Dřeviny na fakultě: Od vrátnice do zahrady vpravo od cesty




Дата канвертавання26.04.2016
Памер127.93 Kb.
Dřeviny na fakultě:
Od vrátnice do zahrady
vpravo od cesty

Rhododendron hybridum ´Nova Zembla´ 3 ks, 2005, S12

Pyracantha coccinea skupina 2005, S12

Juniperus squamata ´Blue Carpet´ 2005, S12

Abies nordmanniana 2000, S12

Lonicera pileata skupina, S12

Vinca minor skupina, S12

Salvia officinalis, S11

Taxus baccata skupina, S10-12

Viburnum rhytidophyllum skupina, S10-12

Acer palmatum ´Orange Dream´, 2008, S11

Ligustrum ovalifolium ´Aureum´, S10

Cotoneaster multiflorus, 2 ks, S10

Cotoneaster praecox, 2 ks, S10

Abies pinsapo 2000, S10

Buxus sempervirens ´Argenteo-variegata´, S10

Rosa hybrida, S10

Rosa hybrida ´Bessy´ 2014, S10

Thuja plicata skupina, S9-10

Rhododendron hybridum ´Nova Zembla´, 2 ks, 2012, S9

Rhododendron catawbiense ´Grandiflora´, 2012, S9

Rhododendron catawbiense ´Roseum Elegans´, 2012, S9

Hebe buchananii, 2012, skupina, S9

Pachysandra terminalis skupina, 2012, S9

Chamaecyparis lawsoniana ´Ivonne´, 2012, S9

Chamaecyparis lawsoniana ´White Spot´,

2012, S9

Lonicera acuminata , 4 ks, 2014, S9

Prunus laurocerasus, R9

Ilex pernyi, 2011, R9

Ilex aquifolium ´Ferox Argentea´, 2011, R9

Ilex xmeserveae ´Blue Angel´, 2011, R9

Hydrangea paniculata ´Grandiflora´, 5 ks, 2011 a 2014, R9

Hydrangea macrophylla 2 ks, 2011, R9

Hydrangea macrophylla ´Red Ace´, 2011, R9

Hedera helix, R-S9-10


vlevo od cesty

Acer pseudoplatanus, R12

Hamamelis xintermedia ´Arnold Promise´, 2011, R12

Taxus baccata ´Fastigiata´ 2008, R12

Taxus baccata, R12

Cotoneaster praecox, S11

Chamaecyparis nootkatensis ´Pendula´ 2008, R11

Juniperus virginiana 2010, R11

Lonicera pileata skupina, R11-12

Acer palmatum 2008, R11

Hydrangea arborescens skupina, R10

Cotoneaster horizontalis, R10

Buxus sempervirens ´Argenteo-variegata´ skupina 2010, R9

Callicarpa japonica skupina 2010, R9

Pachysandra terminalis skupina ´Variegata´ 2010, R9

Taxus baccata skupina, R9

Berberis verruculosa, R9

Cotoneaster horizontalis ´Variegatus´ 2013, 3 ks, R9

Chaenomeles xsuperba ´Red Trail´ 2013, R9

Chaenomeles xsuperba ´Vermilion´ 2013, R9

Chaenomeles xsuperba ´Rising Sun´ 2013, R9

Torreya nucifera, R9

Pinus wallichiana, R9
uprostřed vedle odpadového hospodářství

Ginkgo biloba, Q9

Pterocarya pterocarpa, R10, 2014

Magnolia xsoulangeana, R10

Magnolia liliiflora ´Nigra´, 2013, R10

Magnolia stellata 2 ks, 2013, R10

Magnolia grandiflora, 2013, R10

Aesculus hippocastanum ´Laciniata´, R10

Acer palmatum ´Atropurpureum´, 2013, R10

Chamaerops humilis 2014, R10

Euonymus japonicus 3 ks, 2013, R10

Rhododendron molle subsp. japonicum ´Geisha Pink´, 2014, R10

Rhododendron molle subsp. japonicum ´Königstein´, 2014, R10

Rhododendron obtusum ´Karmesina Rose´, 2014, R10

Rosa pendulina skupina, Q9

Kolkwitzia amabilis ´Pink Cloud´ 2005, Q11

Eleutherococcus sieboldianus 2 ks, 2014, Q11

Eleutherococcu senticosus, 2014, Q11

Euonymus nanus, 2014, skupina, Q11

Rhododendron hybr. skupina, R10

Aucuba japonica skupina, R10

Coriaria japonica, R10

Cotoneaster divaricatus, R10

Hedera helix, Q-R9-10

Taxus baccata ´Adpressa Aurea´, Q10
zprava vedle vchodu do odpad. hospodářství

Weigela florida 2005, Q11

Pinus nigra 1995, Q11

Prunus laurocerasus skupina, Q11

Taxus baccata ´Fastigiata´ 2008, Q11-12

Cedrus atlantica ´Glauca´ 1995, Q12

Hydrangea petiolaris, Q12
u parkoviště

Cotoneaster dammeri 2005, R12

Cotoneaster xsuecicus 2005, R12

Kolkwitzia amabilis ´Pink Cloud´ 2005, R12

Weigela florida 2005, R12

Taxus baccata ´Fastigiata´ 2008, R12

Parthenocissus inserta kolem domečku 2005, R12

Vinca minor 2005, R12


Za vrátnicí
Cedrus atlantica 2 ks, 1995, R14

Prunus laurocerasus, R14

Thujopsis dolabrata, R14

Ligustrum vulgare 2 ks, S14

Spiraea xvanhouttei, S14

Betula utilis ´Doorenbos´, 2014 S14

Spiraea xcinerea ´Grefsheim´, 5 ks, 2014, S14

Hypericum xhidcoteense ´Hidcote´, skupina 2014, S14

Caragana arborescens ´Globosa´, 2014, S14
U pomníku
Lonicera pileata skupina 2004, Q-R13

Cotoneaster horizontalis skupina 2004, Q13

Vinca minor skupina 2004, Q-R13

Lonicera japonica ´Albiflora´, skupina, 2016, R13

Syringa vulgaris 2016, R13
Za budovou 2.
Fagus sylvatica ´Albovariegata´, M14

Forsythia xintermedia skupina 2006, N14

Deutzia scabra skupina 2006, N14

Viburnum lentago, N14

Diospyros lotus, N14

Forsythia suspensa, N14

Prunus laurocerasus, N14

Hedera colchica skupina 2006, N-O14

Syringa vulgaris 2006, N14

Spiraea douglasii skupina 2006, N-O14

Cercis siliquastrum, O14

Hypericum androsaeum skupina 2006, O14

Rosa rugosa skupina 2006, O14

Pyracantha coccinea skupina 2006, O14

Forsythia xintermedia skupina 2006, O14

Rhodotypos scandens skupina 2006, O14

Pinus nigra 3 ks, Q14

Colutea arborescens, Q14

Spiraea xvanhouttei skupina 2006, Q14

Hippophae rhamnoides 2006, Q14

Phelodendron amurense, R14

Spiraea japonica skupina 2006, R14

Kerria japonica skupina 2006, R14

Exochorda racemosa 2006, R14

Mahonia aquifolium skupina, R14

Amelanchier lamarckii skupina 2006, R14

Hedera helix skupina 2006, R14

Deutzia gracilis skupina 2006, R14

Callicarpa japonica 2006, R14

Liquidambar styraciflua 2006, R14

Prunus serrulata ´Kanzan´ 3 ks, 2006, Q-R14
Mezi děkanátem a budovou 2.
Parrotia persica 2008, L13

Cornus florida 2008, L13

Magnolia liliiflora ´Nigra´ 2008, L13

Magnolia xsoulangeana, M13

Magnolia xsoulangeana ´Amabilis´, M13

Pinus nigra, L13

Pinus sylvestris, L13

Ginkgo biloba, L13

Gleditzia triacanthos, L14

Forsythia xintermedia skupina, L-M14

Syringa reticulata subsp. amurensis, 4 ks, 2013, L-M14

Syringa vulgaris, L14

Lonicera xylosteum, L14
Za děkanátem, budova 1.
Pinus nigra 3 ks, I-K14

Syringa xchinensis, 5 ks, 2013, I14

Syringa reticulata subsp. amurensis, 3 ks, 2013, I14

Jasminum nudiflorum 4 ks, 2013, I14

Viburnum rhytidophyllum 6 ks, I-K14

Cotoneaster divaricatus, I14

Cotoneaster lucidus, I14

Cotoneaster multiflorus, I14

Amelanchier ovalis, J14

Aronia xprunifolia, J14, skupina, 2012

Prunus fruticosa ´Globosa´ 2 ks, 2008, J14

Pyracantha coccinea, skupina, 2011, J14

Juniperus sabina ´Tamariscifolia´, 5 ks, 2011, J14

Cotoneaster xsuecicus, skupina, 2011, J14

Prunus laurocerasus, K14

Symphoricarpos albus, K14


Mezi děkanátem a budovou 3.
Prunus laurocerasus 1995, I13

Chamaecyparis lawsoniana ´Alumii´ 1995, H13

Cornus alba 3 ks, H13

Physocarpus ribesifolius 2010, H13

Viburnum opulus ´Roseum´ 2010, H13

Fagus sylvatica f. purpurea 2010, H13

Hedera helix skupina, H13

Betula pendula ´Youngii´ 2009, H13

Heptacodium myconioides 3 ks, 2010, G13

Tilia cordata, G14

Viburnum rhytidophyllum 2 ks, G14

Symphoricarpos albus skupina, H-I14

Philadelphus coronarius, G14

Deutzia scabra, G14

Paeonia xsuffruticosa, H13

Maclura pomifera, H13

Crategus monogyna, 2012, G14

Euonymus europaeus, 3 ks, 2012, H14

Cornus sanguinea, G14

Ligustrum obtusifolium subsp. obtusifolium, skupina, 2012, H14

Ligustrum ovalifolium skupina, 2012, H14

Ligustrum vulgare, H14

Jasminum nudiflorum skupina, I14

Parrotiopsis jacquemontiana, 2012, I14

Lonicera pileata, skupina, 2012, I14

Photinia villosa, 2012, I14

Chionanthus virginicus, 2012, I14

Chimonanthus praecox 2 ks, 2012, I14

Cotoneaster multiflorus, G14

Forsythia xintermedia skupina, H14


Za budovou 3.
Viburnum opulus 2012, E14

Cotoneaster xsuecicus 2012, E-G14

Forsythia suspensa skupina, C14

Hedera helix skupina, C14

Acer platanoides ´Red Ace´, 2011, C14

Acer pseudoplatanus ´Leopoldii´, 2011, D14

Zelkova serrata, 2011, E14

Sorbaria sorbifolia skupina, D-E14

Symphoricarpos albus skupina, D-E14

Forsythia suspensa 4 ks, D-E14

Ligustrum vulgare 2 ks, F14

Buddleja davidii 2011, F14

Berberis vulgaris 2 ks, F14

Phelodendron amurense, 2012, F14

Lonicera xylosteum, F14

Spiraea ?, F14

Viburnum rhytidophyllum 4 ks, F14

Spiraea japonica, 2012, G14

Aesculus parviflora, 3 ks, 2013, G14

Physocarpus ribesifolius, 2012, 3 ks, F14,

Callicarpa japonica, skupina 2012, F14

Philladelphus xlemoinei skupina 2012, G14

Cotoneaster salicifolius skupina 2012, F-G14
Mezi budovou 11. a 3. na Kounicové
Forsythia suspensa 2 ks, C14

Hedera helix, C14

Symphoricarpos albus, C14

Ligustrum ovalifolium 2 ks, C14

Jasminum fruticans, C14

Berberis vulgaris, C14


Na Kounicové, za budovou 11.
Parthenocissus tricuspidata ´Veitchii´, 2012, B14

Pinus wallichiana 2012, B14

Philadelphus coronarius 5 ks, 2012, B14

Viburnum lantana 3 ks, 2012, B14

Forsythia suspensa 5 ks, A-B14

Symphoricarpos albus 3 ks, B14

Jasminum nudiflorum 2 ks, B14

Berberis julianae 2 ks, B14

Quercus rubra, 2011, B14

Cotoneaster xsuecicus 2011, B14


Před budovou 11.
Cornus mas 2008, C10

Thuja plicata, C11

Broussonetia papyrifera 3 ks, 2010, C11

Prunus serrulata ´Amanogawa´ 2 ks, 2008, C11

Platycladus orientalis, C12

Thuja occidentalis 4 ks, C12-13

Picea glauca ´Conica´, 2012, 2 ks, C13

Juniperus xmedia ´Old Gold´, 2012, 2 ks C13

Juniperus squamata ´Blue Chip´, 2012, C13

Juniperus communis ´Blue Arrow´, 2012, 2 ks, C13

Liquidambar styraciflua, C13
Před budovou 4. (vchod do menzy)
vpravo od schodiště

Metasequoia glyptostroboides 2010, G11

Spiraea xvanhouttei skupina 2009, F11

Corylus avellana ´Contorta´ 2009, G11

Viburnum rhytidophyllum, G11

Cotoneaster divaricatus, G12

Cornus alba ´Kesselringii´ 2009, G12

Cornus sericea ´Flaviramea´ 2 ks, 2009, G12

Catalpa bignonioides ´Nana´, 2012, F12
vlevo od schodiště

Cotoneaster lucidus, E12

Pyracantha coccinea skupina 2009, E12

Betula pendula ´Purpurea´ 2009, E12

Catalpa bignonioides ´Nana´, 2012, E12

Lonicera tangutica skupina 2009, E11

Stephanandra tanakae 2010, F11

Neillia longiracemosa 2 ks, 2010, F11

Morus alba 2010, F11
vedle budovy 4. u Klodnerplatzu

Prunus fruticosa ´Globosa´ 3 ks, 2008, H10-12


za budovou 4.

Pinus nigra ´Pyramidalis´ 2009, H10

Ptelea trifoliata 3 ks 2010, F10

Hibiscus syriacus ´Maike´, ´Mathilde´ a ´Russian Violet´ 2009, F10

Cotinus coggygria 2010, E10

Cotinus coggygria ´Royal Purple´ 2009, E10

Dasiphora fruticosa ´Abbotswood´ skupina 2009, E10

Abies concolor ´Fastigiata´ 2014, E10

Koelreuteria paniculata 2012, 3 ks, E-F10

Mahonia bealei 2 ks, 2010, D10


Klodnerplatz před děkanátem
Tilia cordata 6 ks, I-K11

Aesculus hippocastanum 2 ks, I a K12

Acer pseudoplatanus ´Leopoldii´, K9
Před budovou 7.

Cotoneaster xsuecicus skupina 2008, I-K9

Cotoneaster salicifolius ´Repens´ 2008, I-K9

Taxus baccata ´Pyramidalis´ 2008, I9

Taxus baccata ´Fastigiata´ 2008, J9
Ve čtverci

Lonicera pileata skupina 2008, J9-10

Rosa hybrida růžová 3 ks, 2008, J9

Rhododendron hybridum 3 ks, 2008, J10

Chaenomeles xsuperba ´Alba´ 2008, J10

Chaenomeles xsuperba 2 ks 2008, J10

Caryopteris xclandonensis 2 ks, 2010, J10
V trávníku vlevo

Kolkwitzia amabilis ´Pink Cloud´ 2 ks, 2008, I9

Ginkgo biloba 2008, I9

Acer japonicum 1995, I10

Cotoneaster multiflorus, I11

Forsythia xintermedia skupina, I11

Chamaecyparis lawsoniana ´Ellwodii´ 4 ks, 1995, I12

Thujopsis dolabrata 2 ks, 1995, I12

Dasiphora fruticosa skupina 1995, I12

Cotoneaster lacteus, I12

Genista lydia 3 ks, 2011, I12

Deutzia gracilis ´Rosea´, 3 ks, 2011, I12

Chamaecyparis lawsoniana ´Alumii´ 1995, I12

Thuja plicata, 1995, I12


V trávníku vpravo

Larix decidua 1995, K12

Chamaecyparis lawsoniana ´Alumii´ 3 ks, 1995, K12

Thuja occidentalis 2 ks, 1995, K12

Thuja occidentalis ´Smaragd´ 1995, K12

Taxus baccata 4 ks, 1995, K12

Taxus baccata ´Fastigiata´ 1995, K12

Cotoneaster divaricatus, K12


U budovy 5.
Před budovou 5. vpravo od schodiště

Viburnum rhytidophyllum 2ks, O12

Taxus baccata 2 ks, O12

Taxus baccata ´Fastigiata´ 2 ks, O11

Chamaecyparis lawsoniana, O12

Chamaecyparis nootkatensis, O11


vlevo od schodiště

Taxus baccata 2 ks, N12

Viburnum rhytidophyllum 2 ks, M11

Cotoneaster multiflorus, N11

Prunus padus, N11

Hydrangea arborescens, M11

Halesia sp., 2011, N12
za budovou 5.

Cotoneaster multiflorus, M10

Cotoneaster hsingshangensis 3 ks, O10

Carpinus betulus ´Fastigiata´ 2 ks, 2009, O10

Aronia melanocarpa, 2011, O10

Lonicera involucrata, 2016, N10


U budovy 6.
U budovy 6. vpravo od schodiště

Liriodendron tulipifera 2010, Q9

Microbiota decussata 2 ks, 2010, Q9

Juniperus xmedia ´Gold Coast´ 2 ks, 2010, Q9

Cotoneaster horizontalis skupina 2010, Q9

Cotoneaster ascendens, 2010, Q9

Ligustrum ovalifolium ´Aureum´ skupina 2010, Q9

Taxus baccata 2 ks, P9

Prunus laurocerasus, O9

Thuja occidentalis ´Malonyana´ 3 ks, O9


vlevo od schodiště

Ribes sanguineum, N9

Thuja occidentalis ´Malonyana´ 3 ks, N9

Sambucus nigra ´Black Lace´, 2015, N9

Viburnum opulus ´Roseum´, 2015, N9

Exochorda racemosa, 2015, 2 ks, N9

Calycanthus floridus, 2015, N9

Cotinus cogyggria, M9

Abies pinsapo 2 ks, 1995, L9
Před budovou 8.
Davidia involucrata, 2016, D9

Acer laetum 2008, D9

Prunus laurocerasus 2 ks, E a G9

Thuja occidentalis ´Malonyana´ 3 ks, F a H9

Chamaecyparis lawsoniana 2 ks, E a G9

Cupressocyparis leylandii 2014, G9


U budovy 9.
Lonicera pileata 2006, L5-6

Cotoneaster xsuecicus ´Skogholm´, 2006, K-L-6

Thuja occidentalis ´Smaragd´, 2014, L5

Platycladus orientalis ´Aurea´ 2006, L5

Pinus mugo 2006, L5

Thuja occidentalis ´Filiformis´ 2006, L5

Taxus baccata ´Pyramidalis´ 2006, K5

Cotoneaster salicifolius ´Repens´, skupina 2006, K-L5-6


U skleníku směrem k budově 9.
Malus xfontana 2005, L6

Lonicera xhecrotii 2010, L6

Actinidia kolomicta 2007, L5
Pod pergolkou u garáže, budova 14.
Cotoneaster dammeri, H5

Actinidia deliciosa, 1997, H5

Aristolochia macrophylla 1997, H5

Rosa chinensis var. minima 1997, H5

Buxus sempervirens ´Argenteo-variegata´ 1997, H5

Vitis vinifera 1997, H5

Cotoneaster ascendens 1997, H5
Pod oknem budovy 14. směrem k budově 8.
Chamaecyparis lawsoniana ´Alumii´ 2009, G6
Před knihovnou, budova 12.

Cotoneaster glacialis 2008, C6

Cotoneaster xsuecicus ´Jürgel´, 2008, C5-6

Cotoneaster dammeri skupina 2008, C5-6

Hedera helix skupina 2008, C5-6

Parthenocissus quinquefolia 3 ks, 2008, C5

Parthenocissus tricuspidata 2 ks, 2011, C5

Buddleja alternifolia 2 ks, 2009, C6

Prunus serrulata ´Pink Perfection´ 4 ks, 2008, D5-6
Dřeviny v zahradě:
Vedle vchodu do zahrady z fakulty
Pod schody na střechu

Skimmia japonica 1997, Q7

Ilex aquifolium ´Crispa´ 1997, Q7

Acer japonicum 1997, Q7

Sarcococca humilis skupina 1997, Q7

Actinidia arguta 1997, P7


Vpravo od branky

Actinidia arguta 1950, Q7

Akebia quinata, Q7
U ledviny
Picea glauca ´Conica´ 3 ks, Q6

Hedera colchica ´Dentato-variegata´ skupina, Q5

Cryptomeria japonica ´Bandai-sugi´ 3 ks, Q5
Vedle skleníku u ledviny
Euonymus hederaceus ´Argenteomarginata´ skupina 2006, P6

Euonymus hederaceus ´Blondy´ skupina 2006, P6

Vinca minor 2006, Q6

Rhododendron mucronatum ´Ennepe´, skupina, P6

Ilex aquifolium, Q6

Calocedrus decurrens, P6

Pyracantha coccinea 2 ks 2006, P6

Mahonia bealii, P6

Cunninghamia lanceolata, P6

Torreya nucifera, P5

Pieris japonica, 2015, P6

Rhododendron keleticum, 2015, P6

Rhododendron hybr. ´Jolie Madame´, 2015, P6

Pachysandra terminalis, P5

Erica carnea skupina 2006, P5

Rhododendron hybridum skupina, P5

Hebe buchananii 2006, P5

Daphne cneorum, P5

Thuja occidentalis ´Globosa´, P5

Rhododendron hybridum ´Wendy´ 2006, P5

Rhododendron hybridum ´Blue Silver´ 2006, P5

Pinus mugo ´Pumilio´ 2009, P4

Euonymus hederaceus ´Variegata´ skupina 2006, P4
Skalka pod Liriodendronem - vysokohoří
Genista pilosa, Q6

Cotoneaster dammeri skupina, Q6

Liriodendron tulipifera, R6

Cedrus atlantica, R7

Salix nigricans subsp. jacquiniana, R7

Viburnum opulus, S7

Genista pilosa, S7

Pinus cembra, R6

Aethionema grandiflorum, R6

Cotoneaster dammeri skupina, R6


Zevnitř plotu s Hederou
Tsuga canadensis, R7

Hedera helix, R7

Chamaecyparis obtusa ´Tetragona Aurea´, R7

Pinus cembra, R7

Pinus aristata, R7

Juniperus squamata ´Blue Chip´ 2006, R7

Chamaecyparis lawsoniana ´Elwoods Gold´, R8

Taxus baccata ´Fastigiata´, R8

Thuja occidentalis ´Filiformis´ 2006, R8

Cephalotaxus harringtonii 2 ks, R8

Cunninghamia lanceolata, R8

Daphne alpina, 2015, R8

Taxus baccata, R8
Smrčiny a vysokohorské nivy
Larix kaempferi, R8

Lonicera nigra, R8

Rosa pendulina, R8

Daphne alpina, R8

Pinus mugo, R8

Pinus cembra, R8


Kolem plynového domečku
Lonicera acuminata var. acuminata, S8

Caryopteris xclandonensis skupina, S8

Cotoneaster xsuecicus skupina, S8

Cotoneaster multiflorus, S8

Sambucus racemosa, 2015, R8

Rosa pendulina skupina, R8

Taxus baccata skupina, R8

Forsythia xintermedia skupina, R8


Nová výsadba v rohu
Baccharis halimifolia skupina 2010, S8

Juniperus squamata ´Blue Chip´ 2010, S8

Juniperus conferta ´Schlager´ 2010, S8

Juniperus horizontalis ´Wiltonii´ 2010, S8

Viburnum xburkwoodii skupina 2010, S8

Larix decidua 2010, S8

Cotoneaster dammeri skupina 2010, S8
Skalka po P. wallichiana
Daphne alpina, R-S7

Clematis integrifolia, S7

Genista sagittalis, R7

Helianthemum apenninum, R7


Podél plotu Kotlářská až k platanu
Staphyllea pinnata 2 ks, S7

Viburnum opulus ´Compactum´, 2015, S7

Acer ginnala, 2015, S7

Taxus baccata skupiny, S6-7

Cornus mas, S6

Vinca minor skupina, S6


Pálava
Staphyllea pinnata, R6

Rosa spinosissima, R6

Lonicera caprifolium, R6

Dorycnium herbaceum, R6


Skalka pod platanem
Clematis alpina 2 ks, S5
Podél plotu od platanu k Rhus verniciflua
Platanus xhispanica, R5

Callicarpa japonica, S5

Berberis julianae, S5

Cotoneaster microphyllus var. glacialis, S5

Taxus baccata 5 ks, S3-5

Pinus nigra 2 ks, S4 a 5

Laburnum anagyroides 2 ks, S4

Pinus nigra ´Nana´, S4

Lonicera japonica, S4

Rhododendron hybridum, S4

Tilia americana ´Nova´ 2005, S4

Calycanthus floridus, S3

Picea omorika ´Pendula´, R3

Hamamelis japonica na podnoži H. virginiana, R3

Pinus mugo, S3

Pinus jeffreyi, R3

Forsythia xintermedia 4 ks, S2-3

Toxicodendron vernicifluum, S3

Erica carnea skupina, R2

Thuja occidentalis ´Globosa´ 2 ks, S3

Lonicera pileata, S2

Pyracantha coccinea 2 ks, S2

Buxus sempervirens ´Argenteo-variegata´, S2

Euonymus hederaceus ´Variegata´, S2

Euonymus alatus, S2

Cotoneaster divaricatus, S2


U žáby
Před žábou a směrem k ledvině

Magnolia hybrida ´Susan´ 2008, Q4

Calluna vulgaris ´Firefly´ 3 ks 2008, Q4

Rhododendron hybridum ´Purple Pillow´ 2008, Q4

Rhododendron hybridum ´Klondyke´ 2 ks 2008, Q4

Thuja occidentalis ´Golden Tuffet´ 3 ks 2008, Q4

Pieris japonica ´Little Heath´ 3 ks 2008, Q4

Pieris floribunda ´Forest Flame´ 3 ks 2008, Q4

Paeonia xsuffruticosa 3 ks (2 ks 2008, 1 ks stará), Q4

Calluna vulgaris skupina, Q5

Andromeda polifolia ´Blue Ice´ 2008, Q5

Leucothoe keiskei ´Royal Ruby´ 2006, Q5

Pieris japonica ´Debutante´ 2006, R5

Pieris japonica ´Mountain Fire´, 2011, Q5

Pinus leucodermis ´Satellit´, 2011, Q5

Rhododendron kamtschaticum, Q5

Rhododendron roseum, Q5

Rhododendron simsii ´Bohemia´, 2011, Q5

Rhododendron schlippenbachii, Q5

Rhododendron poukhanense, R5

Rhododendron molle ´Glowing Ember´, 2011, R5

Rhododendron molle ´Golden Eagel´, 2011, R5

Rhododendron molle ´Koster Briliant´, 2011, R5

Rhododendron hybridum staré rostlinyR4

Rhododendron hybridum ´Cunningham White´, R4

Microbiota decussata, R5

Picea meyeri, R5

Gaultheria shallon, R5

Sciadopitys verticillata 2007, R4

Erica carnea skupina, R4

Skimmia japonica, R5

Sarcococca humilis, R5

Thuja occidentalis ´Globosa´ 2 ks, R5

Abies pinsapo, R4

Picea abies ´Echiniformis´, R4
Vedle sochy žáby

Taxus baccata ´Fastigiata´, R4

Physocarpus opulifolius ´Diabolo´ 2 ks, 2008, R4

Tsuga canadensis ´Pendula´ 2 ks, R3 a 4

Pieris japonica ´Debutante´, 3 ks, 2011, R4

Genista lydia, 2 ks, 2011, R4

Tsuga canadensis ´Jeddeloh´ 3 ks, 2007, R3 a 4

Deutzia gracilis skupina 2007, R4

Calluna vulgaris ´Firefly´ 2008, R4

Calluna vulgaris 2008, R4

Hypericum hookerianum skupina 2008, R4

Vaccinium corymbosum 2 ks, 2007, R3

Rhododendron hybridum ´Juanita´ 2007, R3
Na straně u bazénků

Picea abies ´Echiniformis´, Q4

Chamaecyparis obtusa ´Nana Gracilis´, Q3

Metasequoia glyptostroboides cca 1950, Q3

Torreya nucifera, Q3

Hedera helix, Q3

Rhododendron hybridum skupina, Q3

Rhododendron sichotense, Q4

Podocarpus alpina ´Blue Gem´ 2008, Q4

Rhododendron micranthum, Q4

Rhododendron xpraecox, R4

Rhododendron hybridum ´Grandiflora´, R4

Rhododendron hybridum ´Goldbukett´, R4

Rhododendron concinum, R4

Rhododendron ferrugineum, R4

Rhododendron hybridum ´Rosa Millenium´, 2007, R4

Rhododendron dauricum, R4
Rašeliniště
Rhododendron mucronatum, R3

Rhododendron hybr., R3

Amelanchier xgrandiflora, R3

Salix repens, R2

Salix purpurea ´Nana´, 2011, R2

Vaccinium vitis-idaea, R3

Vaccinium uliginosum, R3

Spiraea salicifolia, R2

Pinus sylvestris, R3
Linnéák
Cytisus xpraecox ´Allgold´ 2009, Q2

Citrus trifoliata, Q3

Acer japonicum, Q3

Salvia officinalis, Q2

Iberis sempervirens, Q3

Satureja montana, Q3


Láníkova skalka
Picea abies ´Echiniformis´ 2 ks, R2

Lavandula angustifolia, R2

Salvia officinalis ´Purpurascens´, S2

Salvia officinalis 3 ks, S2

Lonicera pileata 2 ks, S2

Iberis sempervirens 4 ks

Acantholimon glumaceum skupina, R2

Aethionema grandiflorum skupina, R2

Pinus banksiana 2007, S2

Salix firmanchica, S2

Ruta graveolens skupina, R1

Ephedra distachya, R2

Hedera helix, S1

Liquidambar styraciflua 2006, S1

Acer japonicum 2 ks, S1

Cotoneaster ascendens, R1

Cotoneaster dammeri, S1

Berberis gagnepainii, R1

Berberis xstenophylla, R1

Castanea sativa, R1


Podél plotu od Rhusu k trafice

Hamamelis mollis, S2

Forsythia xintermedia 4 ks, S2

Quercus robur ´Columnaris´, 2014, S2

Philadelphus coronarius 3 ks, S1

Callicarpa japonica 2 ks, S1

Hippophae rhamnoides, S1

Clematis hybrida ´Romantica´, S1

Hedera helix, S1
Podél plotu od trafiky k brance

Caragana arborescens, S1

Ligustrum vulgare ´Atrovirens´ skupina 2007, R-S1

Lonicera tatarica, R1

Hippophae rhamnoides, R1

Ribes aureum, 2012, R1

Buxus sempervirens ´Argenteo-variegata´ 3 ks, 2010, Q1

Caryopteris xclandonensis 3 ks, Q1

xMahoberberis neuberti, Q1

Clematis hybrida ´Rouge Cardinal´ 2006, Q1

Clematis hybrida ´Piilu´ 2006, Q1

Clematis hybrida ´Hagley Hybrid´ 2006, Q1

Prunus tenella 2011, Q1

Ampelopsis aconitifolia 2010, Q1


Pereňák od trafiky k brance

Calycanthus floridus, R1

Buddleja davidii ´Pink Delight´ 2004, R1

Mespilus germanica 2011, Q1

Malus baccata ´Winter Gold´ 2005, Q1
Před skleníky
Schisandra chinensis 1998, P4

Campsis radicans 2 ks 1998, N a O4

Vitis coignetiae 1998, M4
Z boku

Ficus carica 1998, L5

Aucuba japonica skupina 2010, L4
Pod pergolou

Wisteria sinensis 2007, L4


U fontán

Daphne cneorum 1998, M4

Daphne xneapolitana ´Štasek´, 2014, M4

Prunus dulcis, N4

Genista lydia 2008, O4

Genista umbellata 1998, O4

Ligustrum vulgare ´Atrovirens´ skupiny 1998, L-P3-4, P2
Systém, rekonstrukce v roce 1998
dřeviny mimo čeledi

Fagus sylvatica ´Atropunicea´, P2

Liquidambar orientalis, M2

Flueggea suffruticosa, O2

Tamarix tetrandra, O2

Viburnum xburkwoodii, L2


Rosaceae

Rosa spinosissima, O4

Rosa gallica, O4

Prunus xfruticans, O3

Cotoneaster divaricatus, O3

Rubus caesius, O3

Prunus laurocerasus, O3

Kerria japonica, O3

Dasiphora fruticosa ´Abbotswood´ 2010, O3

Spiraea chamaedrifolia, O4

Prunus tenella, O4
Fabaceae

Hippocrepis emerus, O3

Genista germanica, N3

Genista tinctoria, N3

Genista sp., N3
Lamiaceae

Salvia officinalis, N4

Salvia officinalis ´Purpurascens´, N4

Salvia officinalis ´Aurea´, N3

Perovskia atriplicifolia, M4

Lavandula angustifolia, M3

Satureja montana, M3

Vitex negundo var. cannabifolia, M3

Callicarpa japonica, 2012, M3

Caryopteris xclandonensis, M3


Apiaceae

Bupleurum fruticosum, M3


Vitaceae

Vitis vinifera, N3

Parthenocissus inserta, N3
Buxaceae

Buxus sempervirens ´Argenteo-variegata´, O3

Pachysandra terminalis, O3

Sarcococca humilis, N3


Rutaceae

Skimmia japonica, N2

Ruta graveolens, O2
Paeoniaceae

Paeonia delavayi, O3


Hypericaceae

Hypericum kalmianum, O2

Hypericum patulum, O2

Hypericum androsaeum, O2

Hypericum hookerianum, O2
Hydrangeaceae

Hydrangea arborescens, O2

Hydrangea paniculata, O2

Deutzia gracilis, O2

Deutzia scabra, O2

Philadelphus xlemoinei, O2

Philadelphus coronarius, O2
Ranunculaceae

Clematis vitalba, P2

Clematis viticella, P2

Clematis alpina, P2

Clematis integrifolia, P2
Berberidaceae

Mahonia aquifolium, P2

Berberis vulgaris, P2

Berberis julianae, P2

Berberis verruculosa, P2

Berberis thunbergii ´Atropurpurea´, P2


Apocynaceae

Vinca minor, L2

Periploca sepium, L2

Periploca graeca, L2


Adoxaceae

Viburnum lantana, L2

Sambucus nigra, M2

Sambucus racemosa, M2

Sambucus sibirica, 2013 M2
Diervillaceae

Weigela florida, M2


Caprifoliaceae

Symphoricarpos albus, M2

Lonicera nigra, M2

Lonicera tatarica, M2

Lonicera acuminata, M2

Lonicera xylosteum, M2

Lonicera sp., M2

Lonicera japonica ´Halliana´, M2


Aquifoliaceae

Ilex xmeservae, M2

Ilex aquifolium, M2
Oleaceae

Syringa pubescens subsp. patula, M2

Ligustrum ovalifolium, M2

Ligustrum vulgare ´Atrovirens´, M2

Syringa vulgaris, M2

Forsythia suspensa, M2


Celastraceae

Euonymus europaeus, N2

Euonymus verrucosus, N2

Euonymus nanus, N2


Rhamnaceae

Rhamnus catharticus, N2

Frangula alnus, N2
Araliaceae

Hedera colchica, N2

Hedera helix, N2

Aralia elata, N2, 2014


Cornaceae

Cornus sanguinea, N2

Cornus mas, N2

Cornus alba, N2

Cornus racemosa, N2

Cornus sericea, N2


Elaeagnaceae

Elaeagnus angustifolia, O2

Hippophae rhamnoides, O2
Staphylleaceae

Staphyllea pinnata, O2


Grossulariaceae

Ribes uva-crispa, O2

Ribes aureum , O2

Ribes sanguineum ´King Edward´ 2009, O2

Ribes alpinum, O2
Pereňák od branky dozadu
Abies procera, P1

Cunninghamia lanceolata, P1

Buxus sempervirens ´Argenteo-variegata´, P1

Euonymus hederaceus skupina 2 barvy, P2

Hedera colchica skupina, P1

Vinca minor skupina, P2

Tilia platyphyllos ´Fastigiata´ 2005, P1

Hibiscus syriacus 3 ks, P1

Magnolia stellata 1996, P1

Prunus subhirtella ´Pendula´ 1996, O1

Hydrangea arborescens skupina, O1

Gymnocladus dioicus, O2

Catalpa speciosa, 2015, O2

Philadelphus xsplendens, N1

Buxus sempervirens ´Argenteo-variegata´, N1-2

Salix babylonica ´Tortuosa´ 2012 N1-2

xMahoberberis neubertii, N1

Calycanthus floridus, M2

Vinca minor skupina, M2

Hedera helix skupina, L2

Exochorda racemosa, M2

Prinsepia uniflora, L1

Symphoricarpos albus skupina, L2
Cotoneaster salicifolius, L2

Spiraea xarguta, L2

Symphoricarpos orbiculatus skupina, L2

Sorbus xlatifolia, L2

Viburnum xpragense, K2

Viburnum rhytidophyllum, K2


Euonymus nanus, K2

Koelreuteria paniculata, K2

Philadelphus xlemoinei, K2

Elsholtzia stauntonii 2 ks, K2

Forsythia xintermedia skupina, K2

Vitex negundo var. cannabifolia, 2 ks, K2

Cotoneaster divaricatus, K2

Cotoneaster boisianus, K2

Ulmus laevis, K2

Philadelphus sp., K2

Spiraea japonica, K2

Ligustrum ovalifolium ´Aureum´ skupina, K2

Kolkwitzia amabilis skupina, J2

Crataegus crus-galli 2010, J2

Kerria japonica ´Pleniflora´ skupina, J2

Sorbopyrus auricularis, 2015, I2

Cornus alba 2 ks, J2

Dasiphora fruticosa, J2

Caragana frutex, I2

Zanthoxylum americanum, I2, skupina 2013

Mahonia aquifolium

Viburnum opulus ´Roseum´ 3 ks, I2

Rubus phoenicolasius skupina 2004, I2
Rosa xcentifolia ´Muscosa´ 2002, I2

Rosa hugonis, I2

Syringa vulgaris, I2

Rosa sericea var. pteracantha 2010, H2

Rosa maximowicziana 2010, H2

Tamarix tetrandra, H2

Lycium barbarum, H2

Rosa majalis, 2011, H2

Pinus nigra 3 ks, H2

Berberis vulgaris, G2

Rosa sericea var. pteracantha, G2

Physocarpus opulifolius, G2

Corylus maxima ´Purpurea´, G2

Corylus avellana, F2

Fraxinus ornus, F2
Jasminum nudiflorum skupina 2009, F2

Hydrangea petiolaris, skupina 2009, F2

Caryopteris xclandonensis skupina 2009, F2

Schisandra chinensis skupina 2009, F2

Pseudocydonia sinensis 2008, F2

Euonymus hederaceus skupiny 3 barvy listů, 2009, F2


Forsythia suspensa 5 ks, E-F2

Celastrus scandens, E2

Symphoricarpos albus skupina, D-E2

Ribes alpinum, E2

Maclura pomifera, E2

Spiraea xvanhouttei, E2

Syringa vulgaris, D2
Lužní les
Prunus avium, K2

Rubus caesius, K2

Crataegus monogyna 2 ks, K2

Cornus sanguinea 4 ks, L2

Prunus padus, L2

Frangula alnus skupina, K3

Euonymus verrucosus 2 ks, K3

Populus alba 2009, K3


Tilia cordata, K3

Carpinus betulus, K2

Laburnum anagyroides, K2
Podhorský les, od branky dál
Salix integra ´Hakuro-nishiki´, 2000, L4

Acer palmatum 2 ks, 2000, L4

Microbiota decussata skupina, 1990, K4

Picea omorika, K4

Syringa xpersica, K4
Fagus sylvatica, K4

Carpinus betulus, J4

Sorbus aria, J4

Picea abies, K4

Pinus sylvestris, I4

Daphne mezereum, I4

Daphne mezereum 5 ks, 2014, I4

Rosa pendulina, I4

Rosa sp., I4

Hedera helix, I4

Acer pseudoplatanus, I4
Balkán
Fallopia aubertii, 2014, H5

Chamaecyparis lawsoniana ´Alumii´, 2 ks, 1997, H5

Lavandula angustifolia skupiny, H5

Lonicera sp. popínavá, 2010, H5

Parthenocissus tricuspidata, H5

Satureja montana skupina, G5

Genista michelii, G5

Genista sagittalis ´Minima´, 2007, G5

Paliurus spina-christi, G5

Picea omorika, G5

Taxus baccata, G5
Kompost
Pinus heldreichii 2 ks, G5

Viburnum farreri, E5


za listovkou

Parthenocissus tricuspidata ´Veitchii´, 4 ks, 2009, E6


Clematis macropetala, 2 ks, 2009, E6

Clematis tangutica, 2011, E6

Hydrangea petiolaris 2 ks, 2009, E6

Lonicera sp. popínavá, 2010, E5

Clematis viticella, 5 ks, 2009, E5

Actinidia arguta 2 ks, 2009, E5

Poincirus trifoliata, E5

Rosa multiflora 2 ks, 2011, E6

Prunus dulcis 2009, E6

Prunus dulcis, E5


Moravský háj
Tilia cordata, H4

Corylus avellana, H4

Euonymus verrucosus, H4

Rosa inodora, H4



Kavkaz
Daphne caucasica skupina, G4

Cotoneaster frigidus, G4

Pinus sibirica, G4

Hypericum hookerianum, G4

Cotoneaster ascendens, F5

Acantholimon glumaceum, G4

Lonicera pileata skupina, G4

Hedera colchica, G5

Leptopus chinensis, G5

Cotoneaster horizontalis, F4

Euonymus nanus, F5

Lonicera caerulea subsp. altaica, G4

Sambucus sibirica, F5
Mohelno
Juniperus communis ´Hornibrookii´ 2008, F4

Juniperus communis 2010, F4

Genista tinctoria, F4

Genista pilosa, F4

Dorycnium herbaceum, F4
Orixa japonica, F4

Bossekia odorata, F4

Leycesteria formosa, 2009, 3 ks, F4

Callicarpa japonica, F4

Cornus florida, E4

Xanthoceras sorbifolium, E4


Písky
Ephedra distachya skupina, F3

Pinus sylvestris, F3

Chamaecytisus ratisbonensis, G3

Pinus sylvestris, G3


Mediterán
Salvia officinalis asi 4 ks, G3

Periploca graeca, 2009, G3

Cotinus coggygria, 2 ks, G3

Spartium junceum, G3

Colutea arborescens, G3

Chamaecytisus purpureus, G3

Iberis sempervirens, G3

Ruta graveolens skupina, G3

Lavandula angustifolia 3 ks, G2

Vitex negundo var. cannabifolia, G2

Ephedra distachya, G2

Hippophae rhamnoides, G2

Prunus dulcis, G2

Prunus tenella, G3

Syringa vulgaris, G2

Pinus nigra 3 ks, H2-3

Jasminum nudiflorum skupina, H2-3

Thymus vulgaris, G2

Buxus sempervirens 3 ks, G2
Dubohabrový háj
Podél hlavní cesty

Viburnum lantana, J3

Cotoneaster pangiensis 2 ks, J3

Cornus mas, I4

Viburnum lantana, I4

Pinus sylvestris, H4

Prunus mahaleb, H4

Quercus pubescens 1996, I3

Acer campestre, I3

Euonymus europaeus, J3

Cornus mas 2 ks, J3

Quercus cerris, J3


V dolní části proti lužnímu lesu

Quercus petraea, J3

Cornus mas 4 ks, J2

Viburnum lantana 2 ks, J2

Ligustrum vulgare, J3

Prunus spinosa 3 ks 1996, I3

Rhamnus cathartica, I3

Ulmus minor, I3

Rosa spinosissima, I3

Symphoricarpos albus skupina, J3

Berberis vulgaris, J3
Pouzdřany

Rosa spinosissima, I3

Rosa gallica, I2

Genista tinctoria, H3

Prunus mahaleb, H3

Lonicera xylosteum, H3

Staphyllea pinnata, H3

Carpinus betulus, H3

Genista tinctoria, H3

Chamaecytisus albus, H3

Genista tinctoria, H4

Helianthemum grandiflorum, H3


Japonsko
Flueggea suffruticosa 2 ks, F2

Deutzia gracilis 3 ks, F2

Exochorda racemosa 2 ks, F2

Euonymus hederaceus ´Gracilis´ skupina, F2-3

Cephalotaxus harringtonii 2 ks, F3

Elaeagnus umbellata, F2

Ginkgo biloba, F3

Hydrangea sargentiana skupina, F3

Hydrangea arborescens, F3

Paeonia xsuffruticosa, F3

Kolkwitzia amabilis, F3
Acer palmatum, F3

Paeonia xsuffruticosa 2 ks, F4

Weigela florida, F4

Cercis siliquastrum, F4

Cercidiphyllum japonicum, E4

Hydrangea arborescens, E4

Callicarpa japonica, E4

Rosa sericea var. pteracantha, E4

Hamamelis vernalis, E4

Berberis verruculosa, E4

Coriaria japonica, E4

Picea orientalis, E4

Pinus densiflora, E4

Chaenomeles speciosa ´Alba´, E4

Deutzia scabra 2 ks, E4

Prinsepia sinensis, E4

Orixa japonica, 2012, E3

Paeonia xsuffruticosa, E4


Acer capillipes, E3

Skimmia japonica, E3

Pachysandra terminalis, E3

Vitex negundo var. cannabifolia, E3

Kerria japonica ´Picta´, E3

Callicarpa japonica, E3

Lonicera japonica ´Aureoreticulata´, E2

Aralia elata, E3

Prunus laurocerasus, E3

Eleutherococcus senticosus, E2

Abies koreana, E2

Lonicera pileata, E3

Citrus trifoliata 2006, E3

Acer circinatum, E3

Howenia dulcis, E3

Acer palmatum, E3

Chaenomeles japonica 3 ks, E2

Euonymus nanus, E2

Lespedeza bicolor 4 ks, E2

Rosa rugosa, F2

Pyrus ussuriensis, F2

Sophora davidii 2010, F2

Bossekia odorata skupina, 2011, F2

Cryptomeria japonica, F2

Picea maximowiczii, F3
Amerika podél plotu na zahrádku
Ampelopsis aconitifolia 2 ks, 2010, D2

Catalpa bignonioides, D3

Tsuga canadensis 2 ks, D3

Symphoricarpos albus skupina, D3

Calycanthus floridus 2 ks, 2012, D3

Cercis canadensis, 2012, D3

Acer palmatum, E3

Weigela florida, E3

Aesculus parviflora, E3

Toxicodendron pubescens, E4

Calycanthus floridus, D4

Catalpa ovata, 2015, E4

Vaccinium corymbosum, 2 ks, 2015, E4
Zahrádka
Podél plotu na fakultu

Lonicera acuminata, 2008, C-D5

Rosa multiflora 4 ks, 2012, C-D5

Rosa hybrida popínavá 4 ks, 2008, C-D5

Carpinus betulus skupina, 2008, C4
Eleutherococcus henryi, D5

Thuja occidentalis 6 ks, D5

Gleditzia triacanthos, D4

Celtis australis, D3

Thuja occidentalis 2 ks, C3

Platycladus orientalis, C3

Thuja occidentalis ´Malonyana´, C3

Abies nordmanniana, 2008, C3

Hydrangea arborescens, C3

Chamaecyparis pisifera, C3

Cydonia oblonga, C2

Salix caprea, D2

Kolkwitzia amabilis, D2

Philadelphus coronarius, 2011, D2

Alnus glutinosa, D2

Viburnum lantana, D2


Dole u auly

Cotoneaster xsuecicus, skupina 2008, C3

Cotoneaster salicifolius ´Repens´, skupina 2008, B3

Parthenocissus quinquefolia 2008, B3

Hedera helix 2008, C3

Hydrangea petiolaris 2 ks 2008, C3

Populus lasiocarpa 2007, C2

Taxus baccata, A2

Akebia quinata 2010, B2

Aristolochia macrophylla 2011, B2

Actinidia arguta 2011, B2

Parthenocissus inserta, A2

Cotoneaster glacialis, 2008, A-B2
Živý plot podél ulice Veveří od branky dozadu
Pachysandra terminalis, P1

Spiraea xarguta, P1

Symphoricarpos albus, C-P1-2

Leptopus chinensis, O1

Vitis vinifera, O1

Syringa vulgaris, F-O1-2

Deutzia scabra, N1

Ampelopsis cordata, 2014, 3 ks N1

Philadelphus coronarius, M1

Frangula alnus, M1

Spiraea sp., M1

Lonicera xylosteum, M1

Sophora japonica, M1

Syringa reticulata subsp. amurensis, K1

Viburnum xpragense, K1

Philadelphus coronarius, K1

Sorbus caloneura, I2

Wisteria sinensis, H2

Ampelopsis megalophylla, 2014 3 ks, G2

Clematis vitalba, G2

Ligustrum ovalifolium, E2

Flueggea suffruticosa, F2


Střecha, až na výjimky 1997
Lonicera pileata, skupina, P7

Salvia officinalis, skupina, 2009, P7

Picea pungens ´Glauca Prostrata´, P7

Spiraea xarguta, skupina, P7

Syringa meyeri ´Palibin´2 ks, 2011, P7

Cornus alba, skupina, O7

Juniperus horizontalis ´Wiltonii´, skupina, O7

Juniperus sabina ´Tamariscifolia´, skupina, O7

Pinus nigra, 3 ks, N-O7

Pinus mugo, 4 ks, N-O7

Cotoneaster ascendens, skupina, N-O7

Cotoneaster praecox, skupina, N-O7

Ginkgo biloba 2010, O7

Berberis thunbergii, skupina, N7

Ligustrum ovalifolium ´Aureum´, skupina, N7

Juniperus communis ´Hibernica´, 3 ks, N7

Viburnum xburkwoodii, 4 ks, N7

Rosa hybrida a ´Brilliant´ 2013, minirůžička, N7

Salvia officinalis ´Aurea´, 2 ks, 2011, P7

Salvia officinalis ´Purpurascens´, 2 ks, 2011, P7

Satureja montana, 2 ks, 2011, P7
Atrium v knihovně
Fagus sylvatica, A6

Cornus mas, A4

Magnolia acuminata, 2008 A5

Vinca minor, skupina, 2006, A6

Hedera helix, skupina, 2006, A6

Prunus serrulata ´Kanzan´, 2006, A5







База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка