2 курсе спец. “Рэжысура тэатра (тэатр лялек)”




Дата канвертавання10.05.2016
Памер85.28 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Прарэктар па вучэбнай рабоце

__________________Л.У.Бярозкіна

"______"________________20___ г.


Расклад летняй залікова-экзаменацыйнай сесіі 2012-2013 н/г на

2 курсе спец. “РЭЖЫСУРА ТЭАТРА (ТЭАТР ЛЯЛЕК)”

завочнай формы навучання тэатральнага факультэта




Дата

Час




Дысцыпліна

Выкладчык

Дата


Час




Дысцыпліна

Выклад-чык

11.06
вт

9.00-12.20

12.30-16.45


16.50-17.35

17.45-22.00



4

5

5



Паліталогія, аўд.20

Гіст. бел.драм.тэатра, аўд.18

Абед

МА


Русецкі

Дубоўская

Кавальчык Э


26.06
ср

9.00-15.50

16.00-…



8

Рэжысура

Сц. мова (залік)



Андрэеў

Мотлах


12.06
ср

9.00-12.20

12.30-13.15

13.20-17.35

17.45-21.05




4
5

4


Паліталогія, 22

Абед


Гіст. бел.драм.тэатра, 30

Гіст. сусв. выяўл.маст, 30



Русецкі
Дубоўская

Малашчук



27.06
чт

9.00-12.20

12.30-13.15

13.20-19.30


4
7


МА

Абед


Рэжысура


Кавальчык Э
Андрэеў


13.06
чт

9.00-12.20

12.30-13.15

13.20-17.35



4
5


Паліталогія, аўд.22

Абед


Гіст. сусв. выяўл.маст, 31


Русецкі

Малашчук




28.06
пт

9.00-10.35

10.45-15.00

15.05-19.20

19.30-22.00



2

5

5



3

МА

МА, інд


Матэр. і тэхн. лялек

Рэжысура



Кавальчык Э

Кавальчык Э

Андрэеў

Андрэеў



14.06
пт

9.00-12.20

12.30-13.15

13.20-17.35
17.45-…


4
5

Паліталогія, 22

Абед


Гіст. сусв. выяўл.маст, 22

Гіст. бел.драм.тэатра



(экзамен), аўд.22

Русецкі
Малашчук
Дубоўская

29.06
сб

9.00-14.05

14.15-15.00

15.05-19.20


6
5


Рэжысура

Абед


Матэр. і тэхн. лялек


Андрэеў
Андрэеў


15.06
сб

9.00 - 13.15
13.20-14.05

15.05-19.20

19.30-22.00


5

5

3



Замежная мова, 18, 20
Абед

МА

МА, інд



Жлутка

Галак
Кавальчык Э

Кавальчык Э


30.06
вс

14.15-19.20


6

Рэжысура

Андрэеў


16.06
вс

9.00-13.15
13.20-14.05

14.15-17.35




5

4


Замежная мова, 18, 20
Абед

Сц. пластыка




Жлутка

Галак
Мельнікаў




01.07
пн

9.00-14.05

17.45-22.00



6

5


МА,інд

Методыка выкладання спец. дысц.



Кавальчык Э

Семікава


17.06
пн

9.00-12.20

12.30-13.15

13.20-17.35


4
5


Паліталогія, аўд.22

Абед


Гіст.сусв.выяўл.мастац, 22


Русецкі
Малашчук


02.07
вт

9.00-…

11.35-18.30

18.305-…

8


Методыка выкладання спец. дысц. (залік)

Рэжысура, інд

Матэр. і тэхн. лялек (залік)


Семікава

Андрэеў


Андрэеў


18.06

вт

9.00-…

13.20-14.05

14.15-16.45


3


Паліталогія (залік), 18

Абед


Сц. пластыка


Русецкі
Мельнікаў


03.07
ср







Выхадны дзень






19.06

ср

9.00-13.15
13.20-14.05

14.15-18.30

18.35-22.00


5

3

4




Гіст.сусв.выяўл.мастац, 22

Абед


Сц. пластыка

Сц. мова


Малашчук

Мельнікаў

Мотлах


04.07
чт

9.00-14.15-


6

МА, інд.

Кавальчык Э


20.06
чт

9.00-12.20

12.30-…
17.45-22.00



4

4



Сц. мова

Сц. пластыка (экз. прагляд)

Гіст.сусв.выяўл.мастац, 22


Мотлах

Мельнікаў


Малашчук


05.07
пт

9.00-13.15


5

Рэжысура, інд


Кавальчык Э


21.06
пт

9.00-13.20-
10.45-…



2

Гіст.сусв.выяўл.мастац, 22

Гіст.сусв.выяўл.мастац, (залік) 22



Малашчук
Малашчук


06.07
сб

9.50-12.20

12.30-13.15

13.20-16.45


3
4

Рэжысура, інд.

Абед


МА

Андрэеў
Кавальчык Э


22.06
сб

9.00-10.35

10.45-14.05




2

4


Сц. мова

Сц. мова,інд




Мотлах

Мотлах



07.07
вс

9.00-12.20


4

Рэжысура, інд


Андрэеў


23.06
вс

16.00-…




Замежная мова,18, 20 (экзамен)

Жлутка

Галак



08.07
пн

9.00-12.20

12.30-14.05




4

2


Рэжысура, інд

МА,інд



Андрэеў

Кавальчык Э




24.06
пн

12.30-15.50

16.00-…



4

Сц. мова,інд

Мет.выкл. спец. дысц.




Мотлах

Семікава



09.07
вт

9.00-12.20


4


Рэжысура, інд


Андрэеў


25.06
вт

9.00-12.20


4

Сц. мова,інд


Мотлах


10.07
ср

12.30-…

12.30-…





МА, (залік)

Рэжысура


(экз. прагляд)

Кавальчык Э

Андрэеў



Намеснік дэкана тэатральнага факультэта А.В.Семікава
Начальнік вучэбнага аддзела Л.В.Грамыка


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка