Гімназія г. Дзяржынска




Дата канвертавання29.03.2016
Памер83.47 Kb.







ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі



“Гімназія г. Дзяржынска”
( подпіс) Т.М. Давідовіч
« 14 » « 05 » 2015


Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў у дзяржаўнай установе адукацыі «Гімназія г. Дзяржынска» па завяршэнні навучання і выхавання на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2014/2015 навучальным годзе

Дата

Клас

Прадмет

Склад камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

Прозвішча, імя, імя па бацьку

2 чэрвеня

9 “А”

матэматыка

старшыня

Мігура Г.Я.

намеснік дырэктара

англійская мова

вышэйшая

члены камісіі:

Валахановіч Т.У.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Караневіч А.Г.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

4 чэрвеня

9 “А”

руская мова

старшыня

Мігура Г.Я.

намеснік дырэктара

англійская мова

вышэйшая

члены камісіі:

Храловіч Т.І.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

Колбун І.А.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

6 чэрвеня

9 “А”

беларуская мова

старшыня

Мігура Г.Я.

намеснік дырэктара

англійская мова

вышэйшая

члены камісіі:

Хацкевіч А.Я.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Гарбатоўская А.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

2 чэрвеня

9 “Б”

руская мова

старшыня

Асадчая І.І.

намеснік дырэктара

музыка

вышэйшая

члены камісіі:

Храловіч Т.І.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

Каладзінская Л.Л.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

4 чэрвеня

9 “Б”

беларуская мова

старшыня

Асадчая І.І.

намеснік дырэктара

музыка

вышэйшая

члены камісіі:

Волчанка А.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Бохан Т.Д.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

другая

6 чэрвеня

9 “Б”

матэматыка

старшыня

Асадчая І.І.

намеснік дырэктара

музыка

вышэйшая

члены камісіі:

Валахановіч Т.У.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Сухнат Т.В.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

2 чэрвеня

9 “В”

матэматыка

старшыня

Захарава Л.І.

намеснік дырэктара

беларуская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Матусевіч Т.М.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Няфёдава А.М.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

4 чэрвеня

9 “В”

беларуская мова

старшыня

Захарава Л.І.

намеснік дырэктара

беларуская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Хацкевіч А.Я.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Гарбатоўская А.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

6 чэрвеня

9 “В”

руская мова

старшыня

Захарава Л.І.

намеснік дырэктара

беларуская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Камейша Т.І.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

Колбун І.А.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

2 чэрвеня

9 “М”

беларуская мова

старшыня

Давідовіч Т.М.

дырэктар

гісторыя

першая

члены камісіі:

Волчанка А.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Бохан Т.Д.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

другая

4 чэрвеня

9 “М”

матэматыка

старшыня

Давідовіч Т.М.

дырэктар

гісторыя

першая

члены камісіі:

Матусевіч Т.М.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Караневіч А.Г.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

6 чэрвеня

9 “М”

руская мова

старшыня

Давідовіч Т.М.

дырэктар

гісторыя

першая

члены камісіі:

Храловіч Т.І.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

Каладзінская Л.Л.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая



Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце (подпіс) Л.І. Захарава


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка