Акадэмія кіравання пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь




Дата канвертавання30.04.2016
Памер51.5 Kb.
Да ўдзелу ў завочным індывідуальным туры Беларускай студэнцкай юрыдычнай алімпіяды – 2009 дапушчаны наступныя асобы:


  1. Акадэмія кіравання пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь

  1. Будзякова Ірына Віктараўна

  2. Іванека Юлія Андрэеўна

  3. Казей Вадзім Анатольевіч

  4. Кляшчонак Андрэй Геннадзьевіч

  5. Курман Аляксей Віктаравіч

  6. Маркіна Наталля Васільеўна

  7. Марцінкевіч Марыя Вітальеўна

  8. Мігурскі Аляксей Эдуардавіч

  9. Нячаева Вольга Уладзіміраўна

  10. Усава Элеанора Мікалаеўна

  11. Хвацік Яраслаў Васільевіч

  12. Цевялёва Вікторыя Мікалаеўна



  1. Акадэмія МУС Рэспублікі Беларусь

  1. Барысава Жана Андрэеўна

  2. Басалай Яўген Мікалаевіч

  3. Зачэпа Артур Аляксандравіч

  4. Тарасевіч Аляксандр Віктаравіч

  5. Тупікін Вадзім Анатольевіч

  6. Цвыр Юлія Сяргееўна

  7. Чэрвінскі Яўген Васільевіч

  8. Шчэрба Сяргей Мікалаевіч




  1. Баранавіцкі дзяржаўны універсітэт

    1. Сахон Вольга Анатольеўна

    2. Гацук Алена Мікалаеўна

    3. Дудзік Наталля Вячаславаўна

    4. Агейка Ірына Дзмітрыеўна

    5. Сычэўская Наталля Казіміраўна




  1. Беларускі дзяржаўны універсітэт

  1. Васільева Юлія Уладзіміраўна

  2. Гарэлікава Анастасія Віктараўна

  3. Глушко Анастасія Аляксандраўна

  4. Дзмітрачкова Ганна Віктараўна

  5. Калько Анастасія Анатольеўна

  6. Канашонак Вольга Дзмітрыеўна

  7. Лабаты Аляксандр Васільевіч

  8. Лішанкова Таццяна Віктараўна

  9. Магільны Ілья Андрэевіч

  10. Маеўскі Гай Андрэевіч

  11. Масленікаў Юрый Валер’евіч

  12. Панцялеенка Ганна Эдуардаўна

  13. Педо Кацярына Эдуардаўна

  14. Платко Марына Паўлаўна

  15. Раўзаў Васіль Мікалаевіч

  16. Рубіс Іван Аляксандравіч

  17. Федарчук Леанід Уладзіміравіч

  18. Чаус Вольга Эдуардаўна




  1. Беларускі дзяржаўны эканамічны універсітэт

  1. Семашка Дмітрый Уладзіміравіч

  2. Кандрацьева Таццяна Аляксандраўна

  3. Князь Юлія Юр’еўна

  4. Ставер Сяргей Уладзіміравіч

  5. Іваноўскі Дзмітрый Аляксандравіч

  6. Стоцік Таццяна Аляксандраўна

  7. Кротаў Сяргей Віктаравіч

  8. Крыванос Ірына Мікалаеўна



  1. БІП - інстытут правазнаўства

  1. Ганчарова Ганна Аркадзьеўна

  2. Ерашэвіч Дзяніс Васільевіч

  3. Зелянкевіч Марыя Уладзіміраўна

  4. Каптур Надзея Уладзіміраўна

  5. Клімовіч Павел Віктаравіч

  6. Копыл Ганна Аляксандраўна

  7. Моніч Антон Аляксеевіч

  8. Сазонава Вера Віктараўна

  9. Санкоўская Ганна Генадзьеўна

  10. Серадзюк Сяргей Васільевіч

  11. Старасценка Вікторыя Аляксандраўна

  12. Фіневіч Дарья Раманаўна

  13. Франскевіч Вольга Пятроўна

  14. Хвяжэнка Міхаіл Валер’евіч




  1. Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія

  1. Атрошэнка Аксана Уладзіміраўна

  2. Васільева Вераніка Уладзіміраўна

  3. Ільінская Алена Пятроўна

  4. Іўкіна Святлана Васільеўна

  5. Кадаманава Марына Генадзеўна

  6. Косцеж Аксана Генадзьеўна

  7. Лагойская Анастасія Паўлаўна

  8. Нарчук Людміла Аляксандраўна

  9. Нікалаева Юлія Міхайлаўна

  10. Нікіпарэц Таццяна Анатольеўна

  11. Пантаплёў Андрэй Віктаравіч

  12. Пыльская Вікторыя Валянцінаўна

  13. Рабіноўская Марыя Леанідаўна

  14. Саковіч Кацярына Леанідаўна

  15. Храмёнак Вольга Мікалаеўна

  16. Церахава Надзея Уладзіміраўна

  17. Шуманская Юлія Сяргееўна




  1. Брэсцкі дзяржаўны універсітэт імя А.С. Пушкіна

  1. Арабей Кацярына Анатольеўна

  2. Вашкевіч Сяргей Уладзіміравіч

  3. Ілюкевіч Таццяна Анатольеўна

  4. Кузьміч Надзея Алегаўна

  5. Леванчук Вольга Аляксандраўна

  6. Снегірова Ірына Мікалаеўна

  7. Струнец Васіль Васільевіч




  1. Віцебскі дзяржаўны універсітэт імя П.М. Машэрава

  1. Алхіміна Яўгенія Алегаўна

  2. Белавус Ілля Уладзіміравіч

  3. Буланава Кацярына Аляксандраўна

  4. Крупец Алеся Валянцінаўна

  5. Медзвецкая Анастасія Сяргееўна

  6. Сасноўская Кацярына Сяргееўна

  7. Урбановіч Сяргей Антонавіч




  1. Гомельскі дзяржаўны універсітэт імя Ф. Скарыны

  1. Харанэка Анастасія Андрэеўна

  2. Салаўёва Алена Уладзіміраўна

  3. Мохараў Юрый Мікалаевіч

  4. Палякова Кацярына Сяргееўна

  5. Есмановіч Алена Юр’яўна

  6. Шышова Таццяна Аляксандраўна

  7. Пакроўская Вольга Міхайлаўна

  8. Лук’янава Святлана Уладзіміраўна

  9. Канавалава Ганна Вячаславаўна

  10. Лыскін Максім Уладзіміравіч




  1. Гродзенскі дзяржаўны універсітэт імя Янкі Купалы

  1. Ватыль Мікалай Віктаравіч

  2. Гарачова Анастасія Цімафееўна

  3. Ермалоўская Алеся Іванаўна

  4. Капылова Юлія Алегаўна

  5. Сцяко Дзіана Мікалаеўна

  6. Трафімовіч Ірына Іванаўна

  7. Якушава Вольга Валер’еўна




  1. Магілёўскі дзяржаўны універсітэт імя А.А. Куляшова

  1. Кірэева Аляксандра Юр’еўна

  2. Лапцёнак Марына Пятроўна

  3. Лаўрэнава Кацярына Міхайлаўна

  4. Пяткова Дар’я Піліпаўна

  5. Шайтарава Алена Іванаўна




  1. Міжнародны інстытут працоўных і сацыяльных адносін

  1. Харонжая Таццяна Вячаславаўна

  2. Харэвіч Дзмітрый Аляксандравіч

  3. Паджараў Андрэй Васільевіч

  4. Окунеў Ілля Аляксандравіч

  5. Палабок Анастасія Уладзіміраўна




  1. Мінскі інстітут кіравання

  1. Бабей Алена Аляксандраўна

  2. Корбут Юлія Мікалаеўна

  3. Савельева Валерыя Сяргееўна

  4. Субоціна Наталля Анатолеўна

  5. Шасцілоўская Кацярына Антонаўна




  1. Прыватны iнстытут кiравання і прадпрымальніцтва

  1. Абуховіч Арцём Анатолевіч

  2. Афонькін Дзмітрый Аляксандравіч

  3. Дрындзель Аляксандр Міхайлавіч

  4. Зенчык Аксана Міхайлаўна

  5. Ігнатовіч Надзея Валер’еўна




  1. Юрыдычны каледж Беларускага дзяржаўнага універсітэта

  1. Ганчарова Дар'я Анатольеўна

  2. Забаронак Вераніка Уладзіміраўна

  3. Капцюк Дар'я Віктараўна

  4. Марчук Васіліна Васільеўна

  5. Міронава Вольга Аляксандраўна

  6. Міхальчэня Алена Іванаўна

  7. Тамілін Яраслаў Віктаравіч

  8. Тумінская Марына Віктараўна


Напісанне прозвішчаў, імен і імен па бацьку прыведзена згодна заявак.


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка