Гімназія г. Асіповічы




Дата канвертавання19.03.2016
Памер263.99 Kb.
Вынікі

алімпіяды 3-х класаў па рускай мове і літаратуры дзяржаўнай установы адукацыя ”Гімназія г.Асіповічы”

ад 16 снежня 2015 г

Прозвішча,імя

клас


Заданні/ бал

Сума

39 б.


месца

1/3

2/2

3/3

4/5

5/2

6/2

7/2

8/5

9/5

10/10

1

Цілігузава К.

3 Б

2

2

0

5

2

2

2

4

5

10

34

IV

2

Язенкоў І.



3

0

2

5

2

2

2

5

5

10

36

II

3

Ляшчынская І.



3

2

2

5

2

0

2

4

5

10

35

III

4

Балацько Б.



2

2

3

3

2

2

2

3

1

10

30

VI

5

Шышкавец П.



3

2

3

5

2

2

2

4

5

10

38

I

6

Шубіна М.



1

2

1

5

2

2

2

0

5

0

20

IX

7

Рашэтнікава К.



3

2

3

5

2

2

2

0

5

10

34

IV

8

Дораш А.



0

2

2

5

2

1

2

0

5

0

19

X

9

Бекмецьева А.



0

2

3

5

2

0

2

0

5

0

19

X

10

Пятроўская В.



0

2

2

5

2

2

2

0

5

0

20

IX

11

Зубар Д.



1

2

3

5

2

2

2

0

5

0

22

VIII

12

Аль-Шарыфі Л.



2

2

3

5

2

2

2

0

5

0

23

VII

13

Чыкулаева К.



1

2

2

5

2

2

2

0

4

10

30

VI

14

Зыкаў Д.



2

2

3

5

2

2

2

0

4

10

32

V

15

Кузьміч Д.



2

2

3

5

2

1

2

3

4

10

34

IV

16

Русаковіч М.



3

2

3

2

2

2

2

5

5

10

36

II

17

Сідаровіч Д.



3

2

3

0

1

2

2

5

4

10

32

V

Старшыня журы В.А.Баравікова

Члены журы В.П.Альхімовіч

М.А.Харытонава



Вынікі

алімпіяды 3-х класаў па матэматыцы дзяржаўнай установы адукацыя”Гімназія г.Асіповічы”

ад 15 снежня 2015 г



Прозвішча,імя



клас

Заданні/бал

сума

месца


1/3

2/10

3/6

4/10

5/8

37б.




1

Чыкулаева К.



3

10

6

10

0

29

I

2

Балацько Б.



3

6

0

0

0

9

IV

3

Салавей Я.



3

10

0

0

0

13

III

4

Цілігузава К.



3

10

0

0

0

13

III

5

Трыбушэўскі А.



3

10

6

0

0

19

II

6

Рашэтнікава К.



3

0

0

10

0

13

III

7

Барташ Д.



3

0

0

10

0

13

III

8

Ляшчынская І.



3

0

6

0

0

9

IV

9

Бекмецьева А.



3

0

6

0

0

9

IV

10

Зыкаў Д.



3

0

6

0

0

9

IV

11

Фралова А.



3

0

2

0

0

5

V

12

Мельнік І.



3

0

0

0

0

3

VI

13

Зубар Д.



3

0




0

0

3

VI

14

Пятроўская В.



3

0

0

0

0

3

VI






























Старшыня журы Т.М.Харытонава

Члены журы Т.У.Данчанка

Л.У.Барысавец




Вынікі

алімпіяды 3-х класаў па беларускай мове і літаратуры дзяржаўнай установы адукацыя”Гімназія г.Асіповічы”

ад 17 снежня 2015 г

Прозвішча,імя



клас

Заданні/ бал

сума

месца

1/4

2/8

3/4

4/4

5/3

6/6

7/3

8/10

42б.




1

Аль-Шарыфі Л.



4

8

3

4

3

6

3

5

36

III

2

Язянкоў І.



4

3

4

2

3

4

3

5

28

X

3

Ляшчынская І.



3

8

4

4

3

5

3

7

37

II

4

Цілігузава К.



3

8

3

3

3

6

3

7

36

III

5

Зубар Д.



3

3

4

4

3

6

3

5

31

VIII

6

Рашэтнікава К.



3

8

4

4

3

5

2

5

34

V

7

Чыкулаева К.



3

8

4

4

3

1

3

6

32

VII

8

Мірончык М.



2

8

4

4

3

3

3

6

33

VI

9

Дораш А.



3

8

4

4

3

6

3

5

35

IV

10

Бікмецьева А.



4

6

4

3

3

6

3

5

34

V

11

Зыкаў Д.



3

8

4

4

3

6

3

7

38

I

12

Шышкавец П.



3

8

3

1

3

3

3

6

30

IX

13

Кузьміч Д.



4

8

4

4

3

6

3

5

37

II

14

Шубіна М.



4

8

3

4

3

6

3

6

37

II

15

Пятроўская В.



3

6

3

3

3

5

3

5

31

VIII








































Старшыня журы Т.М.Харытонава

Члены журы В.К.Ісай

Л.Г.Дамарацкая


Вынікі алімпіяды 3-х класаў

па прадмету Чалавек і свет

дзяржаўнай установы адукацыя”Гімназія г.Асіповічы”

ад 18 снежня 2015





Прозвішча,імя

клас


Заданні/бал

сума

месца

1/4

2/1

3/3

4/3

5/2

6/2

7/9

8/3

9/4

10/4

35б.




1

Бекмецьева А.



4

1

3

2

2

0

0

3

0

2

17

X

2

Баброў В.



0

1

3

2

2

2

0

0

4

0

14

XI

3

Кузьміч Д.



2

1

3

2

2

2

9

0

4

2

27

III

4

Пятроўская В.



2

1

3

2

2

0

8

3

0

2

23

VII

5

Зыкаў Д.



4

1

3

2

2

2

8

3

4

2

31

I

6

Балацько Б.



4

1

3

1

2

0

6

3

0

2

22

VIII

7

Сакалоў Н.



3

1

3

3

2

1

8

0

0

3

24

VI

8

Русаковіч М.



3

1

3

2

2

0

8

3

4

2

28

II

9

Фралова А.



0

1

3

1

2

1

5

3

0

2

18

IX

10

Аленчук А.



4

1

3

2

2

1

8

3

0

0

24

V

11

Барташ Д.



3

1

3

2

2

1

7

3

4

0

26

IV

12

Трыбушэўскі А



3

1

3

2

2

0

8

0

4

2

25

V

13

Зубар Д.



1

1

3

2

2

2

9

0

0

2

22

VIII

14

Рашэтнікава К.



3

1

3

2

2

2

8

0

0

2

23

VII

15

Цілігузава К.



2

1

2

3

2

1

2

3

4

2

22

VIII













































Старшыня журы Т.М.Харытонава



Члены журы Л.У.Барысавец

Т.У.Данчанка


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка