Гнезнаўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад сярэдняя школа




Дата канвертавання08.05.2016
Памер130.27 Kb.
Размеркаванне факультатыўных заняткаў у дзяржаўнай установе адукацыі

Гнезнаўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа”



на І паўгоддзе 2012/2013 навучальнага года

Клас

Назва факультатыўнага занятка

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Кол-ць вучняў

Спісачны састаў

Дзень, час, месца правядзення,

1


Роднае слова

Данько Н.І.

3

Аўтух Міхаіл, Гараднякова Кацярына, Палішчук Пётр

Аўторак,12.00 – 12.35, дз/с, 1 кл.

Матэматычная вясёлка

Данько Н.І.

4

Аўтух Міхаіл, Гасціловіч Арцём, Крыўцова Таццяна, Крэчак Ксенія

Серада, 12.00 – 12.35, дз/с, 1 кл.

Мае першыя гукі

Лукойка С.А.

3

Гасціловіч Арцём, Гугнюк Захар, Янушкевіч Міхаіл

Панядзелак, 12.00 – 12.35, дз/с, 1 кл.

Развіццё творчых здольнасцей

Рыбак А.В.

3

Гугнюк Захар, Палішчук Пётр, Янушкевіч Міхаіл

Чацвер,12.00 – 12.35, дз/с, 1 кл.

Творчыя майстэрні

Алендар Л.В.

3

Гараднякова Кацярына, Крыўцова Таццяна, Крэчак Ксенія

Панядзелак,12.00 – 12.35, дз/с, 1 кл.

2

Тайны звуков и букв

Дубай Т.П.

7

Гугнюк Эма, Крэчак Вікторыя, Марачкоўскі Марк, Мельнова Вікторыя, Паршуціч Ангеліна, Харытановіч Дар’я, Юшко Дзмітрый

Панядзелак ,13.15 – 14.00, дз/с, 2 кл.


Кніга запрашае ў падарожжа

Дубай Т.П.

4

Гугнюк ЭмаПаршуціч Ангеліна, Харытановіч Дар’я, ЮшкоДзмітрый

Чацвер, 13.15 – 14.00, дз/с, 2 кл.

Творчыя майстэрні

Алендар Л.В.

3

Крэчак Вікторыя, Марачкоўскі Марк, Паршуціч Ангеліна,

Аўторак, 12. 20 – 13.05 , дз/с, 2 кл.

Мае першыя рытмы

Лукойка С.А.

3

Гугнюк Эма, Садоўскі Андрэй, Харытановіч Дар’я

Аўторак, 12. 20 – 13.05 , дз/с, 2 кл.

Кампазіцыя

Стасюк Л.У.

3

Крэчак Вікторыя, Мельнова Вікторыя, Садоўскі Андрэй

Серада, 13.15 – 14.00, дз/с, каб. 2кл.

Развіваючая інфарматыка

Курганская Г.А.

3

Марачкоўскі Марк, Садоўскі Андрэй, Юшко Дзмітрый

Чацвер, 13.15 – 14.00 ,каб.2

3


Речевой этикет

Гойла Л.М.

3

Астроўская Маргарыта, Палішчук Аляксандра, Янушкевіч Павел

Аўторак,12.20-13.05 , каб.22

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

Гойла Л.М.

3

Вербель Андрэй, Лясота Ксенія, Шыцко Максім

Пятніца, 13.15-14.00, каб.22

4


Беларускае красамоўства

Свістунова А.В.

3

Антанюк Марыя, Астроўская Дар’я, Данько Людміла

Чацвер, 13.15-14.00 , каб. 21

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

Свістунова А.В.

5

Гугнюк Дзяніс, Грыгарэнка Сяргей, Палішчук Кірыл, Паўтарак Вадзім, Янушкевіч Максім

Аўторак, 13.15-14.00, каб.21

Творчыя майстэрні

Алендар Л.В.

3

Антанюк Марыя, Астроўская Дар’я, Данько Людміла

Аўторак, 13.15-14.00 каб.15

Традыцыйныя мастацкія тэхнікі

Стасюк Л.У.

5

Гугнюк Дзяніс, Грыгарэнка Сяргей, Палішчук Кірыл, Паўтарак Вадзім, Янушкевіч Максім

Чацвер, 13.15-14.00 , а/з

5

Практыкум па чытанню

Канюк В.Л.

3

Гавейна Настасся, Дзямян Яўгеній, Мінькоўскі Аляксандр

Чацвер,13.15 – 14.00, каб.31

Гэты загадкавы Старажытны свет

Ясевіч М.М.

3

Ігнацік Аляксей, Ігнацік Дзяніс, Паўтарак Арцём

Серада,14.05 – 14.50, каб.31

Прапільная разьба і выпальванне па драўніне

Ясевіч М.М.

5

Дзямян Яўгеній, Ігнацік Аляксей, Ігнацік Дзяніс, Мінькоўскі Аляксандр, Паўтарак Арцём

Аўторак, 13.15-14.00, каб. 12

Аэробіка

Туптала Г.М.

4

Брылевіч Вольга, Гавейна Настасся, Міцкевіч Вераніка, Салавей В.

Серада,14.05 – 14.50, каб.14

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Ясевіч М.М.

9

Брылевіч Вольга, Гавейна Настасся, Дзямян Яўгеній, Ігнацік Аляксей, Ігнацік Дзяніс, Мінькоўскі Аляксандр, Міцкевіч Вераніка, Паўтарак Арцём, Салавей Валерыя

Аўторак, 08.30-09.15, каб.1

6

Падарожжа з матэматыкай

Лукойка С.А.

3

Андрэева Ганна, Міцкевіч Ілона, Ульдзіновіч Таццяна

Серада, 13.15-14.00, каб. 1

Прапільная разьба і выпальванне па драўніне

Ясевіч М.М.

3

Антанюк Віктар, Жук Віталій, Сіруць Віталій

Аўторак, 14.55-15.40, каб. 12

Вучымся жыць у міры і згодзе

Лясота А.У.

4

Андрэева Ганна, Антанюк Віктар, Паўтарак Аляксандр, Шыцко Андрэй

Пятніца, 13.15-14.00, каб.1

Мая Айчына

Рыбак А.В.

4

Жук Віталій, Міцкевіч Ілона, Сіруць Віталій, Ульдзіновіч Таццяна

Пятніца, 13.15-14.00, каб. а/з

АБЖ

Ясевіч М.М.

8

Андрэева Ганна, Антанюк Віктар, Жук Віталій, Міцкевіч Ілона, Паўтарак Аляксандр, Сіруць Віталій, Ульдзіновіч Таццяна, Шыцко А.

Пятніца, 12.20.-13.05, каб.1

7

Вывучаем беларускі правапіс

Баранава І.В.

3

Баранава Караліна, Вербель Анастасія, Пянькоўскі Аляксандр

Пятніца,14.05.-14.50 , каб.27

На парозе новага часу

Станіслаўчык С.В.

8

Альховік Валянцін, Вербель Анастасія, Внучко Дзмітрый, Клімовіч Арцём, Крыўцова Вольга, Рагацэвіч Віталій, Трухан Аляксандр, Цімошка Генадзій

Пятніца,14.05-14.50, каб.23

У краіне цудоўнай хіміі

Мінчук Т.У.

5

Баранава Караліна, Внучко Дзмітрый, Рагацэвіч Віталій, Трухан Аляксандр, Цімошка Генадзій

Серада, 14.55-15.40, каб.30

Энергія і навакольнае асяроддзе

Мінчук Т.У.

6

Брылевіч Людміла, Данько Аляксандра, Крыўцова Вольга, Паўлоўская Вікторыя, Паўтарак Яўгеній, Пянькоўскі Андрэй

Аўторак, 13.15-14.00, каб.27

Вучымся жыць у міры і згодзе

Лясота А.У.

8

Альховік Аляксандр, Брылевіч Людміла, Данько Аляксандра, Клімовіч Арцём. Паўлоўская Вікторыя, Паўтарак Яўгеній, Пянькоўскі Аляксандр, Пянькоўскі Андрэй

Серада, 14.55-15.40, каб.1

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Стасюк Л.У.

15

Альховік Аляксандр, Баранава Караліна,Брылевіч Людміла, Вербель Анастасія, Внучко Дзмітрый, Данько Аляксандра, Клімовіч Арцём, Крыўцова Вольга, Паўлоўская Вікторыя, Паўтарак Яўгеній, Пянькоўскі Аляксандр, Пянькоўскі Андрэй, Рагацэвіч Віталій, Трухан Аляксандр, Цімошка Генадзій

Панядзелак,13.15-14.00, каб.27

8


От значения к написанию

Владычык Т.А.

3

Садоўская Вікторыя, Чуракова Дарына, Юшко Вольга

Пятніца, 14.55-15.40, каб.24

Займальны свет жывёл

Клачко І.І.

3

Ножын Раман, Сітнік Аляксандр, Шыцко Таццяна,

Аўторак, 14.05-14.50, каб.24

Цікаўным аб тайнах рэчыва

Дзямян М.С.

3

Садоўская Вікторыя, Чуракова Дарына, Юшко Вольга

Аўторак, 14.05-14.50, каб.24

Вучымся жыць у міры і згодзе

Лясота А.У.

5

Брылевіч Анастасія, Міцкевіч Іван, Ножын Раман, Сітнік Аляксандр, Шыцко Таццяна

Пятніца, 14.55-15.40, каб.24

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Стасюк Л.У.

8

Брылевіч Анастасія, Міцкевіч Іван, Ножын Раман, Садоўская Вікторыя, Сітнік Аляксандр, Чуракова Дарына, Шыцко Таццяна, Юшко Вольга

Чацвер, 11.30-12.15, каб.24

9


Вывучаем беларускі правапіс

Баранава І.В.

4

Бярозка Юлія, Жук Дар’я, Краўс Рэгіна, Паўтарак Аляксандр

Субота,10.00-10.45, каб.26

Секреты синтаксиса и пунктуации

Бушык І.А.

6

Дырында Алег, Краўс Рэгіна, Марчык Мікалай, Панасік Ілья, Сталярэўская Кацярына, Чупрэта Ілья

Субота, 09.10-09.55, каб.3

Алгебра вучыць разважаць

Кавальчук Г.Б.

4

Панасік Ілья, Паўтарак Аляксандр, Піваварчык Ганна, Ульдзіновіч Вольга

Пятніца, 14.05 – 14.50, каб.26

Беларускія землі ў складзе Расійскай імперыі: фармірав…

Станіслаўчык С.В.

5

Бярозка Юлія, Жук Дар’я, Піваварчык Ганна, Сталярэўская Кацярына, Ульдзіновіч Вольга

Субота, 10.50-11.35, каб. 23

Асновы гендарнай культуры

Канюк В.Л.

3

Дырында Алег, Марчык Мікалай, Чупрэта Ілья

Аўторак,14.05-14.50,каб.26

Асновы сучаснага этыкету

Рыбак А.В.

6

Бярозка Юлія, Жук Даръя, Краўс Рэгіна, Піваварчык Ганна, Сталярэўская Кацярына, Ульдзіновіч Вольга

Аўторак,14.05-14.50,каб.15

Асновы выбару прафесіі

Алендар Л.В.

11



Бярозка Юлія, Дырында Алег, Жук Даръя, Краўс Рэгіна, Марчык Мікалай, Панасік Ілья, Паўтарак Аляксандр,Піваварчык Ганна, Сталярэўская Кацярына, Ульдзіновіч Вольга, Чупрэта Ілья

Серада,14.15-15.40,каб.15

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Стасюк Л.У.

11



Бярозка Юлія, Дырында Алег, Жук Даръя, Краўс Рэгіна, Марчык Мікалай, Панасік Ілья, Паўтарак Аляксандр,Піваварчык Ганна, Сталярэўская Кацярына, Ульдзіновіч Вольга, Чупрэта Ілья

Серада, 12.20-13.05, каб.26

10

Практыкум па арфаграфіі беларускай мовы

Данько М.А.

6

Атока Маргарыта, Клімовіч Анастасія, Маслоўская Ілона, Рояк Крысціна, Угрыновіч Вераніка, Ульдзіновіч Кацярына

Субота, 09.10-09.55, каб.23

Лексіка-граматычны практыкум

Кароль Н.І.

6

Атока Маргарыта, Клімовіч Анастасія, Маслоўская Ілона, Рояк Крысціна, Угрыновіч Вераніка, Ульдзіновіч Кацярына

Субота, 10.00-10.45, каб. 30

Разнастайнасць ідэй і вобразаў

Курганская Г.А.

4

Клімовіч Анастасія, Маслоўская Ілона, Рояк Крысціна, Ульдзіновіч Кацярына

Субота, 10.50 – 15.40, каб.2

Асновы біятэхналогіі

Мінчук Т.У.

3

Атока Маргарыта, Рояк Крысціна, Угрыновіч Вераніка,

Аўторак, 14.55 – 15.40, каб. 30

Асновы гендарных ведаў

Стасюк Л.У.

3

Рояк Крысціна, Угрыновіч Вераніка, Ульдзіновіч Кацярына

Чацвер, 14.05-14.50, каб. 27

Культура здаровага ладу жыцця

Кароль Н.І.

5

Атока Маргарыта, Клімовіч Анастасія, Маслоўская Ілона, Угрыновіч Вераніка, Ульдзіновіч Кацярына

Серада, 13.15-14.00, каб.27

Асновы сучаснага этыкету

Владычык Т.А.

6

Атока Маргарыта, Клімовіч Анастасія, Маслоўская Ілона, Рояк Крысціна, Угрыновіч Вераніка, Ульдзіновіч Кацярына

Серада, 12.20-13.05, каб.27

11

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

Баранава І.В.

3

Жыгалка Марына, Калоша Анжэліка, Чахоўская Марыя

Субота, 10.50-11.35, каб.26

Лексіка-граматычны практыкум

Кароль Н.І.

3

Жыгалка Марына, Калоша Ан\жэліка, Чахоўская Марыя

Субота, 09.10-09.55, каб.31

Алгебра вучыць разважаць

Курганская Г.А.

3

Жыгалка Марына, Калоша Анжэліка, Чахоўская Марыя

Субота, 10.00-10.45, каб. 2

Экалогія чалавека і эвалюцыя біясферы

Клачко І.І.

3

Гургун Віталій, Жыгалка Марына, Чахоўская Марыя

Аўторак, 13.15-14.00, каб.30

Аэробіка

Туптала Г.М.

3

Жыгалка Марына, Калоша Анжэліка, Чахоўская Марыя

Аўторак, 14.05-14.50, каб.14

Асновы сучаснага этыкету

Владычык Т.А.

3

Гургун Віталій, Калоша Анжэліка, Чахоўская Марыя

Пятніца, 14.05-15.40, каб.3

Даследуючы гуманітарнае права

Станіслаўчык С.В.

3

Гургун Віталій, Жыгалка Марына, Калоша Анжэліка

Субота, 11.40-12.25, каб.3


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка