Grupo covadonga




Дата канвертавання19.04.2016
Памер41.98 Kb.
GRUPO COVADONGA

1º.- ENRIQUE ALVAREZ FERNANDEZ

2º.- JAVIER FIDALGO FERNANDEZ

3º.- RUBEN CEÑAL GUTIERREZ

4º.- FRANCISCO JAVIER IGLESIAS LEON

5º.- IVAN FERNANDEZ TORRE

6º.- LUCIA FIDALGO FERNANDEZ

7º.- JULIAN IGLESIAS VALLE

8º.- DANIEL FERNANDEZ TRIVIÑO

9º.- JOSE ANGEL MORAN LLERA

10.- LUIS ALVAREZ AGUIIREZABALA

11.- RUBEN RODRIGUEZ ALONSO

12.- DANIEL GRACE WILSON

 

GRUPO 64 A



1.- MIGUEL ANGEL MARINO BRAVO

2.- ALEJANDRO ORTIZ FERNANDEZ DE LA VEGA

3.- JULIO A RODRIGUEZ URIA

4.- JOSE JAVIER RODRIGUEZ PEREZ

5.- MARCO ANTONIO MARINO BRAVO

6.- IGNACIO FERNANDEZ DIAZ

7.- SAUL VIÑUELA DIAZ

 

GRUPO 64 B



1.       ALFONSO DEL VALLE ROSAS

2.       ABEL BUSTO PRENDES

3.       MARCOS FERNANDEZ LOPEZ

4.       DAVID RUNZA RODRIGUEZ

5.       JAVIER YANES CRESPO

6.       ALBERTO VILLAROYA PIQUE

7.       GERARD VILLARROYA PIQUE

8.       GUILLERMO BURON VARELA

9.       ALVARO CAMACHO CASADO

10.   JESUS SUAREZ GONZALEZ

11.   MARIA JOGLAR GARCIA

12.   ANGEL CASO H DE LA VEGA

CANDAS
1.- GONZÁLEZ GONZÁLEZ, ALFONSO

2.- LLOVERAS HERNANZ, JOSÉ ANTONIO

3.- LAMELAS SUÁREZ, FRANCISCO DAVID

4.- GONZÁLEZ MANEIRO, JAVIER

5.- GARCÍA FERNÁNDEZ, CARLOS

6.- GARCÍA GARCÍA, JESÚS ABEL

7.- FERNÁNDEZ SUÁREZ, LUIS

8.- GARCÍA GARCÍA, LAURA

9.- GONZÁLEZ TUÑÓN, BELTRÁN

10.- LÓPEZ ZÜRCHER, MANUEL

AL PASO

1.- OMAR ALONSO MOLINA



2.- SANTIAGO BERTAULT

3.- DANIEL LLERA ROZA

4.- VALENTIN PELLICO CASO

5.- ANTOLIN PEREZ ALVAREZ

6.- ARMANDO MONTES LLAMEDO

7.- FRANCISCO JAVIER RODRIGUEZ SUAREZ

8.- JORGE LLERA GONZALEZ

9.- ALEJANDRO EGUIBAR HOLGADO

10.- CRISTINA PELLICO CASO

11.- LAURA ALVAREZ FERNANDEZ

 

ALFIL


1. Eloy González Cuervo

2. Néstor López Cadenas

3. José Luis Fernández García

4. Alberto Lorenzo González

5. Luis Roberto Cuiñas González

6. Saúl Pastur Zapico

7. Victor Granja Pantín

8. Anibal López Vega

9. Abel Carbajal Méndez

10. Sergio Cruz Fernández

11. Samuel Pérez Torres

12. Illán Marcilla Pérez

Ateneo 1881 A

1Jorge Fernandez


2Cesar Salvador
3Santiago Menendez
4Adrian Vázquez
5Andres García
6Jorge López de Bustamante
7Mario Larrea

Ateneo 1881 B

1Vitor Carreras
2Javier Sotelo
3Julio Garralon
4Pablo Diaz
5Ruben Almirante
6Daniel Quindos
7Pablo Avargonzalez
8Javier Ugidos
9Adrian Miguelez
10Hector Corredoiras
11Tony Denis
12 Lucas Palacio
SIERO A
1. Rogelio Quidiello Prado

2. Jorge Martínez Nava

3. Arabi Ahmed Harjour

4. César Boo Martín

5. Alejandro Fernández Fernández

6. Olaya Juanes García

7. Pedro González Fernández

8. Víctor Vázquez López

9. Pablo Paredero González

 

           SIERO B


1. Nicolás Álvarez Álvarez

2. Javier Díaz Alonso

3. Joaquín García Ornia (C)

4. Jose Luis Quirós Quirós 

5. Jorge Rodríguez García

6. Jose Luis Sal Fernández

7. Guillermo González Saro

8. David Losas López (Nuevo Federado)


          LLANERA A
1. David Álvarez Baragaño (C)

2. Andrés Presa Villa

3. Javier Uría Rodríguez (C)

4. Guillermo Hevia Fernández

5. Javier Suárez Ortea

6. Candela Juanes García

7. Carlos Antón Benito

8. Andrea Arroyo García


           LLANERA B
1. Carlos Gutiérrez Rodríguez 

2. Álvaro Martínez García (C)

3. Pablo Suárez Antuña

4. José LLorens Caerols

5. Pablo Roces Pérez

6. Pelayo Arias Carreras

7. Juan Fernández Martinez
Ensidesa A:
Francisco Javier de San Claudio Gonzalez
Fracisco Sierra Canosa
Julio Bernal Tinajero
Miguel Angel Lanza Garcia
Angel Luis Garrido Moreno
Marcelino Corredor Pravia
Justiniano Gutierrez Nevado
Fermin Jordi Fernandez Martin
Andres Suarez Montousse
Ramiro Diaz Vinjoy

 

Ensidesa B:



1- Sául Perez Nuñez
2- David Sanchez Vigon
3- Javier Fernandez Nieto
4- Luis Emilio Lorenzo Alvarez
5- Adrián Rodil Gonzalez
6- Guillermo Jimenez Pose
7- Francisco Carlos Perez Diez
8- Manuel Angel Fernandez Lopez
ANTONIO RICO

 

  1.  

Eduardo Fernández Palacios

  1.  

Fernando García González

  1.  

Francisco Javier Prieto Gallardo

  1.  

Héctor Fernández Rodríguez

  1.  

Antonio Mª Fernández Díez

  1.  

Antonio Martín Manzano

  1.  

Ezequiel Martínez Rodríguez

  1.  

Onofre Martínez Rodríguez

  1.  

Juan Bautista García Álvarez

  1.  

Francisco García Arias

  1.  

Antonio Rodríguez Sierra

 

Ciudad Naranco A


1. Carlos Suárez García

2. Luis Marcos Pinto

3. David Baragaño Campa

4. Enrique Aparicio García

5. Sergio Fernández González

6. Rodrigo Prieto Pérez

7. Javier Redondo González
Ciudad Naranco B
1. Alberto Sánchez Vergara

2. Daniel Martínez Otero

3. Pablo Rodríguez Suárez

4. Sara Olivares Romero

5. Marcos Caso Huerta

6. Lorena Rodríguez Suárez

7. Óscar Simon Díaz

8. Óscar Poblet Bulnes

9. Carlos Martínez Otero
ATENEO OBRERO

1. Fernando Rodríguez Martínez.

2. Luis Fernández Ponce.

3. Clemente Sanz Sanz.

4. Alberto Hevia de los Ríos.

5. Carlos Martín González.

6. Jesús Garralón Moreno.

7. Ángel Laiglesia Nieto.

8. Nicolás Fuller

9. Jose Leandro Pizarro Román.


UNIVERSIDAD DE OVIEDO

. Alberto Andrés


2. David Recuero
3. Iván González
4. Iván Andrés
5. David Roiz
6. Javi Recuero
7. Dani Repullo
8. Manuel Bazán
9. Iván Suárez
10. Francisco Hernández
11. Jesús García
12. Gonzalo Redondo
Equipo Oviedo93 A
1.Javier Menéndez rey

2.ignacio Bajo Gutiérrez

3.Juan Ramón Rodríguez Fdez. (Capitán)

4.Jose Mª Diaz Iglesias

5.Marcelino Vega Viejo  
6.Daniel Canteli Martinez 

7.CHAKHOYAN,KONSTANTIN
8.Daniel Centrón Antuña 
9.José Luis Miranda Glez.
10.Ismael Suárez Cerezo 
Equipo Oviedo 93 B
1.Sergio Arias

2.Jorge Martín Fernandez (Capitán)


3.Fernando Arroyo Figuero 

4.Arsenio mateos díaz 

5.Fernando Morán Fdez.

6.Mª Concepción Acebal Muñiz

7.Manuel Jiménez
8.Hernán Marcelo Gauna Lescano
9.Angel Sanz Fernández
Equipo: TORRE DE GAUZÓN

1.- JOSÉ MANUEL ALVARIÑO CAZÓN

2.- LUIS PRIETO BUSTO

3.- FERNANDO FERNÁNDEZ-VELASCO CLIMENT

4.- ALBA SUÁREZ SOUSA

5.- EVA SUÁREZ SOUSA

6.- CARLA SUÁREZ SOUSA

7.- SERGIO MONFERRER VÁZQUEZ

8.- JORGE GONZÁLEZ ORTEGA

9.- ALEJANDRO MORENO OSORIO

10.- JAVIER RAMIL MENÉNDEZ


TORRE DE LLANES

Armas Gago Miguel Ángel

Muñiz Rubiera Daniel

Rivero Revilla Víctor

Valiente Cobos Daniel

Goellas Gomez Juan Ramón

Gutierrez Gutierrez Francisco

Celis Garcia Santos
Valdesva
1. Pablo Suárez

2. Jesús Martínez

3. Jose Luis Martínez

4. Francisco Javier Madera

5. José Manuel Martínez Rovés

6. Alfonso Gil

7. Pablo Caunedo

8. Luis Balboa



9. Cayetano Gil

10. Rafael Martínez


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка