцэна

16.00-17.30 сцэна
















5. Дзіцячы танцавальны калектыў “Сябрына” (Грыбоўская А.А.)

17.30-19.00

сцэна


17.30-19.00

сцэна
















6. Дзіцячы гурток выцінанкі “Карункавы пераплёт” (Скрыпская М.З.)









11.30-13.00

кабінет спец-аў



16.00-17.30

кабінет спец-аў









7. Дзіцячы гурток дэкаратыўна-прыкладнога мастацства “Беларуская лялька”

(Пякша М.Ф.)



16.00-17.30 этнагра-фічны пакой

16.00-17.30 этна- пакой

16.00-17.30 этнагра-фічны пакой

11.00-12.30 этнаграфічны пакой

11.00-12.30 этнагра-фічны пакой







8. Дзіцячы гурток “Зелёная аптека”

(Скрыпская М.З.)











10.00-11.30

каб.


спец.

10.00-11.30

каб.


спец.

9.

Сектар культурна- масавай і асветніцкай работы аг.Морына

1.Жаночы клуб “Сяброўкі” (Гудзень Т.І.)













13.00-14.00 кабінет спецыя-лістаў







2. Аўтэнтычны гурт “Суседачкі”

(Гудзень Т.I.)















1 раз у месяцц бібліятэка

в.Страчаняты









3. Дзіцячы спартыўны гурток

“Настольны тэніс” (Гудзень Т.І.)












11.30-13.00 глядзл.зала

11.30-13.00 глядзел.

зала








4. Дзіцячы тэатральны калектыў

(Гудзень Т.І.)






17.00-18.30 глядзл.зала

17.30-18.30 глядзл.

зала








10.

Аддзел культурна-масавай і асветніцкай работы аг.Суботнікі

1.Фальклорны калектыў (Гражынская Л.І.)










17.00-18.30 кабінет спец-аў

16.00-17.30 кабінет спец-аў







2.Тэатр мiнiацюр

(Анiскевіч М.В.)






16.00-17.30

глядз.


зала




12.30-14.00

глядз.


зала










3. Дзіцячы гульнёвы клуб “Забава” (Аніскевіч М.В.)













12.30-14.00 кабінет спецыя-лістаў







4. Дзіцячы вакальны ансамбль

(Гражынская Л.І.)



16.00-17.30 кабінет спец.

16.00-17.30 кабінет спец.
















5. Дзіцячы гурток дэкаратыўна-прыкладнога мастацтва “Умелыя рукі” (Аніскевіч М.В.)










16.00-17.30 кабінет спец-аў


11.00-12.30 кабінет спец-аў








6. Дзіцячы гурток сольнага спявання

(Трубіцкая Л.С.)



17.30-19.00 глядз. зала







16.00-17.30 глядз. зала










7. Дзіцячы тэатральны калектыў (Балдоўская М.Э.)







16.00-17.30 глядз. зала




16.00-17.30 глядз. зала







8. Дзіцячы гурток саломапляцення “Залатая саломка”

(Аніскевіч М.В.)









16.00-17.30

летняя зала



11.00-

12.30


летняя зала










9. Дзіцячае аматарскае аб’яднанне “Бацькаўшчына”

(Балдоўскя М.Э.)




17.30-19.00

каб. спец-аў





















10. Дзіцячы гурток выяўленчага мастацтва

(Гражынская Л.І.)









15.00-16.30

Каб. спец-аў



11.00-12.30

Каб. спец-аў






11.

Сектар культурна-масавай і асветніцкай работы аг.Эйгерды

1.Жаночы клуб “Наталі”

(Волк-Карачэўская С.Г.)









17.30-19.00

кабінет спец-аў















2. Фальклорны ансамбль “Вытокі” (Волк-Карачэўская С.Г.)

17.30-19.00 глядзел.зала










17.30-19.00 глядзел.зала







3. Дзіцячы аматарскі тэатральны калектыў “Золотой ключик”(Волк-Карачэўская С.Г.)

15.30-17.00

глядзел.


зала







11.30-13.00 глядз.

зала











4. Дзіцячы гурток сольнага спявання

(Волк-Карачэўская С.Г.)






15.30-17.00

глядз.


зала







15.30-17.00

глядз.


зала







5.Дзiцячы вакальны гурток “Весялухi”

(Волк-Карачэўская С.Г.)






17.30-

19.00


глядз.

зала


15.30- 17.00

глядз.


зала













6. Вакальны ансамбль

(Волк-Карачэўская С.Г.)












13.30-15.00

глядз.


зала

11.30-

13.00


глядз.

зала


12.

Аддзел культурна-масавай і асветніцкай работы аг. Трабы

1.Народны аматарскі драматычны калектыў

(Калышка М.С.)












11.00-12.30 глядз.

зала



11.00-12.30 глядз. зала







2. Дзіцячы тэатральны калектыў “Спадарожнік” (Калышка М.С.)










12.30-14.00 глядз.

зала



12.30-14.00 глядз.

зала








3. Дзіцячы гурток

выяўленчага мастацтва

“Я малюю” (Танкевіч М.Т.)


16.00-17.30

кабінет


спец-аў




16.00-17.30

кабінет


спец-аў












4. Гурток кройкі і шыцця “Чароўныя нажніцы”

(Танкевіч М.Т.)



17.30-19.00 кабінет спец-аў

17.30-19.00 кабінет спец-аў
















5. Фальклорны гурт “Суквецце”

(Танкевіч М.Т.)






16.00-17.30

глядз. зала



17.30-19.00

глядз. зала









13.

Аддзел рамёстваў і традыцыйнай культуры ДУК”Іўеўскі ЦКД”

1. Клуб майстроў “Скарбніца”

(Смірнова І.Р.)












11.00-13.00

кабін.


аддзела

рамёстваў












3. Дзіцячы гурток дэкаратыўна-прыкладнога мастацства “Беларускі сувенір”

(Смірнова І.Р.)












14.00-15.30 кабін.

аддзела рамёстваў



14.00-15.30 кабінет

Аддзела рамёств-аў



14.

Сектар рамёстваў аг.Геранёны

1. Дзіцячы гурток па вышыўцы “Виртуозы иголки”

(Пуйдак Г.І.)



15.00-16.30 кабін.

спец-аў


17.00-18.30 кабін.

спец-аў















2. Дзіцячы гурток па вышыўцы “Чароўная нітка”

(Пуйдак Г.І.)



17.00-18.30

кабін.


спец-аў



17.00-18.30

кабін.


спец-аў











3. Дзіцячы гурток па ткацству “Матулін ручнік”

(Старасціна Ю.Э.)












17.00-18.30

кабiн. для ткац-ства



15.00-16.30

кабiн. для ткац-ства









4. Дзіцячы гурток “Лапінковая аплікацыя”

(Кулеш С.І.)






15.00-16.30

кабін.


спец-аў

15.00-16.30

кабін.


спец-аў













Дзіцячы гурток па саломапляценню

“Спадчына”

(Старасціна Ю.Э.)


17.00-18.30

кабін.


спец-аў

17.00-18.30

кабін.


спец-аў








Намеснік дырэктара Н.У. Мудрык

ДУК “Іўеўскі цэнтркультуры і вольнага часу”


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка