Дата Мерапрыемствы




Дата канвертавання05.06.2016
Памер60.29 Kb.
З А Ц В Е Р Д Ж А Н А

Дырэктар Скірмантаўскага

ясляў-сада – сярэдняй школы

___________Ж.Б.Залатар “____”______2014г.







Дата


Мерапрыемствы

Час

Удзель-

нікі.

Адказны



29.12

Пн.


1.Спаборніцтвы па тэнісу

2 Спаборніцтвы па шашкам

3. Рэпетыцыя да Навагодняга ранішніка

4. Удзел у раённым дабрачынным навагоднім прадстаўленні.

5.Рэпетыцыі да навагодняга вечара


10.00

10.00

10.00-14.00
10.00
17.00-21.00

8-11

4-7

1-11
1-11

Ляўковіч У.Л.
Класн.кіраўнікі
Пед.-арг., кл.кір.
Пед.арг.,кл.кір.


30.12

Аўт.


1. Навагодні ранішнік.

2. Фотасесія з Дзедам Марозам і Снягурачкай.

3. Навагодні баль-маскарад.

4. Навагодняя дыскатэка.


10.00 – 12.00

12.00-13.00
17.00-19.00

19.00-21.00


1-5

6-11



Анпілогава В.В.

Кл.кір.пач.кл.
Пед.-арганізатар

Кл.кір.,



31.12

Сер.


1. Вяселыя старты вакол елкі.

2. Спаборніцтвы па тэнісу

3. Спаборніцтвы па хакею

4. Акцыя “Міласэрднасць” віншаванне адзінокіх і прыстарэлых з Новым годам


10.00-12.00

12.00-14.00

14.00-17.00

10.00-12.00


1-5

6-8

8-11

1-11


Ляўковіч У.Л.,наст.пач. кл.

Класн.кіраўнікі

Пед.-арганізатар



02.01

Пт.


1. Спартландыя “З Новым годам.”

2. Прагляд фільма “Беларускі Дзед мароз”

3. “Да новай сустрэчы – елка” уборка навагодняй елкі і залы.

4. Майстар-клас “Калядная маска”

5. Спартыўная секцыя

11.00-12.00
12.00-13.00
13.00- 15.00

15.00-17.00

18.00-19.30

19.30-21.00

1-6
1-6
7-11

1-5

5-7

8-11

Ляўковіч У.Л.
Якаўлева А.М.
Класн.кіраўнікі

Анпілогава В.В.

Ляўковіч У.Л.

03.01

Сб.


1.Міні-футбол на лёдзе

2.Паход на Якуцкія горы

3. Кампьютарныя гульні

4. Валейбол

5. Забаўляльная дыскатэка ў СДК


10.00-12.00

10.00-17.00

12.00-14.00

18.00-20.00

18.00-21.00

1-6

7-11

1-7

9-11

1-9

Якаўлева А.М.,

Класн.кіраўн.

ЯрмоленкаВ.С.

Ляўковіч У.Л.

Быкоўская Н.Ч.

05.01

Пн.

1.Праект “Дапаможам пярнатым сябрам”

2.Конкурс “Снежная фігура”

3.Спаборніцтва па шахматам

4. Спаборніцтва па хакею

5. Заняткі па інтарэсах


10.00-12.00
10.00-13.00

14.00-17.00

14.00-17.00

10.00-17.00

1-4
5-11

1-11

6-11

1-11

Стрэчань Л.В.
Класн.кіраўн

Дубіна М.В..

Ляўковіч У.Л.

Наст.прадм.


06.01

Аўт.


1.Зімовыя забавы. “Нашы сані едуць з горкі самі”

2. Вяселыя старты на каньках (роліках).

3. Спаборніцтва па тэнісу

4. Майстарклас “Прыйшла каляда” развучванне калядак (бібліятэка)

5.Заняткі па інтарэсах

6. Спартыўная секцыя

11.00-12.00
12.00-13.00
11.00-12.00

10.00-12.00
10.00-17.00

18.00-19.30

19.30-21.00

1-4
5-6
8-11

5-6
1-11

5-7

8-11

Быкоўская Н.Ч.
ЛяўковічУ.Л.,

кл.кір.
Анпілогава В.В.
Наст.прадм.

Ляўковіч У.Л.

08.01

Чацв.


1. Спаборніцтва па піянерболу

2. Спаборніцтва па валейболу

3. Гульня-віктарына “Зімовая казка” (бібліятэка)

4. Заняткі па інтарэсах

5. Спартыўная секцыя

10.00-12.00

12.00-14.00

12.00-13.00
10.00-17.00

18.00-19.30

19.30-21.00

1-5

6-11

1-5
1-11

5-7

8-11

Ляўковіч У.Л.
Анпілогава В.В.
Наст.прадметнікі

Ляўковіч У.Л.


09.01

Пт.


1.Вяселыя старты “Сто затей для моих друзей»

2. Конкурс канструявання «Лега»

3.Лыжныя гонкі

4. Заняткі па інтарэсах

5. Спартыўная секцыя

10.00-11.00
11.00-12.00

11.00-13.00

10.00-17.00

18.00-19.30

19.30-21.00

1-4
1-4

8-11

1-11

5-7

8-11

Кураш Т.Л.

Ляўковіч У.Л.

Наст.прадм.

Ляўковіч У.Л.

10.01

Суб.


1.Акцыя “Я грамадзянін Беларусі” уборка памятных месцаў, дапамога прыстарэлым і адзінокім”

2. Спартыўныя гульні.

3. Кампьютарны кабінет запрашае аматараў кампьютарнай графікі і дызайна

4. Забаўляльная дыскатэка ў СДК

10.00-13.00

9.00-10.30

10.00-12.00

17.00-21.00

1-11

2-5

6-9

5-9

Пед.арг., кл.кір.

Ляўковіч У.Л.

Ярмоленка В.С.

Стрэчань Л.В



Работа гурткоў, бібліятэкі, кампьютарнага класа, спартыўнай залы

па графіках работы.

Нам.дырэктара



па асноўнай дзейнасці Н.С.Каваленка


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка