9 мая г п. Шумилино




Дата канвертавання07.05.2016
Памер19.08 Kb.

9 мая

г.п. Шумилино

9.00 – 15.00 – выставачны праект “Родную зямлю адстаялі” (пляцоўка ля музея)

10.00 – 15.00 – выстава народнай творчасці народнага клуба “Спадчына” і прэзентацыя страў нацыянальнай кухні “Разынка” “Мой родны край пад небам жураўліным”, кніжная выстава “Дзякуй за Перамогу!” (пляцоўка ў парку)

10.00 – 14.00 – выстава дэкаратыўна-прыкладнога мастацтва (пляцоўка ля кафэ “Клякса”), гарадскі бульвар юных мастакоў (пляцоўка ў гарадскім парку)

10.30 – 11.00 – канцэрт духавога аркестра (цэнтральная плошча)

11.00 – 14.00 – выстава сценгазет, плакатаў, малюнкаў “Мы – за мір!” (летняя танцпляцоўка)

11.10 – 11.45 – тэатралізаваны мітынг “Ля вечнага агня” (брацкія могілкі)

12.00 – 14.00 – тэатралізаваны канцэрт “Есць у фарбах Перамогі адценне вайны” (галоўная сцэнічная пляцоўка ў парку)

12.00 – 14.00 – спартыўна-забаўляльная праграма для дзяцей: спаборніцтва па стрытболе (пляцоўка ля СШ № 1), фігурнае ваджэнне веласіпеда, гіравы спорт, армрэслінг (пляцоўка ля будынка падатковай інспекцыі)

з 12.30 – аглядальныя палёты на верталёце (стадыён, 180 тыс. руб.).

13.00 – 14.00 – святочная праграма для дзяцей і дарослых “Ура, Перамога!” (летняя танцавальная пляцоўка) 1

6.00 – 18.00 – футбольны матч, таварысцкая сустрэча (стадыён)

18.30 – 20.00 – дэманстрацыя кінафільма “Бітва за Севастопаль” (раённы цэнтр культуры)

20.00 – 22.00 – танцавальная праграма “Пераможны май” (пляцоўка ў парку)

21.45 – 22.00 – маладзёжная акцыя “Свечка памяці” (брацкія могілкі, алея герояў)

22.00 – святочны феерверк “Салют Перамогі!”

22.00 – 2.00 – маладзёжная дыскатэка (раённы цэнтр культуры)

З 9.00 працуюць гандлёвыя рады ў парку. З 10.00 будуць працаваць гульнявыя пляцоўкі ў парку і атракцыёны.



г. п. Обаль

9.20 – шэсце да воінскага захавання (школа – брацкія могілкі)

10.00 – мітынг “ Мы гэтай памяці верныя” (брацкія могілкі)

10.00 – фотавыстава “Пабачыўшае смерць пакаленне”, выстава дзіцячага малюнка “Вайна вачыма дзяцей” (пляцоўка ля музея)

10.40 – канцэрт “ Нязгасная памяць пакаленняў” (канцэртная пляцоўка ля музея)

10.40 – выстава-прэзентацыя “Партызанская застава” 12.30 – танцавальна-забаўляльная праграма (канцэртная пляцоўка ля музея)

12.30 – дзіцячыя атракцыёны і дзіцячая гульнявая праграма “Зарнічка” (дзіцячая пляцоўка)

13.00 – клубная гульнявая праграма “Пасля бою на прывале” (пляцоўка ля музея)

17.00 – спартыўныя спаборніцтвы па міні-футболе (школьны стадыён)

21.00 – 21.30 – маладзёжная акцыя “Свечка памяці” (пляцоўка ля школы)



22.00 – 2.00 – святочная дыска-праграма (СДК)


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка