Антонюк Олександр Георгійович




Дата канвертавання30.04.2016
Памер112.4 Kb.
Рішення приймальної комісії НаУОА

від 29.07.2011 р. протокол №5


Зарахувати студентами денної форми навчання за державним замовленням освітньо-кваліфікаційної програми підготовки спеціаліста галузі знань 0305 Економіка та підприємництво, спеціальність 7.03050801 Фінанси і кредит з 1 вересня 2011 року.


  1. Антонюк Олександр Георгійович

  2. Бардиш Віталій Ігорович

  3. Бендаревський Тарас Ярославович

  4. Богатирьова Анна Олексіївна

  5. Бондарчук Руслан Володимирович

  6. Брускаль Микола Миколайович

  7. Васильчик Інна Михайлівна

  8. Віруцький Микола В'ячеславович

  9. Гожа Ольга Володимирівна

  10. Голик Руслан Віталійович

  11. Гордійчук Дмитро Олександрович

  12. Дзех Наталія Анатоліївна

  13. Дорош Ігор Юрійович

  14. Дуброва Катерина Григорівна

  15. Ковальчук Марина Валеріївна

  16. Корман Ірина Анатоліївна

  17. Король Тетяна Михайлівна

  18. Корольова Анна Валеріївна

  19. Крючковська Вікторія Вікторівна

  20. Кузьмішен Ігор Васильович

  21. Кукла В'ячеслав Васильович

  22. Куленюк Алла Юріївна

  23. Кусік Ірина Григорівна

  24. Ляшенюк Ольга Анатоліївна

  25. Макогончук Катерина Сергіївна

  26. Мараренко Денис Миколайович

  27. Муштин Наталія Іванівна

  28. Наместніков Сергій Олегович

  29. Омельчук Олег Анатолійович

  30. Остренко Тарас Юрійович

  31. Парчук Оксана Ярославівна

  32. Переходько Тетяна Іванівна

  33. Петрук Валентина Василівна

  34. Петрук Олексій Олександрович

  35. Подолянко Марія Михайлівна

  36. Половко Віолета Володимирівна

  37. Прокопчук Андрій Володимирович

  38. Салівончик Роман Анатолійович

  39. Сидорчук Катерина Олександрівна

  40. Сідлецький Василь Миколайович

  41. Сохацька Маргарита Сергіївна

  42. Стецюк Олександр Вікторович

  43. Стрільчук Михайло Миколайович

  44. Суслова Ольга Петрівна

  45. Тимчук Ярослав Миколайович

  46. Цимбалюк Юлія Юріївна

  47. Шнит Олександр Миколайович

  48. Юрчик Олександр Вікторович

Зарахувати студентами денної форми навчання за державним замовленням освітньо-кваліфікаційної програми підготовки спеціаліста галузі знань 0305 Економіка та підприємництво, спеціальність 7.03050201 Економічна кібернетика з 1 вересня 2011 року.



  1. Губернюк Сергій Миколайович

  2. Залізнюк Оксана Василівна

  3. Миронюк Павло Леонідович

  4. Підлісний Анатолій Анатолійович

  5. Сінчук Мар'яна Василівна

  6. Черкашин Ярослав Володимирович

  7. Шостак Олександр Михайлович

Зарахувати студентами денної форми навчання за державним замовленням освітньо-кваліфікаційної програми підготовки спеціаліста галузі знань 0304 Право, спеціальність 7.03040101 Правознавство з 1 вересня 2011 року.




  1. Андрєєв Родіон Володимирович

  2. Беценко Оксана Сергіївна

  3. Більчук Олександр Олександрович

  4. Біцюк Денис Вікторович

  5. Бондарчук Ольга Миколаївна

  6. Боровець Ілона Іванівна

  7. Бучко Анастасія Вікторівна

  8. Голуб Катерина Богданівна

  9. Гура Любов Григорівна

  10. Гуц Анна Василівна

  11. Деркач Наталія Анатоліївна

  12. Довгалюк Ірина Леонідівна

  13. Жалівців Лілія Романівна

  14. Загорська Олеся Олександрівна

  15. Кедрун Анна Миколаївна

  16. Кисляк Тетяна Олегівна

  17. Клим'юк Богдан Михайлович

  18. Клочок Оксана Святославівна

  19. Кнапець Микола Вікторович

  20. Ковальський Тарас Олегович

  21. Кукурудза Ірина Ігорівна

  22. Кухар Іванна Іванівна

  23. Ляшук Антоніна Володимирівна

  24. Мартинюк Наталія Олександрівна

  25. Мельник Андрій Валентинович

  26. Мікосянчик Ігор Юрійович

  27. Наместнікова Аліна Олегівна

  28. Нечипорук Олександр Володимирович

  29. Ничипорчук Оксана Миколаївна

  30. Новак Тетяна Андріївна

  31. Павлюк Юрій Володимирович

  32. Пархомець Інна Іванівна

  33. Перкевич Альбіна Юріївна

  34. Просюк Анна Володимирівна

  35. Протащук Станіслав Анатолійович

  36. Ризьо Ірина Михайлівна

  37. Родоман Тетяна Олександрівна

  38. Склезь Надія Леонідівна

  39. Слободян Ірина Володимирівна

  40. Степанюк Світлана Леонідівна

  41. Тарасюк Олена Володимирівна

  42. Татарчук Лариса Ігорівна

  43. Тимчишина Лариса Володимирівна

  44. Фідзіна Тарас Валерійович

  45. Хмара Сніжана Миколаївна

  46. Хмілевська Анна Вікторівна

  47. Чекеренда Тетяна Миколаївна

  48. Черниш Юлія Юріївна

  49. Шурин Ольга Петрівна

  50. Якимчук Дмитро Миколайович

Зарахувати студентами денної форми навчання за державним замовленням освітньо-кваліфікаційної програми підготовки спеціаліста галузі знань галузі знань 0203 Гуманітарні науки спеціальності 7.02030302 Мова та література (англійська) з 1 вересня 2011 року.




  1. Гринчук Андрій Вікторович

  2. Грицюта Ольга Анатоліївна

  3. Груша Наталія Іванівна

  4. Демчук Наталія Олександрівна

  5. Денисюк Микола Миколайович

  6. Козицька Надія Павлівна

  7. Костюшок Оксана Іванівна

  8. Ксьондзик Антон Петрович

  9. Лещенко Галина Дмитрівна

  10. Лобач Микола Йосипович

  11. Ляшук Раїса Вікторівна

  12. Марковська Ольга Ярославівна

  13. Новак Вікторія Володимирівна

  14. Огнівчук Ніна Василівна

  15. Оксентюк Наталія Петрівна

  16. Осіпов Євгеній Геннадійович

  17. Панасюк Віта Сергіївна

  18. Панчина Катерина Василівна

  19. Пошук Катерина Сергіївна

  20. Радковська Ірина Ігорівна

  21. Рогова Дарина Богданівна

  22. Розіт Анатолій Євгенович

  23. Розлуцька Тетяна Романівна

  24. Сокол Інна Володимирівна

  25. Тарасова Марта Вікторівна

  26. Ткаченко Наталія Миколаївна

  27. Тимченко Мирослава Олександрівна

  28. Ханас Ольга Миколаївна

  29. Цурукіна Ганна Андріївна

  30. Чернишева Олександра Михайлівна

  31. Черняховська Ольга Миколаївна

  32. Шашлова Наталія Юріївна

  33. Шибанова Катерина В'ячеславівна

  34. Шомська Наталія Юріївна

  35. Якубовська Людмила Зіновіївна




Зарахувати студентами денної форми навчання за державним замовленням освітньо-кваліфікаційної програми підготовки магістра галузі знань галузі знань 0203 Гуманітарні науки спеціальності 8.02030302 Мова та література (англійська) з 1 вересня 2011 року.




  1. Бережницька Христина Богданівна

  2. Гордасевич Віолетта Ігорівна

  3. Матвійчук Оксана Михайлівна

  1. Матиюк Катерина Вікторівна

  2. Моісеєва Олена Сергіївна

  3. Пампурак Анжела Миколаївна

  4. Пастушок Євгенія Олександрівна

  5. Старостіна Вікторія Валеріївна

  6. Степанова Катерина Дмитрівна

  7. Тусик Надія Миколаївна

Зарахувати студентами денної форми навчання за державним замовленням освітньо-кваліфікаційної програми підготовки спеціаліста галузі знань 0201 Культура, спеціальності 7.02010501 Документознавство та інформаційна діяльність



  1. Вакуленко Анна Вікторівна

  2. Вознюк Олена Сергіївна

  3. Захарчук Інна Валентинівна

  4. Зеліновська Мар'яна Валеріївна

  5. Карімова Олена Леонідівна

  6. Кісельчук Наталія Юріївна

  7. Клокова Альона Ігорівна

  8. Кречко Наталія Віталіївна

  9. Ліщенко Оксана Володимирівна

  10. Носяр Ксенія Володимирівна

  11. Павлюк Марина Миколаївна

  12. Сидорук Євгенія Володимирівна

  13. Сільчук Сергій Володимирович

  14. Сірачук Світлана Володимирівна

  15. Сливка Вікторія Вадимівна

  16. Шинкарук Олександр Олександрович

  17. Янко Іванна Леонтіївна

Зарахувати студентами денної форми навчання за державним замовленням освітньо-кваліфікаційної програми підготовки магістра галузі знань 0201 Культура, спеціальності 8.02010501 Документознавство та інформаційна діяльність




  1. Борисюк Анастасія Ярославівна

  2. Глущук Марина Анатоліївна

  3. Козаченко Анна Олександрівна

  4. Кондратюк Юлія Володимирівна

  5. Кульчицька Олена Олександрівна

  6. Лободовська Тетяна Миколаївна

  7. Нечипорук Ольга Юріївна

  8. Слободян Валентина Олегівна

  9. Челій Катерина Валеріївна

  10. Швая Тетяна Андріївна

Зарахувати студентами денної форми навчання за державним замовленням освітньо-кваліфікаційної програми підготовки магістра галузі знань 0305 Економіка та підприємництво, спеціальності 8.03050801 Фінанси і кредит з 1 вересня 2011 року.




  1. Гоголь Олеся Анатоліївна

  2. Каплун Олександр Валентинович

  3. Крижевська Марина Володимирівна

  4. Чаклош Олена Володимирівна

  5. Шафранський Олександр Андрійович

Зарахувати студентами денної форми навчання за державним замовленням освітньо-кваліфікаційної програми підготовки магістра галузі знань 0305 Економіка та підприємництво, спеціальності 8.03050201 Економічна кібернетика з 1 вересня 2011 року.




  1. Бенедюк Валентина Валер'янівна

  2. Блищик Тетяна Миколаївна

  3. Демчук Тарас Валерійович

  4. Козак Роман Вікторович

  5. Ольшевська Ірина Юріївна

  6. Перловська Аліна Борисівна

  7. Петрук Вадим Андрійович

  8. Самковська Оксана Вікторівна

Зарахувати студентами денної форми навчання за державним замовленням освітньо-кваліфікаційної програми підготовки магістра галузі знань 0304 Право спеціальності 8.03040101 Правознавство з 1 вересня 2011 року.




  1. Волинчук Вікторія Олександрівна

  2. Дика Ольга Миколаївна

  3. Луцик Ольга Анатоліївна

  4. Семенишена Руслана Василівна

  5. Філончук Яна Анатоліївна

Зарахувати студентами денної форми навчання за державним замовленням освітньо-кваліфікаційної програми підготовки магістра галузі знань 0203 Гуманітарні науки спеціальності 8.0203030 Українська мова та література з 1 вересня 2011 року.




  1. Вдович Тетяна Вікторівна

  2. Голоюх Леся Володимирівна

  3. Камінник Олена Сергіївна

  4. Карповець Марина В'ячеславівна

  5. Коломис Альона Михайлівна

  6. Коновальчук Ганна Віталіївна

  7. Корній Марина Анатоліївна

  8. Кривко Любов Петрівна

  9. Кучерук Тетяна Василівна

  10. Мацюк Марія Леонідівна

  11. Момотюк Катерина Олександрівна

  12. Остроголов Ольга Леонтіївна

  13. Семенчук Алла Володимирівна

  14. Устінова Ольга Олександрівна

  15. Цімахович Катерина Петрівна

Зарахувати студентами денної форми навчання за державним замовленням освітньо-кваліфікаційної програми підготовки магістра галузі знань 0201 Культура спеціальності 8.02010101 Культурологія з 1 вересня 2011 року




  1. Яблоновська Катерина Юріївна

  2. Прокопюк Мальвіна Анатоліївна

  3. Прозапас Олеся Миколаївна

  4. Полюк Тетяна Петрівна

  5. Панасюк Ірина Юріївна

  6. Лесик Інна Вікторівна

  7. Курчак Олександр Ігорович

  8. Вінічук Ліана Леонідівна

  9. Вавриш Інна Володимирівна

  10. Білоконенко Діана Юріївна

Зарахувати студентами денної форми навчання за державним замовленням освітньо-кваліфікаційної програми підготовки спеціаліста галузі знань 0201 Культура спеціальності 7.02010101 Культурологія з 1 вересня 2011 року




  1. Шиляєва Вікторія Олександрівна

  2. Черуха Андрій Іванович

  3. Трохимчук Уляна Леонідівна

  4. Покацька Лариса Петрівна

  5. Літвінчук Катерина Вікторівна

  6. Леончук Анна Петрівна

  7. Ковальчук Оксана Іванівна

  8. Коваленко Валентина Едуардівна

  9. Кисіль Іван Миколайович

  10. Гуль Марія Миколаївна

Зарахувати студентами денної форми навчання за державним замовленням освітньо-кваліфікаційної програми підготовки магістра галузі знань 0203 Гуманітарні науки спеціальності 8.02030201 Історія з 1 вересня 2011 року




  1. Драчук Ольга Володимирівна

  2. Дяк Ірина Григорівна

  3. Журук Лариса Іванівна

  4. Іванов Сергій Сергійович

  5. Іванова Людмила Василівна

  6. Матюк Олена Віталіївна

  7. Пась Сергій Васильович

  8. Сільчук Олена Володимирівна

  9. Харковець Олександра Петрівна

  10. Штиба Ірина Василівна

Зарахувати студентами денної форми навчання за державним замовленням освітньо-кваліфікаційної програми підготовки спеціаліста галузі знань 0203 Гуманітарні науки спеціальності 7.02030201 Історія з 1 вересня 2011 року




  1. Гонтарук Сергій Олексійович

  2. Шайнога Олександр Миколайович

  3. Гончарук Оксана Ігорівна

  4. Богданець Сергій Вікторович

  5. Оліщук Вікторія Анатоліївна

  6. Козел Андрій Васильович

  7. Дідицька Ірина Іванівна

  8. Головко Ольга Степанівна

  9. Тарасюк Роза Миколаївна

  10. Сокол Павло Володимирович

Зарахувати студентами денної форми навчання за державним замовленням освітньо-кваліфікаційної програми підготовки магістра галузі знань 0301 Соціально-політичні науки

спеціальності 8.03010201 Психологія з 1 вересня 2011 року


  1. Берун Павло Вікторович

  2. Білик Ірина Василівна

  3. Вітрук Вікторія Миколаївна

  4. Воробей Олег Юрійович

  5. Діденко Альона Борисівна

  6. Здищук Оксана Володимирівна

  7. Зищук Олена Русланівна

  8. Китун Тетяна Анатоліївна

  9. Супрунюк Лілія Леонідівна

  10. Штогрин Інна Вікторівна

Зарахувати студентами денної форми навчання за державним замовленням освітньо-кваліфікаційної програми підготовки магістра галузі знань 0301 Соціально-політичні науки

спеціальності 8.03010401 Політологія з 1 вересня 2011 року




  1. Захаревич Василь Володимирович

  2. Карповець Володимир Васильович

  3. Коваль Роман Миколайович

  4. Кордіяка Ольга Зеновіївна

  5. Котяш Наталія Василівна

  6. Морозюк Юрій Вікторович

  7. Овдійчук Арсен Валентинович

  8. Овсяник Анна Миколаївна

  9. Піхун Ольга Василівна

  10. Поліщук Олена Василівна

  11. Рибак Галина Вікторівна

  12. Собчук Іван Ярославович

  13. Троцюк Марія Миколаївна

  14. Шокот Інна Ігорівна

Зарахувати студентами денної форми навчання за державним замовленням освітньо-кваліфікаційної програми підготовки магістра галузі знань 0302 Міжнародні відносини спеціальності 8. 03020501 Країнознавство з 1 вересня 2011 року




  1. Волинчук Ірина Олександрівна

  2. Дегтяр Світлана Юріївна

  3. Жук Микола Вікторович

  4. Жуковський Максим Ігорович

  5. Новак Ольга Борисівна

  6. Оленін Олексій Сергійович

  7. Поліщук Тетяна Павлівна

  8. Радовенюк Світлана Миколаївна

  9. Сиротюк Олег Вікторович

  10. Танавська Тетяна Павлівна

  11. Тищенко Дмитро Сергійович

  12. Фридрих Інна Володимирівна

  13. Чумак Юрій Васильович

  14. Янчук Олена Андріївна

Зарахувати студентами денної форми навчання за державним замовленням освітньо-кваліфікаційної програми підготовки магістра галузі знань 0203 Гуманітарні науки спеціальності 8.02030102 Релігієзнавство з 1 вересня 2011 року




  1. Бурма Тетяна Олександрівна

  2. Веремчук Оксана Вікторівна

  3. Лозицька Марина Анатоліївна

  4. Осташевська Юлія Михайлівна

  5. Охрімчук Людмила Віталіївна

  6. Петрик Іван Васильович

  7. Приймак Олександр Олександрович

  8. Ридош Катерина Олександрівна

  9. Семчишина Оксана Вікторівна

  10. Скілева Лідія Андріївна

  11. Сребродольський Михайло Вікторович

  12. Цинко Алла Миколаївна

  13. Шевчук Ольга Олегівна

  14. Щепанський Віталій Вікторович


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка