Ў гімназічную суботу 03 кастрычніка 2015 года Праектнае напаўненне: Святло настаўніцкіх вачэй няхай нам ззяе найярчэй!




Дата канвертавання06.07.2016
Памер63 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар ДУА “Гімназія г. Дзяржынска”



(подпіс) Л. С. Паўхлеб

29.09.2015



План

правядзення выхаваўчай работы

ў гімназічную суботу

03 кастрычніка 2015 года
Праектнае напаўненне:

Святло настаўніцкіх вачэй няхай нам ззяе найярчэй!


Мерыпрыемства

Час правядзення

Адказныя

Месца правядзення

Фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

Спартландыя для 7 класаў


10.00-11.00

Сцяпанаў І.Ф.

Спартыўная зала

Секцыя “Спартыўныя гульні”


11.00-14.00

Сцяпанаў І.Ф.

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны стралок”

10.00-11.35

Жук У.У.

Цір

Аб’яднанне па інтарэсах “Гуляем у футбол”

11.00-12.45

Мамантаў Ю.С.

Малая спартыўная зала

Спартыўная секцыя па футболе


14.30-16.30

Гладкі А.А.

Стадыён

Работа стадыёна

17.00-19.00

Салавей Г.К.,

Макарэц М.Ф.,

Кушнярова Л.А.

(па графіку)



Стадыён


Работа спартыўнай залы

19.00-21.00




Спартыўная зала

Інтэлектуальная дзейнасць

Заняткі міжшкольнага педагагічнага класа

Пач.: 09.00

Нам. дырэктара па ВВР Асадчая І.І.

Кабінеты 2 паверха

Факультатыўныя заняткі па рускай мове

09.00-10.45

Храловіч Т.І.

Каб. №11

Факультатыўныя заняткі па фізіцы

09.00-11.45

Доўнар М.Л.

Каб. №38

Факультатыўныя заняткі па біялогіі

09.00-09.45

Слінка С.У.

Каб. №31

Аб’яднанне па інтарэсах “Мерыдыян” (ЭБЦ)

09.00-12.00

Яраховіч С.К.

Каб. №33

Бібліятэка запрашае: “Пачытаем разам” да 120-годдзя з дня нар. паэта С. Ясеніна (03.10.)

Пач.: 10.00

Бібліятэкары Харлап А.М.,

Буяноўская Л.С.



Бібліятэка

Музычна-эстэтычная дзейнасць

Аб’яднанне па інтарэсах “KAPUśNIACZEK”

9.15-11.45

Шчарбіна Б.У.

Каб. №42

Аб’яднанне па інтарэсах “Tęcza”

12.00-13.35

Шчарбіна Б.У.

Каб. №42

Аб’яднанне па інтарэсах “Чароўная палітра”

10.30-12.05


Сапунова І.В.

Каб. №34

Аб’яднанне па інтарэсах “ФотаАРТ”

09.30-11.05

Пашкевіч Н.С.

Каб. №37

Аб’яднанне па інтарэсах “Гімназічны тэатр”

11.30-15.15

Карвоўскі Ю.А.

Актавая зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Беларускі тэатр”

12.00-13.35

Хацкевіч А.Я.

Каб. №22

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны журналіст”

10.00-10.45

Кандыбайла Г.М.

Каб. №п4

Факультатыўныя заняткі музычнага накірунку

Па графіку

Кіраўнікі студый

Згодна графіку

Бібліятэка запрашае: “Музычная мазаіка” да Сусветнага дня музыкі (01.10.) (4-5 кл.)

Пач.: 10.00

Бібліятэкары Харлап А.М.,

Буяноўская Л.С



Бібліятэка

Грамадска-карысная дзейнасць

Аб’яднанне па інтарэсах “Рукадзельніца”

9.00-10.35

Шпілеўская Ю.В.

Швейная майстэрня

Аб’яднанне па інтарэсах “Змайструй сам”

9.00-12.00

Ваньковіч К.А.

Майстэрня

Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна майстроў” (ЦТДіМ)

14.00-16.00

Гяргалава Я.М.

Майстэрня

Дзейнасць дзіцячых грамадскіх аб’днанняў

Удзел актывістаў ПА ГА “БРСМ” , дружыны “Спадчына” у акцыях “Клопат”, “Дом без адзіноты”

На працягу дня

Педагогі-арганізатары,

класныя кіраўнікі



Па месцу жыхарства ветэранаў

Конкурсная праграма, прысвечаная Дню ўсмешкі (БРПА, БРСМ)

Пач.: 11.00

Педагогі-арганізатары Пашкевіч Н.С., Стадуб А.А.

Каб. №35

Падрыхтоўка да конкурснай праграмы “Містэр гімназія – 2016”

Пач.: 12.00




Пакой для раб. з дзіц.аб’ядн.

Турысцка-краязнаўчая дзейнасць

Аб’яднанне па інтарэсах “Турысцкая песня” (РЦТіК)

10.00-11.40

Шаклеіна А.В.

Каб. №п7

Экскурсія вучняў пачатковай школы ў ЭБЦ

З 10.30

Нам. дырэктара па ВР Вялічка Г.У.

ЭБЦ

Узаемадзеянне з соцыумам

Настаўніцка-бацькоўскі патруль

22.00-24.00

Няфёдава А.М.,

Фурса І.В.



К-р “Эра”, ГДК, гар. парк

СППС

Кансультацыі СППС


9.00-10.00


Пед-г сацыяльны

Фурса І.В.,



педагог-псіхолаг Кандыбайла Г.М.

Каб. № п4



Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце (подпіс) А.А. Новік


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка