Дошка гонару (ва выніках 2010 года)




Дата канвертавання19.03.2016
Памер61.46 Kb.
ДОШКА ГОНАРУ
(ва выніках 2010 года)

Пераможца раённага спаборніцтва сярод працоўных калектываў прамысловасці Калектыў адкрытага акцыянернага таварыства “Шчучынскі завод “Аўтапровад”(дырэктар Аляксандр Іванавіч Сімановіч)

Пераможца раённага спаборніцтва сярод прадпрыемстваў будаўнічага комплексу Калектыў камунальнага праектна-рамонтна-будаўнічага  унітарнага прадпрыемства “Гроднааблдарбуд” ДРБУ № 161 (начальнік Стэльмашок Мечыслаў Іванавіч)

Пераможца раённага спаборніцтва сярод пассельсаветаў дэпутатаў  Васілішкаўскі сельскі Савет (старшыня Тамара Іванаўна Зубрыцкая)

Пераможца раённага спаборніцтва сярод працоўных калектываў суб’ектаў гаспадарання абслугоўваючага сектара эканомікі Калектыў Шчучынскага раённага вузла электрычнай сувязі Гродзенскага філіяла рэспубліканскага унітарнага прадпрыемства электрасувязі “Белтэлеком” (начальнік Аляксандр Браніслававіч Рыбак)

Пераможцы раённага спаборніцтва


сярод працоўных калектываў вытворчых падраздзяленняў:

Калектыў вытворчага ўчастака №2 “Барташы” сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Шчучынаграпрадукт” (брыгадзір Станіслаў Іванавіч Астаповіч)

Калектыў малочна-таварнай фермы “Скоржыкі” сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Шчучынаграпрадукт” (загадчыца  Ірына Іванаўна Гойла)

Калектыў фермы па вытворчасці ялавічыны “Трайгі” адкрытага акцыянернага таварыства “Васілішкі” (загадчык Станіслаў Іванавіч Коркуць)

Калектыў філіяла “Жалудоцкі свінагадоўчы комплекс” прыватнага вытворчага унітарнага прадпрыемства “Скідзельаграпрадукт” (дырэктар Станіслаў Юльянавіч Гузень)

Калектыў брыгады даччынага прадпрыемства “Шчучынская МПМК № 166” Гродзенскага абласнога вытворчага праектна-будаўнічага унітарнага прадпрыемства “Гроднааблсельбуд” (брыгадзір Юрый Часлававіч Ластоўскі)

Калектыў брыгады кацельнай па вуліцы 17 Верасня ў горадзе Шчучыне Шчучынскага раённага унітарнага прадпрыемства жыллёва-камунальнай гаспадаркі (брыгадзір Аляксей Міхайлавіч Брашчук)

Калектыў участка па вытворчасці сельскагаспадарчых машын даччынага прадпрыемства “Шчучынскі рамонтны завод”  Гродзенскага абласнога унітарнага прадпрыемства ”Аблсельгастэхніка” (начальнік Анатолій Міхайлавіч Нюнько)

Калектыў дрэваапрацоўчага цэха дзяржаўнай лесагаспадарчай установы “Шчучынскі лясгас” (начальнік Леанід Расціслававіч Белайц)

Пераможца раённага спаборніцтва сярод працоўных калектываў устаноў адукацыі Калектыў дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія горада Шчучына” (дырэктар Наталля Янаўна Лебедзь)

Пераможца раённага спаборніцтва сярод працоўных калектываў устаноў (аддзяленняў) аховы здароўя Калектыў тэрапеўтычнага аддзялення раённай паліклінікі ўстановы аховы здароўя “Шчучынская цэнтральная раённая бальніца” (загадчыца Ала Аляксандраўна Капіцына)

Пераможца раённага спаборніцтва сярод працоўных калектываў устаноў культуры Калектыў Шчучынскага раённага цэнтра рамёстваў і народнага мастацтва (дырэктар Таццяна Уладзіміраўна Гаўрылава)



Лепшыя па прафесіі:




Станіслаў Юльянавіч Гузень
дырэктар філіяла “Жалудоцкі свінагадоўчы комплекс” прыватнага вытворчага унітарнага прадпрыемства “Скідзельаграпрадукт”




Ігар Аляксандравіч Сарокін
галоўны заатэхнік сельскагаспадарчага вытворчага ўпраўлення “Пратасаўшчына”вытворчага рэспубліканскага унітарнага прадпрыемства “Гроднааблгаз”




Валерый Мікалаевіч Мудрэўскі
механізатар камунальнага сельскагаспадарчага унітарнага прадпрыемства “Саўгас “Першамайск-агра”




Валянціна Мікалаеўна Копаць
аператар машыннага даення адкрытага акцыянернага таварыства “Васілішкі”




Іван Станіслававіч Сцепанцэвіч
аператар па дарошчванні буйнай рагатай жывёлы сельскагаспадарчага вытворчага ўпраўлення “Пратасаўшчына” вытворчага рэспубліканскага унітарнага прадпрыемства “Гроднааблгаз”




Марына Рычардаўна Красоўская
аператар па адкорму буйнай рагатай жывёлы селскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Дзембрава”




Аліна Станіславаўна Рашчынская
аператар па адкорму свіней філіяла “Жалудоцкі свінагадоўчы комплекс” прыватнага вытворчага унітарнага прадпрыемства “Скідзельаграпрадукт”




Валянціна Антонаўна Капіца
птушніца-аператар  камунальнага даччынага унітарнага сельскагаспадарчага прадпрыемства “Шчучынская племянная птушкагадоўчая рэпрадуктарная фабрыка”




Алена Іванаўна Фядзюк
намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс “Галавічпольскі дзіцячы сад-агульнаадукацыйная сярэдняя школа”




Галіна Эдуардаўна Якусік
урач-тэрапеўт тэрапеўтычнага аддзялення ўстановы аховы здароўя “Шчучынская цэнтральная раённая бальніца”




Святлана Віктараўна Бярозкіна
настаўнік Шчучынскай дзіцячай школы мастацтваў




Вера Вітальеўна Аляхновіч
галоўны спецыяліст аддзела дзяржаўнай службы занятасці ўпраўлення па працы, занятасці і сацыяльнай абароне Шчучынскага райвыканкама




Станіслаў Станіслававіч Яхімчык
участковы інспектар міліцыі аддзела ўнутраных спраў Шчучынскага райвыканкама, старшы лейтэнант міліцыі




Святлана Мікалаеўна Заенчкоўская
начальнік аддзялення паштовай сувязі “Ракавічы” Шчучынскага раённага вузла паштовай сувязі




Юрый Мар’янавіч Махнач
слесар-сантэхнік даччынага камунальнага унітарнага прадпрыемства “Жыллёва-эксплуатацыйная служба” Шчучынскага раёна




Іосіф Іосіфавіч Аўдзей
слесар па эксплуатацыі і рамонце падземных газапровадаў вытворчага ўпраўлення “Шчучынрайгаз”




Леанід Феліксавіч Сіміновіч
 вадзіцель адкрытага акцыянернага таварыства “ШчучынАГРАХІМсэрвіс”




Вацлаў Мячыслававіч Богдан
вадзіцель філіяла “Аўтамабільны парк №12 г.Шчучын” адкрытага акцыянернага таварыства “Гроднааблаўтатранс”




Уладзімір Уладзіміравіч Герасімчык
вадзіцель даччынага прадпрыемства “Шчучынская МПМК № 167”
Гродзенскага абласнога вытворчага праектна-будаўнічага унітарнага прадпрыемства “Гроднааблсельбуд”




Алена Міхайлаўна Кавалеўская
прадавец Шчучынскага раённага спажывецкага таварыства




Фрэдзя Людвікаўна Кахновіч
аператар пральных машын камунальнага унітарнага прадпрыемства
“Камбінат бытавога абслугоўвання насельніцтва Шчучынскага раёна”




Мікалай Мікалаевіч Цынгалёў
старшы электраманцёр па рамонце і абслугованні электраабсталявання адкрытага акцыянернага таварыства “Шчучынскі масласырзавод”




Віктар Баляслававіч Шышко
начальнік пажарнага аварыйна-выратавальнага паста №16 Шчучынскага раённага аддзела па надзвычайных сітуацыях


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка