Асіпёнак Наталля Аляксандраўна




Дата канвертавання17.03.2016
Памер128.62 Kb.
Кандидаты в депутаты Шкловского районного Совета депутатов двадцать седьмого созыва.
Iнтэрнацыянальная выбарчая акруга № 1

Асіпёнак Наталля Аляксандраўна

нарадзілася 5 чэрвеня 1974 года, начальнік вытворчай службы адкрытага

акцыянернага таварыства “Шклоўскі масларобчы завод”,

жыве ў г.Шклове, беспартыйная



Падхалюзіна Аксана Уладзіміраўна

нарадзілася 11 студзеня 1969 года, начальнік фінансавага аддзела

Шклоўскага раённага выканаўчага камітэта, жыве ў г. Шклове,

Беспартыйная


Дняпроўская выбарчая акруга № 2

Балаханаў Раман Вячаслававіч

нарадзіўся 26 чэрвеня 1974 года, намеснік дырэктара па

будаўніцтву Шклоўскага ўнітарнага камунальнага прадпрыемства

“Жылкамгас”, жыве ў г.Шклове, беспартыйны



Барздова Наталля Аляксандраўна

нарадзілася 17 мая 1960 года, прадавец 6 разраду магазіна

Універмаг аддзела “Мэбля” Шклоўскага раённага спажывецкага

таварыства, жыве ў г. Шклове, беспартыйная


Камуністычная акруга № 3

Гапееў Віктар Міхайлавіч

нарадзіўся 11 лістапада 1960 года, старшыня Шклоўскай раённай арганізацыі

Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў, жыве ў г.Шклове, беспартыйны

Качанаў Аляксандр Іванавіч

нарадзіўся 7 лютага 1960 года, намеснік дырэктара па вытворчасці

Шклоўскага ўнітарнага камунальнага прадпрыемства “Жылкамгас”,

жыве ў г. Шклове, беспартыйны


Цэнтральная выбарчая акруга № 4

Крупенька Віктар Уладзіміравіч

нарадзіўся 12 ліпеня 1973 года, начальнік Шклоўскага

раённага аддзела па надзвычайных сітуацыях, жыве

ў г.Шклове, беспартыйны



Седнёва Ала Леанідаўна

нарадзілася 12 верасня 1959 года, дырэктар дзяржаўнай

установы адукацыі “Шклоўская дзіцячая школа мастацтваў”,

жыве ў г. Шклове, беспартыйная


Ганчарная выбарчая акруга № 5

Кудраўцаў Юрый Віктаравіч

нарадзіўся 19 лютага 1976 года, ваенны камісар Шклоўскага раённага

ваеннага камісарыята, жыве ў г. Шклове, беспартыйны

Радзькоў Аляксандр Уладзіміравіч

нарадзіўся 14 кастрычніка 1957 года, намеснік дырэктара

па вучэбна-вытворчай рабоце ўстановы адукацыі “Шклоўскі

дзяржаўны прафесійны ліцэй № 12”, жыве ў г.Шклове, беспартыйны


Савецкая выбарчая акруга № 6

Ільюшэнка Аляксандр Мікалаевіч

нарадзіўся 22 лютага 1956 года, намеснік дырэктара – начальнік

цэнтра рознічнага бізнэсу Цэнтра банкаўскіх паслуг № 726 філіяла № 700 -

Магілёўскага абласнога ўпраўлення ААТ “ААБ Беларусбанк” у г. Шклове,

жыве ў г.Шклове, беспартыйны

Сысоеў Віталій Мікалаевіч

нарадзіўся 20 кастрычніка 1975 года, інжынер па

матэрыяльна-тэхнічнаму забеспячэнню адкрытага акцыянернага

таварыства “Папяровая фабрыка “Спартак”, жыве ў г. Шклове,

беспартыйны
Ленінская выбарчая акруга № 7

Давыдовіч Аляксандр Віктаравіч

нарадзіўся 13 красавіка 1975 года, намеснік старшыні

Шклоўскага раённага выканаўчага камітэта, жыве ў г. Шклове,

беспартыйны



Елісеенка Аксана Сяргееўна

нарадзілася 16 жніўня 1976 года, начальнік участка па вытворчасці

хлебабулачных і кандытарскіх вырабаў Шклоўскага раённага

спажывецкага таварыства, жыве ў г.Шклове, беспартыйная


Фабрычная выбарчая акруга № 8

Архіповіч Віталій Васільевіч

нарадзіўся 27 мая 1970 года, інструктар-метадыст па фізкультурна-

аздараўленчай, спартыўна-масавай рабоце адкрытага акцыянернага

таварыства “Папяровая фабрыка “Спартак”, жыве ў г.Шклове,

беспартыйны

Савельеў Павел Віктаравіч

нарадзіўся 8 снежня 1986 года, рэдактар установы “Рэдакцыя

раённай газеты “Ударны фронт”, жыве ў г. Шклове,

беспартыйны


Паркавая выбарчая акруга № 9

Калістратаў Аляксандр Уладзіміравіч

нарадзіўся 26 снежня 1965 года, начальнік Шклоўскага раёна

электрычных сетак філіяла Магілёўскія электрычныя сеткі

рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства “Магілёўэнерга”,

жыве ў г.Шклове, беспартыйны

Шведава Алеся Віктараўна

нарадзілася 7 кастрычніка 1981 года, начальнік аддзела пенсій

і дапамог упраўлення па працы, занятасці і сацыяльнай абароне

Шклоўскага раённага выканаўчага камітэта, жыве ў г. Шклове,

беспартыйная
Кастрычніцкая выбарчая акруга № 10

Цімошчанка Эдуард Аляксандравіч

нарадзіўся 6 сакавіка 1985 года, старшы інспектар – інжынер групы

сродкаў і сістэм аховы Шклоўскага аддзела Дэпартамента аховы

МУС Рэспублікі Беларусь, жыве ў г.Шклове, беспартыйны



Чычоў Сяргей Барысавіч

нарадзіўся 15 студзеня 1988 года, першы сакратар Шклоўскай

раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі

саюз моладзі”, жыве ў г. Шклове, беспартыйны


Першамайская выбарчая акруга № 11

Марозаў Генадзь Іванавіч

нарадзіўся 21 чэрвеня 1962 года, начальнік землеўпарадкавальнай

службы Шклоўскага раённага выканаўчага камітэта, жыве

ў г.Шклове, беспартыйны


Панамарэнка Людміла Васільеўна

нарадзілася 29 красавіка1965 года, намеснік галоўнага ўрача

па медыцынскаму абслугоўванню насельніцтва раёна ўстановы

аховы здароўя “Шклоўская цэнтральная раённая бальніца”, жыве

ў г. Шклове, беспартыйная
Школьная выбарчая акруга № 12

Анікеева Людміла Анатольеўна

нарадзілася 27 верасня 1979 года, намеснік дырэктара

дзяржаўнай установы адукацыі “Цэнтр карэкцыйна-развіваючага

навучання і рэабілітацыі г. Шклова”, жыве ў г.Шклове, беспартыйная



Паўловіч Міхаіл Віктаравіч

нарадзіўся 13 сакавіка 1971 года, старшыня Шклоўскага раённага

Савета дэпутатаў, жыве ў г. Шклове, беспартыйны
Iльнозаводская выбарчая акруга № 13

Барздоў Сяргей Юр’евіч

нарадзіўся 20 лістапада 1982 года, начальнік лінейна-тэхнічнага

ўчастка Шклоўскага вузла электрычнай сувязі Магілёўскага філіяла

рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства “Белтэлекам”,

жыве ў г.Шклове, беспартыйны

Падалякаў Ігар Міхайлавіч

нарадзіўся 5 верасня 1968 года, майстар кацельні № 1

Шклоўскага ўнітарнага камунальнага прадпрыемства “Жылкамгас”,

жыве ў г. Шклове, беспартыйны


Лугавая выбарчая акруга № 14

Артамонаў Сяргей Уладзіміравіч

нарадзіўся 29 кастрычніка 1977 года, начальнік аддзела ідэалагічнай

работы, культуры і па справах моладзі Шклоўскага раённага

выканаўчага камітэта, жыве ў г.Шклове, беспартыйны



Панова Святлана Мікалаеўна

нарадзілася 2 верасня 1980 года, намеснік галоўнага бухгалтара

адкрытага акцыянернага таварыства “Шклоўскі льнозавод”,

жыве ў г. Шклове, беспартыйная


Дарожная выбарчая акруга № 15

Папоў Дзяніс Юр’евіч

нарадзіўся 30 жніўня 1990 года, намеснік дырэктара па вытворчасці

адкрытага акцыянернага таварыства “Шклоўскі аграсэрвіс”, жыве

ў в. Крапіўна Аршанскага раёна, беспартыйны



Рыбакоў Дзмітрый Мікалаевіч

нарадзіўся 1 лістапада 1983 года, намеснік начальніка – начальнік

міліцыі грамадскай бяспекі аддзела ўнутраных спраў Шклоўскага

раённага выканаўчага камітэта, жыве ў г.Шклове, беспартыйны


Зарэчанская выбарчая акруга № 16

Бубноў Васілій Антонавіч

нарадзіўся 13 ліпеня 1947 года, памочнік кіраўніка адкрытага

акцыянернага таварыства “Магілёўхлебапрадукт”,

жыве ў г.Шклове, беспартыйны



Кудзянкова Аксана Уладзіміраўна

нарадзілася 28 сакавіка 1978 года, намеснік дырэктара дзяржаўнай

установы культуры “Цэнтралізаваная клубная сістэма Шклоўскага

раёна”, жыве ў г. Шклове, беспартыйная



Секратароў Дзмітрый Уладзіміравіч

нарадзіўся 23 красавіка 1975 года, дырэктар філіяла Шклоўскі

раён газазабеспячэння рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства

“Магілёўаблгаз”, жыве ў г. Магілёве, беспартыйны


Рыжкавіцкая выбарчая акруга № 17

Карака Сяргей Анатольевіч

нарадзіўся 14 кастрычніка 1971 года, галоўны ўрач установы

аховы здароўя “Шклоўская цэнтральная раённая бальніца”,

жыве ў г.Шклове, беспартыйны



Яфрэменка Руслан Уладзіміравіч

нарадзіўся 24 чэрвеня 1976 года, начальнік цэха вытворчасці шчапы

і падрыхтоўкі хімікатаў рэспубліканскага вытворчага ўнітарнага

прадпрыемства “Завод газетнай паперы”, жыве ў г. Шклове,

беспартыйны
Завадская выбарчая акруга № 18

Беглякоў Аляксандр Мікалаевіч

нарадзіўся 25 жніўня 1981 года, намеснік начальніка аддзела адукацыі,

спорту і турызму Шклоўскага раённага выканаўчага камітэта,

жыве ў г.Шклове, беспартыйны



Сазановіч Павел Уладзіміравіч

нарадзіўся 30 красавіка 1982 года, начальнік вытворчасці газетнай паперы

рэспубліканскага вытворчага ўнітарнага прадпрыемства “Завод газетнай

паперы”, жыве ў г. Шклове, беспартыйны


Александрыйская выбарчая акруга № 19

Вардамацкая Людміла Канстанцінаўна

нарадзілася 3 красавіка 1978 года, загадчыца Александрыйскай

урачэбнай амбулаторыі ўстановы аховы здароўя “Шклоўская

цэнтральная раённая бальніца”, жыве ў аг.Александрыя

Шклоўскага раёна, беспартыйная

Дзюрдзь Віктар Уладзіміравіч

нарадзіўся 17 лістапада 1964 года, дырэктар адкрытага

акцыянернага таварыства “Александрыйскае”, жыве ў

аг. Александрыя Шклоўскага раёна, беспартыйны


Старасельская выбарчая акруга № 20

Затулін Міхаіл Мікалаевіч

нарадзіўся 29 мая 1952 года, вадзіцель адкрытага акцыянернага

таварыства “Александрыйскае”, жыве ў аг.Стараселле Шклоўскага

раёна, беспартыйны



Лупякова Вольга Барысаўна

нарадзілася 1 мая 1970 года, аператар жывёлагадоўчых комплексаў

і механізаваных фермаў свінакомплексу адкрытага акцыянернага

таварыства “Александрыйскае”, жыве ў аг.Стараселле Шклоўскага

раёна, беспартыйная
Уланаўская выбарчая акруга № 21

Каралёў Віктар Аляксандравіч

нарадзіўся 14 чэрвеня 1978 года, старшыня праўлення Шклоўскага

раённага спажывецкага таварыства, жыве ў г.Шклове, беспартыйны

Кручкова Вольга Аляксандраўна

нарадзілася 25 красавіка 1974 года, дырэктар дзяржаўнай установы

адукацыі “Уланаўскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-

базавая школа Шклоўскага раёна”, жыве ў г. Шклове,

беспартыйная
Гарадзецкая выбарчая акруга № 22

Леснік Алег Аляксеевіч

нарадзіўся 18 кастрычніка 1973 года, дырэктар закрытага акцыянернага

таварыства “ААБ-Агра Гарадзец”, жыве ў г.Шклове, беспартыйны

Пабядзінскі Юрый Уладзіміравіч

нарадзіўся 16 лютага 1961 года, дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі

“Гарадзецкі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа

Шклоўскага раёна”, жыве ў г. Шклове, беспартыйны


Княжыцкая выбарчая акруга № 23

Крупенька Грыгорый Уладзіміравіч

нарадзіўся 6 чэрвеня 1966 года, старшыня Фашчаўскага

сельскага Савета дэпутатаў, жыве ў аг.Фашчаўка Шклоўскага

раёна, беспартыйны



Мазжэрына Алеся Міхайлаўна

нарадзілася 31 студзеня 1981 года, настаўнік-дэфектолаг

дзяржаўнай установы адукацыі “Гарадзецкі вучэбна-педагагічны

комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа Шклоўскага раёна”,

жыве ў аг.Гарадзец Шклоўскага раёна, беспартыйная
Гарадзішчанская выбарчая акруга № 24

Галіца Алена Юр’еўна

нарадзілася 12 красавіка 1971 года, дырэктар дзяржаўнай установы

адукацыі “Гарадзішчанская сярэдняя школа Шклоўскага раёна”,

жыве ў аг.Гарадзішча Шклоўскага раёна, беспартыйная



Казлоў Васілій Мікалаевіч

нарадзіўся 30 мая 1961 года, вадзіцель адкрытага акцыянернага

таварыства “Новагарадзішчанскае”, жыве ў аг.Гарадзішча

Шклоўскага раёна, беспартыйны


Акунёўская выбарчая акруга № 25

Радоўскі Іван Яўгеньевіч

нарадзіўся 6 лютага 1979 года, начальнік ветэрынарнай санітарнай

установы “Шклоўская раённая ветэрынарная станцыя”,

жыве ў г.Шклове, беспартыйны



Фядосаў Віктар Мікалаевіч

нарадзіўся 2 студзеня 1960 года, вадзіцель адкрытага акцыянернага

таварыства “Новае Юбілейнае”, жыве ў аг. Акунёўка Шклоўскага

раёна, беспартыйны


Заходская выбарчая акруга № 26

Галавач Святлана Рыгораўна

нарадзілася 10 кастрычніка 1962 года, намеснік дырэктара

па вучэбнай рабоце дзяржаўнай установы адукацыі “Заходскі

вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа

Шклоўскага раёна”, жыве ў аг. Еўдакімавічы Шклоўскага

раёна, беспартыйная



Кавалёў Рыгор Мікалаевіч

нарадзіўся 26 красавіка 1959 года, дырэктар закрытага

акцыянернага таварыства “Ніва”, жыве ў аг. Еўдакімавічы

Шклоўскага раёна, беспартыйны


Старавадвянская выбарчая акруга № 27

Канавалаў Аляксандр Юр’евіч

нарадзіўся 23 ліпеня 1978 года, кіраўнік сялянскай (фермерскай)

гаспадаркі “Новы быт”, жыве ў г.Шклове, беспартыйны

Маісееў Аляксандр Леанідавіч

нарадзіўся 18 студзеня 1968 года, начальнік філіяла камунальнага

ўнітарнага прадпрыемства “Магілёўаблдарбуд” ДРБУ-175, жыве

ў г. Шклове, беспартыйны


Дабрэйкаўская выбарчая акруга № 28

Осіпенка Алена Пятроўна

нарадзілася 20 снежня 1962 года, старшыня Каменналаўскага

сельскага Савета дэпутатаў, жыве ў пас. Станцыя Латва

Шклоўскага раёна, беспартыйная



Сталяроў Мікалай Васільевіч

нарадзіўся 28 сакавіка 1966 года, намеснік начальніка

сельскагаспадарчай вытворчасці “Газавік-Сіпакова”, жыве

ў в. Камароўка Шклоўскага раёна, беспартыйны


Ардацкая выбарчая акруга № 29

Белаусава Наталія Рымантасаўна

нарадзілася 9 красавіка 1974 года, начальнік Шклоўскага раённага

вузла паштовай сувязі Магілёўскага філіяла рэспубліканскага

ўнітарнага прадпрыемства “Белпошта”, жыве ў г. Шклове,

беспартыйная

Гузаў Валерый Андрэевіч

нарадзіўся 22 жніўня 1958 года, намеснік старшыні Шклоўскага

раённага выканаўчага камітэта, жыве ў г. Шклове, беспартыйны
Фашчаўская выбарчая акруга № 30

Васілеўскі Дзмітрый Уладзіміравіч

нарадзіўся 30 сакавіка 1973 года, дырэктар камунальнага

ўнітарнага сельскагаспадарчага прадпрыемства “Эксперыментальная

база “Спартак”, жыве ў аг.Фашчаўка Шклоўскага раёна, беспартыйны



Мацюшэўская Галіна Піліпаўна

нарадзілася 22 ліпеня 1965 года, дырэктар дзяржаўнай установы

адукацыі “Фашчаўскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы

сад-сярэдняя школа Шклоўскага раёна”, жыве ў в. Кучарына

Шклоўскага раёна, беспартыйная
Старашклоўская выбарчая акруга № 31

Драздова Зінаіда Міхайлаўна

нарадзілася 1 кастрычніка 1969 года, загадчыца Старашклоўскага

фельчарска-акушэрскага пункта ўстановы аховы здароўя “Шклоўская

цэнтральная раённая бальніца”, жыве ў в. Малы Стары Шклоў

Шклоўскага раёна, беспартыйная

Прылепін Міхаіл Дзмітрыевіч

нарадзіўся 2 кастрычніка 1973 года, начальнік участка кар’ера

“Дубраўка” камунальнага ўнітарнага прадпрыемства “УВТК-

Аблдарбуд”, жыве ў г. Шклове, беспартыйны


Гавядская выбарчая акруга № 32

Закардонскі Віталій Рыгоравіч

нарадзіўся 23 красавіка 1971 года, дырэктар адкрытага

акцыянернага таварыства “Гавяды-агра”, жыве ў аг.Гавяды

Шклоўскага раёна, беспартыйны



Курпакоў Міхаіл Мікалаевіч

нарадзіўся 30 студзеня 1984 года, памочнік ляснічага

Гавядскага лясніцтва, жыве ў аг. Гавяды Шклоўскага раёна,

Беспартыйны


Славенская выбарчая акруга № 33

Качанаў Мікалай Антонавіч

нарадзіўся 6 жніўня 1954 года, дырэктар закрытага акцыянернага

таварыства “Вялікія Славені”, жыве ў аг.Малыя Славені

Шклоўскага раёна, беспартыйны



Раманаў Дзмітрый Леанідавіч

нарадзіўся 26 снежня 1981 года, дырэктар камунальнага

ўнітарнага прадпрыемства “Упраўленне капітальнага будаўніцтва

Шклоўскага раённага выканаўчага камітэта”, жыве ў г. Шклове,

беспартыйны
Любініцкая выбарчая акруга № 34

Дубікоўскі Дзмітрый Аляксандравіч

нарадзіўся 11 чэрвеня 1987 года, намеснік дырэктара па раслінаводству

закрытага акцыянернага таварыства “Амкадор-Шклоў”,

жыве ў аг.Гарадзец Шклоўскага раёна, беспартыйны



Селіфонтаў Вадзім Сямёнавіч

нарадзіўся 28 верасня 1954 года, дырэктар дзяржаўнай установы

адукацыі “Забродская сярэдняя школа Шклоўскага раёна”, жыве

ў в. Заброддзе Шклоўскага раёна, беспартыйны


Чарнаруцкая выбарчая акруга № 35

Дзядкоў Аляксей Уладзіміравіч

нарадзіўся 24 лютага 1967 года, старшыня Шклоўскай раённай

арганізацыі Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў

аграпрамысловага комплексу, жыве ў г.Шклове, беспартыйны



Спаскоў Аляксандр Уладзіміравіч

нарадзіўся 21 кастрычніка 1960 года, дырэктар Шклоўскага



філіяла Аўтапарк № 5 адкрытага акцыянернага таварыства

“Магілёўаблаўтатранс”, жыве ў г. Шклове, беспартыйны


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка