Беларускамоўная гімназія №2 г. Барысава




Дата канвертавання15.03.2016
Памер73.82 Kb.
Зацвярджаю

Дырэктар Дзяржаўнай

установы адукацыі

“Беларускамоўная гімназія №2

г. Барысава”

_____ А.В.Скурат

«10» лістапада 2015 г.
План правядзення шостага школьнага дня 14 лістапада 2015 года

ў Дзяржаўнай установе адукацыі “Беларускамоўная гімназія №2 г. Барысава”


№ п/п

Назва мерапрыемства

Час і месца правядзення

Адказныя

Колькасць удзкльнікаў

Агульнагімназічныя мерапрыемствы



Удзел у 2 этапе рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах

11.00-13.00

Англійская мова

Гімназія №3



Матэматыка

16 сш


Гісторыя

Агульнаадукацыйны ліцэй


Белахвостава В.І.


Сакалоўская Г.М.
Бурдыка М.Я.

8




Конкурс плакатаў “Мы супраць СНІДу”

Падрыхтоўка да конкурсу Хвіліна Славы



9.00-10.00

Дубень Г.В.

20



Дзень імянінніка (7 класы)

9.00-10.00

Касабуцкая В.М.

20



Віктарына “За здаровы лад жыцця” (3 класы)

10.00-11.00


Савіцкая Н.Л.

Старычонак А.Р.



40

Аб’яднанні па інтарэсах



Аб’яднанне па інтарэсах “Эрудыт”

8.55-10.40

Каб 322


Бурдыка М.Я.

15



Аб’яднанне па інтарэсах “Мовазнаўцы”

9.30-11.40

Каб. 327


Казлоўская А.Л.

15



Аб’яднанне па інтарэсах “Юны журналіст”

9.55-11.40

Бібліятэка



Маслюкова Т.А.

15



Аб’яднанне па інтарэсах “Гуляем у футбол”

8.55-10.40

Спартыўная зала



Грыб А.В.

15



Аб’яднанне па інтарэсах “Гуляем у баскетбол, валейбол”

8.55-11.40

Спартыўная зала



Бахар А.А.

15



Аб’яднанне па інтарэсах “Тэатральная скарбонка”

10.35-12.35

Каб.316


Буяк В.А.

15



Аб’яднанне па інтарэсах “Роўны навучае роўнага”

8.55-10.40

Каб.101


Цэхановіч А.Г.

15



Аб’яднанне па інтарэсах “Юны праграміст”

8.30-10.55

Каб. 319


Красюк Ю.У.

30



Аб’яднанне па інтарэсах “Вучымся жыць у міры і згодзе”

8.55-10.40

Каб. 102


Макарэвіч С.В.

15

Дадатковыя заняткі па вучэбных прадметах






Матэматыка (11 кл)

8.55-9.40

Каб.218


Валынец С.І.

15



Матэматыка (9а кл)

11.55-12.40

Каб.218


Валынец С.І.

15



Матэматыка (7а кл)

11.40-12.25

Каб. 217


Кляшторная Г.І.

12



Матэматыка (7б кл)

9.50-10.35

Каб.217


Кляшторная Г.І.

14



Матэматыка (8в кл)

9.50-10.35

Каб.217


Кляшторная Г.І.

7



Матэматыка (10а)

8.55-9.40

Каб.217


Кляшторная Г.І.

17



Беларуская мова (11кл)

10.00-11.00

Каб.203


Акуліч В.У.

17

Расклад работы факультатыўных заняткаў



Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы (11кл)

11.00-11.30

Каб. 203


Акуліч В.У.

17



Паўтараем матэматыку (11кл.)

9.55-10.40

Каб. 218


Валынец С.І.

15



Паўтараем матэматыку (9а,9б кл.)

10.55-11.40

Каб. 218


Валынец С.І.

15



Гісторыя Беларусі “Ад БССР да Рэспублікі Беларусь: выбар шляхоў развіцця” (11кл.)

8.55-9.40

Каб. 303


Дакука С.І.

7

Расклад факультатыўных заняткаў мастацкай накіраванасці

1.

Мастацкая дзейнасць

(6, 8 кл)




8.55-13.30

Каб. 307


Дзядкова Л.М.

6

2.

Мастацкая дзейнасць

(5 кл)


8.55- 12.35

Каб. 315



Меранкова І.Б.

5

Расклад факультатыўных заняткаў тэатральнай накіраванасці

1.

Тэатральная дзейнасць

8.55-10.40

Каб. 316


Буяк В.А.




Расклад факультатыўных заняткаў харэаграфічнай накіраванасці

1.

Харэаграфія (4 кл.)

9.55-13.30

Каб. 313


Казак Ю.І.

20

Расклад факультатыўных заняткаў музычнай накіраванасці



Ігра на інструменце

8.55-10.40

12.45-13.30

Каб. 111


Клепікаў В.Ю.

2



Вакал

8.55-112.35

Каб. 111


Клепікава Т.А.

13



Ігра на інструменце

9.55-14.20

Каб. 108


Комар І.Г.

4



Ігра на інструменце

8.55-14.20

Каб. 305



Антонава М.А.

5



Ігра на інструменце

11.50-16.00

Каб. 105


Андрыеўская Н.У.

4

Работа СППС гімназіі

1.

Кансультатыўная работа

8.30-13.00

Педагог-псіхолаг

8.30-13.00

Педагог сацыяльны



Макарэвіч С.В.
Цэхановіч А.Г.

5
5

Работа бібліятэкі

1.

Абслугоўванне чытачоў

8.30-13.30

Антаневіч В.У.

(1,3 субота месяца)

Маслюкова Т.А. (2,4 субота месяца)


20

Усяго: 478 вучняў (73%)

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце К.І.Ракіцкая








База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка