Час правядзення Назва мерапрыемства




Дата канвертавання12.07.2016
Памер76.21 Kb.
План мерапрыемстваў у суботу на

ІІ паўгоддзе 2012/2013 нав.год


Дата

Час

правядзення

Назва мерапрыемства

Адказны

настаўнік

12.01

1030 – 1300


Дзень здароўя

Бязгодаў В.В., класныя кіраўнікі

1800 - 2130

Адкрытая размова “Аб здароўі і не толькі!”

Рамушэвіч Н.А

19.01

1100 – 1200


- інтэлектуальная гульня “Свая гульны”

Савіцкая М.В.

1800 - 2130

Дыскатэка “У стылі хіп - хоп”

Сычэўнік Н.Р

26.01

1000 – 1100


- гульнявая праграма “Азбука пешахода” для вучняў 1 – 4 класаў

Севашко Т.М.

1100 – 1200


- пазнавальны конкурс “Экалагічны сундучок”

Каханская С.В.

1230


- паседжанне Савета старшакласнікаў

Нядвецкая С.І.

1800 - 2130

Дыскатэка “Хіт парад 90 –х”

Церашкова Н.К.

02.02

1100 – 1200


- практыкум “Якім павінен быць культурны чалавек”

Адамцэвіч І.М.

1230


- паседжанне прэс – цэнтра “ШІК””

Рыбак І.Г.

1800 - 2130

Канцэртная праграма “Через годы,через расставанья!!! ”

Рамушэвіч Н.А.

09.02.

1030 – 1300


Дзень здароўя

Бязгодаў В.В., класныя кіраўнікі

1800 - 2130

Свабодны мікрафон “Абарані сябе і навакольных ад сігарэтнага дыма”

Паўтарак А.Т.

16.02

1100 – 1200


час памяці “Героі жывуць побач”

Паўтарак А.Т.

1230


- паседжанне камандзіра атрадаў

Рыбак І.Г.

1800 - 2130

Шоу – праграма “Тайна глубокая, чудная, вечная….”

Каханская С.В.

23.02

1100 – 1200


- конкурс “Рыцары 21 стагоддзя”

Адамцэвіч І.М.

1230


паседжанне Савета старшакласнікаў

Нядвецкая С.І.

1800 - 2130

дыскатэка “Джэнтэльмен шоу…”

Сычэўнік Н.Р.

02.03

1100 – 1200


фальклорнае свята “Провады зімы”

Булай К.З.

1230


- паседжанне прэс – цэнтра “ШІК”

Рыбак І.Г.

1800 - 2130

Ддыскатэка “Мелодыі вясны”

Церашкова Н.К.

09.03.

1030 – 1300


Дзень здароўя

Бязгодаў В.В., класныя кіраўнікі

1800 - 2130

дыспут “У рабстве шкодных звычак?”

Рыбак І.Г.

16.03

1100 – 1200


- брэйн – рынг ”Асноўны закон краіны”

Паўтарак А.Т.

1230


- вучоба піянерскага актыва

Рыбак І.Г.

1800 - 2130

дыскатэка “Танцавальны марафон”

Рамушэвіч Н.А.

23.03

1000 – 1100


- інтэрактыўная гульня - віктарына “Бианки – лесной кудесник” для вучняў 1 – 4 класаў

Сівалоўская Л.І.

1100 – 1200


- літаратурны рынг “Па старонках любімых кніг”


Жданюк Л.М.

1230


- паседжанне Савета страшакласнікаў

Нядвецкая С.І.

1230

- аперацыя “Клопат”

Рыбак І.Г.

1800 - 2130

дыскатэка «Защити себя и будь мудрее!»

Сычэўнік Н.Р.

06.04

1030 – 1300


Аперацыя “Чысты дворык ”(уборка помнікаў, суботнік тэрыторыі, якая замацавана за школай)

Класныя кіраўнікі

1800 - 2130

адкрытая размова “Барацьба са шкоднымі звычкамі”

Церашкова Н.К

13.04.

1030 – 1300


Дзень здароўя

Бязгодаў В.В., класныя кіраўнікі

1800 - 2130

дыскатэка “Мы за - ЗЛЖ”

Паўтарак А.Т.

20.04

1000 – 1100


- гульнявая віктарына “Хачу ўсё ведаць” для вучняў 1 – 4 класаў

Цурына В.Ю.

1100 – 1200


псіхалагічны лабірынт “Пазнай сябе”

Жданюк Л.М.

1800 - 2130

дыскатэка “Мелодыі вясны”

Ялінская С.В.

27.04.

1030 – 1100


Акцыя “Моладзь – ветэранам…”

Рыбак І.Г

1100 – 1200


- Аперацыя па збору металалома і макулатуры

Класныя кіраўнікі

1800 - 2130

вечар памяці “Людских судзеб чёрная быль - ЧЕРНОБЫЛЬ”

Рамушэвіч Н.А.

04.05

1000 – 1100


- пазнавальная гульня “Азбука юнага грамадзяніна”

Пакачайла А.К.

1100 – 1200


турнір знатакоў права “Великолепная шестёрка”

Савіцкая М.В.

1800 - 2130

дыскатэка “У свеце музыкі”

Сычэўнік Н.Р.

11.05

1030 – 1300


Дзень здароўя

Бязгодаў В.В., класныя кіраўнікі

1800 - 2130

дыскатэка “У здаровым целе – здаровы дух”

Церашкова Н.К.

18.05

1100 – 1200


піянерскі збор, прысвечаны Дню піянерскай дружбы “Да здравствует, пионерия!”

Рыбак І.Г.

1800 - 2130

дыскатэка “У рытме танца”

Паўтарак А.Т.

25.05.

1100 – 1300


- агульнашкольны турстычны злёт


Бязгодаў В.В., класныя кіраўнікі

1800 - 2130

дыскатэка “Да пабачэння, школа ”

Рыбак І.Г.


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка